» »

Kaj nosite za mal'co s sabo?

Kaj nosite za mal'co s sabo?

«
1
2

kjut ::

Ok, tema kot tema ampak zanima me kaj prakticirate za vzet s sabo za med malico.

Jaz poskusam nekaj da ne zasede veliko prostora, kaksne ovsene kosmice z banano in kokosovim mlekom prej namocene z vrelo vodo. Dam v majhen dobro zaprt kontejner in je ok edino zame malo viska OH. Bi pa poskusil se kdaj kaksen zanimiv, nasiten, pameten predlog z manj OH. Jajc si nekako ne upam nosit s sabo, ker rad 'zivim' le z mikrovalovko in mi jih je prevec komplicirano pripravljat za s sabo tik pred 'zdajci'.

Menza mi pa ne disi prevec ne denarno ne ponudbeno.
  • spremenil: kjut ()

AndrejS ::

Samo kreditno kartico in gotovino.

starfotr ::

Kje je problem z jajci?



Jaz si vzamem podobno kot ti, s tem, da si vzamem tudi solato ali pa kaj od prejšnjega dne od kosila/večerje ipd.

V službi imam hladilnik in tudi štedilnik in si zadeve pogrejem/skuham/spečem.

Aja, pa mikrovalovke se izogibam. Nosim si v posodah, ki jih lahko dam direktno na štedilnik ali pa v plastičnih ali steklenih posodah, odvisno od hrane.

Sem pa zadnjič videl ene fajn emajlirane posode s plastičnim pokrovom. Pokrov daš dol in lahko pogreješ v posodi, je namreč primerna za kuhanje. Praktično za nosit okoli.

chucki ::

Skuham si ali če ostane kaj od kosila. Sendvičev sem se naveličal, do menze mi pa ni :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

zee ::

Telefon in uro, od hrane pa najrajši oreške.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

PreviousUser ::

Nekaj sezonskega sadja in za pest oreškov, včasih temno čokolado s 85% kakava za energijo.

mulc007 ::

nekoč so nosili s sabo žgance

Zarfot ::

Najbrž sem edini, ampak jaz si skuham kar kosilo.
Ponavadi je to rižota s piščancem in brokolijem. :D

rađo ::

jaz grem pogosto kar domov jest ker zivim tako blizu sluzbe.
Včasih je punca doma in kaj skuha, ponavadi si pa sam kaj naredim in skuham kavo. meni je top. je pa problem ker se manj socializiram s sodelavci...

GabrieLeo ::

@strfotr človek ki dela taka jajca in si jih upa oklicat še za perfektna bi morali zapreti. Trd rumenjak ni samo karcinogen ampak tudi zanič kot pes.

Sicer pa kuhan zrezek iz juhe, juha s na drobno nasekljanimi koscki zelenjave notri pa neka kuhana zelenjava/malo belega riža. Riš nakuham za cel teden vnaprej. Denar se mi nabira, moral ga bom začeti kidati, s kilogrami nimam problema že od veke vekov, tudi če sedim 70% dneva.

Netrunner ::

Zarfot je izjavil:

Najbrž sem edini, ampak jaz si skuham kar kosilo.
Ponavadi je to rižota s piščancem in brokolijem. :D


Odvisno od kuhinje ki jo imaš na razpolago. V službah so precej omejene in zasedene za take podvige.

Jaz se preživljam z oreščki in sadjem ter kakšnim jogurtom.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Shields ::

Trd rumenjak ni samo karcinogen


Čakamo kak source

Cruz ::

PB&J. Se ga ne morem naveličati. Občasno egg salad sandwich, maso si pripravim za nekaj dni. Sem se nalezel teh ameriških jedi, ko sem bil tam. :) Enostavno, hitro, sitostno.

@OP Zakaj manj OH? Saj energija prav pride.

Twixz ::

Jst si grem pred službo v pekarno po 2 sirovke/burek/pizza kos.
V pisarni imam hladilnik, včasih si ga za cel teden napolnim z tekočimi jogurti. :D

Mi tudi moja prinese solato iz Spara (mam srečo da dela v nakupovalnem centru zraven vhoda v Spar :D) pa kak preliv pa si nesem v službo.

Fast fooda se izogibam, čeprav sem v štartu vsaj 3x tedensko naročeval dostavo raznorazne hamburgerje, pice, bureke,... v službo.

