» »

Echo dot 3 ali echo show 5

Echo dot 3 ali echo show 5

Laki_ laik ::

Torej odločam se za nakup ene izmed amazonovih pametnih naprav in se odločam med echo dot 3 in echo show 5.Ali mi lahko kdo poda mnenje kero napravo naj izberem.Uporaba bi pa bila vsaj na začetku le zaprižiganje in ugašanje luči,poslušanje glasbe ter te osnovne reči.Če pa bi bil zadovoljen bi pa potem nadgradil zadevo še z ostalimi rečmi.
Ima kdo izkušnje z temi napravami in bi mi lahko dal svoj nasvet oz. mnenje.
Hvala

Lp

737 ::

Mogoče si po temle premisliš:

https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnol...

Laki_ laik ::

737 je izjavil:

Mogoče si po temle premisliš:

https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnol...

Hvala za tvojo skrb toda premislil se ne bom.Pa naj zbira podatke če hoče saj nimam nič za skrivat.

Laki_lai k ::

Jaz bi ti priporočal echo show 5 ki ima določene stvari več kot dot.

St235 ::

Gre za zelo razlicna produkta v povsem razlicnih cenovnih razredih.

Medtem ko je echo show prakticno tv v malem (zna predvajat amazonovo knjiznico, youtube...), omogoca neposredno komunikacijo itd... , je dot bazicna zadeva, ki podpira glasovne ukaze.

Ce ne rabis zaslona potem je show bolj kot ne nepotreben. Je pa res da ce denar ni faktor, da zna show vse kar zna dot.

Je pa res da ima bistveno boljsi zvočnik, ampak potem lahko pogledas tudi echo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Laki_ laik ::

Da nebom odpiral še eno dodatno temo o google nest(home) hub-u.Predno sem imel google nest hub sem preizkušal google assistanta na mobitelu.Na mobitelu sem brez problema dodal spotify free in ga brez problema uporabljal preko google assiatanta.Sedaj ko pa poskušam na nest hubu pa mi pravi da moram najprej linkat račun in mi piše da naj dodam v google hom račun ampak mi ne da dodati računa.Ima kdo kak nasvet kako naprej?

Laki_ laik ::

Ok sem porihtal.Izgleda da je bila trenutna napaka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16326064 (13201) Reaper
»

Kako najlažje naročiti iz Amazon.com?

Oddelek: Kaj kupiti
102289 (1907) akulp
»

Amazon pošilja Alexo od doma

Oddelek: Novice / Ostale najave
157529 (5762) vostok_1

Več podobnih tem