» »

Far Cry 6

Far Cry 6

1 2 3
4
5

Skyman ::

Ma ubisoft vidi kako drugi delajo copy-paste pa še potem on dela copy paste na fransizi far cry.Asasina sem tudi nehal do grcije(preigral še origin) ker mi ni vec to to kar je bil.Jaz samo upam da naredijo splinter cell na verzijo pandora tomorrow,ali prejsnih delov.

Dr_M ::

Jest pa ze nekaj let prakticno ne igram drugih iger kot Far Cry, ker mi je tako noro dobra serija. Prav depresivno obdobje med New dawn in FC6.
Ampak 6 se nisem nabavil, tko da ce kdo priporoca kaksen zanesljiv siv trg... :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Terminathor ::

...drek od igre.
preobleka že od 3 dela dalje.

widj3098dj32 ::

Carski review (trigger warning):

Furbo ::

Ja mene je tudi tale video odvrnil od igre.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ZiedRieke ::

Dr_M je izjavil:

Jest pa ze nekaj let prakticno ne igram drugih iger kot Far Cry, ker mi je tako noro dobra serija. Prav depresivno obdobje med New dawn in FC6.
Ampak 6 se nisem nabavil, tko da ce kdo priporoca kaksen zanesljiv siv trg... :)


Enako, preigral vse dele, razen Primal in Blood Dragon. Vsi deli so mi bili odlični, predvsem 3, 4 in 5. Tudi 6ti del je super in te potegne notri, je pa res kar so ostali povedali, da je to copy/paste varianta prejšnjih delov z novo zgodbo in minimalnimi spremembami.

Edino kar sem opazil večjih sprememb v FC6, da zaenkrat (20ur igranja) še ni teh "šamanskih-voodoo" Shangri-La misij, kar je meni osebno OK.

Glede cene pa mislim da je za počakat, da pride špil na "razprodajo", saj je 60€ za osnovno verzijo FC6 rahlo preveč. Nevem pa kako je z multiplayerjem, mogoče je tam več novosti.

D3m ::

Blood Dragon je bil odličen.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Sssaga ::

FC3 in BD sta zame eni najboljših FPS iger.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

D3m ::

Ne pozabi na FC1.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Far Cry 6 Update 2 is 54GB in size on PC :))



Skyman ::

Mene to nič ne preseneca ubish*t pac.

Izi ::

Malo dvomim, da bo update tako velik.
Celotna igra trenutno, verzija 1.1.1, je velika 39 GB. Kam bo torej šlo 54 GB popravljene kode? :D

ZiedRieke ::

Haha z temi updejti so tudi bile komedije...

Včeraj:
https://www.gamepur.com/news/part-of-fa...

Danes:
https://www.gamespot.com/articles/far-c...

Izi ::

Danny Trejo je faca. Full paše v to igro :D
Včeraj se je res pojavil v igri, sem takoj po klicu šel k njemu in ima odlično vlogo polno humorja, ampak je bil samo začetek, po kakšne pol ure se je zadeva prekinila. Decembra pride celotna zadeva. Tole včeraj jim je ponesreči ušlo v igro.

Sploh ne vem kako je prišel v igro ko pa ni bilo nobenega updata ali kaj podobnega. Take zadeve se pač dogajajo ko pol igre dela na našem računalniku pol pa na strežnikih. Sicer igra deluje tudi offline ampak v tem primeru je vse hudo oskubljeno in veliko stvari manjka.

Cunami80 ::

Ravnokar sem naredu update, zdej mi pa ven vrže, ko zalavfam igro!

Izi ::

Evo, okoli 20 GB je dolg današnji update:

Update 2 Deployment [Updated November 3rd, 2021]

Hello everyone!

On November 2nd, we deployed Title Update 2 for Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 and PlayStation 5. As of November 3rd, this update has also been deployed on PC and Stadia. This update includes bug fixes, performance improvements and upcoming content that will release in the coming weeks.

This update also removes the Dani & Danny vs Everybody mission as it was accidentally released too early. We look forward to players checking out the final version in the future.

Patch sizes (based on development environment):
PlayStation 4: Between 19 GB - 27 GB depending on region
PlayStation 5: Between 20 GB - 25 GB
Xbox One: Between 13 GB and 19 GB
Xbox Series X/S: Between 14 GB and 20 GB
PC: ~22 GB



Gameplay updates
• New Daily and Weekly Challenges have been added.
• (Available November 9th) New Special Operation: Los Tres Santos.
• Adjusted the respawn rate of enemies in the following areas: José's Island and Martínez (Philly's) Airstrip.
• General performance improvements.


