» »

Kingdom Come: Deliverance 2

Kingdom Come: Deliverance 2

1
...
3 4
5
»

Gregor459 ::

Furbo je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Katera opcija je to ?

Bolj kot klikaš, bolj udriha. Ni važno kdaj. :D


Pri Bernardu to ni delovalo. Pri drugih je se ne spomnim ?

Izi ::

Gregor459 je izjavil:

Furbo je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Katera opcija je to ?

Bolj kot klikaš, bolj udriha. Ni važno kdaj. :D

Pri Bernardu to ni delovalo. Pri drugih je se ne spomnim ?

Na jemlji ga resno, verjetno je bil sarkazem. Brezglavo mahanje je v tej igri najslabše kar lahko narediš.
Vse je v timingu in še smer udarca je tukaj super pomembna. Pa seveda tvoj skill level brez katerega v tej igri ne deluje nič.

V 2. delu bodo samo malenkost poenostavili smeri udarca. Namesto 5 smeri bodo samo še 4. Obe nogi bodo združili v samo en spodnji udarec. Na boj z miško to praktično ne vpliva bo pa verjetno precej lažje na kontrolerjih, ki imajo samo gor, dol, levo in desno.
Še vedno bo najpomembnejši timing. Po vsakem udarcu imaš samo nekaj desetink časa da ponovno udariš in Kombo se nadaljuje. Pa še vsakič moraš spremeniti smer drugače te nasprotnik takoj blokira če poskušaš večkrat udariti iz iste smeri. Čim klikneš desetinko prezgodaj ali prepozno si v riti.

Gregor459 ::

Izi je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Furbo je izjavil:

Gregor459 je izjavil:

Katera opcija je to ?

Bolj kot klikaš, bolj udriha. Ni važno kdaj. :D

Pri Bernardu to ni delovalo. Pri drugih je se ne spomnim ?

Na jemlji ga resno, verjetno je bil sarkazem. Brezglavo mahanje je v tej igri najslabše kar lahko narediš.
Vse je v timingu in še smer udarca je tukaj super pomembna. Pa seveda tvoj skill level brez katerega v tej igri ne deluje nič.

V 2. delu bodo samo malenkost poenostavili smeri udarca. Namesto 5 smeri bodo samo še 4. Obe nogi bodo združili v samo en spodnji udarec. Na boj z miško to praktično ne vpliva bo pa verjetno precej lažje na kontrolerjih, ki imajo samo gor, dol, levo in desno.
Še vedno bo najpomembnejši timing. Po vsakem udarcu imaš samo nekaj desetink časa da ponovno udariš in Kombo se nadaljuje. Pa še vsakič moraš spremeniti smer drugače te nasprotnik takoj blokira če poskušaš večkrat udariti iz iste smeri. Čim klikneš desetinko prezgodaj ali prepozno si v riti.


Ja saj mi je bilo čudno sploh pa pri tej igri, da bi kar nekaj na silo udarjal po nasprotniku.

Furbo ::

Ja saj pravim, naj pustijo obstoječ sistem iz enke in dajo možnost bolj simpl klikanja za tiste, ki se nam ne da ubadati s tem.

Jaz sem vse pospravil z lokom ali backstabal.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

oo7 ::

Pa se splača ubadati s tem, ker ko enkrat obvladaš je res zanimiv in dober boj.

Polda ::

Furbo je izjavil:

Ja saj pravim, naj pustijo obstoječ sistem iz enke in dajo možnost bolj simpl klikanja za tiste, ki se nam ne da ubadati s tem.

Jaz sem vse pospravil z lokom ali backstabal.


Kampe v gozdovih si vse z lokom ? Kaj si streljal s konja in zbežal,ko so se ti preveč približali in se vrnil spet ?

Furbo ::

Ustreliš enega in se umakneš, ko se razočarano vračajo v kamp pa lahko backstabaš enega za drugim
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Igre
3071500840 (406) Nesta
»

Kingdom Come: Deliverance (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
821130920 (1450) oo7

Kingdom Come: Deliverance 2

Oddelek: Igre
5294 (139) BigWhale
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
856661 (913) oo7
»

Kam izginjajo, oz. so izginili določeni žanri?

Oddelek: Igre
212861 (1862) Berserker

Več podobnih tem