» »

Wolt je v SLO

Wolt je v SLO

Vazelin ::

https://siol.net/trendi/kulinarika/nov-...

Gre za dostavo hrane, po vzoru ehrana.si.

Jaz sem si aplikacijo ogledal in zadeva je visokem nivoju (nisem nič še naročal, zgolj na hitro pogledal aplikacijo). Sem na veliko uporabljal ehrano ampak to je kar se aplikacije tiče veliko bolj strong. Zelo všečna in fluent zadeva.

Bom preizkusil in poročam:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Tole je pa sanjska sluzba za jureta, vozi se z biciklom in osrecuje ljudi s hrano.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

Joj, sem si že boljšo našel, žal.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tole je pa sanjska sluzba za jureta, vozi se z biciklom in osrecuje ljudi s hrano.

:D

Meni je naravnost misterij, kako eHrana ni vkomponirala funkcije "v moji bližini" (nearby) v vseh teh letih. V Woltu samo kliknem in voila izlistane restavracije po razdalji. V ehrani sem vedno po tistem seznamu listal. To je prva sladka funkcija.

Druga zelo sladka funkcija je ta, da imam na voljo možnost, da naročim v restavracijo in grem sam iskati ob določeni uri.8-)

Tudi to, da si lahko rezerviraš kar preko aplikacije, da boš jedel v restravraciji ni videti švoh.

Kar je pa videti precej bedno je pa visok minimalni limit naročila 10 eur, pa sem preklikal kar nekaj ponudnikov. To je lahko odločujoč faktor, da ostanem na ehrana.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

otago ::

En kup nepotrebne embalaze. Greti boste res ukradli prihodnost s podporo teh IT manijakov.

Bellzmet ::

V čem je pa fora, da preko eHrane naročiš npr. pri Halo Katra (ki imajo svojo stran za naročanje in svojo dostavo)?

OrkAA ::

Ker ni nujno, da se vsakic odlocis za Halo Katra? Pregledas vse opcije in se odlocis kaj ti pase.

Invictus ::

Res eko zadeva, dostava hrane. Cel kup odpadkov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gregor P ::

jype je izjavil:

Joj, sem si že boljšo našel, žal.
... kakšna služba je lahko boljša od službe na kolesu?!?:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gagarin ::

Gregor P je izjavil:

jype je izjavil:

Joj, sem si že boljšo našel, žal.
... kakšna služba je lahko boljša od službe na kolesu?!?:|


On se vozi po Slovenski in programira. A nisi videl videa?

HappyPills ::

Trenutno v moj konc LJ noben ne vozi tudi lokalnih restavracij ni notr, na ehrana jih vozi veliko. Bomo vidl kako se bo razvilo

genesiss ::

Itak da raje podpiramo ehrano, ker so naši in se trudijo.

Vazelin ::

Konkurenca je sigurno dobrodošla.:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Cruz ::

Vazelin je izjavil:

Konkurenca je sigurno dobrodošla.:)
Ne od neke hipsterske multinacionalke. Fuj in fej ta global mobile-app podjetja(Uber, Airbnb ipd.). Jaz bom tudi trmast in ostal na e-hrani. Rabimo lokalna podjetja. :)

BuDi79 ::

Cruz je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Konkurenca je sigurno dobrodošla.:)
Ne od neke hipsterske multinacionalke. Fuj in fej ta global mobile-app podjetja(Uber, Airbnb ipd.). Jaz bom tudi trmast in ostal na e-hrani. Rabimo lokalna podjetja. :)
V bistvu rabimo podjetja, ki delajo dobro - ne glede iz kje so. S tem "rabimo lokalna podjetja" smo kot v Jugi 1976.

anketar ::

sm vidu wolt kolesarja, lepo se ustav pa enga pržge, to je velik hendikep vseh, ki se ukvarjajo s hrano/živili (prodajalci itd.), da bazdi po cigaretah/dimu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

Cruz ::

