» »

Kam po posojilo?

Kam po posojilo?

1 2
3
»

Invictus ::

@Smurf

Če bi bil folk toliko brihten da bi znal uporabljat search, bi moje poste o službi že našel ... Ponavljat se pa ne mislim.

Žal tukaj 90% folka ne razume sarkazma, črnega humorja in dejstev ... Da ne govorim o narodno zavednih s pomanjkljivim znanjem slovenščine in funkcionalno nepismenih ...

@Nummy

Ja, kljub temu da si plačan 400 - 500 EUR/dan, je čas da bluziš po forumih. Za ta denar ti ni treba prodati svoje ledvice in pol jeter.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Nummy ::

Invictus je izjavil:

1. Samo navajam dejstva. Za pojem poslovne skrivnosti si pa najbrž že slišal ?!?! Mi ni treba kazat jajc za dokazovanje ...

2. Saj OPu ne bom ponudil moje službe, niti ni rekel zanjo. Malo funkcionalne pismenosti ti ne bi škodilo.

3. Glej prvo točko.

4. Saj mi je drobiž. Ampak ga raje porabim za svojega otroka kot pa posojanje nekemu neznancu. Za investiranje je pa treba malo več kot pa en post na forumu.

5. Če ti gre nekaj na jetra in qrac, glej da obiščeš zdravnika. Sigurno si bolan ...

jype je pač osebek s svojimi plusi in minusi. Če bi prebral njegove poste in sledil kakemu nasvetu, bi tudi ti lahko služil 500 EUR/dan. Itak pa se mu ni treba dokazovat. Tako kot meni ne. Sploh ne na nekem anonimnem forumu.

Ja, mi trdoglavci še kar naprej furamo svoje. Ampak zgleda imamo prav. Dokaz zato je stanje na mojem računu ...

Evo, ideja ne pije vode. J**i ga, tudi to se zgodi.

No, pol se pa kar dodaj na ignore listo :).


Aha če napišeš da prodajaš meglo si že izdal poslovno skrivnost?
Ja tak težko je napisat da recimo programiram, prodajam sesalnike, krivim banane,... ampak to je zate poslovna skrivnost. Fajn, pejt trollat kam drugam.

Invictus ::

In zakaj bi moral? Enemu težaku tukaj razlagat kaj delam? Ki niti ne uporablja searcha ?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Nummy ::

Invictus je izjavil:

In zakaj bi moral? Enemu težaku tukaj razlagat kaj delam? Ki niti ne uporablja searcha ?

Zato ker se delaš pametnega in če se nekaj važiš, potem tudi pokaži.

thramos ::

Če ne pokažeš nič drugega kot aroganco in hvaljenje s plačo brez kakršnega koli dokaza o tem, izpadeš kot ... aroganten nakladač. :) Ok, mogoče jo imaš res, ampak who cares?

Invictus ::

Ja, točno to je moj point že ves čas. Who cares :D ...

Sam kar v redu živim s tem da ne povem. Nummy ima očitno probleme. Naj pa še on pove koliko zasluži ... Sam sem že. Ampak screenshota bančnega računa pa res ne bom objavljal ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

thramos ::

Uh.

V kr eno temo priletiš z izjavo, da se da zaslužit 500 € na dan, da ti to znaš in si frajer, ne boš pa povedu kako. No, zdej bi se pa šel še kdo zasluži več?

Kaj je point? Večini nam je jasno (konec koncev smo na Slo-techu), da se da zaslužit toliko in še več, nekaterim tudi kako. Tistim, ki tega ne vejo, pa je to seveda zadeva, ki jih zanima. Nabijanje XY osebka na forumu, da se da služit veliko ne zanima nikogar. Arogantno hvalisanje, big deal.

Vikking ::

Lahko se ukvarja z ilegalno dejavnostjo, pa ne bi rad tega povedal.

Mogoče pa je na hitro zaslužil z BTC-ji... Kar pa bi sigurno povedal.

Nummy ::

thramos je izjavil:

Uh.

V kr eno temo priletiš z izjavo, da se da zaslužit 500 € na dan, da ti to znaš in si frajer, ne boš pa povedu kako. No, zdej bi se pa šel še kdo zasluži več?

Kaj je point? Večini nam je jasno (konec koncev smo na Slo-techu), da se da zaslužit toliko in še več, nekaterim tudi kako. Tistim, ki tega ne vejo, pa je to seveda zadeva, ki jih zanima. Nabijanje XY osebka na forumu, da se da služit veliko ne zanima nikogar. Arogantno hvalisanje, big deal.

Sej pravim, pogrešam ignore funkcijo na forumu, da nebi več gledal postov določenih osebkov, ker je 90% njihovih postov hvaljenje, mlatenje prazne slame in seveda branjenje svojega "svetega grala" -> v prevodu smetje, ki ga nebi nikoli bral, če bi ga imel možnost skriti.

