» »

Ženske in politično ter socialno udejstvovanje

Ženske in politično ter socialno udejstvovanje

Temo vidijo: vsi
««
5 / 11
»»

FormerUser ::

Mato989 je izjavil:



Negovanje in biti mama je več ženskam bolj pomembno kot moškim biti ata in negovat otroka!

In sem tudi povedala zakaj, zaradi kulturne pogojenosti in povezave: ženska brez otrok = neuspešna ženska.

Mato989 je izjavil:


Ne ni... kot ni potencial za MAX moč pri obeh spolih enak =)

Ne drži. Oboje se da izmeriti in rezultati so pokazali, da so moški res močnejši, potencial za empatijo imajo pa enak, ni pa nujno, da ga tudi realizirajo.

Leaker49 ::

Mato989 je izjavil:

Nimam študije


Šokiran sem :))

Mato989 ::

Leaker49 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nimam študije


Šokiran sem :))


Samo jaz ne ovračam idej z študijami, ker vem da je večina študij napačnih ker v primerih medosebnih zadev ni moč z študijami priti do konca pravilnim podatkov ker so preveč pavšalni =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Negovanje in biti mama je več ženskam bolj pomembno kot moškim biti ata in negovat otroka!

In sem tudi povedala zakaj, zaradi kulturne pogojenosti in povezave: ženska brez otrok = neuspešna ženska.


To je bolj kot ne zensko razmisljanje. Tako, da je zopet problem pri zenskah in ne pri tipih. Mi definitivno razmnozevanja ne vidimo kot nek poseben uspeh.

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:



In nic ne pravim, da sem bolj sposoben od ostalih, sem pa definitivno nadpovprecno kreativen in imam tudi kaj za pokazat.

A to veš, da se družbena pravila sprejemajo za to, da rešujejo probleme povprečnega človeka.

Mato989 ::

FormerUser je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Negovanje in biti mama je več ženskam bolj pomembno kot moškim biti ata in negovat otroka!

In sem tudi povedala zakaj, zaradi kulturne pogojenosti in povezave: ženska brez otrok = neuspešna ženska.

Mato989 je izjavil:


Ne ni... kot ni potencial za MAX moč pri obeh spolih enak =)

Ne drži. Oboje se da izmeriti in rezultati so pokazali, da so moški res močnejši, potencial za empatijo imajo pa enak, ni pa nujno, da ga tudi realizirajo.


Ne poznam tipa ki bi trdil to kar boldam pri tebi

Se pa strinjam da si same ženske dajejo to noto, nikoli moški.... če odmislimo ljudi v penziji iz drugega časa... mi lahko pokažeš 25 letnika ki trdi da njegova sovrstnica ni uspešna ker nima otrok čeprav jih tudi sam nima?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

FormerUser ::

Malo bolj natančno beri forum, pa boš kaj kmalu kakšnega spoznal.

Mato989 ::

FormerUser je izjavil:

Malo bolj natančno beri forum, pa boš kaj kmalu kakšnega spoznal.


Trolanje ni merilo... govorim v živo! na spletu lahko napišem karkoli samo da zajebavam, ne moreš vedet kdo misli resno in kdo ne.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:


To je bolj kot ne zensko razmisljanje. Tako, da je zopet problem pri zenskah in ne pri tipih. Mi definitivno razmnozevanja ne vidimo kot nek poseben uspeh.

Večina, ki tukaj nabija o problemih z nataliteto in nevarnosti iz juga, je moškega spola, tako da očitno to ni povsem res.

Mato989 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Malo bolj natančno beri forum, pa boš kaj kmalu kakšnega spoznal.


Trolanje ni merilo... govorim v živo! na spletu lahko napišem karkoli samo da zajebavam, ne moreš vedet kdo misli resno in kdo ne.

Tudi v živo, ali pod pravimi imeni in priimki, je veliko tipov, ki ženske brez otrok označujejo za zafrustrirane, družbeno nekoristne jalovke.

Zgodovina sprememb…

Leaker49 ::

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


To je bolj kot ne zensko razmisljanje. Tako, da je zopet problem pri zenskah in ne pri tipih. Mi definitivno razmnozevanja ne vidimo kot nek poseben uspeh.

