» »

Problem z Logitech Cordless desktop optical

Problem z Logitech Cordless desktop optical

urosh ::

Če ma kdo to, potem ve kateri model mislim. In sicer imam probleme (skoraj eno leto je delalo ok) s tipkovnico, ki se več ne zbudi. Se pravi, da ne dela. Miška dela čisto normalno naprej, tipkovnica pa je odpovedala sodelovanje. Kar tako. Iz sekunde v drugo. Baterije so ok, gonilnike sem tudi že zamenjal za novejše/starejše/gor/dol... pa ne pomaga nič. Ima še mogoče kdo kako idejo kaj bi še lahko naredil? Garancija je potekla pred enim mesecem... Plis help!

tnx

urosh ::

Aja, je pa to to:

Upam, da je... drugače pa je tu link

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

aleš ::

Welcome to the club>:D

Jaz sem imel sicer drugega proizvajalca pa je tudi šla miš 1 mesec po garanciji. Zdej pa uprabljam žičko.

akulp ::

mislm da ma Logitech na te stvari 3 leta garancije...

urosh ::

Nisem nikjer v papirjih našel - če je pa tako pa itaq supeeeeer.

Še kaka ideja?

lp

urosh ::

To kar se mi pa je danes zgodilo (in se še dogaja) pa skoraj ne morem verjeti. Preklopil sem miško na USB, tipkovnico pa normalno na PS2, pa seveda ni delala. Nato sem priklopil eno staro PS2 tipkovnico, ki pa tudi ni delala. Lučke so gorele, to pa je tudi vse. Delala pa je ona normalna tipkovnica (brezžična)! Kako, kje, zakaj? Ni mi več nič jasno, priklopim žično tipkovnico pa ne dela, dela pa nepriklopljena brezžična... WTF je sedaj to? Se mogoče komu kaj sanja?

lp

akulp ::

cakaj.....rekel si NEPRIKLOPLJENA brezzicna...ne se norca delat...drugace pa..a mas misko brezzicno?....ker ce ms to pomen da ms sprejemnik ane...ta pa je tako za tipkovnico kot misko....drugace pa ponavadi fen ne dela ce ni priklopljen na 220V tko da tud teb neprikopljena tipk. ne dela..zagotovo, verjem.. ;)

urosh ::

ja, NEPRIKLOPLJENA tipkovnica mi dela, ja. Zgleda da gre oboje preko USB. Miška je tudi brezžična. V biosu mi ne dela nič, medtem ko mi v winsih zaenkrat dela vse normalno (samo preko USB). Čudno, ne? Zgleda da je nekje nekaj prejej "zjeba*o"... Sicer zaenkrat je ok, ker glavno, da dela, čeprav...

lp

akulp ::

ja ja oboje gre ja...jaz sem mislil da je miska navadna , brez sprejemnika...ker pol bi blo pa to mal cudno...velik cudno..no uglavnem..vazno da ti dela..!

LP Lukcc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

logitech ultrax nadomestek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13824927 (11484) scipascapa
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138492 (54435) BorutO
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877264 (5916) specterss
»

Kje prodajajo kvalitetne tipkovnice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556834 (5614) Jan987
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087757 (5118) SnakeBite

Več podobnih tem