» »

WinXP in moji dokumenti v meniju start. Kako izbrisati?

WinXP in moji dokumenti v meniju start. Kako izbrisati?

V-i-p ::

Vsi vemo, da dokumenti ki jih odpiramo windows shranjuje njih bližnjice pod start, documents, kjer jih lahko hitro spet kliknemo. Meni pa gre to na živce. Namreč, na dan odprem veliko dokumentov, tako za službo, kot privat, filmov pa tudi mp3jev. In tega se potem notri nabere polno. Zato potem vedno klikam tisti Clear da to počisti. A se da kako nastaviti (v xpjih imam standardni start meni) da tega ne bi več vpisoval tja notri? Thnx...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Hammer ::

Kaj pa z C:\Documents and Settings\upoabniško ime\Recent in zbrišeš.

V-i-p ::

Hammer, točno to bi rabil, hvala, samo xpji, ko to datoteko izbrišem in odprem novo spet kreirajo isto datoteko tja notri. Škoda. Thnx...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

pivmik ::

Zgodovino dokumentov lahko onemogočiš nekje v nastavitvah ali TweakUI ali driekt v Registru. Pogooglaj malo.
LP, Gregor GRE^

Hammer ::


V-i-p ::

Hvala za pomoč. Hammerjeva rešitev je problem rešila.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

zigadr ::

Hmm, kaj se ne naredi to tudi preko:
Taskbar -> Properties -> Start Menu -> Customize -> Advanced -> List My Most Recently Opened Documents (odkljukaj)

Al to ni to??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V bližnici Moji Dokumenti ne prikaže vseh novih dokumentov

Oddelek: Pomoč in nasveti
8662 (580) sigma1
»

kako prestaviti uporabniške profile (Documents and Settings) na drug disk

Oddelek: Operacijski sistemi
91529 (1244) sidd
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656083 (4645) Doman
»

SP2 uničil moje dokumente

Oddelek: Pomoč in nasveti
101029 (766) Ajax
»

Linux slackware

Oddelek: Operacijski sistemi
21953 (769) mohha53

Več podobnih tem