» »

Kje prodajajo kvalitetne tipkovnice?

Kje prodajajo kvalitetne tipkovnice?

1
2
»

Eru ::

Evo cenik:
G83 s SLO - PS2 5.520 SIT
G83 s SLO - PS2/USB - Cyber 9.204 SIT
G81 s SLO znaki 11.184 SIT
G80 s SLO znaki 17.880 SIT
Tukaj sem našel obe. Ok zakaj je g80 boljša od ultra x:
-Ker lahko na vsako tipko pritisneš več kot 50 millionkrat
-Ker je potreben različen pritisk za različne tipke
-Ker imaš različne možnosti:
-mehanski click
-brez klika
-semi click (ni mehanski a imaš zvok)
-Ker je "build to last" in ima svojo težo

Mogoče jo mam rad res samo zaradi fenci looka in dodatnih tipk.

Še link:
http://www.cherrycorp.com/english/class...

Ps.: Tipkovnica je za tipkat in na tej tipkaš hitreje.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Grimlord ::

Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

;-) ::

"Hehe, jaz pa se imam vedno svojo 11 let staro tipkovnico ko dela v nulo :D :D :D "

kak te to - kak ti pašejo kabli??? men ne paše, sem zadnič probaval ko mi je crknla pa stara ni šla nikam not.

nevem zakaj rabite neke ultra trpežne tipkovnice, ker dalj ko z mize ne more padit, v enem metru (mogoče še manj) se ti pa nebo na pol prelomla, pa tud kaki kos nebo beg pado razen kakih ''tačk'' ki jo držijo nagnjeno.

tipkovnice so ful trpežne.:D

meni je ultra x starejša lepša kot novejša- sam jaz rabim v vsakem primeru črno tipkovnico, tako da ne pride v poštev:|

Matek ::

Jao, ne gre se za trpežnost v smislu padanja z mize in prelamljanja na pol. Sam sem imel pribl. 5 let Cherry G83, model mi je bil zelo všeč, ampak ob intenzivni uporabi se je obrabil. Ko sem kupil novega, je bilo občutno lažje tipkati in zadeva je vsaj leto-dve imela superiorne karakteristike. Stara tipkovnica še vedno dela, hranim jo za kake zabave in ostale dogodke, ko je nevarnost da se kaj polije in to. V glavnem - gre za vzdržljivost v smislu obrabe. Neka tipkovnica za par tisočakov je po enem letu čisto zdelana in glede na to, da že v osnovi ni nudila dobrega odziva, potem res ne more biti dobra.

Brez zamere, ampak če res vsakih par mesecev menjaš tipkovnico, potem po mojem mnenju ne moreš soditi o njih, ker si očitno zelo nezahteven uporabnik. Kar pa se tiče vseh teh laptop-like tipkovnic. Ta trend mi ni bil nikoli jasen, laptop tipkovnice so takšne oblike zgolj zaradi prostorske stiske, tako da za kvalitetno tipkanje sploh niso primerne. Vsem, ki se tako navdušujejo nad njimi, predlagam, da se usedejo za kak teden pred eno od res kvalitetnih tipkovnic (G80, kako staro IBMovo, KT2001, ...) in potem še enkrat komentirajo, ko bodo preizkusili oboje.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tr0n ::

Gre se pac zato, da se proba nekaj novega in tale UltraX laptop je precej cool zadevica. Razporeditev tipk je popolnoma enaka, kot pri klasicni tipkovnici in ko se enkrat navadis gre pisanje nanjo res hitro. Vidi se tudi, da je celotna zadevica narejena zelo kvalitetno in trpezno.

Problem je samo, da imam v sluzbi spet "navadno" tipkovnico in lahko direktno vidim, kaksen balzam je za prste UltraX. :)

Vsec mi je tudi izjemna tankost tipkovnice, tako da ni potreben poseben nastavek za zapestje in celoten design je taksen minimalisticen in nenacickan z nekimi media tipkami, ki jih tako ali tako nikoli ne rabis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Jan987 ::

ja na začetki se ti zna zgodit da kdaj fališ, sam se zelo hitro navadiš
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

logitech ultrax nadomestek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13824783 (11340) scipascapa
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911791 (8207) Half-Saint
»

Katero tipkovnico uporabljate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11913729 (11488) Half-Saint
»

Išče se tipkovnica...

Oddelek: Strojna oprema
272851 (2141) dba
»

nakup tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
352768 (2211) snajper_SLO

Več podobnih tem