Se mi pa tudi to zdi najbolj cenovno ugodna mal'ca. Pekarno imam na poti v službo, jogurte pa itak kupim vsake 14 dni, ko grem v trgovino :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

kjut ::

starfotr je izjavil:

Kje je problem z jajci?



Jaz si vzamem podobno kot ti, s tem, da si vzamem tudi solato ali pa kaj od prejšnjega dne od kosila/večerje ipd.

V službi imam hladilnik in tudi štedilnik in si zadeve pogrejem/skuham/spečem.

Aja, pa mikrovalovke se izogibam. Nosim si v posodah, ki jih lahko dam direktno na štedilnik ali pa v plastičnih ali steklenih posodah, odvisno od hrane.

Sem pa zadnjič videl ene fajn emajlirane posode s plastičnim pokrovom. Pokrov daš dol in lahko pogreješ v posodi, je namreč primerna za kuhanje. Praktično za nosit okoli.


Kot pravim tik pred zdajci si obicajno pripravim in da ni
problem ce je se vroce v skatli. Nisem ekspert ampak se mi zdi da bi jajca kaj hitro postala 'zanic', ce bi jih direktno iz mikrovalovke z lupino skupaj dal v to plasticno embalazo in jih jedel hladna, kmalu pa po moznosti se jaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

V-i-p ::

Ni ga čez termo grelno posodo na elektriko. Plastična, lahka, ima ročaj za prenašanje, prostor za pribor in dve "posodi". Za juho in glavno jed, ali pa recimo za meso in posebej za krompir :). Prideš na šiht, vključiš, pozabiš in ko je malica ali si lačen imaš takoj na dosegu topel obrok, itak se sama izklaplja pa še stane manj kot 10€. Vržeš notri par kračk od prejšnjega dne recimo, pa šeflo krompirja pa imaš (skoraj) že kosilo.


https://www.mimovrste.com/kamp-posoda/a...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

kjut ::

V-i-p je izjavil:

Ni ga čez termo grelno posodo na elektriko. Plastična, lahka, ima ročaj za prenašanje, prostor za pribor in dve "posodi". Za juho in glavno jed, ali pa recimo za meso in posebej za krompir :). Prideš na šiht, vključiš, pozabiš in ko je malica ali si lačen imaš takoj na dosegu topel obrok, itak se sama izklaplja pa še stane manj kot 10€. Vržeš notri par kračk od prejšnjega dne recimo, pa šeflo krompirja pa imaš (skoraj) že kosilo.


https://www.mimovrste.com/kamp-posoda/a...


super, hvala za tole, za kaksne juhe bo
ekstra!

Netrunner ::

V-i-p je izjavil:

Ni ga čez termo grelno posodo na elektriko.


Hvala za idejo, na tako opcijo sem čisto pozabil :D

Ali kdo ve, če se da kje dobiti pripravljeno toplo hrano kot jo imajo npr. v velikih interspar in mercator trgovinah pred 8 zjutraj? Zanima me predvsem območje MB
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

V-i-p ::

muchacho: ni za kaj ;). Jaz za juho dostikrat prakticiram Knorr instant juhce, ker ima manjšo posodico z pokrovom in jo lahko odstraniš posebej, tako da na šihtu samo stresem juhco notri, zalijem z vročo/toplo vodo iz pipe, premešam in dam nazaj v grelno posodo, pa še več okusov imaš :). Za tiste juhe, ki so za kuhat itak ni, razen če si naliješ tisto od doma, že skuhano.

https://trgovina.mercator.si/market/izd...

Je pa tako, da jedi "na žlico" veliko bolj segreje, praktično moraš prvih nekaj žlic kar malo popihat, tako vroče je, samo ne zavreje, nič bat, ker kot rečeno se izklaplja, ko doseže temperaturo in vklaplja ko pade... Za tak denar zame super zadeva, že zato, ker ješ toplo in ne vedno neke hladne sendviče.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Furbo ::

kjut je izjavil:

Nisem ekspert ampak se mi zdi da bi jajca kaj hitro postala 'zanic', ce bi jih direktno iz mikrovalovke z lupino skupaj dal v to plasticno embalazo in jih jedel hladna, kmalu pa po moznosti se jaz.

Brez skrbi, če daš jajca v mikrovalovko, ne bodo ostala v lupini. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

c3p0 ::

V službi si skuham / pogrejem.

dope1337 ::

rađo je izjavil:

jaz grem pogosto kar domov jest ker zivim tako blizu sluzbe.
Včasih je punca doma in kaj skuha, ponavadi si pa sam kaj naredim in skuham kavo. meni je top. je pa problem ker se manj socializiram s sodelavci...