Quality-of-Life changes
• The title sequence can now be skipped like other cinematics.
• The Co-Op menu icon now shows a “!” when Co-Op becomes available for players.
• Corrected several subtitles to better reflect intention, e.g., Resources are now universally called Resolver Materials.
• Added a Moneda tutorial after finishing the first Insurgency.
• Workbench background has been updated to make it less distracting.
• Updated Colorblind mode to fix several issues for players with deuteranopia, e.g., not have white text on yellow background.

Bug fixes
General
• Fixed an issue that could cause a looping death and loading screen situation when an autosave was made while the player was dying.
• Fixed an issue that caused the weekly challenge “Road Rage” to have an identical name to the in-game trophy. The weekly challenge is now called “Road Fatality”.
• Fixed an issue that could cause a player to fall through the world until restarting the game under rare circumstances after crashing a plane into the ground during a co-op session.
• Fixed an issue that could cause the Auto Turret gadget to be permanently equipped when loading a save file.
• Fixed an issue that could cause the Wingsuit to not become available if the player built the Hideout Network facility level 1 before applying the launch day patches.

Photo Mode
• Fixed an issue that could cause connected controllers to continuously vibrate under certain circumstances when opening Photomode.
• Fixed an issue that could cause players to become stuck in Photomode when failing to find a Co-Op partner during matchmaking.

Missions
• Fixed an issue that could cause a looping loading screen during the “Backseat Driver” mission.
• Fixed an issue that could cause the mission progress to be halted if all ground forces were killed without being detected during the “Break the Chains” mission.
• Fixed an issue where the missions “Triada Blessings” and “Boom or Bust” would not complete correctly when completing them in Co-Op.
• Fixed an issue that could cause Miguel to disappear and the mission progress to halt under certain circumstances during the “Second Son” mission.
• Fixed an issue that could cause the controls UI elements to appear on screen after the cinematic during the “Harpoon” mission.
• Fixed an issue that could cause Paulo, Talia and Bicho to fall through the stage (but continue to perform, the show must go on!) when shooting them with Discos Locos during the “Guerrilla Radio” mission.
• Fixed an issue that could cause the quest objective to disappear when fast travelling after watching the cinematic during the “Bullet Points” mission.
• Fixed an issue that could cause Miguelina to become unresponsive during the “Sincerely Lorenzo: Obsession” mission.
• Fixed an issue that could make the Workbench unresponsive during the “Juan of a kind” mission.
• Fixed an issue where destroying all airplanes in the area before starting the mission “Fly Ball” could cause the mission progress to halt.
• Fixed an issue that could cause Raiza to become stuck during the “Du or Die” mission.

Co-Op
• Fixed an issue that could cause “Play Together” to stay greyed out if joining a session had previously failed.
• Improved game responsiveness after extended Co-Op sessions.
• Fixed an issue that could cause the game to freeze for 60 seconds when exiting a post-campaign Co-Op session.
• Fixed an issue that could cause the UI to become unresponsive when trying to accept a Co-Op invitation from a player that had previously hosted a Co-Op session on Stadia.
• Fixed an issue that could cause players on Stadia to receive a Trapper-D1534951 error when trying to join a Co-Op session.
• Fixed an issue that could prevent players on Xbox Series X/S and Xbox One to join a Co-Op session when already playing in a Co-Op session.


Thank you all for your patience and understanding.

Izi ::

Cunami80 je izjavil:

Ravnokar sem naredu update, zdej mi pa ven vrže, ko zalavfam igro!

Pri meni je bil update dolg 11,66 GB, sedaj je verzija igre 1.2.0 in zažene se brez problema.

Si probal zagnati še enkrat? Po velikem updatu se zna zgoditi, da prvi zagon ne gre skozi.
Pa novi zagon bo spet trajal par minut, ker mora ponovno skreirati celoten "Cache". Naslednji zagoni bodo spet hitri.
Če pa še vedno ne gre, pa je šlo nekaj narobe pri updatu in moraš narediti "Verify files" da ti popravi pokvarjene datoteke.
"Verify files" narediš v Ubisoft Connectu tam kjer štartaš igro. Greš v "Properties" in potem "Verfy Files". To bi moralo popraviti, če je karkoli narobe z datotekami.