Večina, ki tukaj nabija o problemih z nataliteto in nevarnosti iz juga, je moškega spola, tako da očitno to ni povsem res.


Jop, praktično nihče drug kot zahodni moški se ne bori za pravice žensk da ne nosijo burke, da se jih ne obreže, da lahko vozijo avto... in sedaj prihaja na plano da je to največja napaka ki si jo lahko človek privošči. Ženske na zahodu so manj srečne kot v "nerazvitem" svetu kjer morajo zjutraj bose po vodo 30 kilometrov stran.

FormerUser ::

Zahodni moški se bori samo za svoje interese, za pravice žensk se borijo feministke.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



In nic ne pravim, da sem bolj sposoben od ostalih, sem pa definitivno nadpovprecno kreativen in imam tudi kaj za pokazat.

A to veš, da se družbena pravila sprejemajo za to, da rešujejo probleme povprečnega človeka.


Ja na vsak nacin je potrebna pametna regulacija, ampak ne upostevas vsakega mnjenja neke skupine, ki se pocuti opeharjeno. V tem primeru za moj okus tile tipi nimajo kaj da jokcajo. Pac zame ni utemeljeno in bi 50:50 ali penali bilo posteno.

Pa saj ves gospa feministka, z vami je treba delat v rokavicah, drugace se vam prevec dvigne pritisk, tipom pa menda ja lahko recem kot tip, da naj ne serejo in sprejmejo odgovornost.

Leaker49 ::

FormerUser je izjavil:

Zahodni moški se bori samo za svoje interese, za pravice žensk se borijo feministke.


Bolj slabo vam gre, glede na to da je vedno več obrezanih žensk v UK. Razen če ni to za vas feministke uspeh?

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


To je bolj kot ne zensko razmisljanje. Tako, da je zopet problem pri zenskah in ne pri tipih. Mi definitivno razmnozevanja ne vidimo kot nek poseben uspeh.

Večina, ki tukaj nabija o problemih z nataliteto in nevarnosti iz juga, je moškega spola, tako da očitno to ni povsem res.


Kaj, ker jim jugoti zasedajo zenske. Lol.. To pa so junaki ja. :D Ni cudno, da imas slabo mnenje o tipih, ce ti samo taki ostanejo v spominu.

FormerUser ::

Saj tudi drugi niste nič boljši.

BigWhale ::

FormerUser je izjavil:

In kaj potem, če je, to še ne pomeni, da je slabša ureditev od poligamije. A se zavzemaš tudi za odpravo cestnih omejitev in prometnih znakov, zato ker omejujejo tvojo svobodo in bi bila po tvoje, potem vožnja boljša in varnejša?


Tvoja primerjava je smesna in ze kar neumna. Ce se jaz odlocim imeti tri zene ali pa ena izmed mojih zena imeti tri moze je to nasa stvar in s tem ne skodujemo nikomur, se najmanj pa tebi. Odprava cestnih omejitev bi pa imela precej vec posledic in z nevarno voznjo lahko skodis mnozici ljudi.

FormerUser je izjavil:

Omejitve so nujni sestavni del družbe, da lahko ta normalno funkcionira.


Nekatere ja, nekatere so pa tukaj zaradi puritanstva in oklepanja druzbenih norm iz pradavnine. Monogamija in vzdrznost do poroke sta recimo en tak druzbeni konstrukt, ki imata korenine v pradavnini. Kot civilizacija smo nekatere stvari ze prerasli in se nekih tradicij oklepamo zgolj zaradi tradicij samih, pri tem pa ljudje trpijo.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

Saj tudi drugi niste nič boljši.


Ce na vse nalepis najslabse kar slisis, potem seveda zadeve tako izgledajo.

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

... pa menda ja lahko recem kot tip, da naj ne serejo in sprejmejo odgovornost.

Saj so jim tudi feministke povedale nekaj takšnega, v smislu: "welcome to the women's world", kar pa še ne pomeni, da ne bi bilo dobro sistema spremeniti, ko bodo tudi moški na lastni koži izkusili, da je staršem nenaklonjen, ga bo morda lažje.

Leaker49 ::

BigWhale je izjavil:

Kot civilizacija smo nekatere stvari ze prerasli


Kje pa si sedaj to neumnost pobral :))

FormerUser je izjavil:

ko bodo tudi moški na lastni koži izkusili, da je staršem nenaklonjen, ga bo morda lažje.


