» »

Špil s punco

Špil s punco

tiran2000 ::

Torej, ker sem bolan in nimam kam za it ta vikend sem razmisljal da bi zaspilala kasn spil s punco. Na voljo mam 3 laptope in en monitor pri cemer sem nameraval netbooka/ali njenga laptopa vklopit na monitor. Moj laptop je top, ona dva sta pa bol crap (nekje 2008 letnika),lan je hiter, isto net... Kaj bi zaspilala? Ne sme bit prevec kompliciran, cim manj tipk, pa glede streljacin je tko, odkar se igrajo z misko jih ne igra (ker ne obvlada miska alneki), z tipkovnco je ok - drgac se pol vrti v krogih :d anyway je pa spilala gta2, pa tist league of legends ali neki tasga, pol pa tiste legendarne igrice duke nukem 2, commander ken in podobne, najbolj zakon ji je bil wolfenstein 3d ... Ne moti jo nasilje in tud odpalen smisel za humor ma :d (crn humor). Tko da kaj naj nainstaliram za coop play?
  • spremenil: bluefish ()

s51as ::

Chicken invaders treba je igrat na enem računalniku (en ima levo stran tipkovnice drugi pa desno).
It's just me myself and I

Assass1n ::

Grid če bo delu
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Machete ::

Ravno nedavno sem naredil en nakup in izbor na Steamu zadev, ki bi jih lahko igral s punco na TVju.
Priporočam: Gish, Jazz Jack Rabbit 2, Trine 1&2, Portal (nisem dejansko proval), Mortal Kombat 1,2,3 (Dos verzija), Adventures of Shuggy (super sodelovanje.
Tole se da vse igrati na enem zaslonu (TV+kavč najbolje). Za lokalni co-op na več mašinah, pa so možnosti potem daleč večje..

Gogyto ::

Eno klasiko
Chaos Engine
The Chaos Engine @ Wikipedia

stražar ::

Atomic Bomberman igrajte:)

dr.Akula ::

Portal 2 v co-op načinu je top za to priložnost. Lahko igrata tudi split-screen na enem kompu, če imaš še gamepad.
ni podatka

stalker ::

GupeM ::

S punco in njenim bratom smo tako preigrali Jazz Jack Rabbit 2. Se splača ;P

kr?en ::

Minecraft (yarr verzija), Wormsi.

shadeX ::

Midva s punco igrava že ene 5 let World of Warcraft. Punce so ubistvu totalno nore na take MMORPG špile. Ne potrebuje zahtevnega računalnika. Predvidevam da ne misliš plačevati, zato ti svetujem da si potegneta dol Rift. Lahko si naredita trial račun ampak 12. junija itak grejo zastonj, tako da ne bo potrebno nič plačevati. Špil je zakon.

Takoj bo padla noter :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kr?en ::

Za Rift (in tudi WoW zadnje dva dodatka) je nek star netbook/prenosnik (po moznosti z integrirano graficno in 2GB rama) presvoh.

opeter ::

Stari deli Serious Sama v Co-op preko lana ...

Sicer pa:
http://www.co-optimus.com/system.php?id...

Starejši špili bi morali delovat. Recimo kakšen Worms (2, Armageddon, World Party itn.) oz. odprtokodna alternativa tipa Hedgewars.

Ali pa razni DOS špili, ki imajo splitscreen (sicer ta za vas v tem trenutku ni dober način) oz. LAN (mrežno) podporo.

Npr. dirkalne igre tipa Big Red Racing, serija Micro Machines, Mashed, Screamer serija, starejši Need for Speed (mislim, da je zadnji, ki ima še LAN možnost ProStreet ali pa še boljše kakšen Most Wanted, Hot Pursuit 1 & 2, NFS1, 2 (SE), 3, 4, Porsche ...) in druge, predvsem starejše dirkačine.

Kakšne strategije, potezne ali realnočasovne (tega je cel kup in spet bom napisal, da glej predvsem starejše špile, ti imajo solidno podporo za mrežno/lokalno igranje).

Večino starejših špilov se da igrati tudi pod Windows 7/8, samo rabiš občasno kakšen nastavitveni trik (recimo Compatibilty mode, za DOS igre pa obvezno DOSBox - za lažje nastavljenje imaš npr. D-Fend Reloaded).

Še nekaj co-op iger:
http://www.gog.com/catalogue (izberi games modes -> co-op)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

SG_101 ::

Rayman Origins :)

kogledom ::

Sven Bomwollen in nadaljevanja.

koyotee ::

Blobby volley
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

shadeX ::

kr?en je izjavil:

Za Rift (in tudi WoW zadnje dva dodatka) je nek star netbook/prenosnik (po moznosti z integrirano graficno in 2GB rama) presvoh.


