» »

Kvalitetna podjetja

Kvalitetna podjetja

«
1
2

SpaceMan ::

Po dizasterju v slo podjetju -- 4 intervjujih in na koncu ponujeno plačo nižjo kot v oglasu, se sprašujem ali bi lahko naredli seznam kvalitetnih podjetij? Namreč ne da se mi zgubljat časa s takimi forami. Podjetja so lahko v Sloveniji, kjerkoli v Evropi ali remote, ni važno. Fajn bi bilo, da se ukvarjajo s čim kar vsaj približno pomaga svetu, torej ne s kakšnim targetiranjem uporabnikov, reklamami, kripto itd. brezveznostmi. Kot dodaten kriterij lahko dodamo bruto plača za Junior Deva 2800+ eur. Pozna kdo kaj?

BlackLight ::

Junior Dev in 2800+ lahko verjetno samo remote iščeš :D

WhiteAngel ::

2800 EUR za junior deva je kar veliko. Če delajo kaj, s čimer pomagajo svetu, se boš moral sprijazniti z nižjo plačo. Po drugi strani ima ciljno oglaševanje ponavadi bogate investitorje zadaj in imajo manj težav s financami. Isto banke, borze, kripto in firme, ki delajo tovrstni softver. Pick your poison >:D

AndyS ::

In so spet kriva podjetja. Si pomislil, da zaenkrat znaš premalo za takšno plačo? Podjetja svojim naročnikom prodajajo tvoje znanje in očitno tvoje znanje še ni dovolj vredno za željeno plačo.
Kar se ti je zgodilo je verjetno posledica tega, da si se dobro prodajal, potem pa nisi dovolj pokazal.
Kot so ti že prej rekli: Za višje plačilo slabše znanje lahko v Sloveniji kompenziraš na dva načina:
1. Delaš kot podjetnik, SP. S tem si povečaš tveganje izgube posla in narediš nekaj malega dodatnega birokratskega dela
2. Delaš za podjetje v tujini, verjetno remote. Tu je največja ovira najti podjetje, ki bo zaposlilo tujca.

Ker pa si prosil za seznam in ti je glavni kriterij plača, ti bom seznam vseeno prilepil.

Top IT

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

jype ::

AndyS je izjavil:

Tu je največja ovira najti podjetje, ki bo zaposlilo tujca.
Ti si pa res slabo seznanjen s trgom na tem področju.

SpaceMan ::

1. Kot pravim, ni nujno, da je podjetje v Sloveniji. Pripravljen sem se tudi preselit, če je treba. Še posebej po Evropi. Lahko tudi remote.
2. Ne krivim podjetja. Mislim pač, da lahko dobim več.
3. Ker ne želim delat v banki, kripto, oglaševanju, zavarovalnicah, itd. bo malo težje, vem. Zato tudi sprašujem in aktivno iščem podjetja.
4. ČE IMA KDO KAKŠEN PREDLOG LAHKO TUDI NA ZS.

Smurf ::

Za 2800+ bruto v Sloveniji za Junior Deva se pricakuje, da si nekje v zgornjih 5% svoje generacije.

Vazelin ::

Kvalitetna podjetja? Si ti kvaliteten junior?:D stvar je obojestranska.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BigWhale ::

SpaceMan je izjavil:

Fajn bi bilo, da se ukvarjajo s čim kar vsaj približno pomaga svetu, torej ne s kakšnim targetiranjem uporabnikov, reklamami, kripto itd. brezveznostmi.


Se pravi odpade vecina high-tech IT industrije, banking, big pharma, vse kar vsaj mal smrdi po retailu.

Probi pri kaksnih pridelovalcih hrane, ki pridelujejo za salvation army al pa kej podobnega.

Urbano#Desno ::

SpaceMan je izjavil:

Po dizasterju v slo podjetju -- 4 intervjujih in na koncu ponujeno plačo nižjo kot v oglasu, se sprašujem ali bi lahko naredli seznam kvalitetnih podjetij? Namreč ne da se mi zgubljat časa s takimi forami. Podjetja so lahko v Sloveniji, kjerkoli v Evropi ali remote, ni važno. Fajn bi bilo, da se ukvarjajo s čim kar vsaj približno pomaga svetu, torej ne s kakšnim targetiranjem uporabnikov, reklamami, kripto itd. brezveznostmi. Kot dodaten kriterij lahko dodamo bruto plača za Junior Deva 2800+ eur. Pozna kdo kaj?