ZiedRieke ::

Cunami80 je izjavil:

Ravnokar sem naredu update, zdej mi pa ven vrže, ko zalavfam igro!


Enako brez opozorila, zato sem probal z "Verify files", ampak mi je napisalo da ne gre popravit vseh datotek, zato mi ni preostalo drugega kot uninstall in ponoven download igre. Težava je nastala, ker med updejtanjem nisem imel dovolj prostora na disku. Sedaj po novi namestitvi igra deluje na verziji 1.2.0 in na srečo mi ni pobrisalo savegame datotek.

Dr_M ::

Ubisoft ima sale na FC6 in se dodatna koda. Med gold in ultimate edition je 10€ razlike. Vem, da ima ultimate samo nekaj dodatkov, ampak je vredno teh 10€?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

Dr_M je izjavil:

Ubisoft ima sale na FC6 in se dodatna koda. Med gold in ultimate edition je 10€ razlike. Vem, da ima ultimate samo nekaj dodatkov, ampak je vredno teh 10€?

Ultimate je popolnoma stran vržen denar. FC6 ima toliko različnih orožij in oblek, da se izgubiš med njimi. Tiste 3 komplete iz Ultimate ne boš prav nič pogrešal.
Tudi Gold Edition je tokrat precej vprašljiv. Jaz ga sicer imam pa se mi zdi, da ne bi nič zamudil če ga ne bi imel. DLC-ji nimajo nobene povezave z FC6 ampak samo malo razkrijejo ozadje zgodb iz FC3, FC4 in FC5.

Dr_M ::

Ok, gold edition it is. Ker imam ze vse prejsnje dele take. Za 50€ bo ok.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Horas ::

kako da igre še ni na travnikih?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Furbo ::

Jaz sem jo v akciji dobil za 29€, kar je toliko kot pri preprodajalcih ključev.

Če je ni na travniku, je verjetno zato, ker se ves čas nekaj pogovarja z mothershipom na internetu.

Eden bolj (pre)lahkih in zabavnih FC do sedaj.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Horas je izjavil:

kako da igre še ni na travnikih?


Mogoče jim ni še uspelo zlomiti anti piratske zaščite.

Izi ::

Far Cry 6 bo zastonj za igranje od 24. do 27. marca 2022. Preload pa je že sedaj na voljo.

Hkrati pa 24. marca štarta tudi novi DLC, ki je zastonj, in sicer Stranger Things crossover imenovan "The Vanishing".
Pravijo, da nas čaka Stealth-horror-survival gameplay experience, kjer bo Yara začela izginjati in z njo tudi njeni prebivalci. Ko bo izginil naš ljubljenček Chorizo se bomo morali osebno odpraviti v obrnjeni Upside-Down svet, ki ga poznamo iz Stranger Things in raziskati zadevo.

Horas ::

kje to? epic games?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Izi ::

Horas je izjavil:

kje to? epic games?

Povsod.
Ubisoft Connect, Epic Store, Stadia in na vseh konzolah:
https://freeweekend.ubisoft.com/farcry6...

Skyman ::

A se ga da v tem casu obrniti? al je malo predolga.Seveda ce ti igra sama to dovoljuje (npr z omejitvijo casovnega igranja trial 10h itd.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Horas ::

Izi je izjavil:

Horas je izjavil:

kje to? epic games?

Povsod.
Ubisoft Connect, Epic Store, Stadia in na vseh konzolah:
https://freeweekend.ubisoft.com/farcry6...


kul bom sprobal
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

John Doe 71 ::

Skyman je izjavil:

A se ga da v tem casu obrniti? al je malo predolga.Seveda ce ti igra sama to dovoljuje (npr z omejitvijo casovnega igranja trial 10h itd.)

Jaz sem rabil 34 ur. Je najdaljša, ampak ne toliko daljša od trojke in Primal. Res pa da sem naredil kar veliko postranskih zadev, recimo osvojil vse postojanke. Do 100% je pa itak bedarija iti te open world igre, ker to potem že ni več igranje ampak zbirateljstvo. Sem pa naredil 100% Red Dead Redemption in Far Cry Primal.