Mam AMD dual core 2ghz, 4gb rama in integrirana grafa intel hd 3200 pa imam na wow 30fps. Pustmo raide 25man k pade fps na 9 ampak gre. jebi ga. :D

Aja nastavitve so pa vse na LOW.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kr?en ::

Pa 720p resolucija verjetno. Sem igral na boljsem prenosniku WoW in mi je bil neigralen (in to izven raidov, ze kak 5men je dovolj, da klecne).

Da ne bo offtopic, predlagam se kaksen Warcraft 3, C&C Generals, Warhammer 40k: Dawn of War, ce so vama vsec strategije.

shadeX ::

Noben ni predlagal League of Legends? :D

kr?en ::

Je ze OP omenil, da ga je igrala.

novaa ::

jaz z mojo punco igram Hedgewars >:D

gslo ::

the curve. :-D grafično nezahtevna :-D vendar zelo nalezljiva in super za multiplayer.

Sale_One0 ::

Se en glas za Warcraft 3: TFT, Tower Defense in Hero Defense mape, nekaj najboljsega za co-op play.
Si vis pacem, para bellum.

Buddah ::

need for speed 2:special edition :)

RejZoR ::

Atomic Bomberman, al pa NFS 2 s kodami za specialne avte. Ni ga čez dirkanje z dinozavrom, hlodom, tržnico al pa WC-jem na štrbunk. Se spomnim, da smo se režal za crknit, ko smo dirkal naokoli s temi predmeti...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

listje123 ::

samo ne call of duty :))

jype ::

Midva sva ob deževnih dneh včasih nažigala Operation Flashpoint.

Tear_DR0P ::

Če ni treba da je streljačina, se maš čas zajebavat z inštalacijo in ne boš delal ves vikend nič drugega, pol se splača baldurs gate 2 pogledat :D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Alamar ::

tiran2000 je izjavil:

pol pa tiste legendarne igrice duke nukem 2, commander ken in podobne, najbolj zakon ji je bil wolfenstein 3d ... Ne moti jo nasilje in tud odpalen smisel za humor ma :d (crn humor). Tko da kaj naj nainstaliram za coop play?
Nimaš kaj razmišljat. Eden in edini Blip&Blop - Balls of steel

opeter ::

Res je. Najboljše je streljat Smrkce.

Sicer pa se splača pogledat najnovejši Humble Bundle ... Mogoče je kakšna igra, katero se da igrati v dvoje:
https://www.humblebundle.com/

Ali pa celotna Serious Sam serija je zdaj v akciji tukaj:
https://www.humblebundle.com/weekly
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Yohan del Sud ::

Naložita vsak svoje simse (enko) in tekmujta, kdo bo naredil bolj odbito familijo. Treniranje za prihodnost. :D
www.strancar.com

Berserker ::

jype je izjavil:

Midva sva ob deževnih dneh včasih nažigala Operation Flashpoint.


Lol simulacijo. Ti greš res v ekstreme z folkom.

jype ::

Berserker> Lol simulacijo. Ti greš res v ekstreme z folkom.

Jah, romantična duša. Al mogoče poznaš kšno drugo igrco (leta 2001) kjer se loh z armbrustom na rami po morju prevažaš s čolnom, mal letaš naokol z letalom, bicikliraš in sm pa ke še kšn tank v luft vržeš, pol se pa zvečer skupi vsedeš na jaso na vrh hriba in gledaš kako sonce zaide v morju?

Dons bi pa gvišn ArmA 3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BigWhale ::

Tear_DR0P je izjavil:

Če ni treba da je streljačina, se maš čas zajebavat z inštalacijo in ne boš delal ves vikend nič drugega, pol se splača baldurs gate 2 pogledat :D



Baldurs Gate 1 je zdaj tudi na Steamu, sam nevem a podpira multiplayer al ne.

Midva z mojo sva prespilala BG 1 in 2 ter Icewind Dale 1 in 2 oboje z vsemi dodatki.

Berserker ::

jype je izjavil:

Berserker> Lol simulacijo. Ti greš res v ekstreme z folkom.

Jah, romantična duša. Al mogoče poznaš kšno drugo igrco (leta 2001) kjer se loh z armbrustom na rami po morju prevažaš s čolnom, mal letaš naokol z letalom, bicikliraš in sm pa ke še kšn tank v luft vržeš, pol se pa zvečer skupi vsedeš na jaso na vrh hriba in gledaš kako sonce zaide v morju?

Dons bi pa gvišn ArmA 3.


Z Arma 3 boš še prihranil pri dopustu, namreč serija se seli na Limnos.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniške igre za pare

Oddelek: Igre
212615 (1627) bedarija
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487162 (4610) Denis6
»

Igre, ki jih igrajo vaše punce

Oddelek: Igre
496855 (5148) _koki_
»

World of Warcraft v zadnjem četrtletju izgubil sedmino igralcev

Oddelek: Novice / Igre
3311190 (7940) Nummy

RPG/MMORPG - a je kej hudga na sceni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
556359 (5446) Rotaidal

Več podobnih tem