Še če ima tvoja žena otroka z drugim tipom si ga ti zakonsko dolžan finančno podpirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leaker49 ()

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

... pa menda ja lahko recem kot tip, da naj ne serejo in sprejmejo odgovornost.

Saj so jim tudi feministke povedale nekaj takšnega, v smislu: "welcome to the women's world", kar pa še ne pomeni, da ne bi bilo dobro sistema spremeniti, ko bodo tudi moški na lastni koži izkusili, da je staršem nenaklonjen, ga bo morda lažje.


Marsikaj bi bilo dobro, ce ne super. Tudi, da bi druzba na splosno proizvajala vec STEM in manj druzboslovja bi bilo v danasnjem svetu pozitivno. Da izkoristis ves intelektualni potencial, ki je na voljo, moski, zenske, migranti itn. bi bilo pozitivno. Da so ljudje fit in zdravi bi bilo pozitivno.

Problem je, da ti kazes s prstom na tipe, kot neke gresne kozle patriarhalnega sistema, med tem pa bi imela pri svojih vizijah pogosto, ce ne praviloma vec odpora pri zenskah.

Ce bos feministka v smislu zenske je treba motivirati, prepricati itn. te tipi v veliki vecini ne bodo grdo gledali. Ce pa si v smislu, patriarhat, tipi ste krivi za vse, zenske smo super, vi ste sami perverzno primitivni idioti itn. pa tezko pricakujes podporo. Dobis nazaj tocno to, kar si zasluzis.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

BigWhale je izjavil:



Tvoja primerjava je smesna in ze kar neumna. Ce se jaz odlocim imeti tri zene ali pa ena izmed mojih zena imeti tri moze je to nasa stvar in s tem ne skodujemo nikomur, se najmanj pa tebi. Odprava cestnih omejitev bi pa imela precej vec posledic in z nevarno voznjo lahko skodis mnozici ljudi.

Bom dala pa drugo. Tudi če se želiš drogirat, je to tvoja stvar, ampak država kljub temu postavlja omejitve, in tako skrbi za tvoje dobro.

BigWhale je izjavil:


Nekatere ja, nekatere so pa tukaj zaradi puritanstva in oklepanja druzbenih norm iz pradavnine. Monogamija in vzdrznost do poroke sta recimo en tak druzbeni konstrukt, ki imata korenine v pradavnini. Kot civilizacija smo nekatere stvari ze prerasli in se nekih tradicij oklepamo zgolj zaradi tradicij samih, pri tem pa ljudje trpijo.

Vizija, ki jo vi ponujate, je še slabša in manj egalitarna. Precej več ljudi trpi zaradi promiskuitetnosti in varanja kot pa monogamije, ta je trn v peti v glavnem samo sebičnim, nezrelim ljudem.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:



Problem je, da ti kazes s prstom na tipe, kot neke gresne kozle patriarhalnega sistema, med tem pa bi imela pri svojih vizijah pogosto, ce ne praviloma vec odpora pri zenskah.

Ce bos feministka v smislu zenske je treba motivirati, prepricati itn. te tipi v veliki vecini ne bodo grdo gledali. Ce pa si v smislu, patriarhat, tipi ste krivi za vse, zenske smo super, vi ste sami perverzno primitivni idioti itn. pa tezko pricakujes podporo. Dobis nazaj tocno to, kar si zasluzis.

Ne vem zakaj misliš, da iščem podporo pri tipih, itak ne bodo naredili nič kar ni v njihovem interesu, ne glede na to kako bi se jih retorično lotila.

nevone ::

Mi definitivno razmnozevanja ne vidimo kot nek poseben uspeh.


Mi niste vsi moški.

Poleg tega smo imeli teme, kjer ste (spet ne vsi) se precej usajali glede skrbništva nad otrokom in tudi glede tega, da ženska naj splava ne bi delala, če se moški ne strinja. To da ne marate otrok, je sedaj Mato izvekel iz vas, pa to sploh ni res. Mato je naspidan mladec, ki misli, da so vsi moški po enem kopitu.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:


Ne vem zakaj misliš, da iščem podporo pri tipih, itak ne bodo naredili nič kar ni v njihovem interesu, ne glede na to kako bi se jih retorično lotila.