BuDi79 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Konkurenca je sigurno dobrodošla.:)
Ne od neke hipsterske multinacionalke. Fuj in fej ta global mobile-app podjetja(Uber, Airbnb ipd.). Jaz bom tudi trmast in ostal na e-hrani. Rabimo lokalna podjetja. :)
V bistvu rabimo podjetja, ki delajo dobro - ne glede iz kje so. S tem "rabimo lokalna podjetja" smo kot v Jugi 1976.
Omenjena podjetja zavirajo napredek in delajo več škode kot koristi - tukaj mislim na recimo Uber in Airbnb. Sicer se strinjam in sem odprt do tujih podjetij, vseeno pa bom vedno raje podpiral domača manjša fizična podjetja kot pa globalne korporacije in skladiščne spletne trgovine. Največji problem je, ko tuji giganti pridejo in požrejo vso hrano in slovenska podjetja umrejo od gladi, čeprav so bila potencialno konkurenčna. To me moti. Narod takoj navali na popularna globalna podjetja. Seveda, ko pa imajo denar za marketing.

iPhone-e ljudje malo ne požrejo pa sploh ne podpirajo slovenskega jezika. Problem je, da Slovenci nimamo dostojanstva. Brez dostojanstva pa na žalost ni uspešnih domačih (globalnih) podjetij. Čim bomo požirali vsak ameriški in azijski drek, ki nam pride blizu, bomo zgolj še ena pozabljena evropska outsourced država. In ne, to ni poziv na desničarski nacionalizem.

Vem, da Wolt ni ameriški ali azijski niti nujno zloben. Malce rant.

Bellzmet ::

OrkAA je izjavil:

Ker ni nujno, da se vsakic odlocis za Halo Katra? Pregledas vse opcije in se odlocis kaj ti pase.


Ja to je samoumevno.

Mene zanima kaj/če je razlika pri naročilu hrane od Katre pri eHrana vs Katra direkt (dostava, cena, porcija,..)?

Vazelin ::

Cruz: pa saj Wolt podpira lokalno gospodarstvo. A misliš da bodo kolesarili Švedi po Ljubljani (jype excluded:D). Isto davki.
Je pa dejstvo, da je vsaj na iphone eHrana aplikacija ciganija v primerjavi z Voltom. Da ne moreš v nekaj letih naredit "nearby" funkcije je smešno. Upam da eHrana stopi na plin in malo posodobi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

HappyPills ::

Mogoče jih bo pa tole spodbudilo. Drugače imam z ehrano super izkušnje.

BuDi79 ::

Cruz je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Konkurenca je sigurno dobrodošla.:)
Ne od neke hipsterske multinacionalke. Fuj in fej ta global mobile-app podjetja(Uber, Airbnb ipd.). Jaz bom tudi trmast in ostal na e-hrani. Rabimo lokalna podjetja. :)
V bistvu rabimo podjetja, ki delajo dobro - ne glede iz kje so. S tem "rabimo lokalna podjetja" smo kot v Jugi 1976.
Omenjena podjetja zavirajo napredek in delajo več škode kot koristi.
Ravno odpirajo napredek. - primer: brez Cammeota in tudi propadlega Hopina bi bili slovenski taksiji še vedno v letu 1989. Tako pa so mnogi razmislili o aplikacijah in podobnih novostih. In ja, že od osamosvojitve videvamo kako podjetja v slovenski lasti "vračajo nazaj", za razliko od grdih tujcev.

inferno666 ::

Mene tuja podjetja ne motijo dokler imajo normalno zaposlitveno politiko. Ne da dodano vrednost iščejo v prekarskih zaposlitvah itd, nespoštovanju predpisov ... Ta slednja so nelojalna konkurenca in trg uničujejo.

vostok_1 ::

To je pač prihodnost kapitalizma.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Evo, ehrana že išče razvojnike. Mi je pravkar kolega sporočil na skype, ker sva mela zjutraj debato o Wolti:D:D Bo treba pljunit v roke, da bo app bolj pro
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: rdecaluc ()

veclo ::

Vazelin je izjavil:

Da ne moreš v nekaj letih naredit "nearby" funkcije je smešno. Upam da eHrana stopi na plin in malo posodobi

Nova verzija ehrana aplikacije ze omogoca filter restavracij glede na vnesen naslov. Izberes naslov in dobis seznam restavracij, ki tja dostavljajo. Mogoce je to celo bolj simpaticno, kot uporaba geolokacije/nearby.

antartide ::

lepo vam meščanom :((((((

OrkAA ::

Bellzmet je izjavil:

OrkAA je izjavil:

Ker ni nujno, da se vsakic odlocis za Halo Katra? Pregledas vse opcije in se odlocis kaj ti pase.


Ja to je samoumevno.

Mene zanima kaj/če je razlika pri naročilu hrane od Katre pri eHrana vs Katra direkt (dostava, cena, porcija,..)?