Precej si si omejil nabor delodajalcev. Nisem prepričan da je to dobra strategija glede na to da so ti eni že sugerirali da ne izpolnjuješ osnovnih pričakovanj (plača manjša od oglaševanega intervala) in bi te vzeli samo ker boljšega trenutno ni.

odgovornost ::

koliko pa sploh znaš? jaz grem zdaj po 3 letih dela in nekim osnovnim naborom izkušenj jave, angularja, sqla in nekaj znanja kako deluje razvoj programske opreme (komunikacija z naročniki, sestanki, zapisniki na sestankih, komunikacija) za 2500€ bruto pa sem zaenkrat kar zadovoljen. Nevem če sem še junior

Cruz ::

On-Topic: Imamo kakšna zanimiva podjetja, ki se ukvarjajo s strojno opremo(embedded software)?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Raptor F16 ::

Plače bi za razpisano mesto morale biti javno objavljene.

Ampak ne vem zakaj tak zakon pri nas ne gre skozi.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Vazelin ::

O kakšnih forah govori OP? Lol tip po 4 intervjujih dobi sicer job a ga moti višina plače saj so njegova pričakovanja povsem nerealna saj bi s svojim znanjem takšnemu podjetju sigurno delal zgubo kar nekaj časa. Kot dodaten pogoj je še to, da se mora podjetje ukvarjati z človeštvu koristno obrtjo.

Ne vem, mislim da bo OP precej hitro na realnih tleh. Še vsi so bili.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

SpaceMan ::

@Cruz: https://www.isystem.com/ meni izgleda kul.

Ostalim pa, ne gre se tu za kolko znam oz whatever. Iščem kvalitetna podjetja, ker se na ostala niti ne mislim prijavljat. Če bom brez službe bo to moj problem tako da relax people. Tistim, ki pa delate na brezveznih stvareh: All in all you're just another brick in the wall.

Utk ::

O ja, poznamo take, ki ne bojo delali za manj kot xxx evrov. In veš kaj, res ne delajo za manj kot tolk evrov. Niti za tolk, niti za več.

Urbano#Desno ::

Vazelin je izjavil:

O kakšnih forah govori OP? Lol tip po 4 intervjujih dobi sicer job a ga moti višina plače saj so njegova pričakovanja povsem nerealna saj bi s svojim znanjem takšnemu podjetju sigurno delal zgubo kar nekaj časa. Kot dodaten pogoj je še to, da se mora podjetje ukvarjati z človeštvu koristno obrtjo.

Ne vem, mislim da bo OP precej hitro na realnih tleh. Še vsi so bili.


pomojem je razgovor izgledal takole :=)

odgovornost ::

hehe vrjetno res ja... jaz sem tudi imel pred leti še v srednji šoli tak razmišljanje... Potem pa spoznaš da si res just another brick in the wall. Ko se s tem sprijazniš se zivljenje šele začne

Stikalo ::

Odvisno je od tvojega znanja. Glede na to, da razumem da si Junior in, da si bil (verjetno) na prvih 4 razgovorih je tvoje pričakovanje o 2800€ + bruto verjetno previsoko. Prvo leto boš tako ali tako delal izgubo, razen, če si resnično dober v tem, kar podjetje potrebuje.

Po enem letu podjetje vidi, kako te potrebuje in koliko so pripravljeni odšteti zate.

WhiteAngel ::

Cruz je izjavil:

On-Topic: Imamo kakšna zanimiva podjetja, ki se ukvarjajo s strojno opremo(embedded software)?


Visionect. Nimajo ravno ubitačnih plač, ampak delajo pa kul stvari.

Vazelin ::

Čeprav po eni strani je pravilno, da se OP ceni, to vsekakor big support za to.
Sam na žalost si je verjetno zastavil malo previsoka pričakovanja, če je po tisti anketi povprečni bruto nekje med 2000-2500 med vsemi devi, ne samo med juniorji. Je pa kul, da gleda že v začetku čez mejo.

Je pa tako, da potem, ko je treba plačati položnice, bo tudi manj plačano delo sedlo. Četudi bo delal za kako banko.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

TheBlueOne ::

Junior za tak denar ne gre z lahkoto niti v Avstriji, niti v Nemciji. Kaksna Svica...

mitjan ::

Cruz je izjavil:

On-Topic: Imamo kakšna zanimiva podjetja, ki se ukvarjajo s strojno opremo(embedded software)?


