» »

Nakup v avstriji in dostava

Nakup v avstriji in dostava

Jst ::

Gledam na MyLemon in ker ne znam nemško, z google translate pa nič ne najdem, me zanima, če ta spletna trgovina pošilja v Slovenijo?

Če ne, imate kakšen nasvet ali celo spisek, katere trgovine pošiljajo v Slo?

Aja: Koliko ponavadi stane dostava?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

user-pass ::

Iz spletne strani:
Auslandslieferungen
Lieferungen außerhalb Österreichs sind leider nicht möglich. Bestellte Ware kann jedoch in einer unserer Filialen abgeholt werden.
---
Prevod: ne posiljajo izven AUT, lahko pa prevzames v eni od njihovih filial.

Jst ::

Lahko dobim nasvet iz katere trgovine naj naročim stvari?

Prek geizhals, če vzamem najcenejše in ceneje.si isto, je razlika 1400 EUR proti 2200 EUR v Slo. Neverjetno. Za takšno razliko se rajši zapeljem v AT. Ampak bi raje dostavo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Master_Yoda ::

Mindfactory, preko mailboxde. Brez ohisja, ki ga kupis v sloveniji.
Dovie'andi se tovya sagain.

bf4ed ::

Naročiš na osebni prevzem in se zapelješ. Tistih 40€ in 3h vožnje te nebo ubilo. Slo je tak mala da si v tem času v najbližji poslovalnici v avstriji. Če se že gre za take zneske.

Jst ::

>Mindfactory, preko mailboxde.

Master_Yoda: Ali vas lahko prosim, Master, če mi na kratko obrazložiš kaj si mislil s tem?

(malo heca na račun tvojega nickname-a, brez zamere, prosim - danes so vsi tako občutljivi...)


bf4ed: OK. Čeprav ne znam jezika, nekako že pač z translatorji naročim. Se zapeljem, pridem na lokacijo prevzema in kaj? Jezika ne znam. Če me GPS ne vodi do 10m natančno, ne bom našel nikoli. Ampak recimo, da me GPS+GLONASS+GALILEO pripelje do prevzemnega mesta oz./ali trgovine. Kaj sedaj? Jezika še vedno ne znam in lahko samo upam, da znajo ENG. Kar pa imam v Avstriji zelo slabe izkušnje. Čeprav sem po govorici telesa videl, da me je človek razumel, mi je odgovarjal v nemščini in ni je*al "eng please".

In tako mi mine dan in pridem zvečer domov praznih rok.

Razen če mi kdo zagotovi, da mindfactory prodajalci razumejo ENG. Potem bi pa samo še prosil kje je prevzemno mesto in če so kakšne fore? (Recimo kje parkirati, ali po kateri cesti se najlažje pride ali obratno, na kateri cesti se najlažje zgubiš ker zapelješ na tretji namesto drugi pas,.....)


Vseeno pa: Hvala za kakršnokoli pomoč.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

AngelOfDeath ::

Mindfactory je nemčija.

Mylemon pa je v Grazu, Dunaju in Feldbachu.
Zapelješ se tja pokažeš številko naročila. Plačaš pa greš.
Govorijo angleško tudi.

Glede na to koliko slovencev dela v Grazu, pa si na FB poišči nekoga ki bi ti to pripeljal.
edit: Slovnica

otago ::

Daj oglas na studentski servis, da isces studenta/studentko z znanjem nemscine za spremljanje na nakupih v Avstriji. Bos imel personalizirano pomoc. Bos elita. Ce je punca lustna, ji placaj se kremsnito, itak si 800eur prisparal.

Nihce pa ti ne brani kupiti v Sloveniji, kjer se bos sporazumeval v slovenskem jeziku. Le placal bos za kancek vec.

miha98 ::

Meni časti porcijo čevapov pa se bom jaz menil namesto tebe. Maribor

Mail: koliba.911@gmail.com

Glugy ::

Jz ne znam nč nemšk pa sm čist lepo z google translate naročil blago iz Mindfactory pa dal preko mailboxde.
Celo neki sm naročil iz csv-direct (nemške strani) pa sm neki narobe naročil; sem jih kr z google translate po mailu pa njihovem support chatu nagovoru pa je blo. Zadevo so rešil brez problemov; so me prenaročil na pravi izdelek; razliko pa vrnil.

Res pa je da sm vedno pač tako gledal da sm najprej prevedel iz angleščine v nemščino; potem iz nemščine v angleščino da sm vidu da je prbližn ok prevod. Če je kak stavk po prevodu v angleščini čudn izpadu sm pač pred prevodom v nemščino mal drugač oblikoval stavek. Simpl. Za tekstovni pogovor res ne rabš nemščine za take osnovne stvari.

Če te zanima kako je z registracijo pri MindFactory vprašaj; ti bomo pomagal. Pri mailboxde je pa tako ali tako vse v angleščini; v bistvu dobiš naslov takoj k se registriraš in tisto potem uporabiš za dostavni naslov. Ne rabiš nič plačat ob registraciji. Plačaš šele ko na naslov ki ti ga dajo in ID ki ti ga dajo prejmejo pošiljko. Ko jim plačaš ti pošljejo v Slovenijo na željen naslov. Matična plošča ; GPU oboje sem mel posebi je stalo pošiljanje za vsako reč posebej 12 evrov. (verjetno če bi oboje naenkrat naročil pač bi stala zadeva na kos nekoliko manj ampak se mi je splačal posebi ker sm lovil nizke cene. )
V glavnm da se kamot; sam mal se je treba pozanimat mal prevest pa je. Če kej neveš pa vprašaj tle. Če sm jz naroču k nimam pojma o nemščini lahko vsakdo če se res potrudi.

miha98 ::

Dojčeland uber ales....

bf4ed ::

Jst od kod si sploh?

Jaz nabavljam stvari na www.e-tec.at
Poslovalnice maš v Klagenfurtu, Graz 2x, Villach.

In znajo angleško, slučajno si tistikrat naletel na nekega nacija :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774235 (907) cortez
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468371 (5013) darkolord
»

mylemon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13450047 (2677) forplan
»

Kazen (radar) v Avstriji, kjer nisem bila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9328491 (21128) Mare2
»

Bomo kr novga kupli :)

Oddelek: Kaj kupiti
201797 (1150) Lonsarg

Več podobnih tem