» »

Diablo 4

Diablo 4

««
14 / 14
»
»»

FireSnake ::

Zdaj razumem kako to deluje:
- Charge jih mora čim več potamanit, da se coldown čim bolj zmanjša
- če še kaj ostane pa še vsekaš s HotA
zadeva lepo deluje. Vseeno pa rabiš en primarni skill na enem gumbu, da začetni fury zgeneriraš.

In drži tudi tisto, da to deluje šele pri višjih stopnjah.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zmajc ::

Za barba si nabavi Tibault's Will hlače. Vsakič ko aktiviraš "unstoppable" efekt dobiš +50 primary rerource. Tega ima barbat toliko, da več nikoli ne rabiš primarnega skila.

Vrže ga Duriel.

Drugače včeraj dobil Shako. :D

Izi ::

Najlepše je da Charge sploh ne rabi nobenega Furya. Takoj iz nule lahko začneš Chargat na polno.
Bistvo Charge builda je Cooldown.

Prvo kar je treba vedeti je da se skillu Charge z višanjem stopnje hkrati niža Cooldovn 8-)
Power Charge ti lahko zniža Cooldown največ za 9 sekund, če zadeneš 3 ali več sovražnikov. Več kot 9 sekund ne gre dol.
Če torej uspeš znižati originalni Cooldown, ki je 17 sekund, na 9 sekund, lahko Chargaš non-stop in ne rabiš prav nobenega drugega skilla. Edino za Bosse rabiš še dodatno znižanje na 6 sekund, kadar ni naokoli nobenih drugih pošastkov.
Prvi cilj je torej znižati CD na 9 sekund, končni cilj pa na 6 sekund in si zmagal.

Charge 1. stopnje ima 17s CD
Charge 5. stopnje ima dobrih 13s CD
Charge 15. stopnje pa samo še dobrih 9s CD in tukaj je prvi cilj še dosežen brez da bi sploh imel kakšen dodatni Cooldown na opremi.
Če pa še na opremo dodaš čim več Cooldowna potem pa lahko tudi Bosse Chargaš v neskončnost brez kateregakoli drugega skilla.

Kako torej doseči Charge 15. stopnje?
V skilih gre do 5. stopnje, hlače ti dajo +4 stopnje, Unikatni Ring of the Ravenous, ki se ga lahko dobiš kjerkoli ti da +3 stopnje, Amulet pa ti da lahko +3 stopnje. To je skupaj ravno 15. stopnja.
Ne smeš iskati Charge ampak +X Ranks of All Bravling Skills. Charge je Brawling skill.

Pravi Charge build torej ne uporablja "Tibault's Will" hlače, ampak navadne hlače s +4 Ranks of All Bravling Skills. S Tibault's Will hlačami imaš res ves čas poln Fury ampak kot rečeno za Chargat Furya sploh ne potrebuješ. Nič, zero, zip, zilch, nada.
Tudi Amulet ne sme biti Unikaten ampak navaden s +3 Ranks of All Bravling Skills.
Unikaten mora biti samo prstan Ring of the Ravenous, ki ima +3 Ranks of All Bravling Skills.
Pa čelada naj bo Unikatna ‍"Tuskhelm of Joritz the Mighty".

Na softcore imam tak build in v parih minutah končam ND 100 brez da bi uporabil katerikoli drug skill. Samo Charge, Charge, Charge, ...

Sedaj igram na Hardcore. To sezono je lepa šansa, da mi bo morda celo na Hardcore uspelo priti do level 100. V prejšnjih sezonah so se vsi moji Hardcore poskusi klavrno končali okoli level 70. Sedaj sem s Charge Barbom že na level 73 in imam dober občutek :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Zmajc ::

Osebno imam HOTA/charge build z Shako. Tako imam lahko 15 charge + Tibault hlače. Po potrebi za bosse dam gor Banished Lord's Talisman amulet.

Best of both worlds. :)

FireSnake ::

Hvala lepa za podrobno razlago.
Jaz sem navadno (rumeno) opremo prodajal na način, da sploh nisem gledal kakšne lastnosti ima.

Bom še spreminjal.

Izi, včeraj sem te videl, da si igral a te nisem mogel povabiti v druščino.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

FireSnake je izjavil:

Izi, včeraj sem te videl, da si igral a te nisem mogel povabiti v druščino.

Hardcore se dogaja v ločenem svetu in Normalni sezonci se ne morejo družiti s Hardcore sezonci.

