» »

Računalniške igre za pare

Računalniške igre za pare

PoStrah ::

Večina deklet ne igra iger in tako je bilo tudi z mojo drago, ki preden je mene spoznala ni odigrala niti ene računalniške igre. Ker jih sam zelo rad igram sem iskal nekaj kar bi ji ustrezalo in jo dolgo prepričeval naj proba. Našel sem Overcooked in je to trenutno edina igra ki jo skupaj igrava in je postalo že običajno da vsakj dan ona predlaga da greva odigrat kak level ali dva.
Tako da če ima kdo kake dobre igre, ki jih lahko igraš v paru, zabavne, logične itd. naj jih prilima tukaj.


moji sta Overcooked in Overcooked 2 z dodatki (zadnji pride 12. septembra)
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Gejspodar ::

Izvoliš, dokaj frišna reddit tema: https://www.reddit.com/r/AskReddit/comm...

shadeX ::

S partnerko odigrava Hearthstone, ali pa exploding kittens.

PoStrah ::

Gejspodar je izjavil:

Izvoliš, dokaj frišna reddit tema: https://www.reddit.com/r/AskReddit/comm...

veš da načeloma čist za vsako vprašanje najdeš drugje odgovor, torej lahko kar ta forum zapremo? pač naj bo kle zbrana tema ane
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Netrunner ::

Z mojo igrava tenis. Grand Slam ali nekaj podobnega z controlerji na TV-ju
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Curly ::

Midva sva igrala tertis, že dolgo ne, ampak zna bit stvar v svoji preprostosti zanimiva.

tsatthoggua ::

Malo offtopic - si probal mogoce kak board game (fizicno)? Moja ne trza na racunalniske igre -niti najmanj, ko sem pa ven privlekel Splendor, Patchwork, Jaipur,... mi pa sedaj na vsakih par dni sama rece ce sem za igro ali dve. Sem pravo gejmerko naredil ker sedaj po kakem letu igrava brez problema tudi veliko tezje igre kot so Great Western Trail, Tzolkin, Clans of Caledonia...
Ce ti ni skoda dat 20€ si nabavi eno tistih prvih ki sem jih omenil - predlagam Splendor ker je tudi za vec igralcev - ce slucajno pridejo obiski :)

Alien123 ::

Z mojo sma igrala lego igre :D

Cruz ::

S punco sva kar redno igrala League of Legends. Ona support, jaz adcarry. Nekajkrat je tudi ona poskusila adcarry in takrat nisva nekaj dni govorila, ker se nisem mogel nehati smejati. :)

Recimo poleg že omenjenih še Terraria in Rocket League.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Smurf ::

Overcooked 1/2, rocket league, sin of divinity 1 (2 se nisva), audisurf, factorio, minecraft, castle crashers, dirt showdown, grid 2, rayman series. Zagovotovo sva se kaksno, pa se ne spomnim.

orbika ::

Se vidi, da sem že bolj star, ker sem ob prebiranju naslova pomislil na "pare" oz. poceni igre. ;((
Hja, nekoč je bila para, danes imamo (evro)cente. Na srečo imajo centi še vsaj neko vrednost.

less ::

Don't starve together, Human Fall Flat, Frantics (PS4, igraš s telefoni, ampak je bolj za 3-4 ljudi)

Dosan ::

World of Warcraft

LeXani ::

Rayman legends, portal 2 coop, pretepačine, športne.. To sva midva igrala
Čas prve prijave 04.11.2005

primozzzz ::

Včasih Sven Bomwollen, da sva se zraven nasmejala :D Sedaj pa ni več časa.
NI PODPISA

BorutO ::

Z ženo sva skupaj igrala Elder Scrolls Online potem pa world of warcraft, potem pa sva nehala, ker je na koncu rada po svoje igrala :p

link_up ::

torej na kratko, v najinem casu skupaj igrava racnunalniske igrice! Hja, well done.
In and Out

shadeX ::

Dosan je izjavil:

World of Warcraft


Top, še posebej če sta oba za fantasy stuff. Na žalost vzame preveč časa.

Dosan ::

shadeX je izjavil:

Dosan je izjavil:

World of Warcraft


Top, še posebej če sta oba za fantasy stuff. Na žalost vzame preveč časa.


V trenutnem expansionu se pomoje dovolj hitro levla, pa dovolj (ubistvu ogromno) contenta je za casual igralce ki nimajo časa 20-40 ur vržt v igro.
Puncam se WoW ponavadi kr fajn dopade, ni pretežek za nekoga ki nikoli ni resno igral, lepe character rase imaš na izbiro (elves, draenei itd), pa vse seveda zapalijo za igranje hunterjev(pets).

kitl76 ::

orbika je izjavil:

Se vidi, da sem že bolj star, ker sem ob prebiranju naslova pomislil na "pare" oz. poceni igre. ;((
Hja, nekoč je bila para, danes imamo (evro)cente. Na srečo imajo centi še vsaj neko vrednost.


To isto sem tudi jaz mislil zato teme sploh nisem bral.

predi ::

Split screen co-op (kavč + TV):
Trine series
Castle Crashers
DeathSpank/The Baconing (Orphans of Justice/Thongs of Virtue)
Sacred Citadel
Lego series
Magicka
BattleBlock Theater
Child of Light
The Cave
Lara Croft and The Guardian of Light
Rayman Origins/Legends
Mortal Kombat series
Flock!

Drugače pa Wii/U/Switch:
vse kar vsebuje co-op in Mario/Luigi/Peach/Bowser gang
Okami
Super Smash Bros (Brawl/Ultimate)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: predi ()

bedarija ::

še dve

Dine Bros - zelo podobna overcooked, vodiš restavracijo s hitro hrano, moraš goste najprej vprašat kaj bodo jedli, jih postrežeš in pospraviš krožnik za njimi
- dodatek Sushi bros
Out of space - spet mešanica med overcooked in viscera cleanup. pošljejo te na okuženo vesoljsko postajo, ki jo moraš spucat, zraven moraš pa poskrbeti da dobiš dovolj počitka in hrane.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
1096239360 (953) ahac
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237125 (22841) Sc0ut
»

Najboljše igre za integrirano grafo :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
404298 (3357) D3m
»

Igre, ki jih igrajo vaše punce

Oddelek: Igre
496828 (5121) _koki_
»

Špil s punco

Oddelek: Igre
344983 (2785) Berserker

Več podobnih tem