Ne da isces podporo, kregas se zelo rada s tipi. Kjer se moras zavedati, da se imamo praviloma moski in zenske zelo radi in si zelimo najboljse. Ce te zenske berejo verjetno vidijo samo neko besna razocarano punco, ki se ne zna imeti rada in jih izgubis.

Skratka, ti hoces fiskne ukrepe, pri moskih podpore ne pricakujes, pri zenskah pa je vecino izgubis ker se ne morejo s tabo poistovetit, vsaj ne s tvojo mrznjo do tipov, mnogim pa gredo na jetra ze tvoji predlogi, kakor deljena pordniska.

No.. potem si pac sama sebi pomen, in sama v svoji zalostni realnosti brez pravega smisla in ucinka. Je vredno?

nevone je izjavil:

Mi definitivno razmnozevanja ne vidimo kot nek poseben uspeh.


Mi niste vsi moški.

Poleg tega smo imeli teme, kjer ste (spet ne vsi) se precej usajali glede skrbništva nad otrokom in tudi glede tega, da ženska naj splava ne bi delala, če se moški ne strinja. To da ne marate otrok, je sedaj Mato izvekel iz vas, pa to sploh ni res. Mato je naspidan mladec, ki misli, da so vsi moški po enem kopitu.

o+ nevone


Kdo pravi, da ne maramo otrok, samo praviloma ne vidimo imeti otroke kot nek poseben uspeh. Je pomemben del zivljenja, ce jih imas. Zenske pa pogosto oroka vidijo kot nujo in uspeh, posebej po 30em. Ostalo kar navajas je bolj konzervativna vs liberalna diskusija in ni spolno omejena.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Ne da isces podporo, kregas se zelo rada s tipi.


Ne, tipi se zelo radi kregajo z njo. Ženske pa nekatere razumemo, da so moški vseh sort in da ona se v bistvu ne bori proti vsem.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

boha ::

111111111111 je izjavil:

boha je izjavil:


seveda, podpiram to idejo, ampak samo pod pogojem, da se v tej obljubljeni feministični državi odrečete vsem moškim patentom in inovacijam in štartate z nule. kar je fair je fair?

(ampak res smešno, da v istem stavku omenjaš "nove tehnologije", ki bi jih seveda pogruntali, ja kdo drug kot, moški (tako kot vse tehnologije dosedaj). kera hipokrizija, neverjetno res :)

Post o izobrazbi je boljši. :)

Tule si malo mimo usekal ali pa je mišljeno kot provokacija. To je tako kot bi rekli, da mora kosovo začeti iz nule. Bi bil pa zanimiv socialni eksperiment, da feministke dobijo svoj otok, kamor moški nimajo vstopa. Me res zanima kako bi postavile vso infrastrukturo. Mislim, da eden brez drugih pač ne moremo. Vsaj na tej stopnji razvoja.


ja normalno da provociram, da začne ženska mal razmišljat, en ekstrem proti drugemu. s tem da jest karikiram, ona pa misli smrtno resno. feministična država, kera pogruntavščina, moški seveda nismo zaželjeni, a feministke bi tam vseeno uporabljale moško tehnologijo. hipokrizija na kvadrat. ma to se pobijejo med sabo prej ko v enem letu, garantiram ;)

nevone ::

Kdo pravi, da ne maramo otrok, samo praviloma ne vidimo imeti otroke kot nek poseben uspeh.


Ne ne. Mato izrecno trdi, da gre moškim samo za izliv semena, otroci jih ne zanimajo.

Zenske pa pogosto oroka vidijo kot nujo in uspeh, posebej po 30em.


Seveda. Ženske so pač biološko padle v to vlogo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ejresnevem ::

Mislim, da bi bilo dobro, da se uporablja vec kvalifikatorjev v vasih debatah :)
Moja naloga, recimo, je, da analizo pripeljem tako dalec, da odlocevalec (ali odlocevalka) ne razmislja kaj dosti ampak samo izbere.
Seveda pa je mozno, da jaz nezno vtkem svoje preference, torej se gre na zaupanje in common sense.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

moški seveda nismo zaželjeni,


Ta sklep je napačen.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

boha ::

FormerUser je izjavil:

boha je izjavil:


mogoče pa ženske tovrstne tematike pač ne zanimajo. to je najbolj verjetna razlaga, se ti ne zdi?

