» »

PS4 nikoli se videl, kupiti?

PS4 nikoli se videl, kupiti?

1
2
»

edi45 ::

puginho je izjavil:

edi45 je izjavil:

Drag ni ta PS4, samo navadnega se ne splača kupit, 100EUR daš poleg in kupiš pro, če imaš 4K tv, ker navaden ps4 ima grdo sliko, saj ima samo full HD resolucijo in 30fps. Pro pa podpira 4K in 60fps, če vklopiš boost mode. Po drugi strani, pa se ne splača več kupit ps4, saj čez eno leto pride ps5, ki bo imel backwards compatibility. Pomeni, da boš lahko igral ps4 igre na njem.


Spet bluziš kot ponavadi podobno kot pri tv-jih, ps pro nikoli ni podpiral prave 4k in 60 fps niti v boost mode. Pa po kaki logiki je slika na navadnem ps4 grda na proju pa čudežno lepa, sploh na 4k tv, ki tako ali tako upscala na 4k.


Daj tiho bodi če nimaš blage veze, dvomim da si že videl kdaj ps4 pro sploh v živo. Vem, 2k upscalling na 4k, 60fps pa je bilo v določenih igrah, ki so ps4 pro enhanced če imaš vžgan fps boost na 1080p resoluciji. Pa niti PRO nima baš neke slike na 4K tv, kaj šele navadna verzija na slabih 1080p. Se vidi da nimaš pojma tako kot vedno, siromak en.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bzp ()

Bantani ::

nekoman je izjavil:

se pravi kupim tole stvar iz linka zgoraj, in se to poveže prek hdmi kabla na 4k tv...
iz partisa snamem igro, jo dam na disk od ps4 in lahko igram?

Domov
Torrenti
Skupnost
Moj profil
podpora
partis.si
1.1 TB
3.6 TB
3,27

to mam povprečej iz partisa upload/download
internet optika


Ne vem a bi se smeju ali jokal:D

L1nK je izjavil:

bog ne daj, da kupiš takšno igračko, vsi se ti bodo posmehovali, seksal ne boš nikdar več


A to za sebe govoris???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bantani ()

boldleaf ::

nekoman je izjavil:

Zdravo.

Že dolga leta poslušam kako je fajn met konzolo pa igrat igrice na tv in gledat filme...
Nisem še nikol videl kaka je ta stvar v resnici in ali se je splača kupiti..
Imam dober 4 k tv, tako da bi slika bila vrjetno ok.
Na mimo vrste je tale:
https://www.mimovrste.com/konzole/sony-...
Jo priporočota za nakup? brez izkušenj, manj zahteven uporabnik, vklop bi jo recimo za 6 ur na teden če bo čas???
Hvala za vaša mnenja.. aja, leta nazaj sem igral igre gta 1-3, pol se gta4, sam mi je na kompu štekala.. igral bi gta5 na ps4 če je izvedljivo... lp


Ce se le da, dobi PS4 s firmwarom 5.05 ali starejsim. Privarceval bos precej denarja na travniskih igricah.

Nyana ::

boldleaf je izjavil:

nekoman je izjavil:

Zdravo.

Že dolga leta poslušam kako je fajn met konzolo pa igrat igrice na tv in gledat filme...
Nisem še nikol videl kaka je ta stvar v resnici in ali se je splača kupiti..
Imam dober 4 k tv, tako da bi slika bila vrjetno ok.
Na mimo vrste je tale:
https://www.mimovrste.com/konzole/sony-...
Jo priporočota za nakup? brez izkušenj, manj zahteven uporabnik, vklop bi jo recimo za 6 ur na teden če bo čas???
Hvala za vaša mnenja.. aja, leta nazaj sem igral igre gta 1-3, pol se gta4, sam mi je na kompu štekala.. igral bi gta5 na ps4 če je izvedljivo... lp


Ce se le da, dobi PS4 s firmwarom 5.05 ali starejsim. Privarceval bos precej denarja na travniskih igricah.


Ja res, ker danes so pa PS4 igre tako zelo drage ... facepalm ...

boldleaf ::

Nyana je izjavil:

boldleaf je izjavil:

nekoman je izjavil:

Zdravo.

Že dolga leta poslušam kako je fajn met konzolo pa igrat igrice na tv in gledat filme...
Nisem še nikol videl kaka je ta stvar v resnici in ali se je splača kupiti..
Imam dober 4 k tv, tako da bi slika bila vrjetno ok.
Na mimo vrste je tale:
https://www.mimovrste.com/konzole/sony-...
Jo priporočota za nakup? brez izkušenj, manj zahteven uporabnik, vklop bi jo recimo za 6 ur na teden če bo čas???
Hvala za vaša mnenja.. aja, leta nazaj sem igral igre gta 1-3, pol se gta4, sam mi je na kompu štekala.. igral bi gta5 na ps4 če je izvedljivo... lp


Ce se le da, dobi PS4 s firmwarom 5.05 ali starejsim. Privarceval bos precej denarja na travniskih igricah.


