» »

19" LCD Monitor?

19" LCD Monitor?

jolandic ::

Ko je bila objavljena novica so vsi kritizirali da ni uporaben za igre, mene pa zanima če mi kdo tom lahko razloži saj ma npr samsun191T, ki ga mislim kupiti enake specifikacije (kontrast 500, odzivni čas 25ms) kot 17inčnik?

andrej ::

kaj ni uporaben za igre. imam ravno tega samsunga in v igrah in filmih nimam nobenih problemov...

jolandic ::

Ni nobenih senc?
Če je tako si ga bom kmalu omislil.

Mr.B ::

Ja če igraš pasjansa res ni problem?
Ko ga boš kupoval naj ti ga pokažejo v akciji kake igre, no pa preveri različne resolucije.Po možnosti ravno tistega ko boš kupil, nič ni bolj nadležnega kot mrtvi pixel na sredi ekrana. Pa nikar ne kupuj monitorja brez digitalnega vhoda "DVI", slika ni primerljiva.

Iz mojih izkušen, ti povem da sem testeral kar nekaj LCD-jev, pa proti klasiki mojega Sony-a žal ni to to. LCD vsaj te poceni so na nivoju kot je bilo pred dvemi do tremil leti nazaj jajc 17inč proti sedaj 15inč lcd.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tx-z ::

men se zdi, da je moj en let star sonyev 15" monitor boljši od kakšnih današnjih 17; res da so izboljšal vidni kot pa odzivni čas ampak vseen(pa mogoče bi bla na DVI še lepša slika sam nimam kabla); drgač pa pejt v trgovino pa vpraš če lahko kakšno igrco inštaliraš pa probi;-mislm da so lcdji čist dobri za igrce, celo boljši od crtjev, samo resolucija more bit taprava
tx-z

andrej ::

kot sem ze reko. na mojem samsungu ni nobenih senc, pri spilih in filmih pa tudi ni nobenih problemov. Mislim, da lahko tudi Pajo to potrdi ;) Imam DVI kabel in ATI Radeon 9700.

Vsekakor pa pred nakupom monitor stestiraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
83751014747 (10145) KTr1sk
»

20" LCD (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
505292 (3923) miwche
»

nakup 19' LCD

Oddelek: Kaj kupiti
222270 (1589) okfec
»

Lg 1915s

Oddelek: Kaj kupiti
433756 (2396) Oldi
»

Lcd ali navaden monitor???

Oddelek: Kaj kupiti
101283 (1100) Popeye

Več podobnih tem