@Cruz https://www.mahle.com/en/about-mahle/lo.... Imajo tudi oddelek v Ljubljani in Mariboru

bbbbbb2015 ::

SpaceMan je izjavil:

Po dizasterju v slo podjetju -- 4 intervjujih in na koncu ponujeno plačo nižjo kot v oglasu, se sprašujem ali bi lahko naredli seznam kvalitetnih podjetij? Namreč ne da se mi zgubljat časa s takimi forami. Podjetja so lahko v Sloveniji, kjerkoli v Evropi ali remote, ni važno. Fajn bi bilo, da se ukvarjajo s čim kar vsaj približno pomaga svetu, torej ne s kakšnim targetiranjem uporabnikov, reklamami, kripto itd. brezveznostmi. Kot dodaten kriterij lahko dodamo bruto plača za Junior Deva 2800+ eur. Pozna kdo kaj?


Da se podjetje ne ukvarja z brezveznostmi kot kriterij, je sicer v redu. Težava je samo v tem, da je tebi mogoče nekaj brezveze, nekdo pa vseeno služi debel denar in je pripravljen dati solidno plačilo.

Za 2800+ € te nihče ne bo vzel, ker se bodisi preprosto napihuješ, kot ti pa dajo nalogo, boš pa pyzdil in na druge valil krivdo. Potem pa vnašaš nemir v tim in sploh slabo voljo.

Mogoče pa si res tako dober, samo tudi če si res tako dober, si lahko počasen. Tudi tega se naročniki bojijo.

Mogoče pa si dober in hiter, pa si kolerik. kar naenkrat se postaviš zapik in greš sprehajat psa, ter te vse mesto išče. Tega se vsi zelo bojijo.

Mogoče pa si ekselentno dober, pa delaš na enem koncu, pa še fušaš privat popoldne. In ne veš, da se to opazi. Tega nihče ne mara.

Mogoče pa si fantastično dober, veš več, kot naročnik ve. Prepričaš ga celo, da namesto ime priimek uvede tabelo z imenom, sredbnjim imenom in priimkom. Tudi take sem že srečal.

Predlagam ti, da si sposodiš 7500€, ustanoviš d.o.o., pa probaš, kako dober si.

googleg1 ::

Cruz je izjavil:

On-Topic: Imamo kakšna zanimiva podjetja, ki se ukvarjajo s strojno opremo(embedded software)?
Borea recimo.

Smurf ::

googleg1 je izjavil:

Cruz je izjavil:

On-Topic: Imamo kakšna zanimiva podjetja, ki se ukvarjajo s strojno opremo(embedded software)?
Borea recimo.

Cosylab je med dokaj znanimi in v Lj.

          ::

Smurf je izjavil:

Cosylab je med dokaj znanimi in v Lj.


Kolega je tam delal cca. 10 let nazaj in takrat razmere niso bile najboljše. Se je to uredilo?

Smurf ::

          je izjavil:

Smurf je izjavil:

Cosylab je med dokaj znanimi in v Lj.


Kolega je tam delal cca. 10 let nazaj in takrat razmere niso bile najboljše. Se je to uredilo?

Kaj pa pomeni, da razmere niso najboljse?

njyngs ::

Verjetno niso imeli zastonj kave in niso imeli možnosti delati v copatih :))

KAVINSKY ::

Čas prve prijave 27.08.2019 08:44:24

jype ::

Bashanje milenijcev s strani revežev, ki imajo že 40 let enako plačo, temelji na zavisti.

Urbano#Desno ::

jype je izjavil:

Bashanje milenijcev s strani revežev, ki imajo že 40 let enako plačo, temelji na zavisti.


Moja placa ni vec cas ista, se znizuje. ;((Imas kaksen nasvet kako to popravit?:)

Zgodovina sprememb…

Jirzy ::

SpaceMan je izjavil:

@Cruz: https://www.isystem.com/ meni izgleda kul.

x2

jype ::

Urbano#Desno je izjavil:

Moja placa ni vec cas ista, se znizuje. ;((Imas kaksen nasvet kako to popravit?:)
Nehaj bit desničar, da ne boš imel več max dex pa int na 0.

