» »

Far Cry 6

Far Cry 6

1 2
3
4 5

Skyman ::

Teh 50€ definitivno ni vredna,ko bo 15-20€ to je ze boljse.

Vuli ::

Pre-load je odprt.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

oo7 ::

Far Cry 6 - Gameplay Walkthrough Part 1 [4K]



Prve dve ure igre Far Cry 6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Furbo ::

Kdo gleda take reči, da je potem v igri vse že videno?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

widj3098dj32 ::

Skyman je izjavil:

Teh 50€ definitivno ni vredna,ko bo 15-20€ to je ze boljse.

Sicer 60€, ampak zgleda kot dodatek za 5ko. Raje preigram 3ko in 4ko.

Izi ::

widj3098dj32 je izjavil:

Skyman je izjavil:

Teh 50€ definitivno ni vredna,ko bo 15-20€ to je ze boljse.

Sicer 60€, ampak zgleda kot dodatek za 5ko. Raje preigram 3ko in 4ko.

V bistvu je cena 48€. Tistih 100 točk za 20% popust ima itak na zalogi vsak, ki kupi vsaj eno igro na vsakih 2 leti.

Dodatek za 5ko je bil Far Cry New Dawn, ki se je kljub preveč roza barvam izkazal za nepričakovano odličnega. Meni osebno celo enega najboljših Far Cry, kar se tiče bojevanja in RPG elementov, je imel pa zanič glavne zlobnice, Mickey in Lou, ki bi jih vsi najraje hitro pozabili.

FC6 bo spet nova stopnja v Far Cry seriji s kar nekaj do sedaj še nevidenimi elementi. Spet bodo šli še malo dlje v RPG smeri, sicer ne toliko kot v New Dawn ampak bolj kot v FC5.
Kot je že običajno za Ubisoft bo velikost mape spet rekordna glede na prejšnje dele. Že v FC5 je trajalo 54 minut, da si peš pretekel celotno ozemlje iz enega konca do drugega. Tokrat bo ozemlje še precej večje.
Kljub temu, da v FC6 ne bo Arcade moda, ki je bil hudo popularen, bo imel FC6 precej več End-game načinov igranja in dnevno in tedensko sveže misije, da dela ne bo nikoli zmanjkalo tudi brez Sezonske prepustnice.
Jaz Season Passa nisem vzel. Če bodo tisti trije plačljivi DLCji res v redu jih bom kupil naknadno, cena je enaka. DLCji sp redvideni za november 21, januar 22 in marec 22.

widj3098dj32 ::

Izi je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Skyman je izjavil:

Teh 50€ definitivno ni vredna,ko bo 15-20€ to je ze boljse.

Sicer 60€, ampak zgleda kot dodatek za 5ko. Raje preigram 3ko in 4ko.

V bistvu je cena 48€. Tistih 100 točk za 20% popust ima itak na zalogi vsak, ki kupi vsaj eno igro na vsakih 2 leti.

Dodatek za 5ko je bil Far Cry New Dawn, ki se je kljub preveč roza barvam izkazal za nepričakovano odličnega. Meni osebno celo enega najboljših Far Cry, kar se tiče bojevanja in RPG elementov

New Dawn je bil meni za bruhat, sploh s temi RPG elementi, ker so prakticno samo umetno podaljsali igro, da si nabijal iste outposte veckrat. Ampak ja, pac vsakemu svoje.

Furbo ::

Meni je bil ND tudi super, predhodnik je bil nadležen kot pri norcih, ko si bil vsake pol ure igranja zadet kot mina in si moral kar početi neke oslarije.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

widj3098dj32 ::

Izi je izjavil:


Kot je že običajno za Ubisoft bo velikost mape spet rekordna glede na prejšnje dele. Že v FC5 je trajalo 54 minut, da si peš pretekel celotno ozemlje iz enega konca do drugega. Tokrat bo ozemlje še precej večje.