Ditto.

Vcasih mal pogresam debilne debate med mal'co xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

blue ::

Maščobe imajo največ kalorij na gram. Zasedejo najmanj prostora.

Jst jem v glavnem enolončnice na podlagi mesa in malo zelenjave in kr radodarno količino maščob (chili verde, beef stew, beef burgundy...) Če je poleg mesa dosti omake/tekočine je lažje pogreti v mikrovalovki. Če bi lahko pripravil dober medium rare zrezek v mikrovalovki bi to jedel vsak dan :)

Enkrat na teden ponavadi petek grem jest vn z sodelavci.

Ponavadi naredim ogromno količino in potem zmrznem v literske vrečke tako, da imam vedno nekaj dobrega na voljo. ( )

kjut ::

Ok, carji ste sam meso pač odpade, Im over it... kšne juhe se mi zdi QL v razne grelne posode vzet sabo BUT... grelne posode rabijo 30-60min za segrevat... ja res imam čas pol ure prej it segrevat posodo XD žal odpade... pismo ko bi vsaj pogruntal nekaj na zadevi segrevalnika vode, minute malo več pa je zavreto...

dope1337 je izjavil:

rađo je izjavil:

jaz grem pogosto kar domov jest ker zivim tako blizu sluzbe.
Včasih je punca doma in kaj skuha, ponavadi si pa sam kaj naredim in skuham kavo. meni je top. je pa problem ker se manj socializiram s sodelavci...


Ditto.

Vcasih mal pogresam debilne debate med mal'co xD



eh try DONT ... nismo babe, fuzbal avti babe meeeh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

kjut ::

Sam tole za jajčka tut ni švoh, prakticira kdo? https://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd...

kuall ::

Če delaš sedeče delo mi moje telo pravi, da je nujno med malico se sprehajat in jesti kakšen (jabolčni, mesni, itd) burek za 2EUR vmes. Drgač rit boli od celodnevnega sedenja. Posebej ker se še voziš, kar večina se. Tudi če so ljudje iz Ljubljane rabjo ene pol ure da pridejo do šihta povprečno po moje v tisti gužvi ob 8h in 16h. Posebej pametno pa je narediti še nekaj počepov in kakšen šprint med tem sprehodom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

V-i-p ::

muchacho: ne vidim problema, jaz tako prakticiram že ohoho časa. Ko pridem delat zjutraj posodo priključim na kabel ki ga imam priklopljenega na elektriko in puščam v službi, na strani posode se lahko iztakne, kar je priročno, da ne vlečem kabla za seboj :). Daš gret in pozabiš, saj sama uravnava temperaturo, menda ne misliš, da bo hrana ali juha zanič, če se bo tako grela nekaj uric do malice ali lakote?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

jype ::

kuall je izjavil:

Tudi če so ljudje iz Ljubljane rabjo ene pol ure da pridejo do šihta povprečno po moje v tisti gužvi ob 8h in 16h.
Baron Karl von Drais je leta 1817 iznašel napravo, ki jo je imenoval Laufmaschine. V naslednjih malo manj kot 100 letih, je bila reč izpopolnjena v stroj, ki porabi 4-6x manj energije kot pešec in potuje s 4-6x višjo hitrostjo. Danes napravo poznamo kot "bicikl".

kuall ::

Glede na gužvo, ki postaja čedalje slabša tudi na avtocestah bi se ljudje res morali preselit v Ljubljano in se vozit s kolesom. Jaz bi užival, če bi se vozil s kolesom v službo ene pol ure v eno smer. Samo ne vem kdo se bo v snegu, dežju in temi vozil s kolesom, bo treba izumit kolo s streho, ogrevanjem in močnimi lučmi. Ali pa če bi delali od doma za deževne dneve.

Je pa kar sreča, da smo Slovenci precej občutljivi na gužvo in po moje če bo gužva na cestah postala neznosna ne bodo vztrajali v tem gužvanju in bodo iskali alternativne rešitve sami od sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

kjut ::

V-i-p je izjavil:

muchacho: ne vidim problema, jaz tako prakticiram že ohoho časa. Ko pridem delat zjutraj posodo priključim na kabel ki ga imam priklopljenega na elektriko in puščam v službi, na strani posode se lahko iztakne, kar je priročno, da ne vlečem kabla za seboj :). Daš gret in pozabiš, saj sama uravnava temperaturo, menda ne misliš, da bo hrana ali juha zanič, če se bo tako grela nekaj uric do malice ali lakote?


