» »

Eklapa problem

Eklapa problem

fRiK0 ::

No zanima me če kdo zna shranjevati telefonske številke pod imena in ta imena v skupine na Eklapi? Eklapa

Aja pa to je misleno ne sam shrant ampak tok da pol v imeniku kliknes na tel in direkt temu posles, da ni treba copy paste...
Hvala

LP Tadej
  • spremenil: fRiK0 ()

CaqKa ::

imena noter vpisat ni problema...
skupino sem pa eno naredil.. od takrat dalje pa več nevem kako se naredi... ali so mi knof kam skrili ali pa jaz več ne najdem pravega knofa... vsekakor bi bilo treba delati na funkcionalnosti designa eklape.

/edit

za dodat člana imaš zgoraj ikonco 'Uredi člane' >>> ko se gor postaviš je dalje ikonca 'Nov član', vpišeš potrebne podatke in na koncu klikneš 'dodaj'
da pa sedaj enemu izmed teh pošlješ pa narediš naslednje:
nad onim poljem kjer vpišeš telefonsko ('Številka GSM') je polje 'člani' in ob njem puščica v desno. klikneš na njo. pojavi se ti tvoj imenik. narediš kljukice pri vseh tistih kterim bi rad poslal, ko si željene osebe obkljukal stisneš ikono 'potrdi', prideš nazaj v osnovno okence kjer napišeš sms.. na koncu klikneš pošlji:)

sedaj pa sem celo ugotovil kako se dodaja v skupine.... ups pa niti ne.. no delno.. mogoče bo pomagalo.. meni ne uspe več kot eno skupino ustvarit in v to dodajat številke.
torej tam ko klikneš ono puščico desno ('člani') , v tistem meniju klikneš puščico gor za dodajanje osebe v skupino.
kak pa narediš več skupin pa ta trenutek nimam pojma

morda Tomi?

/edit2
aha pa mi je le uspelo.
v 'uredi skupine in člane'
klikneš na ono ikonco ob skupini 'Imenik' ki je že po default nareta. ikonca ki jo morš kliknit je tista s katere funkcijo bi opisal kot 'edit' :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45071201 (27796) DJ Beat
»

kako imeti na mrezi 3 racunalnike, da od tega 1 nima dostopa do drugih dveh

Oddelek: Omrežja in internet
243195 (2617) Pyr0Beast
»

Alternativa E-klapi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596730 (5057) CaqKa
»

pošiljajte smse ceneje!

Oddelek: Izdelava spletišč
252155 (1650) njok
»

nic vec Vega SMS preko neta

Oddelek: Loža
101491 (1180) Cokolesnik

Več podobnih tem