Pri Katri specificno ni nobene razlike.

Kjer ehrana res pomaga je pri gostilnah, ki nimajo svoje dostave - vecina gostiln v centru Ljubljane. Ehrana vzdrzuje svojo floto kolesarjev, ki se zapeljejo do teh gostiln, prevzamejo pripravljeno hrano in ti jo dostavijo.

jype ::

Gregor P je izjavil:

... kakšna služba je lahko boljša od službe na kolesu?!?:|
Kdo pa pravi, da moja ni na kolesu?

Vazelin ::

Wolt bi težko zadel boljši timing za vstop na trg :D

Sedaj so na voljo tudi izdelki iz Žito trgovin, od moke naprej :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

HappyPills ::

Ja samo imajo zelo omejen obseg dostave.

Gone ::

Ja imajo malo hecno omejitev (ogromno ven spustijo na majhnem območju) - dobavljajo le znotraj Lj. obvoznice - Stožice, Črnuče, velike del Šiške je zunaj...

ursaroz ::

Wolt tudi v Mariboru! :)

MINUS5E koda za 5€ popusta pri prvem naročilu na Woltu.
https://get.wolt.com/MINUS5E

mtosev ::

Je tole uporabno, ker se nikoli nisem hrane na dom narocal prek teh appov/servicov?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hojnikb ::

za tebe prfketno.
#brezpodpisa

jypeepyj ::

hojnikb je izjavil:

za tebe prfketno.

lol sam res, poslovni modeli zgrajeni okrog folka kot je mtsove generirajo miljone

Koliko členov Zakona o delovnih razmerjih krši Wolt?

ursaroz je izjavil:

Wolt tudi v Mariboru! :)

MINUS5E koda za 5€ popusta pri prvem naročilu na Woltu.
https://get.wolt.com/MINUS5E

Kdaj si začela delat pr woltu? je bil kul intervju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jypeepyj ()

slodreamer ::

Ve kdo, kako deluje razporejanje naročil in nagrajevanje pri teh dostavljalcih? Verjetno več dostaviš,več dobiš? Kak pa se določa, kdo bo dostavil, centralna enota določi?

njyngs ::

Poznam v MB enega, ki dela / je delal zdaj krajše obdobje za njih. Nimajo nekaj dosti naročil še (v primerjavi z e-hrano) in zato dostavljalci čakajo na standby doma/kjerkoli. Plačani so normalno na urni postavki.

mtosev ::

Sn namestil ta wolt. Bom jutri probal kak to gre.

Sn danes prvič naročil in je vse bilo okay.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Vazelin ::

Sladko. Wolt je znižal ninimalni znesek naročila na 8eur8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Ajnat77 ::

Koda za 5EUR popusta pri naročilu preko Wolta: PICA5

Grmeks ::

Če kakšen nov uporabnik želi, lahko uporabi mojo kodo SC3XSQF pri prvem naročilu in s tem pridobi 15€ wolt kreditov.

T_F_7 ::

Grmeks je izjavil:

Če kakšen nov uporabnik želi, lahko uporabi mojo kodo SC3XSQF pri prvem naročilu in s tem pridobi 15€ wolt kreditov.


Hmm... js sm s to kodo dobil 5€.

Kleemen ::

Vprasam kar tukaj, da ne odpiram nove teme..

Zanima me zakaj na Wolt aplikaciji ni mozno oz. kje se izbere narocilo iz Mcdonaldsa po akcijski ceni (Super sreda) kot v poslovalnici?

Sparkxl ::

Ker ponudba na voltu (in cene) nima nič skupnega s ponudbo v poslovalnici?

Kleemen ::

Torej Super sreda velja samo v poslovalnici?

mtosev ::

Ja, očitno. Točno danes sem naročil McD in ni super srede. Je pa dostava brezplačna med 14-18.00h.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kleemen ::

Skoda ja, ima pa Mcdonalds kodo za 3x3eur ce zeli kdo izkoristiti.

Koda: MEKZA9

Malidelničar ::

Kakšni so kaj zaslužki na Woltu torej? Se splača?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uber v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
819841 (5006) D3m
»

E hrana - male porcije, predrago (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13322552 (8261) mat xxl
»

Smo slovenci premalo ambiciozni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637428 (4791) Phantomeye
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559495 (6508) Smurf
»

Aplikacija za naročilo pica dostave?

Oddelek: Omrežja in internet
51810 (1402) BorutK-73

Več podobnih tem