» »

Kombiniranje dveh različnih dimenzij jogijev

Kombiniranje dveh različnih dimenzij jogijev

CleanPower ::

Ker imam doma že en jogi 90x200, bi zraven dodal še enega 70x200, da bi tako dobil 160x200. Matematično se izide, kaj pa v praksi?

160cm bi dal zato, ker imam za 180 malo premalo placa, ker je garsonjerica...

Ima kdo izkušnje s tem?
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

DeeJay ::

Odvisno kak jogi je.... če ma dokej trde prešite robove, pol se bo čutilo, drugače pa ne.
Sam imam 100 + 80 latex jogija, pa ni problema.

Še vedno pa lahko kupiš nek nadvložek celotne dimenzije, pol pa sploh ni problema.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

MIHAc27 ::

Jaz sem bil v podobni situaciji... problem je bil ker je bil 70 jogi tudi nižji.... če dobiš takega z enako debelino bi verjetno šlo.

Sej v praksi je delovalo, le čudno je zgledalo, ker je žena spala nad mano, lol. Z nadvložkom bi bil pa jaz višje.

DeeJay ::

ja različna višina je pa problem :)
to pol lahko rešiš, da spodaj podložiš nekaj, kar bo postavlo v isto višino.
Če imaš letve, daš pod okvir nek les v manjkajoči višini.
Don't f with me.

CleanPower ::

Bi še vprašal kakšno je vaše mnenje glede širine postelje 140cm, je dosti za dva, ali raje vzamem 160cm? Gre se za garsonjerico 30m2, zato bi rad malo prostora prihranil, da je več za kavč in dnevno.. :)
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

starfotr ::

140 ni za nikamor. 160 je premalo. 180 je že ok. 200 je pa super.

DeeJay ::

140 je res lih-za-lih in bi odsvetoval.
Don't f with me.

LeXani ::

Ja vzemi na preizkus neke vzmetnice različnih dimenzij jih vrži na tla in kombiniraj kaj vama paše. Drugače se da vse rešit, po višini z nadvložkom ali dvigom letvenega dna, prehod med jogijem lahko rešiš z namenskim vložkom, v ikeji vem da ga imajo.
Čas prve prijave 04.11.2005

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeXani ()

DeeJay ::

DeeJay je izjavil:

140 je res lih-za-lih in bi odsvetoval.


dodal bi še, da je tud odvisno, če je postla po dolžini ob steni, ali ne.
Če je ob steni, bi še nekak šlo, ker s tem dejansko dobiš na širini, ker nimaš strahu, da boš padu dol in si lažje bolj pri robu ob steni.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Daliborg ::

DeeJay je izjavil:

DeeJay je izjavil:

140 je res lih-za-lih in bi odsvetoval.


dodal bi še, da je tud odvisno, če je postla po dolžini ob steni, ali ne.
Če je ob steni, bi še nekak šlo, ker s tem dejansko dobiš na širini, ker nimaš strahu, da boš padu dol in si lažje bolj pri robu ob steni.


Ob steni ni dobro spati, ker so ponavadi hladne, zato jo je potrebno obdati z nekim lesom ali iverko.

Ontopic pa rajši poglej za 160x200 vzmetnico tista luknja vmes je hudič.
Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

val46 ::

Čaki, ti kupuješ jogije, pa ne veš kake dimenzije bi vzel? A postlo že imaš? Če ja, pol nimaš kej dosti izbire...na 140cm postlo boš bolj težko spravil 160cm široke jogije...al nism kaj prav razumel?

CleanPower ::

val46 je izjavil:

Čaki, ti kupuješ jogije, pa ne veš kake dimenzije bi vzel? A postlo že imaš? Če ja, pol nimaš kej dosti izbire...na 140cm postlo boš bolj težko spravil 160cm široke jogije...al nism kaj prav razumel?


Nisi prav razumel, nimam še nič.. razen enega jogija 90x200
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

kixs ::

Sem imel kar nekaj let sirino 140. Za dva je cisto OK, ce le nista overweight in se rada stiskata :lol: No, resno ni bilo tezav. Za mali prostor pa dobro premisli kako bo izgledalo.

Steinkauz ::

140 je premalo, sam imam 180, samo bi se dal tudi s 160 preživet.
Kjer sva imela 140 (po hotelih etc) sva precej slabo spala.

val46 ::

CleanPower je izjavil:

val46 je izjavil:

Čaki, ti kupuješ jogije, pa ne veš kake dimenzije bi vzel? A postlo že imaš? Če ja, pol nimaš kej dosti izbire...na 140cm postlo boš bolj težko spravil 160cm široke jogije...al nism kaj prav razumel?


Nisi prav razumel, nimam še nič.. razen enega jogija 90x200


Aha ok. Pol pa ne kompliciraj in se prvo odloči kako postlo bi rad imel(dimenzije). V vsakem primeru moraš postlo dokupit, če imaš namen širšo postlo kot sedaj, ko praviš da imaš samo en jogi 90x200 in neglede na to kako postlo vzameš(140,160 ali kaj tretjega), boš moral nekako kombinirati s tem jogijem, ki ga že imaš. Če boš to naredil, glej edino da sta iste višine in dolžine. Širina ni tolk pomembna, sam vmes daš tisto polnilo, ali pa morda nadvložek, da ne bi pol nekdo spal v "luknji". Sicer ne vem kak imaš budget, ampak jaz vem da če bi menjaval postlo za večjo, bi potem zraven dokupil še jogi iste dimenzije kot je postla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104644 (9358) Vanadium
»

Boxpring ali sestavljena postelja?

Oddelek: Kaj kupiti
63233 (2766) vratmatra
»

Kateri nadvložek kupiti ?!

Oddelek: Loža
194542 (2878) j4nm4n
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142608 (20206) matobeli
»

Kakšno ležišče v garsonjeri

Oddelek: Loža
74248 (4022) gendale

Več podobnih tem