Aja tako deluje, fajn potem pa sploh ni problem. To da bo zanic ne ampak za 10e skoraj nisem verjel da ima kaksen podoben anti mehanizem vgrajen. Kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

reeves ::

kjut je izjavil:

Kot pravim tik pred zdajci si obicajno pripravim in da ni
problem ce je se vroce v skatli. Nisem ekspert ampak se mi zdi da bi jajca kaj hitro postala 'zanic', ce bi jih direktno iz mikrovalovke z lupino skupaj dal v to plasticno embalazo in jih jedel hladna, kmalu pa po moznosti se jaz.

Dovolj termično obdelana jajca (trdo kuhana) niso problematična. Brez težav jih lahko skuhaš (v vodi na štedilniku, pozabi mikrovalovko) en dan prej in shraniš v hladilniku.
Jaz obožujem jajčno solato. Trdo kuhana jajca, sol, poper, olivc, balzamični kis in čebula. Občasno si skuham 15 jajc, pa se pol dva dni bašem s tem. Edino čebulo si dodajam sproti, ker postane čisto premočena.

m0LN4r ::

Prej:
vse zivo, kaj sem prejsnji dan skuhal

Zdaj:
orescke v flasi, mam za 3 dni ali pa si skuham zvecer jajca za naslednje dni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Master_Yoda ::

Kruh, hummus ali peanut butter za gor namazat. Zraven pa ali kisle kumarice, narezan paradiznik, paprika, etc. Za "sladico" pa banana s peanut butterjem.
Dovie'andi se tovya sagain.

sm4rt4ss ::

Delam v trgovini tako da malice s sabo praktično ne nosim. Pojem kak kos pice, sendvič, tunino solato z rižem, včasih tudi samo kak protein bar + banano. Če pa si že prinesem kaj od doma pa so to ostanki od kosila. Rižota, testeninska solata itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm4rt4ss ()

WildChild ::

kuall je izjavil:

Glede na gužvo, ki postaja čedalje slabša tudi na avtocestah bi se ljudje res morali preselit v Ljubljano in se vozit s kolesom. Jaz bi užival, če bi se vozil s kolesom v službo ene pol ure v eno smer. Samo ne vem kdo se bo v snegu, dežju in temi vozil s kolesom, bo treba izumit kolo s streho, ogrevanjem in močnimi lučmi. Ali pa če bi delali od doma za deževne dneve.


Povprecno 2x na mesec delam od doma, drugace vsak dan s kolesom na siht v LJ... Vrocina, dez, sneg... Zivim v LJ.

Na siht, ce si ze nosim je pa: Kosilo od prejsnjega dne. Drugace pa mi je vedno premalo kar si prinesem tako da vedno jem na sihtu celo kosilo + zajtrk.
in da mood

Zgodovina sprememb…

kuall ::

ti ni nerodno ker smrdiš po švicu?

qwertyy ::

Večinoma jem Pogrej in pojej. Meni je zakon.

Poceni, večinoma so od 2,5e - 4e. Ravno pravšnja količina za malco in pripravljeno je v 3 minutah. Pa še vedno je topel obrok.

Izbira je tudi kar pestra in v trgovinah redno "krožijo" vse jedi, tako da ne ješ nonstop eno in isto. Tudi naj ne bi bilo škodljivo, ker je brez konservansov ipd. in rok trajanja dobijo s pasterizacijo.

kixs ::

Vcasih sem hodil v restavracije/gostilne... potem sem hodil trgovine po kak sendvic ali jogurt ali pizzo... potem se clovek vsega navadi in sem se odlocil, da malice sploh ne jem vec. V bistvu sem sel na OMAD nacin prehranjevanja - torej en obrok na dan. Pri meni je to vecerja, ki jo moja skuha.

Nic vec sprasevanja kaj bi danes jedel, nic vec stresa pri cakanju na hrano ali v vrsti pred blagajno, nic vec stroskov za malico in nic vec pocasnjega pridobivanja teze/mascobe.

martincek1 ::

kuall je izjavil:

ti ni nerodno ker smrdiš po švicu?


Si že slišal za tuš?