To pa ne vidim kot neko hudo prednost. FC4 je bil tukaj bolje uravnotezen, ker je bila velikost ozemlja dovolj mala, da ti ni bilo dolgcas, ko si ozemlja odkrival pes. Edini nacin potovanja po zraku pa je bil tisti mali helikoptercek, ki te ni izoliral od okolice kot te je letalo ali helikopter v FC5. Ja ozemlje je bilo veliko, ampak pusto in prazno v toliki meri, da so ga verjetno rastegnili samo za ta argument koliko je vecje. Zato mi je odkrivanje mape bilo bedno v FC5, v FC4 pa sem menda preigral 4,5x komplet s vsemi pobranimi lootboxi, pismi, maskami itd., ker je tisti helikoptercek (+m92 sidearm bombomet) bil epski. Samo Ride of the Valkyries soundtrack je manjkal.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Horas ::



hw benchmarks
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Izi ::

Dr_M ::

Malo me skrbi, kako bi tole delalo na mojmu compu. Gtx1070 in 3440x1440 monitor. Pomoje bo ena srednja zalost. :'(
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pinturicchio ::

Je že kdo igral? Vtisi?

Horas ::

Dr_M je izjavil:

Malo me skrbi, kako bi tole delalo na mojmu compu. Gtx1070 in 3440x1440 monitor. Pomoje bo ena srednja zalost. :'(


na medium-low boš mogu dat, tudi na 1080ti bom vrjetno mogu dat na medium-high za 75fps (1440p)
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

lojz123 ::

Igral kakšne pol ure pri 1440p ultra nastavitve z RTX3080 okoli 120FPS
grafika mi je všečna tudi liki, mapa izgleda ogromna
prvi vtis je da bo čisto tipični Farcry.

widj3098dj32 ::

Izgleda isti bullshit kot pri Wolfenstein: New Colossus, kjer moras imeti "pravi" tip metkov:

https://redd.it/q3qzdj

Izi ::

widj3098dj32 je izjavil:

Izgleda isti bullshit kot pri Wolfenstein: New Colossus, kjer moras imeti "pravi" tip metkov:
https://redd.it/q3qzdj

Ne, tip municije ni problem. Problem je, da nekateri pozabljajo da je ta "streljčina" na pol RPG.
Če odideš na ozemlje previsokega ranga te bodo sovražniki zmleli kot žužka, še posebej na začetku ko imaš slaba orožja.
Tip v videu je zašel na ozemlje previsokega ranga in potem napadel psa s slabotno in počasno sniper puško. Se pravi 3 napake skupaj. Sovražnik previsokega levela, orožje prenizkega levela in še napačno orožje.

Na začetku pozabite na sniper, ker se izkaže za praktično neuporabnega. Prvih 10 ur izbirajte izključno samo orožja s čim hitrejšim streljanjem in ne rinite na ozemlja z več kot 2 ranga višjimi sovražniki.
Igra je težka, na začetku napad začnite vedno s stealth pristopom in šele ko vas odkrijejo začnite streljati. Municije ni treba pretirano šparati, saj je je ponavadi dovolj in na vsakem workbenchu se vedno samodejno in zastonj napolnijo naše zaloge.

mr_chai ::

Jao, spet neko tropsko sranje. Najedu sm se že teh latino zadev v drugih AAA naslovih. A niso mogl nardit neki na Antarktiki recimo, al pa podvodni svet.

Jarno ::

TBH meni osebno je bil izredno všeč Far Cry 1 od Cryteka, ker se igralni čas ni umetno podaljševal in niso bili prisotni "infinite reinforcements" pristopi itd. Taktične situacije so bile kar dobro premišljene.
#65W!

widj3098dj32 ::

Izi je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Izgleda isti bullshit kot pri Wolfenstein: New Colossus, kjer moras imeti "pravi" tip metkov:
https://redd.it/q3qzdj

Ne, tip municije ni problem. Problem je, da nekateri pozabljajo da je ta "streljčina" na pol RPG.
Če odideš na ozemlje previsokega ranga te bodo sovražniki zmleli kot žužka, še posebej na začetku ko imaš slaba orožja.
Tip v videu je zašel na ozemlje previsokega ranga in potem napadel psa s slabotno in počasno sniper puško. Se pravi 3 napake skupaj. Sovražnik previsokega levela, orožje prenizkega levela in še napačno orožje.