SpaceMan ::

Še kakšno v redu podjetje, ki se ne oglašuje preveč? Lahko tudi izven slo, ali ravno preko meje?

jype ::

SpaceMan je izjavil:

Še kakšno v redu podjetje, ki se ne oglašuje preveč? Lahko tudi izven slo, ali ravno preko meje?
Kaj pa znaš?

Vazelin ::

jype je izjavil:

SpaceMan je izjavil:

Še kakšno v redu podjetje, ki se ne oglašuje preveč? Lahko tudi izven slo, ali ravno preko meje?
Kaj pa znaš?

Saj je že odgovoril, citiram:
...Ostalim pa, ne gre se tu za kolko znam oz whatever. Iščem kvalitetna podjetja, ker se na ostala niti ne mislim prijavljat...

On išče kvalitetne firme.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dexterboy ::

Utk je izjavil:

O ja, poznamo take, ki ne bojo delali za manj kot xxx evrov. In veš kaj, res ne delajo za manj kot tolk evrov. Niti za tolk, niti za več.

he he he... tole mi je pa všeč. In še res je. Ampak še pri nas na banki ne vem, če imajo programerji 2800 bruto. Zagotovo ja, ampak skupaj z delovno dobo. Je pa bbbbb dobro napisal; če se toliko ceniš, odpri svoje podjtje. Zagotovo ti uspe.
Kar se pa tiče generacije milenijcev; ja, fuuul smo jim fouš, itak, da smo jim. Ker nismo tako zabiti kot oni in nas potlej NIČ ne bi bolelo skozi ta proces imenovan življenje. Samo fukneš nasmešek na faco skozi klaviaturo belih zob in si happy...
Vprašajte US Army. Še oni se izogibajo te generacije. In če vojska nekoga noče...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

PrimoZ_ ::

dexterboy je izjavil:

Utk je izjavil:

O ja, poznamo take, ki ne bojo delali za manj kot xxx evrov. In veš kaj, res ne delajo za manj kot tolk evrov. Niti za tolk, niti za več.

he he he... tole mi je pa všeč. In še res je. Ampak še pri nas na banki ne vem, če imajo programerji 2800 bruto. Zagotovo ja, ampak skupaj z delovno dobo. Je pa bbbbb dobro napisal; če se toliko ceniš, odpri svoje podjtje. Zagotovo ti uspe.
Kar se pa tiče generacije milenijcev; ja, fuuul smo jim fouš, itak, da smo jim. Ker nismo tako zabiti kot oni in nas potlej NIČ ne bi bolelo skozi ta proces imenovan življenje. Samo fukneš nasmešek na faco skozi klaviaturo belih zob in si happy...
Vprašajte US Army. Še oni se izogibajo te generacije. In če vojska nekoga noče...


Kar jaz poznam banke niti ne plačajo programerjev kaj prida. Vsaj ne teh, ki delajo take bolj običajne zadeve, torej web/mobilno in njun backend v Javi/.Net.
Mogoče edino da mainframe majstri služijo mastne pare.

mihor ::

dexterboy je izjavil:

Utk je izjavil:

O ja, poznamo take, ki ne bojo delali za manj kot xxx evrov. In veš kaj, res ne delajo za manj kot tolk evrov. Niti za tolk, niti za več.

he he he... tole mi je pa všeč. In še res je. Ampak še pri nas na banki ne vem, če imajo programerji 2800 bruto. Zagotovo ja, ampak skupaj z delovno dobo. Je pa bbbbb dobro napisal; če se toliko ceniš, odpri svoje podjtje. Zagotovo ti uspe.


Ok, kaj ima veze tvoje strokovno znanje z entrepreneurshipom??? Najbrž si mislil 'odpri SP', to bi bilo bolj blizu, čeprav tudi kot SP moraš velik del časa in truda namenit poslovnemu upkeepu. Nekateri se pač osredotočijo zgolj na tehnologijo in strokovno znanje in tudi prav je tako. Nekateri pa imajo poleg tega še podjetniško žilico in jim ni problem poleg strokovnega dela še iskat posla, se ukvarjat s pogodbami, plačili in tako naprej. Sploh pa, kaj ima veze, če so bankirji pogoltne riti in ne plačujejo normalnih plač?? Z banko, ki svojega IT-ja ne plačuje korektno, sploh ne želim imet posla!