Ja res, ker danes so pa PS4 igre tako zelo drage ... facepalm ...

Nyana je izjavil:

Ja res, ker danes so pa PS4 igre tako zelo drage ... facepalm ...


Zanimivo, da ves cas od raznih idiotov poslusam, da igre niso drage. Sploh ne vem kaj bi radi povedali in zakaj se sploh vmesavate. Dal sem mu opcijo, razen tega sam gor gonim linux, pa se kupu grindanja se da cisto lepo izognit, malo popravis memorijo. Pac, ce vas ta opcija ne zanima, vredu, vas problem, kaj ima pa pri celi stvari koliko so PS4 igre drage ali poceni (da pa niti ne omenjam, da zraven se lazete: https://www.mimovrste.com/ps4-igre?o=pr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

svecka ::

boldleaf je izjavil:

nekoman je izjavil:

Zdravo.

Že dolga leta poslušam kako je fajn met konzolo pa igrat igrice na tv in gledat filme...
Nisem še nikol videl kaka je ta stvar v resnici in ali se je splača kupiti..
Imam dober 4 k tv, tako da bi slika bila vrjetno ok.
Na mimo vrste je tale:
https://www.mimovrste.com/konzole/sony-...
Jo priporočota za nakup? brez izkušenj, manj zahteven uporabnik, vklop bi jo recimo za 6 ur na teden če bo čas???
Hvala za vaša mnenja.. aja, leta nazaj sem igral igre gta 1-3, pol se gta4, sam mi je na kompu štekala.. igral bi gta5 na ps4 če je izvedljivo... lp


Ce se le da, dobi PS4 s firmwarom 5.05 ali starejsim. Privarceval bos precej denarja na travniskih igricah.


nič ne boš prišparal, ker novejše PS igre zahtevajo novejšo verzijo PS4 od exploitane PS verzije (5.05).

Moje mnenje, pojdi v trgovino Goblin (ali od frendov) in si sposodi PS4 pa probaj. Če ti bo všeč, kupi rabljeno, ker pa bi rad 4k, moraš kupiti glasni ps4 PRO. Ali pa počakaj 1 leto in kupi Ps5, ki je backward compitable z večina ps4 igrami.

Ne kupuj nov PS4, ker je škoda denarja (razen na PS razprodajah, kjer je 50% popust na konzole). Če bo ps5 stal decembra 500, 600EUR, je škoda dajat za ps4 pro 400EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

boldleaf ::

Sicer je koga zanima jailbreakanje PS4:

Prerequisite je firmware starejsi ali enak 5.0.7, ce ste ps4 updatali na novejsega, ni vec poti nazaj. Tudi sicer, ce imate to ali starejso verzijo firmwara in ne nameravate jailbreakat, prodajte ps4 na ebayu (z jasno oznaceno verzijo firmwara), pred nekaj meseci, so bili rabljeni s temi verzijami drazje od novih bundlov, tako da lahko se nekaj zasluzite.

DNS settinge pri mrezi nastavis na ip neke svoje naprave, na kateri pozenes tole https://github.com/Al-Azif/ps4-exploit-... .

Gres v online help in voila, dobis prijeten meni.

To je dejansko vse, pa zadeva se nikamor ne instalira na ps4 tako, da, po rebootu (in odinstaliranju iger) niti serviser ne bo vedel, da je bil jailbreakan.

Se majhen bomboncek, porta se na ps4 emulator za ps3, tako da se bo dalo igrati na ps4 tudi ps3 igre.
https://www.youtube.com/embed/mJV5PZRCh...

svecka je izjavil:

Ps5, ki je backward compitable z večina ps4 igrami.


Ne ni. Sony je zelo potiho umaknil stavek o kompatibilnosti dol iz njihove strani. PS5 tako kot PS4 ne bo kompatibilen za nazaj (seveda, saj niso nori, kupuj nove igre, mogoce celo kaksne, ki si jih ze kupil, ne pa reusaj stare, od tega Sony nima nic).

Seveda pa lahko jailbreakas ps4, namestis linux in ps3 emulator (sicer je se v delu, tako da vsega ne bo pozrl).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

svecka ::

Umaknil je napis, ker je pisalo "with update". No sedaj je itak nova spletna stran za ps5.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS4 (strani: 1 2 3 4159 160 161 162 )

Oddelek: Konzole
80701250572 (22627) DejchSLO
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517246 (14210) kevin55
»

Prihajajoči PlayStation 4 Neo bo podpiral 4K (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5316338 (11793) Bistri007
»

Sony predstavil dve novi inačici PlayStation 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5714413 (11848) boolsheat

Več podobnih tem