» »

PS4 nikoli se videl, kupiti?

PS4 nikoli se videl, kupiti?

«
1
2

nekoman ::

Zdravo.

Že dolga leta poslušam kako je fajn met konzolo pa igrat igrice na tv in gledat filme...
Nisem še nikol videl kaka je ta stvar v resnici in ali se je splača kupiti..
Imam dober 4 k tv, tako da bi slika bila vrjetno ok.
Na mimo vrste je tale:
https://www.mimovrste.com/konzole/sony-...
Jo priporočota za nakup? brez izkušenj, manj zahteven uporabnik, vklop bi jo recimo za 6 ur na teden če bo čas???
Hvala za vaša mnenja.. aja, leta nazaj sem igral igre gta 1-3, pol se gta4, sam mi je na kompu štekala.. igral bi gta5 na ps4 če je izvedljivo... lp

care20 ::

Seveda je,ampak vedi da je vecina iger 30 fps,kar zelo unici igralno izkusnjo,grafika je solidna...pac ce si prej igral igre na 60fps,ti ne priporocam nakup ps4 niti ps4pro,ker bos takoj ugasnil in ga nikoli vec prizgal...moje izkusnje s ps4 pro

D3m ::

Ne skrbi. Se hitro privadi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nekoman ::

kaj pomeni to 60fps? igral sem igre na trenutnem prenosniku acer star 5 let

gddr85 ::

da stvar deluje bolj tekoče, če nisi nek wannabe (pc master_race gamer) in si prej preživel z nekim average laptopom, potem bo konzola čist ok

filip007 ::

Seveda bo, pa dobi kako Uncharted 4, Horizon Zero Down, Tomb Raider serijo, te so najboljše, odvisno kaj igraš.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

nekoman ::

se pravi kupim tole stvar iz linka zgoraj, in se to poveže prek hdmi kabla na 4k tv...
iz partisa snamem igro, jo dam na disk od ps4 in lahko igram?

Domov
Torrenti
Skupnost
Moj profil
podpora
partis.si
1.1 TB
3.6 TB
3,27

to mam povprečej iz partisa upload/download
internet optika

2dark ::

nekoman je izjavil:

Zdravo.

Že dolga leta poslušam kako je fajn met konzolo pa igrat igrice na tv in gledat filme...
Nisem še nikol videl kaka je ta stvar v resnici in ali se je splača kupiti..
Imam dober 4 k tv, tako da bi slika bila vrjetno ok.
Na mimo vrste je tale:
https://www.mimovrste.com/konzole/sony-...
Jo priporočota za nakup? brez izkušenj, manj zahteven uporabnik, vklop bi jo recimo za 6 ur na teden če bo čas???
Hvala za vaša mnenja.. aja, leta nazaj sem igral igre gta 1-3, pol se gta4, sam mi je na kompu štekala.. igral bi gta5 na ps4 če je izvedljivo... lp



Stvar imajo ponavadi v trgovinah big bang, harvey norman, da se jo lahko preizkusi... Ps4 ima veliko boljšo zalogo iger, predvsem iger ki so samo na PS4 konzoli in na nobenem drugem sistemu ( ne na pc-ju, ne na xbox-u, ne na nintedovi konzoli).

Igralni plošček oz. joypad je od Sonya super.

puginho ::

care20 je izjavil:

Seveda je,ampak vedi da je vecina iger 30 fps,kar zelo unici igralno izkusnjo,grafika je solidna...pac ce si prej igral igre na 60fps,ti ne priporocam nakup ps4 niti ps4pro,ker bos takoj ugasnil in ga nikoli vec prizgal...moje izkusnje s ps4 pro


Ded ni igral iger 10 let ti pa mu pišeš o 30 vs 60 fps. Svašta kaj tu ne prebereš

2dark ::

care20 je izjavil:

Seveda je,ampak vedi da je vecina iger 30 fps,kar zelo unici igralno izkusnjo,grafika je solidna...pac ce si prej igral igre na 60fps,ti ne priporocam nakup ps4 niti ps4pro,ker bos takoj ugasnil in ga nikoli vec prizgal...moje izkusnje s ps4 pro


Ne vem, kaj ti klobasaš. Igre delujejo gladko tako na 30 fps-ih kot na 60.

kitl76 ::

nekoman je izjavil:

se pravi kupim tole stvar iz linka zgoraj, in se to poveže prek hdmi kabla na 4k tv...
iz partisa snamem igro, jo dam na disk od ps4 in lahko igram?