Tole je tipična slovenska fovšija: 'poznamo take, ki ne bojo delali za manj kot x-k eur'. Če veš, koliko znaš, in veš, kakšne so korektne plače na trgu, se pa ja ne boš prodal pod ceno, razen če si neumen. Je danes dovolj ponudb, da ni treba delat za škrtuhe. Sem tudi sam že zavrnil ponudbe podjetij, ki so lowballali. Jih ni tako malo. Ali pa obratno, jim lepo poveš, kakšno kompenzacijo pričakuješ glede na delovno mesto in zadolžitve, pa naenkrat ni več interesa z njihove strani. Pa veliko sreče s študentskim servisom! ;)

jype je izjavil:

Bashanje milenijcev s strani revežev, ki imajo že 40 let enako plačo, temelji na zavisti.


My point exactly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mihor ()

Utk ::

Če nekdo zaposlen, tako ali drugače, reče da ne bo delal za manj kot tolk, je to eno, če to reče nek študent brez enega delovnega dne, ali celo brezposeln, pa še to cifro postavi visoko (za nekoga, ki ni še nič pokazal), je pa to nekaj drugega. In smešnega.

jype ::

Vazelin je izjavil:

On išče kvalitetne firme.
Alstom, ABB, Siemens?

Vazelin ::

Mihor: op ima dva problema.

Prvi je ta, da firme dobijo absolvente fri-ja na prakso, kjer lahko potencialnega kandidata brez obveznosti "sprobaš".
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

          ::

Smurf je izjavil:

          je izjavil:

Smurf je izjavil:

Cosylab je med dokaj znanimi in v Lj.


Kolega je tam delal cca. 10 let nazaj in takrat razmere niso bile najboljše. Se je to uredilo?

Kaj pa pomeni, da razmere niso najboljse?


Ne vem natančno, vem le to, da ni dolgo zdržal tam ter da je omenjal veliko fluktuacijo kadra. Pa drugače ni človek, ki bi se obračal po vetru in je od takrat v isti firmi.

Jirzy ::

O Cosylabu: Kolega je tam in je zelo zadovoljen. Menda so tudi po anketah o zadovoljstvu zaposlenih med najboljsimi v SLO. (Priznam, da ne vem, kako tocno te ankete izgledajo)

c3p0 ::

Poznam par ljudi tam. Plače baje niso hudo visoke, imajo pa sistem nagrad. Če še drži.

Gambino ::

CosyLab men niti ne izgleda kot resna firma, prej kot pobiralci evropskih sredstev :)
Drugače pa imajo čudno politiko. Za stvari, ki so bagatela oz drobiš in jih v resni firmi dobiš brez problema, moraš pri njih prositi da ti odobrijo nabavo, kar je smešno. Oprema na kateri delajo je smešna, govorim za hardware. Greš pa v začetku čez nek test, ki ga morajo opraviti vsi. V glavnem, lahko se veliko naučiš pri njih, ne predstavljajo pa neke resne firme, vsaj zame ne.

Smurf ::

Da ti odobrijo samo po sebi ni narobe, ampak nekaj normalnega za vecjo firmo. Problem je, ce pri temu komplicirajo.

bbbbbb2015 ::

dexterboy je izjavil:

Utk je izjavil:

O ja, poznamo take, ki ne bojo delali za manj kot xxx evrov. In veš kaj, res ne delajo za manj kot tolk evrov. Niti za tolk, niti za več.

he he he... tole mi je pa všeč. In še res je. Ampak še pri nas na banki ne vem, če imajo programerji 2800 bruto. Zagotovo ja, ampak skupaj z delovno dobo. Je pa bbbbb dobro napisal; če se toliko ceniš, odpri svoje podjtje. Zagotovo ti uspe.


Glede na to, da sem sedajle top plačan (da ne razkrijem preveč: 20x vsote na mesec kar se tu pogovarjate) vam bom podal nekaj svojih življenskih izkušenj, kje se da kaj dobiti za plačilo:

1. "Stare" firme, kvalitetne kot pravite (Siemens, ABB) dobite solidno plačilo, nihče vas ne bo preveč gnjavil za rezultat (daily mitingi ala stand-up scrum so zelo čudni). Vendar bo napredovanje težko, dosti je podtikanja, včasih kdo dobi plailo, ki je čisto nesorazmerno z rezultati. Vzdušje v timu je pogosto zelo slabo, čeprav sem delal v takih firmah, pa smo jedli tortice ob popoldnevih, če je kdo kaj skočil za otroka, ni nihče problematiziral.Lahko pa je okolje tudi ekstremno strupeno, tudi to sem že doživel, dobili smo sodelavca, ki je bil mahinator, tipično je "vabil" na malice, špilal nekega malega šefa in tako naprej. Če je vzdušje slabo, je treba spokati, ne glede na plačo.