JaGuArKa#1 ::

kjut je izjavil:

Sam tole za jajčka tut ni švoh, prakticira kdo? https://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd...


Aha, super gadget. S prilozeno merico z ostro konico naredis majhno luknjico v vsako jajce, odmeris vodo za zeljeno trdoto / stevilo jajc, pokrijes in pritisnes na knof.
Par let imam prav tega, ki ga gledas. Redna raba, presenecena da taka cheap igraca dela brezhibno.

Invictus ::

qwertyy je izjavil:

Večinoma jem Pogrej in pojej. Meni je zakon.

Poceni, večinoma so od 2,5e - 4e. Ravno pravšnja količina za malco in pripravljeno je v 3 minutah. Pa še vedno je topel obrok.

Izbira je tudi kar pestra in v trgovinah redno "krožijo" vse jedi, tako da ne ješ nonstop eno in isto. Tudi naj ne bi bilo škodljivo, ker je brez konservansov ipd. in rok trajanja dobijo s pasterizacijo.

Pojdi si malo jetra pregledat, če nn stop ješ to svinjarijo.

Ima noter cel kup konzervansov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mzakelj ::

Špar koruznik ga zmaga. Drugače pa domov ( šiht in dom sta 200m narazen ) kjer draga skuha kosilo. Ampak to dva tedna v mescu. Drugače pa sednvič s špara dva tedna.

paraboŁa ::

Večinoma hodim na tople malice v kake gostilne. Cene so od 5-7€, nekje dobiš juho, glavno jed, sladico. Za tak denar ne bi spravil skupaj konkretnega obroka, če zraven štejem še svoj čas, se krepko splača. Pa še dobro je :D.

energetik ::

Kakšen kos sadja, oreški ter malica v menzi. Parkrat sem s sabo nesel DIY Soylent namesto menze.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

V gostilnah so ponavadi najcenejše možne sestavine, reciklirajo se ostanki od prejšnjega dne, pri slabših verjetno še od drugih gostov.

Invictus ::

Tukaj vidim predvsewm nizke standarde glede kvalitete hrane ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mzakelj ::

c3p0 je izjavil:

V gostilnah so ponavadi najcenejše možne sestavine, reciklirajo se ostanki od prejšnjega dne, pri slabših verjetno še od drugih gostov.


Odvisno od glavnega kuharja. Če je ta zajeban potem ne bo nič ostankov od prejšnjega dne ... Če pa so je to kak kruh katerega spremenijo v drobtine in podobne zadeve. Ali goveje meso za v solato in podobne stvari. Kar tudi doma narediš ponavadi. Da bi pa ostanke od gostov mešali pa dvomim, verjetno je kaka oštarija, samo dolgo ne bo več....

Invictus je izjavil:

Tukaj vidim predvsewm nizke standarde glede kvalitete hrane ;).


Odpri temo kaj pijejo ljudje na šihtu te bo pomoje bolj groza :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mzakelj ()

c3p0 ::

Ali pa porazen handling s hrano. Ob bivšem bloku je bila renomirana gostilna velikega podjetja + catering, sicer na dobrem glasu. Ker so me večkrat zaparkirali z dostavo, sem jim hodil gnjavit in videl marsikaj. Pripravljene jedi na hodniku na tleh, delno ali povsem nepokrite, včasih zraven tudi surovo meso. Vsak dostavnik je prišel zraven te hrane. Potem kajenje v pisarni zraven kuhinje itd. Kaj se šele dogaja kje drugje...

rawwer ::

Jaz si v nedeljo skuham eno žitarico (oves, riž, kvinoja, proso, ajda, pira,..) ali pašto in pol imam za 3-5 dni, vsaki dan drugo omako. Dodam vedno eno stročnico.

Ko sem malo globlje raziskoval, sem videl da jaca žal niso lih zdrava.

kixs ::

Domaca jajca (ali vsaj v prosti reji) so sigurno zdrava. Sicer ne pretiravat s kolicino - dva jajca na dan sta cisto OK.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko zapravite za hrano na osebo? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24027575 (21300) IL_DIAVOLO
»

Kuharija,... oziroma kaj jeste? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13316952 (14656) Unknown_001
»

Kaj je za kosilo

Oddelek: Loža
498996 (6140) m0LN4r
»

Vok in stir-fry (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6715857 (13458) Brane22
»

Škodljivost mikrovalovne pečice.

Oddelek: Problemi človeštva
3911690 (10721) Pyr0Beast

Več podobnih tem