» »

NIL: ponudba za delo

NIL: ponudba za delo

1 2
3
»

Akira_ ::

Medo3 je izjavil:

Pred kratkim sem se prijavil na razpis za odprto delovno mesto na NIL. Delo zgleda zanimivo, plača pa tudi ni slaba.
Mi lahko kdo pove kakšna je zdaj situacija v podjetju?


Se pridružujem vprašanju. Si se zaposlil potem, izkušnje iz prve roke ?

Invictus je izjavil:



Bil sam tudi lani na NILu na razgovoru, sem jim opisal njihovo situacijo, kot jo jaz vidim, in me niso vzeli.

Je pa res, da sem se dobil z enim, ki je dal skupinsko odpoved, pa mi je bilo jasno za kaj se gre...

Na drugi strani so me pa oni, kljub mojim 20 letnim, od tega 10 letnim mednarodnim izkušnjam, obravnavali kot diplomanta s faksa brez izkušenj. Itak se nisem pustil, da mi solijo pamet. Nimajo ravno nekega odnosa, sploh ne kadrovska. Je pa kadrovnica za spočit oči, če ne drugega >:D.

NIL je postal iz mednarodne firme neka zahojena slovenska firma, kjer ima pač renome prejšnjih uspehov/lastnikov... Tistih prvih par je bilo res mednarodno uspešnih, zdaj pa firma niti na Balkanu ne nastopa več, čeprav bi moral biti trg njen. Tudi malo čudno politiko pri tečajih delajo, osnovnih sploh ne učijo, samo še tiste najbolj zafrknjene...


Lisica in kislo grozdje ?
20 let izkušenj na področju X te NE naredi experta na področju Y.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Akira_ ()

GupeM ::

Akira_ je izjavil:

Lisica in kislo grozdje ?
20 let izkušenj na področju X te NE naredi experta na področju Y.

Sklepam, da njegovo področje X in področje Y nista tako različna, kot lisica in kislo grozdje. Bi prej rekel, da sta različna kot mandarina in klementina, če sploh. Kar pa seveda ni isto kot svež diplomant.

Invictus ::

Akira_ je izjavil:


Lisica in kislo grozdje ?
20 let izkušenj na področju X te NE naredi experta na področju Y.

Imaš pa izkušnje, kako se obnašati, predavati, urediti vse skupaj.

Stroke se hitro naučiš, sploh ker to kar dela NIL, ni daleč od moje, mehkih veščin težje...

Ni vedno vse v stroki. Zato folk, ki je boljši od mene, dobi 5x manj na mesec kot jaz...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Akira_ ::

Torej ni neke informacije s prve roke, kako je sedaj?

secops ::

Akira_ je izjavil:

Torej ni neke informacije s prve roke, kako je sedaj?


Ni s prve roke, vendar glede na to, da imajo spet en kup odprtih pozicij "zaradi povečanega obsega dela" :)), bi bil sam previden...

dreknapalci ::

Sej kar veliko firm išče nove ljudi, če ne bi šel na snt bi se prijavil na ta razpis.
Je pa bilo rečeno, da na NIL-u ni nekega zabušavanja kot si ga lahko na nekaterih firmah privoščijo :)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neumnosti kariernih delavnic in raznih svetovalnic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636786 (4633) TheBlueOne
»

Certifikati CCNA in CompaTIA A+

Oddelek: Pomoč in nasveti
215981 (5503) FS8384
»

Pridobitev MS Certifikatov ali IT faks

Oddelek: Šola
4213080 (11689) bedak
»

Zanimiva IT podjetja pri nas? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
13832269 (21060) LeQuack

Več podobnih tem