2. Bančne, zavarovalniške, razvojne & ekonomske firme. Take so bile v glavnem moje stranke. Polni denarja, vendar pa v glavnem slabo plačajo, čeprav pa njim nikoli ni problem plačati dnevnice do Amerike zase ali iti na Maldive na šolanje. Oni nekako tehnologijo podcenjujejo, pa jo temu ustrezno hočejo plačati. Srečal sem samo ene bankirje v Londonu, ko so plačevali ranga 250k funtov na leto, pa še to za zelo specialna dela, kar brez 15+ let delovnih izkušenj sploh ne gre.

3. Telekom in tehnološke firme (ala Iskratel) plačajo solidno, tehnologija je njihov core, to sem imel vedno dobre izkušnje. Samo težko je priti zraven. In gledano generalno, so zelo zahtevni.

4. Razni marketing startup-i, wannabe firme za informatiko, projektiranje in vse ostalo. Ponavadi zlahka obljubijo top plačilo. Vendar ko pride čas, da je potrebno potrditi timesheet, potem imajo komentarje, pa rečejo ja to vam priznamo kot razvojno delo, to pa kot adminmistrativno ipd. Oni fazo plačila jemljejo kot fazo pogajanja. Prvič ko pride do česa takega, je potrebno pogodbo takoj prekiniti. To je eno samo nategovanje.

5. Razne "ruralne" proizvodne firme na tujem. To so top stranke. Na Nizozemskem je ena firma, familiarno lastništvo, delajo neka orodja (preše, stružnice) oni rabijo bolj programiranje kontrolerjev. To se da zaslužiti brez nekega pretegovanja. Ko te osebno spoznajo, ni problem, oni plačajo top. Edini problem je, ker oni kadrujejo preko neke svoje osebne socialne mreže. Priti zraven je nemogoče. In vedno je tako, da ne smete biti zaposleni, ampak jim date račun, ki ga oni plačajo.

6. Raznih ruralnih firm v Sloveniji se ne dotikajte. To plačajo slabo, do čisto nič. Oni nimajo problema izvoziti sadike avokada ali orhideje top firmi v Belgiji in pokasirati vsak mesec 5 mio €. Imajo pa problem vam plačati fakturo 2500 €. Teh se ne dotikajte, to smisla nima.Oni vašega dela ne razumejo, niti ga ne cenijo.

7. Razne javnosektorske firme. Načeloma so plače zelo majhne. Tu, kar sem jaz srečal informatike, so vsi skorumpirani. Laptop mu je dala ena firma na "uporabo", avto (passata, 6 cilindrov, 4 kolesni pogon) je človek kupil tako, da je kupil formalno rabljenega, dejansko povsem novega. Dobil ga je za 1/3 cene, 2/3 plačila je prispeval dobavitelj bolnice. To se jaz ne bi šel. Je povsem nepotrebno in tudi sicer se meni to gabi. Je pa res, da ta informatik, ki ga poznam, zna o informatiki manj kot moj sin, ki je končal srednjo šolo in bo šel študirat informatiko.

8. Obstaja še ena kategorija, IPO funded, to je ponavadi na Irskem. Plačajo top, vendar pa je treba sedeti na Irskem vsak dan, furaš tiste kartice za vstop v prostore in to je to. To ni koli nisem probal, čeprav so me vabili. Sem sodijo tudi razni Googli, Amazoni. Sicer enmi pravijo, da lahko za Google delaš remote. To ne vem, ti v Belgiji so poravnani v pisarni kot račke.

Evo, to je to.

SpaceMan ::

Hvala, hvala za zapis izkušenj. :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inženir Povprečna plača (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
419141170 (31242) dope1337
»

NIL: ponudba za delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10526028 (8228) dreknapalci
»

Ali so v Sloveniji sploh še kakšni developerji? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
28057813 (27410) LeQuack
»

Iskanje zaposlitve

Oddelek: Programiranje
359782 (8045) Gambino
»

Future proof: fakulteta ali samoizobrazevanje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13625953 (23170) AndrejO

Več podobnih tem