Če bi takšen seznam delal 100 let nazaj, bi lahko na podlagi njega zaključil, da žensk ne zanima ničesar. In od kod misliš, da pride zanimanje? Ugotovili smo, da se spola bistveno ne razlikujeta ne po psihičnih lastnostih, ne po intelektualnih sposobnostih, kar dokazujejo tudi preverjanja znanja učencev in učenk. Od kod potem te razlike? Če vemo, da se človek uči s posnemanjem tistega kar vidi in da kulturni vzorci nanj vplivajo že v maternici, se mi zdi, da je odgovor na dlani.


nikoli nisem rekel, da se intelektualno razlikujemo, ker se ne, govorim o tem da so motivi med spoloma popolnoma drugačni. in to sem ti upam, da dokazal s prikazom strukture študentov po fakultetah (pa to je samo delček celotne zgodbe). seveda na to nimaš nobenega pametnega argumenta, ker ga ne moreš imeti, realnost je jasna. razlike med spoloma so žal ogromne, pa lahko zganjaš teorijo kolikor hočeš. edino kar nam preostane je to, da čakamo še nadaljnih 100 let, da se zganete in naredite kaj za boljši človeški jutri (potrebujemo konkretne rešitve in ne nekih družboslovnih nebuloz). seveda se to ne bo zgodilo, moški smo preveč priročna potrošna dobrina, da bi se kaj premaknilo v vaših glavah.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

Kdo pravi, da ne maramo otrok, samo praviloma ne vidimo imeti otroke kot nek poseben uspeh.


Ne ne. Mato izrecno trdi, da gre moškim samo za izliv semena, otroci jih ne zanimajo.


Kaj mate je neka splosna referenca? Meni se zdi bolj posebnez.

nevone ::

TheBlueOne je izjavil:

nevone je izjavil:

Kdo pravi, da ne maramo otrok, samo praviloma ne vidimo imeti otroke kot nek poseben uspeh.


Ne ne. Mato izrecno trdi, da gre moškim samo za izliv semena, otroci jih ne zanimajo.


Kaj mate je neka splosna referenca? Meni se zdi bolj posebnez.


Ne vem, če je poseben. Mogoče tu na forumu, drugače ima pa gotovo precej somišljenikov.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

Ne da isces podporo, kregas se zelo rada s tipi.


Ne, tipi se zelo radi kregajo z njo. Ženske pa nekatere razumemo, da so moški vseh sort in da ona se v bistvu ne bori proti vsem.



Ne pravim, da se bori proti vsem, pravim, da je negativno nastrojena vsaj proti vecini. Bori se za svojo idejo, za katero nima namena imeti podpore. Ce izgubis veliko vecino tipov je zadeva za tako rekoc mimo.

nevone je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

nevone je izjavil:

Kdo pravi, da ne maramo otrok, samo praviloma ne vidimo imeti otroke kot nek poseben uspeh.


Ne ne. Mato izrecno trdi, da gre moškim samo za izliv semena, otroci jih ne zanimajo.


Kaj mate je neka splosna referenca? Meni se zdi bolj posebnez.


Ne vem, če je poseben. Mogoče tu na forumu, drugače ima pa gotovo precej somišljenikov.

o+ nevone


Precej jih ne naredi statisticno relevantne. Velika vecina se imamo radi, mimo tega ne prides. Pa ne samo pari, tudi prijatelji prijateljice.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

da je negativno nastrojena vsaj proti vecini.


Pojdi brati poste od njenega pojavljanja naprej, boš videl, kdo je proti komu nastrojen. Napadali so jo z vsemi topovi in pogosto na zelo prmitiven način.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

nevone je izjavil:

da je negativno nastrojena vsaj proti vecini.


Pojdi brati poste od njenega pojavljanja naprej, boš videl, kdo je proti komu nastrojen. Napadali so jo z vsemi topovi in pogosto na zelo prmitiven način.

o+ nevone


Ce silis neko dokaj provokativno ideologijo moras biti pripravljen na odpor in drzati nivo. Posebej, ce zelis ucinek, drugace sam sebi jamo kopljes. Ce ne drzis nivoja delujes kot vernik, kar pa je ponovno kontraproduktivno. Ne pozabimo na trole...