Domov
Torrenti
Skupnost
Moj profil
podpora
partis.si
1.1 TB
3.6 TB
3,27

to mam povprečej iz partisa upload/download
internet optika


Ni ti to računalnik, da boš kar s partisa igre vlekel :) Bo treba igre kupit pol jih boš pa igral. Za partis boš moral pa računalnik kupit.

rawlit ::

nekoman je izjavil:

se pravi kupim tole stvar iz linka zgoraj, in se to poveže prek hdmi kabla na 4k tv...
iz partisa snamem igro, jo dam na disk od ps4 in lahko igram?

Domov
Torrenti
Skupnost
Moj profil
podpora
partis.si
1.1 TB
3.6 TB
3,27

to mam povprečej iz partisa upload/download
internet optika


A to mal trolas al resno?

care20 ::

2dark je izjavil:

care20 je izjavil:

Seveda je,ampak vedi da je vecina iger 30 fps,kar zelo unici igralno izkusnjo,grafika je solidna...pac ce si prej igral igre na 60fps,ti ne priporocam nakup ps4 niti ps4pro,ker bos takoj ugasnil in ga nikoli vec prizgal...moje izkusnje s ps4 pro


Ne vem, kaj ti klobasaš. Igre delujejo gladko tako na 30 fps-ih kot na 60.


Kot prvo, nisem rekel da ne delujejo gladko na 30 ter 60fps...ampak na 60 jih je skoraj nic... Nisem primerjal pc s konzolo...ampak prve igre ki sem jih preigral si bile uncharted remastered 1-3 in je bla bomba
60 fps... Potem probam zero dawn...igral celih 15 min ter ugasnil in ga spakiral tet prodal...pac 1x ko se navadis na 60fps.ni pogojev da igram na 30...moje misljenje seveda

svecka ::

je kdo našel kak dober deal za playstation plus 1 leto, sedaj ko je black friday?

springfield ::

Na PS Store mas -25%

yayo ::

nekoman je izjavil:

se pravi kupim tole stvar iz linka zgoraj, in se to poveže prek hdmi kabla na 4k tv...
iz partisa snamem igro, jo dam na disk od ps4 in lahko igram?

Domov
Torrenti
Skupnost
Moj profil
podpora
partis.si
1.1 TB
3.6 TB
3,27

to mam povprečej iz partisa upload/download
internet optika

kot pravi kitl konzole danes niso ravno najbolj primerne za piratizirane igre, ker proizvajalci sproti delajo na temu, da kreke nevtralizirajo, pa še okrne se njihova funkcionalnost s krekanjem, ker ni mogoče dostopati do online in socialnih funkcij. Kdor ima npr otroke, ki si bodo prej ali slej zaželi nabijati kako popularno online igro s sošolci bo to zelo hitro ugotovil. Drugače je nabor ps4 iger ogromen, starejše dobiš na Bolhi že za kakih 15-20 evrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

edi45 ::

Drag ni ta PS4, samo navadnega se ne splača kupit, 100€ daš poleg in kupiš pro, če imaš 4K tv, ker navaden ps4 ima grdo sliko, saj ima samo full HD resolucijo in 30fps. Pro pa podpira 4K in 60fps, če vklopiš boost mode. Po drugi strani, pa se ne splača več kupit ps4, saj čez eno leto pride ps5, ki bo imel backwards compatibility. Pomeni, da boš lahko igral ps4 igre na njem.

Machete ::

Čakanje Godota v zabavni elektroniki je bolj mučno od drame same.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Trupl0 ::

edi45 je izjavil:

Drag ni ta PS4, samo navadnega se ne splača kupit, 100€ daš poleg in kupiš pro, če imaš 4K tv, ker navaden ps4 ima grdo sliko, saj ima samo full HD resolucijo in 30fps. Pro pa podpira 4K in 60fps, če vklopiš boost mode. Po drugi strani, pa se ne splača več kupit ps4, saj čez eno leto pride ps5, ki bo imel backwards compatibility. Pomeni, da boš lahko igral ps4 igre na njem.


kok se ne splača kupit :)
Leto in pol boš čakal, da pride PS5, ki bo seveda enkrat dražji kot sedaj v akcijah.
Da ne govorim nebroj iger, ki so na voljo za PS4.
Backwards kompatibilnost ni šans, da bo delovala na PS5 takoj ob launchu
If you are going through Hell, keep going !

kitl76 ::

PS4 ima full dobrih eksluziv sam sem jih preigraval 9 mesecev no zdaj sem pa zopet na tej stopnji ko igram Pc saj sem na PS4 vse preigral. Naslednja stvar bo TLOU 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

puginho ::

edi45 je izjavil:

Drag ni ta PS4, samo navadnega se ne splača kupit, 100€ daš poleg in kupiš pro, če imaš 4K tv, ker navaden ps4 ima grdo sliko, saj ima samo full HD resolucijo in 30fps. Pro pa podpira 4K in 60fps, če vklopiš boost mode. Po drugi strani, pa se ne splača več kupit ps4, saj čez eno leto pride ps5, ki bo imel backwards compatibility. Pomeni, da boš lahko igral ps4 igre na njem.


