» »

Tečnarjenje iz službe

Tečnarjenje iz službe

PreviousUser ::

V službi imamo postavljene vsakomesečne roke, ki so vezani na praznike v Nemčiji. Ker je bil 1.11. tako v Nemčiji kot v Sloveniji praznik, so roki avtomatsko pomaknjeni za en dan. Naša država spada pod SEE regijo s sedežem določenih funkcij v bivši jugorepubliki. Tam se ena oseba danes ob 15. uri spomni, da pa je rok danes ob 16. uri in vztraja na tem. Sicer naloga za izpolniti po roku traja cel dan ob sodelovanju več vpletenih. Zdi se mi, da nas sodelavec iz jugorepublike zafrkava, ampak storiti ne morem nič, ker je višje v hierarhiji. Verjetno se ne da storiti nič, ali pač? Sem pa sit vsega tega, po osmih urah sem bil že na poti domov, a so me kontaktirali in vprašali o tem. Se pa to kar redno dogaja, tako da bo treba razmislitu o menjavi službe...

LeQuack ::

Rabiš se zment tko k so zmenjen izdravniki. Visoke postavke za dežurne ure, in plačana pripravljenost, če moraš sprejemati klice po delovnem času.
Quack !

korenje3 ::

če imate plačane nadure ali pa koriščenje nadur potem ne vidim problema. sploh če je tako definirano v zaposlitveni pogodbi.
problem bi bil če nebi imel plačanih nadur - kar pomeni delati zastonj.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Vazelin ::

a nisi mogel reči: "no here Mitchoo"
?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

krucymucy ::

Ti menjujes to sluzbo ze zelo dolgo.

Hiso si kupil?

antrim ::

Ne razumem kje je problem? Če bi moralo biti 1. 11. (npr. ob začetku delovnika) že narejeno potem je zaradi zamika menda normalno, da je rok danes. Prazniki niso nekaj nepričakovanega. Če so te klicali znotraj delovnega časa firme je pa (vsaj pri nas) normalno, da dvigneš telefon in se pomeniš, ne glede na to, da si pač prej šel.

IL_DIAVOLO ::

Softič.

Mato989 ::

PreviousUser je izjavil:

V službi imamo postavljene vsakomesečne roke, ki so vezani na praznike v Nemčiji. Ker je bil 1.11. tako v Nemčiji kot v Sloveniji praznik, so roki avtomatsko pomaknjeni za en dan. Naša država spada pod SEE regijo s sedežem določenih funkcij v bivši jugorepubliki. Tam se ena oseba danes ob 15. uri spomni, da pa je rok danes ob 16. uri in vztraja na tem. Sicer naloga za izpolniti po roku traja cel dan ob sodelovanju več vpletenih. Zdi se mi, da nas sodelavec iz jugorepublike zafrkava, ampak storiti ne morem nič, ker je višje v hierarhiji. Verjetno se ne da storiti nič, ali pač? Sem pa sit vsega tega, po osmih urah sem bil že na poti domov, a so me kontaktirali in vprašali o tem. Se pa to kar redno dogaja, tako da bo treba razmislitu o menjavi službe...


Ce te poklicejo po sihtu se ne javis razen ce imas napisano v pogodbi stalno pripravljenost

Ce casa za dokoncanje dela do konca delovnega ni pac gres.... Ce ti nadrejeni pisno ne odredi nadur...

Kje je tezava enako jim poves ko te drugic o tem vprasajo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

haha se spomnim jaz mojih začetkov kako sem bil naiven in totalen pussy. Ko me je boss klical tko ob 19ih zvečer, da ima idejo ali kaj podobnega in potem brezvezen enourni chat, ko sem umiral zraven brezveznosti.

Jaz se po šihtu ne javljam, če ni zmenjeno. Saj nisem suženj ffs, da sem stalno dosegljiv delodajalcu.

Proti večeru se ne javljam na nobeno neznano številko ali če je kdo iz službe.:D Imajo tudi trike, da se potem še iz kakšne druge cifre kliče... :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

antrim ::

Cele komplikacije. A to šarate na naročninah al kaj? Jaz imam službeno cifro za službene zadeve. Izven delovnega časa firme gre offline do naslednjega jutra in to je to. Privat cifro dobijo kvečjemu tisti sodelavci, ki izven delovnika pokličejo za kak pir ali kaj podobnega.

Smurf ::

Poves, da ce je pomembno, bos pogledal takoj jutri zjutraj.

PreviousUser ::

antrim je izjavil:

Ne razumem kje je problem? Če bi moralo biti 1. 11. (npr. ob začetku delovnika) že narejeno potem je zaradi zamika menda normalno, da je rok danes. Prazniki niso nekaj nepričakovanega. Če so te klicali znotraj delovnega časa firme je pa (vsaj pri nas) normalno, da dvigneš telefon in se pomeniš, ne glede na to, da si pač prej šel.


Rok je 2. delovni dan, klicali so po delavniku.

Vazelin ::

povratni sms "i cant talk right now" :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PreviousUser ::

korenje3 je izjavil:

če imate plačane nadure ali pa koriščenje nadur potem ne vidim problema. sploh če je tako definirano v zaposlitveni pogodbi.
problem bi bil če nebi imel plačanih nadur - kar pomeni delati zastonj.


Sem šel že domov, ko so prišli s tem na plan.

Vazelin ::

mitchoo: sam ti res že neki dolgo menjaš job. a to imaš en tak slab dan, si razpizden in potem čez dva dni pozabiš*?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PreviousUser ::

krucymucy je izjavil:

Ti menjujes to sluzbo ze zelo dolgo.

Hiso si kupil?


Ja, treba še počakat na konec objave na oglasni deski, ker je del zemljišča kmetijsko. :)

Vazelin je izjavil:

mitchoo: sam ti res že neki dolgo menjaš job. a to imaš en tak slab dan, si razpizden in potem čez dva dni pozabiš*?


Iščem, a sem previden - da ne pridem še na slabše, to je isto ali več sranja in nižja plača.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

en moj kolega je šel na nižjo plačo. že čez 2 mesca jok :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

en moj kolega je šel na nižjo plačo. že čez 2 mesca jok :D


Ja, saj to, težko oceniš, kaj te čaka ... Če že grem na isti stres, naj bo vsaj plača enaka ...

Vazelin je izjavil:

en moj kolega je šel na nižjo plačo. že čez 2 mesca jok :D


Zakaj pa je menjal?

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Eno sodelavko je tresel, potem pa je blo konec ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

rabelj5 ::

zakaj ni šla raje sodelavka

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Eno sodelavko je tresel, potem pa je blo konec ;)


Uf, težka.. :)

Vazelin ::

rabelj5 je izjavil:

zakaj ni šla raje sodelavka

Ona samohranilka z otrokom ... on brez obveznosti. Samo totalen pizdun bi bil za to
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

krucymucy ::

Vazelin je izjavil:

Eno sodelavko je tresel, potem pa je blo konec ;)


V cem je problem? Dva odrasla cloveka bi morala znati obvladovati custva.

AndrejS ::

Če je bil rok 1.11 potem si itak že 4 dni zamudil rok!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dopust vprašanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13418439 (8723) MadMicka
»

Korektno podati odpoved (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6612738 (10386) FrRoSt
»

Obračun nadur v službi

Oddelek: Loža
478411 (5377) solatko
»

Česa si želite na delovnem mestu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548070 (4153) Alien123
»

Koriscenje viska ur v sluzbi

Oddelek: Loža
356986 (5491) deltacqb

Več podobnih tem