» »

Igre, ki jih igrajo vaše punce

Igre, ki jih igrajo vaše punce

max00slo ::

Pozdravljeni

Torej, kakšne igre igrajo vaše punce? Kakšne so igrale?
Iščem predloge za mojo, poleg Simsov, pa sploh nevem kje iskati. Igre pa so za PC :)


Lp,m

Runnagain ::

Poskusi s karkoli od Lego Serije...Indiana Jones, Harry Potter, ...

Zgodovina sprememb…

Assass1n ::

Grid2, ne si želet, da ti zasede komp :D
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

MIHAc27 ::

Poleg farmville (ki mislim da ga ne igra že kar nekaj časa) trenutno nabija Luxor in podobne igre.
Sestra pa je na primer nažigala Zeus non stop.
Tako da probaj malce ugotoviti, kake zvrsti ima rada.

Hm predlogi za nakup praviš? Kaj pa kake indy (npr.. meatboy) ponavadi jih itak za par evrov dobiš več v kompletu. Pa kak SimCity varianta.

lukethere ::

Ponavadi skupaj igrava Civilization kadar si lahko odtegneva kakšno uro časa. Drugače pa je končala oba Portala. In World of Goo. To je to I think.

Edorta ::

GupeM ::

Moja je ravno včeri pr men doma probala World of Goo in je takoj vprašala če loh še njej inštaleram :D

urbecar ::

Plants VS zombies in Don't starve. Pri slednjem sem jo moral naučiti kako ubiti proces od igre, ker drugače je pretežka zaradi permadeath.

Vanadium ::

Odkar je mene moja vidla, da špilam OpenTTD ga tudi, pol sem ji enkrat v dosboxu pognal Sam&Max hit the road, monkey island itd... pa mi skos gnjavi da naj ji to inštaliram =)

Apofis ::

plants vs zombies

Lonsarg ::

Moja in tudi od kolega punca sta obe obrnili Tomb Raider 2013 in jima je bla res zakon.

t3hn0 ::

Apofis je izjavil:

plants vs zombies

+1

ter theme hospital :)
^.^

Jerry000 ::

damn...i wish tako punco da bi rada igrala:/, nvem kje najdete takšne:D

matija14 ::

Moja je pred kratkim končala Assasin's Creed II, Brotherhood ji ni preveč všeč in sedaj čaka(ma) na Black Flag. :))

Ajrina ::

Poskusi še s Setllers in Tropico. Oboje mi je bilo poleg Simsov všeč :) Lahko pa počakaš na simse 4.

ah9559 ::

Diablo

Bolf3nk ::

wow

Machete ::

Botanicula. Je tudi na Steamu.

abyssus ::

Farmville in pa COD4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

FlyingBee ::

sam na Joystick je ne preveč navadit ... ali pač :-)

shadeX ::

Kot mala je igrala Gothic 2 :D

Zdej že 5 let šopa skoz World of Warcraft. Še sreča da lahko zdeluje fax zraven, lol.

miraldi ::

Grand Theft Auto IV in V, Rayman, Plants vs. Zombies.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Jerry000 ::

sam resno vprašanje..kje lahko najdeš v SLO punco k igra:)? resno, poznam kar nekaj punc in vse so anti za igre. Nvem kje vi to najdete, js sm mislu da v SLO ni tolko gaming punčar

m0LN4r ::

Sam ja ne, kaj drugega kot fb al flash igre moja ni sposobna normalno igrat, tako pa so ji vse druge igre brezveze, ker skos "umira".

To ste v štartu dobil punce ko igrajo al ste jih prisilil?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Engineer_ ::

Skyrim, Oblivion, Dragon age 1 in 2, Divinity.... za ostale niti nevem imena.

Yes yes, sem ponosen nanjo! =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

rh^ ::

Dejta DOTA2 igrat, da se bosta lahko potem še zaradi tega kregala.

Apofis ::

Jerry000 je izjavil:

sam resno vprašanje..kje lahko najdeš v SLO punco k igra:)? resno, poznam kar nekaj punc in vse so anti za igre. Nvem kje vi to najdete, js sm mislu da v SLO ni tolko gaming punčar

ah, ne želi si tega da preveč igra...jo bo kmalu dvakrat več kot tebe...razn če ti je to kul...

Engineer_ ::

je razlika ali igra ali pa je neka huda gamerka. Nič ni narobe če občasno igra, postava pa je veliko bolj atletska od večine deklet.

Pač zravn mora biti zadosti fizične aktivnosti, da se kalorije porabijo :))

Glugy ::

Moja frendica skoz govori da naj grem z njo GTA:San Andreas. Bojda se to še vedno špila.