Spet bluziš kot ponavadi podobno kot pri tv-jih, ps pro nikoli ni podpiral prave 4k in 60 fps niti v boost mode. Pa po kaki logiki je slika na navadnem ps4 grda na proju pa čudežno lepa, sploh na 4k tv, ki tako ali tako upscala na 4k.

Dr_M ::

Že dolga leta poslušam kako je fajn met konzolo pa igrat igrice na tv in gledat filme...


To pravi folk, ki nima dnarja za spodoben comp pika
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

Pravi Dr M , ki vozi francoza. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

springfield ::

Dr_M je izjavil:

Že dolga leta poslušam kako je fajn met konzolo pa igrat igrice na tv in gledat filme...


To pravi folk, ki nima dnarja za spodoben comp pika

Imam denar za spodoben komp in pravim to :)

D3m ::

Saj Dr M ni težko skapirati, da je statusni simbolist po kmečko dumbass. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Glugy ::

4k tv ne boš ravno izkoristil do konca z PS4 ampak vseen lahk čist faj uživaš v igranju. Je pa res ja da za PS4 je skoraj nuja da kupuješ igre ( si lahk tud pogledaš mal prej cene raznih iger ki bi te zanimale).

Gagatronix ::

Kupovati igre za konzole v SLO je bedarija, ker so pri nas 60+ eur, medtem ko jih lahko iz UK dobis za tretjino tega ali se ceneje. Sploh odkar je Mantis propadel je ponudba v Sloveniji dokaj slaba. Ce imas Goblin blizu za kaksno rabljeno igro, ne recem.

mrdaco ::

care20 je izjavil:

Seveda je,ampak vedi da je vecina iger 30 fps,kar zelo unici igralno izkusnjo,grafika je solidna...pac ce si prej igral igre na 60fps,ti ne priporocam nakup ps4 niti ps4pro,ker bos takoj ugasnil in ga nikoli vec prizgal...moje izkusnje s ps4 pro


Če imaš slučajno dober TV, ti ta efekt sam TV delno popravi z kako funkcijo digital motion ali podobno.

puginho ::

Dr_M je izjavil:

Že dolga leta poslušam kako je fajn met konzolo pa igrat igrice na tv in gledat filme...


To pravi folk, ki nima dnarja za spodoben comp pika


Kaj delaš na tem forumu, idi na pc, aja ni ga

2dark ::

svecka je izjavil:

je kdo našel kak dober deal za playstation plus 1 leto, sedaj ko je black friday?



Ne spoznam se kaj prida.

Morda je tukaj kakšna dobra ponudba?

http://www.goblin.si/index.php?main_pag...

https://www.konzolko.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Trupl0 ::

deal za black friday je vsepovsod sedaj 45e
Ceneje ne bo do naslednjega black friday ali pa mogoče days of play nato junija
If you are going through Hell, keep going !

qwea ::

Trupl0 je izjavil:

deal za black friday je vsepovsod sedaj 45e
Ceneje ne bo do naslednjega black friday ali pa mogoče days of play nato junija

Khm, v Bigbangu je 39,99€

Magic1 ::

Za nekoga, ki je frišen na PS4 cena iger res ni problem. Imaš en kup Playstation hits, ki jih trenutno prodajajo za 15€ (normalno 20€). Sej začetniku/povratniku ni treba štartat z najnovejšimi igrami. Leto in več stare se dobi dosti poceni pa bolha je tudi polna. Pa še prodajaš/menjaš lahko, če so finance tak problem.
Magic

111111111111 ::

OP: Dokler si ne boš želel 1 igre res igrati. Do takrat se ti ne splača kupovati konzole. Sam kupujem nintendove konzole, ker mi je serija Zelda fenomenalna in je poglaviten razlog, da kupim hardware.

To ko se kregajo okoli FPS je čisto vseeno. Konzole so narejene za TV in nimaš nobenih opletung z nastavitvami, doseganjem best preformanca, nadgrajevanjem. Če je špil za konzolo bo delal in pika. Vržeš noter se vržeš na fotelj in se izgubiš v domišljijskem svetu toplo priporočam za urico do dve na dan so konzole odlična rešitev če ti tak način preživljanja prostega časa sede.

Gagatronix ::

Drekanje okrog FPS-a je za bizgece, ki si predstavljajo, da je velikost njihovega penisa premo sorazmerna s stevilom slicic na sekundo. Dokler ni pod 25 je vse kul.

issak ::

Gagatronix je izjavil:

Drekanje okrog FPS-a je za bizgece, ki si predstavljajo, da je velikost njihovega penisa premo sorazmerna s stevilom slicic na sekundo. Dokler ni pod 25 je vse kul.


nah 144 or bust xD
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

springfield ::

qwea je izjavil:

Trupl0 je izjavil:

deal za black friday je vsepovsod sedaj 45e
Ceneje ne bo do naslednjega black friday ali pa mogoče days of play nato junija

Khm, v Bigbangu je 39,99EUR

Jaz vidim 44,99 https://www.bigbang.si/igre/playstation...