Zgodovina sprememb…

pirat ::

FormerUser je izjavil:

Jaz sem samo navedla dejstva, da imajo tako moški kot ženske nagon po razmnoževanju=željo po otrocih, ga pa družba različno obravnava. Za žensko se predvideva, da je materinstvo njeno bistvo in če ga ne doseže, se ni realizirala, medtem ko moški tudi brez otrok lahko veljajo za uspešne. Gre enostavno za družbene stereotipe in pričakovanja, ki pa se jim večina prilagaja in se le počasi spreminjajo.

Tako kratek sestavek, pa toliko neresnic v njem.

Mato989 ::

nevone je izjavil:

Mi definitivno razmnozevanja ne vidimo kot nek poseben uspeh.


Mi niste vsi moški.

Poleg tega smo imeli teme, kjer ste (spet ne vsi) se precej usajali glede skrbništva nad otrokom in tudi glede tega, da ženska naj splava ne bi delala, če se moški ne strinja. To da ne marate otrok, je sedaj Mato izvekel iz vas, pa to sploh ni res. Mato je naspidan mladec, ki misli, da so vsi moški po enem kopitu.

o+ nevone


Oooo, spet zavajamo... seveda s(m)o se USAJALI glede skrbništva... zaradi dejstev da je večina sodnic ženskega spola na primarnem nivoju in da je STATISTIČNO DEJSTVO da ženske dobijo več skrbništev kot moški... čeprav ste/so feministke po eni strani za enakopravnost, pa VAS nič ne moti dejstvo da bi dajalinekje prednost ženskim kandidatkam samo zaradi spola po drugi strani pa ste zelo proti če to storimo na moški populaciji... kje je tu egalitarnost točno? In ne pozitivna diskriminacija je en lep družben nateg seksizma v drugo smer in je še zmeraj DISKRIMINACIJA... enako kot bi premagovali Hitlerjev tretji rajh s kurjenjem nemcev v taboriščih...


Kot zmeraj je problem pri Hipatiji to, da bi na vsak način rada dokazala da smo današnji moški krivi da ženske niso enake nam... čeprav po zakonih so enakopravne... po drugi strani pa feministke nimajo "jajc" it protrestirat na ulice zgoraj brez v savdsko barabijo recimo, kjer pa so ženske DEJANSKO zatirane
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

uporabnik832 ::

A so produktivna ta prerekanja?

nevone ::

Oooo, spet zavajamo... seveda s(m)o se USAJALI glede skrbništva...


Ne ne, usajali ste se na osebnem nivoju.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

starec Zosim ::

V spominu mi je ostal odlomek iz eseja dr. Boštjana M. Zupančiča, Prva od suhih krav, kjer omenja, da ne bi dovolil ženski zobozdravnici opravljati težji stomatološki poseg, ampak izključno moškemu. Enako misli o kirurških posegih. Vse navedeno je tudi znanstveno argumentirano in ne more biti predmet politično korektne cenzure.
Pred leti je bivši ustavni sodnik (ali je bil Jerovšek ali kdo drug?) dejal, da se s feminizacijo sodstva povečuje število nerešenih primerov. Imel je prav, ampak to ga ni rešilo pred napadi psevdo feministk in progresivnih levičarjev.

uporabnik832 ::

Cenim prispevek Hipatije, ne vem pa ravno kaj bi rada dosegla s tem pisanjem.

Moških je pa cel kup dostojnih, po mojem mnenju, samo malo okoli sebe je treba pogeldati.

Pa tudi kdaj bi lahko ženska dala pobudo in pristopila do koga.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Ce silis neko dokaj provokativno ideologijo moras biti pripravljen na odpor in drzati nivo. Posebej, ce zelis ucinek, drugace sam sebi jamo kopljes. Ce ne drzis nivoja delujes kot vernik, kar pa je ponovno kontraproduktivno. Ne pozabimo na trole...


To je teorija za naivne. Nikakor ji ni treba požret vsega sranja dol. Ampak ja, si predstavljam da je modus operandi takšen, da je treba na kup veliko dreka nametat, da dovolj smrdi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:


Ne da isces podporo, kregas se zelo rada s tipi. Kjer se moras zavedati, da se imamo praviloma moski in zenske zelo radi in si zelimo najboljse. Ce te zenske berejo verjetno vidijo samo neko besna razocarano punco, ki se ne zna imeti rada in jih izgubis.

