» »

Navigacija: slovensko vodenje

Navigacija: slovensko vodenje

Konlov ::

Kateri od avtomobilskih gigantov ima vgrajeno navigacijo, ki omogoča vodenje v slovenskem jeziku. Kako je z zakonodajo pri tem. Kako je sploh dovoljena prodaja avtomobilov pri nas, ki tega ne omogočajo.

Samson ::

Premajhen trg smo zal :)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

smacker ::

Android auto + google maps.

WhiteAngel ::

Bi bilo prav, da je v slo, ja. Osmand ima na androidu neko vodenje v slovenščini, ampak je tako tako, vzorci so computer-generated.

Konlov ::

Sem pisal na društvo za zaščito potrošnikov pa na amzs, avtorevijo, pa odziva ni...

TheBlueOne ::

Naceloma se lahko zgodi, da ponudniki umaknejo storitev, ce se nanje pritisne.

Kaj Android Auto je ze podprt v Sloveniji? Zna biti, da ga ni ravno iz tega razloga.

smacker ::

Android Auto še ni na voljo v SLO, kar pomeni da moraš aplikacijo na telefon naložit mimo marketa ali preko VPN. Dela pa normalno v SLO že 3 leta. Google maps ma slovensko vodenje že kar lep čas.
Ne vem zakaj bi zakonodaja morala karkoli določat, saj filmov/iger/programov tud ne dobiš v slovenščini.
Baje pa da ma že več znamk vgrajeno slovenščino (Renault, Nissan, VW,..): https://www.alter.si/tema/slo-jezik-na-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

Konlov ::

Ti samo travnike gledaš, zato tam ni podnapisov.
Na TV so.
Igre: ista zgodba kot navi.
Zakonodaja: a ko boš zjutraj od domačih slišal salamaleikum ali pa goodmorning, boš tudi šel gledati zakonodajo?
Ah nič, glavo dol,a ne. Pa v položaj...

delavec44 ::

KIA za 25k€ recimo nima. Prijatelj ima nastavljeno na italijansko, ker angleško mu gre bolj slabo.

OK.d ::

Konlov je izjavil:

Kateri od avtomobilskih gigantov ima vgrajeno navigacijo, ki omogoča vodenje v slovenskem jeziku. Kako je z zakonodajo pri tem. Kako je sploh dovoljena prodaja avtomobilov pri nas, ki tega ne omogočajo.

Citroen in Peugeot še osnovnega menija nimata prevedenega v slovenščino in to že traja 10+ let in se sploh ne sekirajo, ker zakonodaja to omogoča.
LPOK.d

WaterBoy ::

Sodelavec ima v pegouto 2008 nastevleno hrvaščino na ekranu, oče v Suzuki vitari pa ima slovenski meni in tudi android auto dela :)

Konlov ::

Zna imeti Honda, ki ima Garmina?

jakan123 ::

VW ima menije v slovenščini, mogoče ima tudi navigacijo?

feryz ::

Moja Zafira ima popolnoma vse. Vključno z glasovnim vodenjem v Slovenščini, poslovenjenimi imeni tujih mest in izpisovanjem/opozarjanjem na gostoto prometa ali izredne dogodke na cesti.
Tudi iskanje mest in ostalih krajev dela s slovenskimi izrazi. Ne rabiš pisat Wien, Vienna ali kaj podobnega, Dunaj je čisto fajn. Lahko pa uporabiš zgornja dva. Ali pa Beč. Ali kaj desetega. Vse najde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Konlov ::

Uff, od Opla nebi pričakoval... Great mate...

2dark ::

OK.d je izjavil:


Peugeot še osnovnega menija nimata prevedenega v slovenščino in to že traja 10+ let in se sploh ne sekirajo, ker zakonodaja to omogoča.


Tole si si zmislil. Moja ima Peugeota 208 letnik 2019 in ima navigacijo z glasovnim vodenje v slovenskem jeziku! meniji so v slovenskem jeziku.

WhiteAngel ::

Renault ima vse v slo, Korejci pa zaenkrat nič.

Konlov ::

2dark je izjavil:

OK.d je izjavil:


Peugeot še osnovnega menija nimata prevedenega v slovenščino in to že traja 10+ let in se sploh ne sekirajo, ker zakonodaja to omogoča.


Tole si si zmislil. Moja ima Peugeota 208 letnik 2019 in ima navigacijo z glasovnim vodenje v slovenskem jeziku! meniji so v slovenskem jeziku.

Ja pa kaj še. A ji ti govoriš, kam naj zavije :D

al1976 ::

P3008 letnik 2019 nima slo menija niti slo navigacije.
servis pravi da ne gre. ostane pa hrvascina ;)

2dark ::

Konlov je izjavil:

2dark je izjavil:

OK.d je izjavil:


Peugeot še osnovnega menija nimata prevedenega v slovenščino in to že traja 10+ let in se sploh ne sekirajo, ker zakonodaja to omogoča.