Na začetku pozabite na sniper, ker se izkaže za praktično neuporabnega. Prvih 10 ur izbirajte izključno samo orožja s čim hitrejšim streljanjem in ne rinite na ozemlja z več kot 2 ranga višjimi sovražniki.
Igra je težka, na začetku napad začnite vedno s stealth pristopom in šele ko vas odkrijejo začnite streljati. Municije ni treba pretirano šparati, saj je je ponavadi dovolj in na vsakem workbenchu se vedno samodejno in zastonj napolnijo naše zaloge.

Sniper preslaboten za psa 😂 V prejsnjih FCjih je sovraznik vsaj imel nek armor, da je opravicil nesposobnost one shota v glavo pri sibkejsih sniperjih. To je pa samo fail, igra za milenijce.

Pezdicek ::

zato pa streljačine in rpg ne gresta prav skup..

sniper je sniper. šus v glavo, je šus v glavo.

pol bi raje naredili, da imas na začetku vodno pistolo, proti koncu pa prave zadeve.
tole zgleda joke

Furbo ::

widj3098dj32 je izjavil:

Sniper preslaboten za psa 😂 V prejsnjih FCjih je sovraznik vsaj imel nek armor, da je opravicil nesposobnost one shota v glavo pri sibkejsih sniperjih. To je pa samo fail, igra za milenijce.

Dej ne sanjaj, vsaka igra je na tak sistem.
Kdaj je pa že en sam človek zavzel celo državico, brez da bi šel enkrat srat, kot to redno počnemo v igrah.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Pinturicchio ::

Jarno je izjavil:

TBH meni osebno je bil izredno všeč Far Cry 1 od Cryteka, ker se igralni čas ni umetno podaljševal in niso bili prisotni "infinite reinforcements" pristopi itd. Taktične situacije so bile kar dobro premišljene.


Pa tudi sovražniki so bili zelo inteligentni in si moral zelo premišljeno ubrati pristop. Nekak me ti novejši far cry-ji spominjajo na call of duty, nafilaj saržer in samo juriš.

Zgodovina sprememb…

filip007 ::

Tema je podobna kot Just Cause 4.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Izi ::

widj3098dj32 je izjavil:

To je pa samo fail, igra za milenijce.

Ravno obratno. Ta igra ni za milenijce, ker se vrača h koreninam (RPG). Milenijci bi radi vse čimbolj enostavno s stalnim vodenjem za roko.
Tukaj pa je treba najprej raziskovati, nabirati materiale, paziti kam zaideš in potem počasi kraftati in kupovati boljšo opremo.
Na začetku celo na zemljevidu ni nobenih oznak, nobenih vprašajev in lokacij. Lokacije najdeš s pogovori z domačini, prebiranjem zapiskov in z raziskovanjem.

Kar se tiče bojevanja sta 2 težavnostni stopnji, ki ju lahko kadarkoli spreminjaš.
Story Mode in Action Mode, ki pa sta po mojem mnenju poimenovane napačno ali pa so celotno težavnost napačno zastavili.
Story mode je pravzaprav normalna zadeva, kjer sniper v glavo pomeni smrt, v telo pa moraš še vedno poslati vsaj 3 krogle.
Action mode pa je pravzaprav Ultra Hard težavnost, kjer moraš z najmočnejšimi orožji v glavo poslati vsaj 3 kugle v telo pa gredo celotni šaržerji preden pade en sam sovražnik. Napada pa te jih na kupe hkrati. Sovražniki so pa seveda vsi sniperisti s katerimkoli orožjem in te pokosijo s parimi streli ne glede kje se skrivaš.