Skratka, ti hoces fiskne ukrepe, pri moskih podpore ne pricakujes, pri zenskah pa je vecino izgubis ker se ne morejo s tabo poistovetit, vsaj ne s tvojo mrznjo do tipov, mnogim pa gredo na jetra ze tvoji predlogi, kakor deljena pordniska.

No.. potem si pac sama sebi pomen, in sama v svoji zalostni realnosti brez pravega smisla in ucinka. Je vredno?

Ne vem koliko žensk bere ta forum ali kaj si mislijo ob mojih zapisih, lahko pa rečem, da v RL, še nisem srečala ženske, s katero ne bi, po malo globljem pogovoru, našla mnogo skupnih točk. Tako da se motiš, večina žensk hoče iste stvari, in se sooča s podobnimi izzivimi, morda jih ne zna ubesediti z enakimi izrazi kot jaz ali povezati vseh točk v celoto, to ti pač da feminizem, s katerim se večina ne ukvarja, cilji so pa definitivno zelo podobni. Razlikujemo se kvečjemu v tem, na kakšen način jih najbolje doseči, zato definitivno računam na ženske in menim, da je povezovanje med nami edini način, da se bodo stvari premaknile na bolje, tako kaže zgodovina, to je značilno tudi za živalske vrste, kjer so samice egalitarne ali celo dominirajo.

Po drugi strani z moškimi nimamo enakih ciljev, sicer je res, da jih večina načeloma in v teoriji podpira enakost med spoloma, ampak ko bi bilo treba kaj konkretnega narediti v to smer, se odpovedati kakšnemu privilegiju, večina odpove, kar je seveda povsem človeško, nihče ne želi iti na slabše, to da so lahko glavni, jim zelo ustreza, zato njihove podpore seveda ni realno pričakovati.

FormerUser ::

boha je izjavil:

govorim o tem da so motivi med spoloma popolnoma drugačni.


Samo to ne znaš pojasniti, OD KOD ti različni motivi pridejo.

FormerUser ::

uporabnik832 je izjavil:

Cenim prispevek Hipatije, ne vem pa ravno kaj bi rada dosegla s tem pisanjem.

Moških je pa cel kup dostojnih, po mojem mnenju, samo malo okoli sebe je treba pogeldati.

Pa tudi kdaj bi lahko ženska dala pobudo in pristopila do koga.

Catch je verjetno v tem, da imamo precej različne definicije "dostojnosti".

uporabnik832 ::

Po mojem mnenju se prej ali slej kaj najde.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

se odpovedati kakšnemu privilegiju, večina odpove
Na primer?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

111111111111 ::

FormerUser je izjavil:


Misliš v prvih mesecih, nato pa je pomembna prisotnost obeh staršev, tudi očeta v enaki meri.

Do otrokovega leta in pol starosti igra ključno vlogo mati, ki nudi varnsot in zatočišče. Do 3 leta je zelo pomembna primarna družina oče, mati, bratje, sestre. Po 3 letu pa je otrok sposoben razumeti koncept "pridemo nazaj, vse je OK". Po nekje 5-8 letu odvisno od spola, je pa oče pomembnejši in je za zgled, večinoma sinovom, kakšni naj bi bili in hčerkam kakšne može si morajo poiskat. To je zelo posplošeno. Ni nobene enake mere. Eden od staršev mora biti avtoriteta, ki se jo uboga in za razvoj otroka ni dobro da je to mati.

Pazi da te ne bo razneslo.

111111111111 ::

nevone je izjavil:

Ce silis neko dokaj provokativno ideologijo moras biti pripravljen na odpor in drzati nivo. Posebej, ce zelis ucinek, drugace sam sebi jamo kopljes. Ce ne drzis nivoja delujes kot vernik, kar pa je ponovno kontraproduktivno. Ne pozabimo na trole...


