» »

Tako zgleda uspešna zgodba

Tako zgleda uspešna zgodba

1
2
»

   -S\/\/-   ::

poweroff je izjavil:

Pa saj za dobiti investicije moraš biti tak.

Je pa res, da je zada dobro potem imeti ekipo, ki stvari tudi dobavi. Po moje vsaka uspešna in sposobna ekipa rabi takega "bullshiterja", oziroma osebo, ki investitorje prepriča.


Pri nas so taki in podobni odpadli po prvem sestanku. Sedaj ko berem to temo, se mi dozdeva, da nas je mogoče obiskala celo ta ekipa, ne spominjam se natančno, ker sem poslušal precej takih, ki omenjajo, da
...podjetja ki danes intenzivno ne vlagajo v digitalizacijo ali tako imenovano industrijo 4.0, ne bodo konkurenčna na globalnem trgu...
, potem ti pa v isti sapi predstavijo idejo, ki jo želijo realizirati, ta ideja pa obsega 10% tistega, kar sam uporabljaš že 10 let.

breisluach ::

Tip je bojda pocuzal mega keša iz firme (ne sam tuki, v vseh prejšnjih firmah), se fural naokol z nekimi hudimi garami na lizing, razen redkih računov skor nobenmu nč plačal,... Da ne govorim o njegovih postih, kjer je od MIT tutorja (ni v nobeni MIT bazi), do nekih jakih "CEO leta" nagrad (ni nikjer na Googlu nobenih podatkov o tem), mega čolnih, fighter pilot zgodbah,...bolano. Firma je pred stečajem al pa clo že v stečaju (podatek iz prve roke), ekipa je bla pa sicer zlo na nivoju. Poznam par ljudi tam in vem, da bi lohk zgodba bla super success. No, pod "tam" mislm....so bli tam. Itak na firmi ni več zaposlenih... nemška firma je pa poštni kaslc.

          ::

Da so tile propadli, me ne čudi. Sem pa v tem času imel opravka še z enimi podobnimi bullshiterji, ki pa so bili za nekaj % pametnejši, saj so se prisesali na znano slovensko podjetje in svojo meglo prodajajo pod uveljavljenim (sicer na drugih področjih) imenom. Škoda edino to, da niti sami ne vedo dobro, kaj bi sploh radi prodali.

xardas ::

          je izjavil:

Da so tile propadli, me ne čudi. Sem pa v tem času imel opravka še z enimi podobnimi bullshiterji, ki pa so bili za nekaj % pametnejši, saj so se prisesali na znano slovensko podjetje in svojo meglo prodajajo pod uveljavljenim (sicer na drugih področjih) imenom. Škoda edino to, da niti sami ne vedo dobro, kaj bi sploh radi prodali.

S čim pa se ukvarjajo, če ni skrivnost?

c3p0 ::

Naivčki, kot je očitno OP, pa nasedejo na neko "energijo" človeka.

poweroff ::

Pikica pač. :)) >:D
sudo poweroff

blay44 ::

Sam, kje pa je naša Pika?:8)

poweroff ::

Mogoče si roke umiva? :D
sudo poweroff

kuall ::

piki je ta v videu všeč, ker se stalno hihita. ženske pač.

v tej oddaji se spomnim, da sta bila dva lastnika ene pekarne in govorila o uspehih, čez par mesecev pa je šla v stečaj.

tv je za idiote, to najbolje kaže vremenska napoved, kjer nakladajo na dolgo, pravih slik z verjetnostmi pa ne pokažejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

KraitPay ::

Uff če bi tole videl leta 2019, bi mu še nekako verjel. Zdej po 2 letih aktivnega dela z avtomatizacijo in industrijo 4.0 pa sem že tekom videa ugotovil da neki ne gre skupaj. V ozadju se vrti nek demo software z izposojeno yaskavo opremo.

Že oprema z leta 97 je omogočala priključitev več robotov na en krmilnik. Posledično je bilo že takrat mogoče sinhronizirano gibanje.
Part tracking pa je itak stara zadeva.

Uglavnem napihnjeno

breisluach ::

Kako zaslužiti - TOP-45 načinov, kako hitro zaslužiti brez vlaganja + sheme za ustvarjanje dodatnega dohodka, ko sedite doma. www.RichPro.ru

breisluach je izjavil:

Tip je bojda pocuzal mega keša iz firme (ne sam tuki, v vseh prejšnjih firmah), se fural naokol z nekimi hudimi garami na lizing, razen redkih računov skor nobenmu nč plačal,... Da ne govorim o njegovih postih, kjer je od MIT tutorja (ni v nobeni MIT bazi), do nekih jakih "CEO leta" nagrad (ni nikjer na Googlu nobenih podatkov o tem), mega čolnih, fighter pilot zgodbah,...bolano. Firma je pred stečajem al pa clo že v stečaju (podatek iz prve roke), ekipa je bla pa sicer zlo na nivoju. Poznam par ljudi tam in vem, da bi lohk zgodba bla super success. No, pod "tam" mislm....so bli tam. Itak na firmi ni več zaposlenih... nemška firma je pa poštni kaslc.


6 načinov, kako zaslužiti denar doma... ne sedite za compom zastonj, make some money...
https://rspadm.ru/sl/partnyorskie-progr...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

          ::

xardas je izjavil:

          je izjavil:

Da so tile propadli, me ne čudi. Sem pa v tem času imel opravka še z enimi podobnimi bullshiterji, ki pa so bili za nekaj % pametnejši, saj so se prisesali na znano slovensko podjetje in svojo meglo prodajajo pod uveljavljenim (sicer na drugih področjih) imenom. Škoda edino to, da niti sami ne vedo dobro, kaj bi sploh radi prodali.

S čim pa se ukvarjajo, če ni skrivnost?


Ukvarjajo ne vem s čim se, ponujajo pa nekaj v smislu digitalizacije proizvodnje, ni bilo čisto jasno iz predstavitve.

DOOM_er ::

jop, podjetje je v stečaju. Kok jest vem so hotl da jih BTC živi dokler ne dobijo miljosnkih poslov in se drago prodajo naprej. Poznam pa tega Petra Borasa, kot že večkrat omenjeno tukaj, tip je možganski invalid. Nimam pojma od kje in kako človek sploh lahko tako daleč prileze v lajfu, bullshiter na kubik. Ideja je bila kokr tok dobra, ni bla popolna, ampak ja s takmu pajacom na čelu prav daleč ne morš prilest.
Robots will steal your job. But that's OK
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj počne 2300 ljudi na RTV? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56668210 (58119) Wrop
»

Future proof: fakulteta ali samoizobrazevanje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13625884 (23101) AndrejO

Kam po posojilo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11919391 (15543) bluefish
»

Išče se nova ekipa za skupno podjetje Tvojnet (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
548531 (5719) Tydek
»

Zanimiva IT podjetja pri nas? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
13832412 (21203) LeQuack

Več podobnih tem