FireSnake ::

Ja, sem predvideval, da je bilo to.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Zmajc je izjavil:

Osebno imam HOTA/charge build z Shako. Tako imam lahko 15 charge + Tibault hlače. Po potrebi za bosse dam gor Banished Lord's Talisman amulet.

Best of both worlds. :)


Sem šel gledat kaj je to. +4 na vse atribute:
https://www.gamerevolution.com/guides/9...

Zdaj sem stopnje 96, bom še jaz to probal dobiti. Trenutno imam Charge na 3 sekundnem ohlajanju pa je že zakon!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

FireSnake je izjavil:

... bom še jaz to probal dobiti.

Hahaha, optimist :))
Harlequin Crest je Uber Unikatni item. Drop rate za Uber Unikate je tako mizerno nizek, da lahko kar pozabiš nanj.
Tudi Blizzard se zaveda da so pretiravali z redkostjo in ravno pripravljajo neke popravke da bi tudi normalni smrtniki lahko imeli vsaj majhno možnost da kdaj v življenju vidijo ta famozni Šako.

FireSnake ::

Jaz sem z enim švabom igral in sta mu dva padla iz lufta.
Če bo, bo, če ne tudi nobene škode.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

Danes je prišel Patch 1.3.2
Glavna stvar tega popravka je, kot sem že zgoraj omenil, da so malo olajšali možnost da dobiš točno določen Uber Unique item.

Uber Unique Crafting
Če dobiš 5 Uber Unikatnih predmetov, ki jih ne rabiš, jih lahko sedaj pri kovaču uničiš da dobiš 5 Resplendent Sparks.
Teh 5 Resplendent Sparks odneseš k Alkimistu in si scraftaš točno določen Uber Unique, ki ga potrebuješ.

Drop rate za Uber Unique (izven Duriela) so dvignili
Morda kdo ne ve, ampak Uber Unikatni predmeti ne padajo samo od Uber Bossa Duriela, ki ima največjo možnost da jih vrže, ampak jih lahko dobiš praktično kjerkoli. Seveda pa je bil Drop Rate za Uber Unikate, izven Duriela, do sedaj tako patetično majhen, da jih praktično noben ni nikoli dobil.
In ta Drop Rate od kjerkoli so sedaj dvignili.
Do sedaj je bil menda tam okoli 1 proti milijon :)). Ni znano za koliko so ga dvignili, ampak tudi če so ga dvignili za nekaj 1000-krat bo še vedno zanemarljivo majhen.

Zmajc ::

ja, Shako se mi je vsral da se bolj ni mogel. Sicer sem Duriela ubil ene 30-40x vse skupaj z z farm grupo. Drop raje ima Duriel baje 2%.

Če ti pade pade samo kot 2. bonus uniq.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

Moram se pohvaliti, da sem včeraj tudi na Hardcore dosegel level 100 8-)
Charge Barbar je verjetno najbolj varen build za Hardcre. Medtem ko Chargaš si Unstopable in te praktično nič ne more ustaviti ali ubiti razen če napadaš 10+ levelov višje sovražnike.

Edini problem je sedaj da pred mano ni praktično nobenega izziva več. Endgame je zaenkrat res precej ubog, naslednja sezona je pa še hudo daleč.

FireSnake ::

Ja, charge je milina.

Jaz sem poiskal 5 delov o Zoltana in
zdaj ni več nič za naprej za početi (ni več zelenih taskov).
Kaj mi je storiti?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

Diablo 4 konec marca prihaja na Game Pass

https://hop.si/2024/02/16/diablo-4-kone...

Izi ::

Glede Drop Rata za Uber Unikate so se nekateri zakopali v kodo in sedaj so znane precej natančne številke.
Drop Rate za Uber Unique izven Duriela so povišali za 1350-krat.
Znani so tudi Drop Rati za navadne Unikate in nadaljnji izračuni pokažejo da lahko sedaj pričakuješ, da boš dobil 1 Uber Unikat približno na vsakih 2000 navadnih Unikatnih itemov.

Jaz sem v tej sezoni (dva lika do level 100) dobil dobrih 100 Unikatnih predmetov, kar je tako daleč od 2000 da tudi po tem dvigu še vedno ne morem realno pričakovati da bom kdajkoli videl kakšen Uber Unikatni predmet.
Skratka, za navadne igralce se ni spremenilo praktično nič.