Invictus je izjavil:

Ja, točno to je moj point že ves čas. Who cares :D ...

Sam kar v redu živim s tem da ne povem. Nummy ima očitno probleme. Naj pa še on pove koliko zasluži ... Sam sem že. Ampak screenshota bančnega računa pa res ne bom objavljal ...

Zaslužim kolikor pač pride na določen mesec. Freelance artist/digital designer/graphics programmer. Odvisno od dela, časih pade 2k€, včasih pa samo mal drobiža. Včasih pa tud komu kaj zastonj naredim :)

*hint* vidiš tak se pove kako pa kaj se dela in zasluži... *hint*

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nummy ()

korošc ::

če ni kakšnega resnega interesenta predlagam da se tema izbriše

nekikr ::

Mogoče bo lažje, če predstaviš idejo kar vsem skupaj. Okvirno, če bo koga kaj več zanimalo ti bo pa že pisal.

Magic1 ::

Jaz imam tudi super duper idejo, delovalo in prodajalo se bo 100%. Sedaj rabim samo še 1000€(od večih osebkov) in bo steklo. Vrnem pa majkemi čez en mesec...
Magic

nekikr ::

Ne delaj se norca. Vsaj toliko se je potrudil, da hoče nekaj narediti. Je pa res, da izpade točno tako.

GALINTECH ::

Nikoli si ne bi mislil da se nekdo najprej hvali koliko denarja ima ter kako dela itd., da bi pa pomagal osebi bog ne daj.

nekikr ::

Problem je v totalni nepismenosti precejšnjega dela osebkov tule. Obstaja velika razlika med "lačen sem, žejen sem" in pa "daj mi 500€ za moj projekt, ki nima možnosti za uspeh". Konec koncev pa pričakujem, da si mu ti, ker si tak velik humanitarni delavec, že nakazal 50€. Toliko si namreč lahko brez najmanjšega problema privoščiš. Si mu?

vorantz ::

nekikr je izjavil:

Problem je v totalni nepismenosti precejšnjega dela osebkov tule. Obstaja velika razlika med "lačen sem, žejen sem" in pa "daj mi 500€ za moj projekt, ki nima možnosti za uspeh". Konec koncev pa pričakujem, da si mu ti, ker si tak velik humanitarni delavec, že nakazal 50€. Toliko si namreč lahko brez najmanjšega problema privoščiš. Si mu?


+1

sicer pa kar se tiče invictusa
sem naredil to kar se očitno nobenemu ne da in šou čez njegovih zadnjih par starih postov kot je predlagal
pa sem po par minutah nabral to:

dela za enega največjih evropskih mobilnih operaterjev
nekaj z administracijo strežnikov, omrežja itd
zasluži več kot 2500 neto (kolko dejansko pa ne vem)

Nummy ::

vorantz je izjavil:

nekikr je izjavil:

Problem je v totalni nepismenosti precejšnjega dela osebkov tule. Obstaja velika razlika med "lačen sem, žejen sem" in pa "daj mi 500€ za moj projekt, ki nima možnosti za uspeh". Konec koncev pa pričakujem, da si mu ti, ker si tak velik humanitarni delavec, že nakazal 50€. Toliko si namreč lahko brez najmanjšega problema privoščiš. Si mu?


+1

sicer pa kar se tiče invictusa
sem naredil to kar se očitno nobenemu ne da in šou čez njegovih zadnjih par starih postov kot je predlagal
pa sem po par minutah nabral to:

dela za enega največjih evropskih mobilnih operaterjev
nekaj z administracijo strežnikov, omrežja itd
zasluži več kot 2500 neto (kolko dejansko pa ne vem)


Še vedno ni 500€/dan.
Skratka bullshiter na polno :)

nekikr ::

Skratka spet dokazuješ, da ti manjka osnovne pismenosti. A bi že enkrat nehal brati selektivno in bi prebral celotni stavek? Najbrž ne moreš, ker te Janša moti? Ali pa kakšen od komunistov? Kdo je kriv tokrat?

Nummy ::

nekikr je izjavil:

Skratka spet dokazuješ, da ti manjka osnovne pismenosti. A bi že enkrat nehal brati selektivno in bi prebral celotni stavek? Najbrž ne moreš, ker te Janša moti? Ali pa kakšen od komunistov? Kdo je kriv tokrat?

Ti si kriv. Stop trolling :)

bluefish ::

OK, dovolj.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako programerji, inženirji prenašate... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
12517073 (12467) Ahim

Kako do ustanovnega kapitala? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7110845 (7681) s1l3
»

Freelance (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5014333 (12060) djmisq

Krizna situacija - poplacilo dolga - kako?

Oddelek: Loža
438099 (6526) r3dkv1c4
»

Brez podjetja te ne jemljejo resno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13824031 (20212) spajdrmen

Več podobnih tem