» »

Odsluženi bratovi avti

Odsluženi bratovi avti

zobnik ::

Doma res ni problem s placom, ker imamo veliko kmetijo a mi gredo te stare kripe okol bajte že dolgo časa na živce. On ma služben avto potem zasebni avto (nista oba vedno doma) in še 3 avte neregistrirane. Niso pa na njegovem. Sem mu rekel, da jih naj da nekomu da odpelje nazaj pa dobim odg da me naj nič ne briga.
Jaz imam samo 1 avto star 15 let k ga uporabljam za vse živo.
Kaj bi vi naredil.
  • spremenil: zobnik ()

FormerUser ::

Če nisi lastnik parcele na kateri so ti avtomobili, ne moreš nič. Se je pa brezveze kregati zaradi takšnih malenkosti.

Zgodovina sprememb…

ziga1990 ::

Prijavi divje odlagališče
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Daniel ()

IL_DIAVOLO ::

Za sebe se briga ali se odseli. Vsako posredovanje bi vodilo v kreganje in kljubovanje. Not worth it.

Stikalo ::

A ni sedaj davek na take kripe?

Mi imamo tudi sosede, ki imajo okoli hiše obupno svinjarijo - 3 zarjavele kripe, 2 razpadajoča traktorja... pa sem jim rekel naj malo spucajo. Seveda kmetje, dnarje ko dr*ka in jih skrbi, da bo država požrla davek na odpadne survine. VSe kar bi potrebovali bi bil en klic, da odpeljejo nesnago in še denar bi dobili.

To je stanje duha, svinjarija je moteča in bi pač stare razpadajoče kripe morale biti odstanjene ali pa plačati fino visoko kazen.

Verjetno nič ne moreš, razen če je parcela tvoja. Kakorkoli.. navadna packarija.

zobnik ::

saj mu je že brat reku pa če noče

hojnikb ::

poklici lokalne zbiratelje kovin, pa bo problem resen
#brezpodpisa

Sheteentz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Za sebe se briga ali se odseli. Vsako posredovanje bi vodilo v kreganje in kljubovanje. Not worth it.

Takšna logika je v Avstriji vodila v Fritzle. Zgolj za sebe se brigat je največji zločin proti človeštvu.

Cruz ::

ziga1990 je izjavil:

Prijavi divje odlagališče
Dejansko dober predlog.

val46 ::

zobnik je izjavil:

saj mu je že brat reku pa če noče

Čaki zdej...a to so bratovi avti al od nekoga drugega? ker v naslovu teme, pišeš da so bratovi, tu pa, da mu je brat že rekel...al maš morda dva brata, pa en dela "pizdarije" z odpadom, drugi pa mu tečnari?

Predlagam pa samo eno in to je, kot je nekdo že napisal, prijava divjega odlagališča. Ko bo prišel komunalni inšpektor in mu dal plačilni nalog, bo hitro odpeljal stran, brez skrbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: val46 ()

ziga1990 ::

OP resno zakaj spreminjaš izjave Naslov teme in v uvodnem postu govoriš da so avti od brata kasneje pa odgovoriš da mu je brat rekel pa da noče.Torej zjasni se čigavi so avti in na kateri parceli točno stojijo(njegovi,tuji, od staršev,tvoji)
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

zobnik ::

Dva brata imam

ziga1990 ::

ok no sedaj pa še na čigavi parceli so
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

MihaK3 ::

Glede na to, da naj bi šlo za kmetijo in na lastniške prakse pri nas, verjetno na parceli staršev ali celo starih staršev...

Stikalo je izjavil:

A ni sedaj davek na take kripe?

Je za tiste, ki so bili registrirani do pred kratkim ali pa jih kupiš na novo; če so v tvoji lasti in neregistrirani že dalj časa, pa (zaenkrat še) ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MihaK3 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dajatev za odjavljeno vozilo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19926852 (13408) Miha 333

Dajatev na odjavljeno vozilo je neustavna!

Oddelek: Na cesti
303552 (2757) AndrejO
»

ena gospodarska :)

Oddelek: Loža
243349 (2345) Meizu
»

Pobiralci odpadnega železa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5229025 (19628) Janii123
»

Kamere po avstrijskih gozdovih .. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
11832589 (26796) FrizzleFry

Več podobnih tem