Drgač pa poznam kr neki punc(k jih poznam osebno) k špilajo L4D2.
(Mal je zgoljufan odgovor ker nimam punce ki bi igrala igre :) Sam frendice pač )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

shadeX ::

Pomoje mora biti ženska že po duši taka. Moja je igrala Gothic še preden je mene spoznala, zato k so ji bile kul magije in to sranje ( btw nora je na Merlina ). Recimo če bi jaz imel časa na pretek bi se lotil vsake špile ( fifa, call of duty.. itd). Ona pa nikoli ne bi igrala kaj takega, čeprav sm to že ji poskušu mal uturit, sam ne gre :D. Sicer en mesc sva igrala Unreal tournament, sam pol se je naveličala. Wow-a se pa kr nemore, tko da tisto večino prostega časa igrava skupaj. In ja, je boljša od mene :(.

cordoba ::

Moja obožuje po novem diablo 3, drugače pa kdaj igrava golden axe :)

nennen ::

Jz spilam Diablo 3 online.

Fant pa ne spila. :)

figula ::

Sem se prav zamislila in se skušala spomniti vseh. Do tehle sem se prikopala:
1. Deus Ex (all)
2. Gothic (all)
2. Half life (all)
2. The Elder Skrolls (Oblivion, Skyrim)

Tomb Raider 2013
Wolfenstein 3D (to sva z možem skupaj igrala in polomila stol :)))
Return to castle Wolfenstein
Diablo 1
Doom
Heretic
Duke Nukem (z dodatki)
Divine Divinity
No one lives forever
Baldurs Gate (z dodatki)
Newerwinter nights (z dodatki)
Icewind Dale 1,2
Dungeon Siege
Prince of Qin
Goblins 1,2,3
Rincewind Discworld (mislim, da so bili trije)
Broken sword (tudi več delov)
The Black Mirror
Syberia 1,2
Gabriel knight 1,2,3
The Longest journey
Pushover - kaj smo nasekirali to mravljico :)

Nekatere (večina) so stare, da se še sama ne spomnim kakšne so bile :'(.
Če se dekleta bojijo umiranja, naj najprej poskusijo z nesmrtnostjo, potem bo pa že lažje, ko bodo "not padle".
Je pa res, da ti more zvrst ugajat. Sem poskusila Warcrafti ali kaj so - pošljem kmete sekat in obdelovat in z vojaki zidam mesto, kar mi pridejo tuji soldati pobijat kmete nekam tja v kot mape. Ajoj - to ni za moje žifce :). Ali pa The Witcher: predno sem nagruntala komande, sem skoraj odrobila eno napačno glavo. Noro ... hehe

Da vam zbijem še en predsodek - dekleta, ki igramo igrice, sploh nismo debele ;((.
Možek je nehal igrati; mislim da sem mu nazadnje kupila Call of Duty. Ja, pa obnovljenega HL se je letos lotil. Malo še dela nostalgija.

Res je, premalo deklet nas igra, jaz osebno žal nimam nobene, s katero bi se o tem pogovarjala. Ko srečam kakšno novo dekle in nanese prilika, da jo povprašam, če igra igrice, povečini dobim zabuljen in pomilovalen pogled ali pa rečejo: ja, ja, igram. In ko vprašam kaj - raje vam ne povem odgovora (karte in kure in podobno, pha)

shadeX ::

Je pa res, da ti more zvrst ugajat. Sem poskusila Warcrafti ali kaj so - pošljem kmete sekat in obdelovat in z vojaki zidam mesto, kar mi pridejo tuji soldati pobijat kmete nekam tja v kot mape. Ajoj - to ni za moje žifce


Poskusi World of Warcraft. Ni isto kot Warcraft :). Čist svoj svet :D

Da vam zbijem še en predsodek - dekleta, ki igramo igrice, sploh nismo debele


Mogoče je tisti ki je to zgoraj napisal videl ta video :))

figula ::

Poskusi World of Warcraft. Ni isto kot Warcraft


Hvala, shadeX, bom pogledala. Jaz sem to kar vse v en koš zmetala .... :)
Samo da mi izza ovinka ne bodo bogih pridnih kmetov pobijali 8-)

shadeX ::

Tam ni nobenih kmetov, nič bat :D

btw: sta pa Warcraft in World of Warcraft povezana. Sta pač od iste firme, zgodba v WoW je enaka oz. se nadaljuje kot v Warcraftu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Yacked2 ::

Kaj pa če bi malo pustili računalnik pri miru če ste s punco ? So tud še druge igrce...=D Twister, pa kdor pade je kšna kazen itd... XD
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Boobiz ::

Zdej vem zakaj je težko srečat gejmerko. Taki dolgi spiski te okupirajo 24/7. :))
I'm drunk, what's your excuse?

Sssaga ::

m0LN4r je izjavil:


To ste v štartu dobil punce ko igrajo al ste jih prisilil?


Umiram!

Jerry000 ::

Ko srečam kakšno novo dekle in nanese prilika, da jo povprašam, če igra igrice, povečini dobim zabuljen in pomilovalen pogled


Ja ja, točn to:), ampak jebi ga, raj rečem kot pa da je pol presenečena hehe:D

nejodagreat ::

Assassins Creed, men se zdi da 2.

miteq ::

Roller Coaster Tycoon, Plants vs Zombies, Diaper Dash, Dinner Dash, Wedding Dash...