Jaz sem optimistično začel na Action Mode in sem moral že po nekaj urah preklopiti na Story mode, ker sem stalno umiral in nisem prišel prav nikamor. Story mode je pa uživantski in si lahko občasno tudi Rambo, če imaš boljšo opremo :D

Pinturicchio ::

Sej v tem je glih point vsega, na obeh težavnostih bi morala umrljivost biti ista, razlika bi morala biti recimo na težji stopnji da te prej opazijo, mogoče celo da imaš v bazah več guardov, itd....

Badwolff ::

Pinturicchio je izjavil:

Sej v tem je glih point vsega, na obeh težavnostih bi morala umrljivost biti ista, razlika bi morala biti recimo na težji stopnji da te prej opazijo, mogoče celo da imaš v bazah več guardov, itd....


Pa je kaka igra taka? Večinoma povečaj damage/armour sovražnikom.

Dr_M ::

Ima FC6 kaj podobnega kot je Arcade v FC5?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

oo7 ::

Dr_M je izjavil:

Ima FC6 kaj podobnega kot je Arcade v FC5?


Far Cry 6 Won't Offer Map Editor, Arcade Mode Not Returning For Future Games

https://www.gameinformer.com/2021/06/02...

scipascapa ::

Ubicrap jajca.

widj3098dj32 ::

Triple A gaming guys:

Dr_M ::

oo7 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Ima FC6 kaj podobnega kot je Arcade v FC5?


Far Cry 6 Won't Offer Map Editor, Arcade Mode Not Returning For Future Games

https://www.gameinformer.com/2021/06/02...


Se pravi, bistveno manj zabave, kot v FC5 za enako denarja. Se vedno igram Arcade, ker folk se dela nove dobre mape. :8)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

Dr_M je izjavil:

Se pravi, bistveno manj zabave, kot v FC5 za enako denarja. Se vedno igram Arcade, ker folk se dela nove dobre mape. :8)

Imaš tedenske Insurgencies in različne Special Operations, kar je po moje precej več in bolj kvalitetne zabave kot tisti Arcade v FC5.

Horas ::

sem šel zalaufat vse 1-4, milina, odlične. razn primal, ki je slab poskus nečesa drugega v seriji far cry.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Lori_H ::

Prednosti: Zgodba. Veliko nalog, orožja itd., se lahko dobro zabavate, zemljevid je velik, mehanika grafike igre je dobra.
Slabosti: Včasih je monotonost nalog nadležna ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Lori_H ()

Sparkius ::

Mene tudi spominja na Just Cause 4.

Horas ::

vzemem nazaj, sma s tamalim probala primal potem ko sm na youtube gledal video in je mali vidu mamute pa to :) in je res kar dobra.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Far Cry 7 Will Most Likely be a Multiplayer Game

https://www.gamepressure.com/newsroom/f...

FiReFTW ::

A kdo ve zakaj mi kr nenehno ven meče? Igra mi zalaufa in gre not in vse, ampak med igro mi kr random zapre vseskup.

Sicer res da nimam najbolj zmogljivi computer, ampak če mi gre v igro pa igra normalno nekaj časa potem nevem če je ravno to krivo?

Horas ::



tip je shrljiv :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

ZiedRieke ::

Zanimivo, špil je že 14dni odzunaj in se nič ne govori o njemu. Noben ne igra več te serije ali je ta del toliko slabši od predhodnikov?

oo7 ::

Jaz sem zaključil z Far Cry serijo tako kot z Call of duty serijo. Naveličal sem se.

McClane ::

Jaz sem tudi naveličan te FarCry generičnosti, vsako leto isto, samo drug reskin.
Ampak ok, komur to paše in mu dogaja, kar.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Furbo ::

Jaz sem čakal, da pride na Steam, ampak so se s svojo požrešnostjo zafrknili, ker po pogledanih par ocenah je zdaj ne bom nikoli kupil.
Bo bolje preigrati kak prejšen del.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

chaddicus ::

točno to kar sta dva zgoraj že napisala.... danes vsi sam copy pastajo špile....

call of duty,
far cry,
need for speed,
assasins creed,
fife,
pa mislim da bo battlefield novi isto.....