Zmajc ::

Drop rate pri Durielu nej bi bil okoli 2%, niso rekli da naj bi bil v open world enak drop rate po boostu? 1 drop na 2000 uniqov je 0.05% kar je daleč od tega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Mato989 ::

Ok season 1 sem igral, prišel do like lvl 77 s sorcom... se splača tole spet sploh vklopit ali?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

Mato989 je izjavil:

Ok season 1 sem igral, prišel do like lvl 77 s sorcom... se splača tole spet sploh vklopit ali?


Lvling je dosti hitrejši kot S1, dodali so par uber bossov za lažje farmanje class uniqov. Drugače ni kaj dosti več za delat. Ko dosežeš lvl 100 in nafarmaš gear da lahko delaš NM 100 dungse si več ali manj zaključil z sezono.

No ... lahko greš farmat seasonal vault da za seasonal peta nafarmaš rare mode ki imajo 2% dropš rate in bojo čez 1 mesec izginili.

Raje kupi Last Epoch ki izide čez 3 dni.

FireSnake ::

A pomagač gre stran?
Uau! Res fino!
Glede na njegovo moč je tako neuporaben. Če bi mu vsaj lahko nekaj opreme dal in mu rekel naj jo gre prodati (sem v preteklosti igral igre, ki so to omogočale). Zgaga je za določen čas izginila in se vrnila z denarjem.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Raje kupi Last Epoch ki izide čez 3 dni.

Last Epoch je indie igrica :P
Napovedovali so Diablo killerja, izid pa se je izkazal za popolno blamažo. Serverji nisi zdržali niti 10 minut preden se je vse skupaj sesulo in na voljo za igranje je samo offline.
Drugače sem pa zadevo testiral nekaj dni nazaj in ima potencial, če bo seveda malemu indie podjetju uspelo nabaviti dovolj serverjev za igranje.

Zmajc ::

Mislim da je D3 launch bil dosti večja blamaža. Tukaj imaš vsaj offline mode dokler ne porihtajo serverjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

D3 blamaža ob izidu je bila že celih 12 let nazaj. D4 jim je pa kar dobro uspel, brez sesutja samo nekaj čakalne vrste je bilo.
Sedaj smo leta 2024 in take reči se ne bi smele več dogajati.
Nekaj dni nazaj so se hvalili da so prodali milijon izvodov ob tem pa očitno pozabili da rabijo tudi serverje in bandwidth za vse te igralce, še bolj pomembno pa da rabijo ekipo izkušenih serviserjev in vzdrževalcev. In tukaj so popolnoma pogoreli.
Prevelik Hype, ki so ga naredili jih bo lahko pokopal. Bolje bi bilo če bi začeli bolj skromno, ne pa da so plačali praktično čisto vse znane Diablo 4 streamerje da so zadnje tedne na veliko reklamirali igro.
Tole jih bo stalo kar precej negativne reklame. Na Steamu ocena že pada, ljudje na veliko vračajo igro, na Steamovemu forumu je pa pravi flame war.

Blizzardu se pa smeje :P

Zmajc ::

Blizard se bo zelo hitro nehal smejat z svojim drekom od igre.

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:

Ja, charge je milina.

Jaz sem poiskal 5 delov o Zoltana in
zdaj ni več nič za naprej za početi (ni več zelenih taskov).
Kaj mi je storiti?


Je to normalno, da ko poiščeš vseh pet delov Zoltana ni več zgodbe naprej?

Tole sem rešil do sedaj:
https://www.reddit.com/r/diablo4/commen...
kako naprej?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Izi ::

FireSnake je izjavil:

Je to normalno, da ko poiščeš vseh pet delov Zoltana ni več zgodbe naprej?

Normalno je. Sezonska zgodbe je vedno samo za kakšno uro, da te vpelje v sezono.
Dobil si svojega Senešala, Zoltunovi zapiski so ti pa pojasnili zakaj in kako se je vse skupaj dogajalo in to je to.

FireSnake ::

Ojej. Za tole se pa skorajda ni splačalo matrati :)

Hvala za info. Ker je tako malo sem bil prepričan, da mora biti še nekaj.

Mi je pa všeč, da ima nadležneš Zoltan popolnoma isti glas, kot ga je imel v prejšnjem delu. Bil je siten in hkrati posrečen.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

Diablo 4 Is Getting A Beauty Upgrade On PC

https://gameshorizon.com/news/diablo-4-...
««
14 / 14
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POE - Path of Exile (Uradna Tema ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26948692 (953) oo7
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217550 (7971) oo7
»

Diablo V

Oddelek: Igre
7744 (487) ahac
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16114249 (1476) CSCCA

Več podobnih tem