To je teorija za naivne. Nikakor ji ni treba požret vsega sranja dol. Ampak ja, si predstavljam da je modus operandi takšen, da je treba na kup veliko dreka nametat, da dovolj smrdi.

o+ nevone

Ne vem. Če v nekaj verjameš absolutno, to ni OK, čeprav naj bi bilo tako super, da bi še angelčki jedli. Lepo da ima človek svoje mnenje, samo če svoje mnenje zagovarja s stricem na nebeškem prestolu ali natrosi cel kup nejasnosti in nebuloz, se nanj usujejo troli. :) Naprimer s tabo so debate bolj v stilu: razjasnimo pojme in gremo vsak po svoje, s Hipatijo pa: tudi ko se zmotim imam prav. VEDNO imam prav. Najbolj žalostno je da verjetno prav razmišlja, ampak tega ne zna artikulirat drugače kot z žalitvami in za lase privlečenimi izjavami. Saj bo odrasla in potem bo kos tudi trolom in ostalim pošastim interneta, na koncu tudi sistemu patriarhata. Lahko bi bilo tole: Enemy complex @ Wikipedia, ampak po moje je mladost. :D

Mato989 ::

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Ne da isces podporo, kregas se zelo rada s tipi. Kjer se moras zavedati, da se imamo praviloma moski in zenske zelo radi in si zelimo najboljse. Ce te zenske berejo verjetno vidijo samo neko besna razocarano punco, ki se ne zna imeti rada in jih izgubis.

Skratka, ti hoces fiskne ukrepe, pri moskih podpore ne pricakujes, pri zenskah pa je vecino izgubis ker se ne morejo s tabo poistovetit, vsaj ne s tvojo mrznjo do tipov, mnogim pa gredo na jetra ze tvoji predlogi, kakor deljena pordniska.

No.. potem si pac sama sebi pomen, in sama v svoji zalostni realnosti brez pravega smisla in ucinka. Je vredno?

Ne vem koliko žensk bere ta forum ali kaj si mislijo ob mojih zapisih, lahko pa rečem, da v RL, še nisem srečala ženske, s katero ne bi, po malo globljem pogovoru, našla mnogo skupnih točk. Tako da se motiš, večina žensk hoče iste stvari, in se sooča s podobnimi izzivimi, morda jih ne zna ubesediti z enakimi izrazi kot jaz ali povezati vseh točk v celoto, to ti pač da feminizem, s katerim se večina ne ukvarja, cilji so pa definitivno zelo podobni. Razlikujemo se kvečjemu v tem, na kakšen način jih najbolje doseči, zato definitivno računam na ženske in menim, da je povezovanje med nami edini način, da se bodo stvari premaknile na bolje, tako kaže zgodovina, to je značilno tudi za živalske vrste, kjer so samice egalitarne ali celo dominirajo.

Po drugi strani z moškimi nimamo enakih ciljev, sicer je res, da jih večina načeloma in v teoriji podpira enakost med spoloma, ampak ko bi bilo treba kaj konkretnega narediti v to smer, se odpovedati kakšnemu privilegiju, večina odpove, kar je seveda povsem človeško, nihče ne želi iti na slabše, to da so lahko glavni, jim zelo ustreza, zato njihove podpore seveda ni realno pričakovati.



Nekaj mi povej hipatija.... A ti mislis da pa bi se zenske tako veselo odpovedovale privilegijem kot to pricakujes od moskih???

Pa ce zacnema... Ce res zelis enakopravnost zakaj je toliko let vsa zenska populacija bila na neenakopravno BOLJSEM polozaju glede upokojevanja kot moski??? Ste se feministke borila za odpravo tega privilegija?

In ce greva naprej, zakaj se feministke ne borite da bi zenake delala dalj, da bi bil v penziji enako casa kot noski ki umiramo prej... To bi bilo namrec fer in je nekaj kar pricakujes od tipov ki bi naj jemali porodniske kar je absurd... In samo sili moske v njim nenaravne situacije..

Skratka feminizem podpuram ko bodo prvo odvzeli privilegije zenskam in jih naredili enakopravne tudi pri nabornistvu... Namrec ne vidim feministke ki bi protestirala zakaj pa slovenke po predlogu jja ne bi sle v nabornistvo.... 1001 razlog imate zakaj ne
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
5 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skupine na Telegramu uporabljajo UI za slačenje žensk na fotografijah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
45249394 (35793) Shegevara
»

Britanskega filtra pornografije ne bo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
447101057 (95759) Cruz

Več podobnih tem