Double_J ::

Je treba bit pazljiv glede iger...

Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

heero ::

outlast
sims 3
vcasih pa crysis 3
jaz lahko samo gledam

Double_J : ta video pa zmaga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: heero ()

abyssus ::

Sem pozabo, moja je dosti igrala še Guitar Hero 3. Sicer pa se je sama navadla na igre, ko je mene zraven gledala. :D Se mi je kar hitro pridružila. Pa Black Ops 2 tudi tu pa tam proba ampak ji te strelske igre ne ležijo preveč. V GH3 pa itak ne morem nič proti njej.

max00slo ::

figula je izjavil:

Sem se prav zamislila in se skušala spomniti vseh. Do tehle sem se prikopala:
1. Deus Ex (all)
2. Gothic (all)
2. Half life (all)
2. The Elder Skrolls (Oblivion, Skyrim)

Tomb Raider 2013
Wolfenstein 3D (to sva z možem skupaj igrala in polomila stol :)))
Return to castle Wolfenstein
Diablo 1
Doom
Heretic
Duke Nukem (z dodatki)
Divine Divinity
No one lives forever
Baldurs Gate (z dodatki)
Newerwinter nights (z dodatki)
Icewind Dale 1,2
Dungeon Siege
Prince of Qin
Goblins 1,2,3
Rincewind Discworld (mislim, da so bili trije)
Broken sword (tudi več delov)
The Black Mirror
Syberia 1,2
Gabriel knight 1,2,3
The Longest journey
Pushover - kaj smo nasekirali to mravljico :)

Nekatere (večina) so stare, da se še sama ne spomnim kakšne so bile :'(.
Če se dekleta bojijo umiranja, naj najprej poskusijo z nesmrtnostjo, potem bo pa že lažje, ko bodo "not padle".
Je pa res, da ti more zvrst ugajat. Sem poskusila Warcrafti ali kaj so - pošljem kmete sekat in obdelovat in z vojaki zidam mesto, kar mi pridejo tuji soldati pobijat kmete nekam tja v kot mape. Ajoj - to ni za moje žifce :). Ali pa The Witcher: predno sem nagruntala komande, sem skoraj odrobila eno napačno glavo. Noro ... hehe

Da vam zbijem še en predsodek - dekleta, ki igramo igrice, sploh nismo debele ;((.
Možek je nehal igrati; mislim da sem mu nazadnje kupila Call of Duty. Ja, pa obnovljenega HL se je letos lotil. Malo še dela nostalgija.

Res je, premalo deklet nas igra, jaz osebno žal nimam nobene, s katero bi se o tem pogovarjala. Ko srečam kakšno novo dekle in nanese prilika, da jo povprašam, če igra igrice, povečini dobim zabuljen in pomilovalen pogled ali pa rečejo: ja, ja, igram. In ko vprašam kaj - raje vam ne povem odgovora (karte in kure in podobno, pha)

Dobro, ti si malo hardcore gamer :D

Od kolega punca z nami nabija support DOTA 2 :)

Pa hvala vsem za predloge, bova sprobala kako se obnesejo stvari. Wolrd of Goo je dobra ideja.. čisto pozabil na tole :)

Drugače pa punce seveda rade igrajo igre, le pravo jim moraš predstavit pa pol že same evolvajo na next level :)

figula ::

Njah, niti nisem tako hard, so vsi naslovi že precej stari. Sem naročila možu eno "staro" mašino, ki bi podpirala te stare špile. Bomo videli ...
Razen prvi 4 igre - to je pa itak čisti užitek. Jaz sem ena taka čudna mešanica - sabljico med zobe pa gremo v hrib nabirat rožice .... :)

Če ne drugega, dajte dekletom http://pushover.sourceforge.net/, mravljica se jim bo sigurno tako priljubila, da bodo z veseljem urile možgančke :).

CMpunk ::

Moja igra sleeping dogs. bolana ženska

Polarni_Medo ::

Nisem vedel da ženske igrajo tudi bolj kompleksne PC igre :)

Predlagam ti da ji ponudiš igre, ki temeljijo na principu ugank in imajo enostavni vmesnik kjer uporabljaš samo miško. Recimo igre iz serije Mystery Case Files.

Link do wiki: Mystery Case Files @ Wikipedia

in primer enega dela:

Mystery Case Files: Return to Ravenhearst

lp

_koki_ ::

Največ igrama move igre na PS3 (sports champions 1,2, move fitnes, LOTR aragorns quest, the fight) ter co-op streljačine (resistance 1-3, COD, resident evil, army of two,...), dobesedno padeš not pri 3D "big screen" TV-ju in co-op igranju, kjer sta oba na isti strani in ji je veliko bolj zanimivo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniške igre za pare

Oddelek: Igre
212590 (1602) bedarija
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237131 (22847) Sc0ut
»

Tower defense

Oddelek: Igre
283833 (2431) Baltazar-x
»

igre za zabijanje časa

Oddelek: Igre
499869 (8049) crniangeo
»

Trenutno igram (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574622 (3416) Bor H

Več podobnih tem