Pinturicchio je izjavil:

This game is same shit kot 5-ka. Pa pri jeb... takedownu sovražnik zgleda kot lutka ki jo nametavaš sem ter tja, da o zabitosti enemy-jev sploh ne govorim. Pa boljše animacije so bile v štirki 7 let nazaj. In pol še te živali ki zgledajo kot predatorji, pa fak... en petelin pobije celo bazo ;(( Je pa zelo privlačno okolje v katerem se dogaja zgodba in to je edini plus napram petki. Ne vem, imam mešane občutke ali naj kupim igro ali ne...

Kaj pa vem, ima svoje momente. Puška je res premočna oz. so sovražniki preveč statični, pomoje sem jih 90% ubil samo s klikanjem s puško po glavah. Prav tako je nahrbtnik z raketami kar malo overkill, helikopterji padajo kot muhe, res pa da rabi ene 5min da se nafila in je drugi helikopter malo težje sestreliti. Pa s kakšnim tankom sem se tudi zafrkaval, tisti metalec granat, ki ga dobiš v eni bazi, je precej švoh, nahrbtnik ga po pokonča samo do polovice. Za en tank sem rabil več kot 5min, da sem po bazi nabral dovolj granat. Kje so ročne granate je pa tudi dobro vprašanje, ker sem jih kar pogrešal.
Znajo pa sovražniki tudi nekaj več, če so zelo blizu, kar lepo znajo zelo hitro priteči proti tebi, celo cik-cak obvladajo, tako da niso lahek zalogaj. Ali pa če tečejo levo-desno, to jih je tudi težje zadeti v glavo in je bil še največji izziv.
Umrl sem kar nekajkrat, tako da ne bi nujno želel težjih sovražnikov, samo bolj pametne. Ampak ne vem kako, ker na daleč je logično da te ne morejo videti in da so lahke tarče, na blizu pa sploh niso tako slabi.

To še ni tak problem, problem je gameplay, ki je enak že od dvojke. Veliko jih pravi da od trojke, ampak že samo tole celjenje ran je bilo povsem enako že v dvojki, prav tako open world, tako da osnove niso spreminjali že 12 let.
Pač 70% igra, nič več in nič manj. Jaz sem jo dobil zastonj zraven 6900 XT, za plačat pa to ni.

Bo treba počakati na GTA VI, edino Rockstar obljublja, da bo ta in vsak naslednji del prelomen. Čeprav če bodo zdaj res rabili za vsak del 10 let, pa paše vmes tudi kakšen Far Cry in Assassin's Creed.

Zgodovina sprememb…

John Doe 71 ::

Horas je izjavil:

kako da igre še ni na travnikih?

Zdaj znajo crackat v glavnem samo še Steam zaščito, že dolgo nisem videl NFO kjer ne bi pisalo Protection: Steam. Denuvo zna crackati ena ali dve osebi na celem planetu, pa traja vsaj 1 mesec za eno igro, če ne 6 mesecev. Vmesne (srednje težavne) zaščite sploh ne vem če še obstajajo, včasih jih je bilo vsaj 5 vrst, tam od 2016 je pomoje samo še Denuvo.

Zgodovina sprememb…

Izi ::

John Doe 71 je izjavil:

Za en tank sem rabil več kot 5min, da sem po bazi nabral dovolj granat.

Tanke je nesmiselno napadati s katerimkoli orožjem, ker traja odločno predolgo.
Jaz imam ravno za tanke vedno s seboj nekaj ročnih EMP granat. Enostavno vržeš EMP v tank in ga onesposobiš za okoli 6 sekund, v tam času splezaš nanj in odpreš zgornjo loputo, iz tanka z eno roko potegneš voznika, z drugo roko ga smrtonosno zaštihaš in potem sam sedeš v tank :))
Se pravi ena EMP granata in v nekaj sekundah že ropotaš po mestu v smrtonosnem tanku in seješ smrt vse naokoli.

Za helikopterje pa moj do konca nabildani super soldier vedno uporablja težki mitraljez z eksplozivno municijo. Z enim samim šaržerjem brez reloada sklatim 2 helikopterja.
Je pa treba imeti ta mitraljez izključno za helikopterje, ker je eksplozivna municija zelo slaba za soldate. Za njih rabiš armor piercing municijo.