Tole si si zmislil. Moja ima Peugeota 208 letnik 2019 in ima navigacijo z glasovnim vodenje v slovenskem jeziku! meniji so v slovenskem jeziku.

Ja pa kaj še. A ji ti govoriš, kam naj zavije :D


Bom v nedeljo posnel.

OK.d ::

2dark je izjavil:

OK.d je izjavil:


Peugeot še osnovnega menija nimata prevedenega v slovenščino in to že traja 10+ let in se sploh ne sekirajo, ker zakonodaja to omogoča.


Tole si si zmislil. Moja ima Peugeota 208 letnik 2019 in ima navigacijo z glasovnim vodenje v slovenskem jeziku! meniji so v slovenskem jeziku.

Itak:D
LPOK.d

2dark ::

OK.d je izjavil:

2dark je izjavil:

OK.d je izjavil:


Peugeot še osnovnega menija nimata prevedenega v slovenščino in to že traja 10+ let in se sploh ne sekirajo, ker zakonodaja to omogoča.


Tole si si zmislil. Moja ima Peugeota 208 letnik 2019 in ima navigacijo z glasovnim vodenje v slovenskem jeziku! meniji so v slovenskem jeziku.

Itak:D


Jutri posnamem. Se bomo potem smejali.

donvito ::

2dark je izjavil:

OK.d je izjavil:


Peugeot še osnovnega menija nimata prevedenega v slovenščino in to že traja 10+ let in se sploh ne sekirajo, ker zakonodaja to omogoča.


Tole si si zmislil. Moja ima Peugeota 208 letnik 2019 in ima navigacijo z glasovnim vodenje v slovenskem jeziku! meniji so v slovenskem jeziku.

Do 10-palčni zaslon na dotik Vstopni paket opreme active (uradno je pet nivojev opreme like, active, allure, GT line in GT) prinaša standardne analogne merilnike, s srednjo opremo allure pa dobite 3D videz voznikovega zaslona. Merilniki po preizkušenem delujejo precej dobro, predvsem pregledno. Na vrhu armaturne plošče je lahko 5-, 7- ali kar 10-palčni zaslon, kar je tudi novost v tem razredu vozil. Na žalost slovenskega jezika še vedno ni med uradnimi Peugeotovimi jeziki, zato pa zdaj v vozilu deluje tudi Apple car play, kar smo s pridom izkoriščali pri iskanju skritih kotičkov Portugalske, kjer smo preizkušali avtomobil.

Več na: https://www.zurnal24.si/avto/poglejte-t...

Moja ima Peugeota 208 letnik 2019 in ima navigacijo z glasovnim vodenje v slovenskem jeziku!

Ima ja, preko telefona.

neo5468 ::

Android Auto/Apple Carplay pa Google Maps gor je itak boljše kot vse te vgrajene navigacije. Če jih avto ima ali pa ne, nima veze. Važno samo da podpira android auto/carplay.

borut_p ::

Tudi če bodo omogočali v Slovenščini, jaz ostajam na Angleščini. Ker so včasih prevodi taki, da jih v slo sploh ne zastopim

Konlov ::

borut_p je izjavil:

Tudi če bodo omogočali v Slovenščini, jaz ostajam na Angleščini. Ker so včasih prevodi taki, da jih v slo sploh ne zastopim

To vemo. Vprašanje pa je, če je to zadosten razlog za to, da pogledaš vstran ob dejstvu, ki se vse več produktov trži brez prevoda...

2dark ::

2dark je izjavil:


Jutri posnamem. Se bomo potem smejali.



Ne bom snemal. Smejte se sedaj.

Konlov ::

Saj je nedelja že skoraj mimo...

2dark ::

Konlov je izjavil:

Saj je nedelja že skoraj mimo...



Ne bom snemal,če je pa res, da ni v slovenskem jeziku.

OK.d ::

Itak:D
LPOK.d

2dark ::

OK.d je izjavil:

Itak:D


MNja. Samo pa lepo govori v angleškem jeziku, glede, da je avto narejen v Franciji.

sebash ::

Ja, zadnji model Honde civica ima vse poslovenjeno (tudi govorno). Navigacija pa je od Garmina.

"Pritisnite zavorno stopalko, da sprostite parkirno zavoro" je neprecenljivo slišati :))

Konlov ::

To bi bilo pa še v angleščini moteče, a ne?
Ps: ali sistemska obvestila lahko izkljopiš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je Os X preveden v Slovenščino?

Oddelek: Operacijski sistemi
213706 (3120) opeter
»

Pa smo zopet nekoliko manjši... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10321929 (17117) Sriple Tix
»

vračilo mobitela ker nima slovenskega menija

Oddelek: Mobilne tehnologije
487792 (6485) sirotka
»

Zakaj ne morem uporabljati na Nokii 5230 navigacijo?

Oddelek: Mobilne tehnologije
61626 (1346) Buton

Več podobnih tem