Pa najbrž so še druge serije špilov za katere sam nevem ampak vse te sem včasih igral sedaj pa do njih čutim isto ko za tiste bedne špile k daje reklame na youtubu... hahahha

Izi ::

Jaz sem Far Cry 6 končal že nekaj časa nazaj. Sicer odlična zadeva ampak prekratka, tudi End-game se je izkazal za precej kratkega. Enkrat na teden imaš novega dela za par ur.

Zgodba je super ampak jo končaš v nekje 50 urah, v 100 urah pa končaš prav vse kar se da.
Glavni problem je premalo RPG elementov zato je to bolj enkratna super izkušnja, ki jo končaš in potem odložiš, kot večino streljačin. Ni to Assassin's Creed, ki je pravi RPG in nudi vsaj 500 ur igranja.

Morda Ubisoftova odločitev, (če seveda drži), da bo Far Cry 7 pretežno online igra, verjetno sploh ni tako slaba kor se sliši. Streljačine dolgoročno delujejo edino če so online, drugače je to kratka zgodbica in konec.

ahac ::

Pretirana dolžina igre ni vedno plus. Jaz Far Cry 6 še ne igram ravno zato, ker sploh še sploh nisem končal ostalih Ubisoft iger: Assassin's Creed Valhalla, Immortals: Fenyx Rising in Watch Dogs 3...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Pinturicchio ::

Sem kupil igro, jo igram in bom rekel tako, igra ni vredna tega denarja, tako kot so rekli predhodniki, se ponavlja, ampak po drugi strani kaj sploh še lahko spreminjat v igri? Lahko ti spreminjaš finese, ampak v osnovi mora igra ostati taka kot je, saj gre za franšizo. Če boš spremenil igro v globalu, pa bodo spet komentarji da to ni več Far Cry-ju podobno itd... Prav tako Call of Duty... Jaz mislim da so predvsem izpete tematike igre. V 6 spet spremljamo rajsko okolje, otoke, morje, itd..., ma skoraj podobno kot v trojki. Zakaj niso naredili tematiko npr. Westerna (nasploh je malo teh iger), divji zahod, lokacija severna amerika, kjer bi kolovratil po puščavi, kanjonih, pa malo višje v gozdove in reke itd... Igra bi vključevala kavbojce in indijance, glavni protagonist bi pa lahko bil apač, kateri bi se bojeval proti ameriškim vojščakom, lahko bi ropal kočije, se vozil z vlakom, itd.... Za konec pa naj povem, da v celotni franšizi je za mene najboljša 4, ki je še izboljšana 3, zelo velik potencial pa je imela tudi 2, ampak z veliko felerji na koncu no bilo to to. Za mene je ta igra s tem delom končana.

oo7 ::

Ubisoft

Far Cry sem se naveličal

Assassin s Creed ni več pravi Assassin s Creed ampak ok so poiskusili nekaj novega. Sem preigral prvo Odisejo je bila kar vredu igra potem kmalu zatem sem šel igrati Origins pa mi ni uspelo preigrati.

Rainbow six 1998-2003 kar je bilo naprej ni bil več Rainbow six .

Watch Dogs igral samo prvi del

Division probal takrat demo pa mi ni bilo všeč.

Splinter Cell - to je še edina igra, ki se jo veselim od Ubisofta čeprav je bila zadnja leta 2013 ampak me skrbi, da bodo še to spremenili v nek multiplayer.


Je pa Ubisoft čisto posilil in uničil ime Tom Clancy.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085152 (10358) oo7
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616059 (9646) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326744 (13616) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793383 (60589) krefi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41782169 (55315) Heisenberg

Več podobnih tem