» »

Avtomobil sound upgrade

Avtomobil sound upgrade

golf3 ::

Imam BMW e46 s tovarniškim avtoradiem business CD in osnovnim ozvočenjem. Ker vse skupaj ne da nič od sebe, sem se odločil za upgrade. Po krajši raziskavi sem ugotovil da je glavni problem sam avtoradio. Vem da tudi zvočniki niso nek presežek ampak za začetek bi menjal le radio, da vidim razliko.
Ne zanimajo me neke Android televizije, ki se na veliko vgrajujejo, ampak navaden, kolikor toliko kvaliteten avtoradio za ugodno ceno.
Torej, zanima me, kateri avtoradio kupiti leta 2020?:D

profii ::

V BMWjih načeloma niso problem le avtoradiji ampak bolj način montaže zvočnikov v vratih.
Zamenjal boš radio in ugotivil da si samo stran vrgel 100€ (ali nekaj njih).

Problema se loti sistematično in reši vse skupaj.

golf3 ::

Ta oba videa sem že gledal. Na žalost takle komplet ni opcija. Prvič zato, ker je iz ZDA, drugič zato, ker je predrag.
Meniš da bi se bolj poznalo če bi menjal samo zvočnike in visokotonce brez radia in mogoče bolj izoliral vrata?

profii ::

Iste zadeve se dobi v SLO, to so samo zvočniki različnih dimenzij prodani v kompletu, kateri gredo v e46.
Kontaktiraj lokalnega avtoakustčarja ali pa napiši v Facebook grupo avtoakustika.com.
Kaj si pa želiš od sistema?

golf3 ::

Sem se pridružil skupini na facebooku. Želim si, da bi sistem imel čist zvok in nekaj basa, ki ga sedaj sploh ni.
Trenutno je zvok zelo slab. Nizkih tonov se skoraj ne opazi (808 pri hiphopu recimo). Niti malo ne "brcne". Edino visokotonci so nekako ok, tako da tega mogoče celo ne bo treba menjati.

Dimnik ::

Ti bom napisal iz izkušenj, sem imel sicer karavana. Menjal original radio za veliko android tv, ampak 1din, da ni zajebancije pri vgradnji, tako da sem imel tudi kamero za nazaj. Zvok se je izboljšal, ampak za bas sem vgradil en ojačevalec in wofer v dno, namesto rezervnega kolesa, tako da gre brez menjave zvočnikov.

golf3 ::

Polovico folka pravi radio, polovica zvočniki:D.
Pa preden si vgradil bas kljub novemu radiu ni bilo nizkih tonov? Al si sam hotel da je močneje?

profii ::

Močen bass marsikaj "pokrije" tako da je lahko to rešitev za tvoje teažve.
Malce naviješ treble in pa dodaš sub v gepek in je to to :)

golf3 ::

Fora je, da ne prenesem teh slabih zvočnikov v vratih. Našel sem neke, ki so prav narejeni za e46: https://www.orangeaudio.si/srednjetonci...
ampak ne vem a so v redu. Sklepam pa da je od trenutnih boljše karkoli...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoakustika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23133657 (6459) darck
»

Avto zvočniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8711189 (6436) dottor
»

[Avtoakustika] Soliden zvok v avtu. Kako se lotiti?

Oddelek: Kaj kupiti
409582 (8995) sirotka
»

Ozvočenje v avtu

Oddelek: Loža
176384 (6044) T0RN4D0
»

Avtozvočniki

Oddelek: Zvok in slika
244401 (4014) kokos25

Več podobnih tem