Glavno orožje je visoko kalibrski sniper z najmočnejšim daljnogledom, armor piercing municijo in dušilcem zvoka. Z njim z bližnjega hribčka osvojiš celotno bazo v minuti brez da bi te kdo opazil.
Za splošno rabo je assault rifle legendarne kvalitete z armor piercing municijo. Na konec cevi moraš obvezno namontirati Compensator za stabilizacijo in večjo moč. Dušilec tukaj nima kaj početi.
Za helikopterje pa najtežji mitraljez z eksplozivno municijo. Tudi ta obvezno rabi Compensator.
Več ne potrebujem.
Na hrbtu se najbolje obnese kar zdravilni nahrbtnik, če gre kaj hudo narobe in izgubiš celotno zdravje s tem nahrbtnikom ne umreš ampak te spet spravi k sebi in te še nekaj časa zdravi.
V nahrbtniku pa seveda obvezne EMP granate, nekaj zdravilnih injekcij, pa kakšen dinamit in ročne bombe tudi pridejo prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Horas ::

to je free trial, fora - samo tiste dni lahko igraš, potem pa konec? brezveze potem.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Dr_M ::

Trenutno imam 99 ur in 58% koncano :))
Sem pa pa vec uzel casa za raziskovanje, kot pa delanje misij.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Furbo ::

Izi je izjavil:

Za helikopterje pa moj do konca nabildani super soldier vedno uporablja težki mitraljez z eksplozivno municijo. Z enim samim šaržerjem brez reloada sklatim 2 helikopterja.

Hm, tudi za heli uporabi EMP, pa prec pade dol.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

filip007 ::

Kupujem to igro za Xbox, pa me samo zanima, če piše gor na škatli, če je recimo brez medija?

Na Facebook sem opazil, da nekdo prodaja samo škatlo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

Dr_M ::

A je se kdo opazil, da je FC6 zelo pozresen z Vram? Sem zamenjal gtx1070 z rx6700xt, navil graficne nastavitve "do konca", vklopil HD texture in DXR in mi igra javlja Low amount of available VRAM, ceprav se dejansko ne upocasni. Seveda tisti vram meter kaze cca 6.5-7GB.
Locljivost je 3440x1440.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

RX6700XT ima 12GB VRAM?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dr_M ::

Tako je.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

Uffff je pa požrešen FC6.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Izi ::

HD Texture so v FC6 neverjetno požrešne in jih boš verjetno moral izklopiti. Pa ne zanašaj se na tisti merilnik VRAM v igri, ker je znano da vedno kaže precej premajhne vrednosti.

Ubisoft je naknadno objavil, da za HD Texture rabiš minimalno 12 GB VRAM in to na 1080p resoluciji, kjer so HD texture praktično brez vidnega učinka, samo VRAM ti žrejo.
Na 4K resoluciji, ker HD texture res pridejo do izraza pa je potrebno minimalno 16 GB VRAM.

D3m ::

Torej bi moral imeti vsaj 6800XT
|HP EliteBook|R5 6650U|

Furbo ::

ali 4080.. jaz sem tudi ravno gledal, da bi z novo mašino končno lahko vklopil HD teksture, ampak stari rtx3070 ne zadošča lol.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zmajc ::

Kaj ne vejo kompresirat slik ali kaj je fora?

Izi ::

Po moje so HD teksture tako ali tako precenjene. Rabijo ogromno VRAMA za dokaj majhen učinek, pa še več 10 GB dodatnega prostora poberejo na SSDjih.
Ultra nastavitve brez HD Tekstur bo lepša grafika kot HD teksture in srednje nastavitve. Pa smisel HD tekstur je praktično samo na 4K resoluciji.

Dr_M ::

S HD texturami brez DXR dela uredu.
Kar se mene tice,so HD texture ok, ne izgubis FPS.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ahac ::

Expansion:

Far Cry 6: Lost Between Worlds Announcement Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Furbo ::

Tak DLC je vse kar ne maram pri igrah.
Na tračnicah, kot da si zadet, fizika po svoje.. kar naj imajo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

meho7 ::

Vsa cast tistim, ki se vedno vztrajajo pri tem skropucalu od serije.

ahac ::

Zakaj skropucalo? Kaj je tolk slabo pri tej igri?
Meni je všeč. Tudi ocene so OK, čeprav ima vsak FC malo slabše od prejšnjega.

Ta DLC sem pa kupil, ampak še nisem začel igrati.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085798 (11004) oo7
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616189 (9776) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326901 (13773) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793920 (61126) krefi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41782708 (55854) Heisenberg

Več podobnih tem