Zgodovina sprememb…

svecka ::

na USA je 1 year ps plus 35 usd...samo ne moreš pri nas koristiti :(

qwea ::

Še dobr da sm naredu screenšot
https://imgur.com/a/zIItF7y

rabelj5 ::

svecka je izjavil:

na USA je 1 year ps plus 35 usd...samo ne moreš pri nas koristiti :(

tam imajo nižje plače in je zato malo ceneje :))

louser ::

Ce imas optiko, na PC zloudaj Playstation Now in streamaj igre.

springfield ::

svecka je izjavil:

na USA je 1 year ps plus 35 usd...samo ne moreš pri nas koristiti :(

Kje dobita take cene? Meni kaze na US PS Store $44,99

svecka ::

L1nK ::

bog ne daj, da kupiš takšno igračko, vsi se ti bodo posmehovali, seksal ne boš nikdar več
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

nekoman ::

louser je izjavil:

Ce imas optiko, na PC zloudaj Playstation Now in streamaj igre.

optiko imam, zakon, filmi 6gb so dol rres hitro, 1 ura

a lahko kaj več poveš o tem'? stremanje in playstation now ??

St235 ::

svecka je izjavil:

na USA je 1 year ps plus 35 usd...samo ne moreš pri nas koristiti :(


meni sicer kaže $39, ampak ne razume zakaj tega ne bi mogel pri nas korisit?

rawlit ::

Jaz uporabljam US PSN account. Ravnokar kupil kodo za podaljšanje pri CDkeys, pri plačilu je prišlo da napake. Transakcija je bila izvedena, kode nisem prejel. Pisal na podporo, v trenutku so naredili refund in mi hkrati poslali še discount code, tako me je na koncu naročnina za naslednje leto prišla 30,30 € :D

louser ::

nekoman je izjavil:

louser je izjavil:

Ce imas optiko, na PC zloudaj Playstation Now in streamaj igre.

optiko imam, zakon, filmi 6gb so dol rres hitro, 1 ura

a lahko kaj več poveš o tem'? stremanje in playstation now ??

Igre lavfajo nekje na nekem strežniku, k tebi pa se prenaša zgolj slika.
Pri nekih konzolnih igrah in dobri povezavi neke opazne razlike ne bi bilo.

grandioso74 ::

nekoman je izjavil:

Zdravo.

Že dolga leta poslušam kako je fajn met konzolo pa igrat igrice na tv in gledat filme...
Nisem še nikol videl kaka je ta stvar v resnici in ali se je splača kupiti..
Imam dober 4 k tv, tako da bi slika bila vrjetno ok.
Na mimo vrste je tale:
https://www.mimovrste.com/konzole/sony-...
Jo priporočota za nakup? brez izkušenj, manj zahteven uporabnik, vklop bi jo recimo za 6 ur na teden če bo čas???
Hvala za vaša mnenja.. aja, leta nazaj sem igral igre gta 1-3, pol se gta4, sam mi je na kompu štekala.. igral bi gta5 na ps4 če je izvedljivo... lp
Izgleda, da si prisel iz neke jame, a ok, malo cinizma ne skodi, ker ravno ne obvladas teh stvari in bi igral samo 6 ur, ps4 pro odmisli, kupi si za fal peneze prvo generacijo stirk, ali pa kvecjemu slim, bolha in trgovine so polne tega.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

kitl76 ::

louser je izjavil:

nekoman je izjavil:

louser je izjavil:

Ce imas optiko, na PC zloudaj Playstation Now in streamaj igre.

optiko imam, zakon, filmi 6gb so dol rres hitro, 1 ura

a lahko kaj več poveš o tem'? stremanje in playstation now ??

Igre lavfajo nekje na nekem strežniku, k tebi pa se prenaša zgolj slika.
Pri nekih konzolnih igrah in dobri povezavi neke opazne razlike ne bi bilo.



Samo nisi mu pa povedal, da si moraš lastiti vsaj en ps4, da ti je PS now omogočen.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS4 (strani: 1 2 3 4159 160 161 162 )

Oddelek: Konzole
80701250617 (22672) DejchSLO
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517246 (14210) kevin55
»

Prihajajoči PlayStation 4 Neo bo podpiral 4K (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5316340 (11795) Bistri007
»

Sony predstavil dve novi inačici PlayStation 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5714413 (11848) boolsheat

Več podobnih tem