» »

Diablo 4

Diablo 4

««
13 / 14
»»

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:


Kaj naj naredim s paragorn točkami, ki jih ne morem izkoristiti, ker imam že vse kupljeno.


Odgovor na tole je tukaj:


Izi je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Rad bi šel na 4. težavnostno stopnjo.
Ko grem v temnico, ki jo je treba razpucati me glavni šef ubije, ko se me samo enkrat pritakne.
Sem stopnja 66, šef pa 70.

Nekaj jaz delam narobe s svojim nekromancerjem.

Nič ne delaš narobe, samo malo prehitevaš.
Sovražniki v Dungeonih na 4. težavnosti niso level 70 ampak so minimalno level 73. Če igraš solo je ta težavnost mišljena za level 70+
Pri level 66 se sicer lahko preide na 4. težavnost ampak moraš biti potem tja do level 70 zelo previden in bolj kot ne igrati na površju, kjer ti lahko pomagajo tudi ostali igralci. V tem času je najpomembneje, da ne izpustiš noben Legion Event, ki je skupinski event in prinese ogromno XP. Pa tudi kakšen quest lahko narediš v tem času.
Bistveno pa je da v tem času vso svojo Sacred opremo zamenjaš za Ancestral. Brez Ancestral opreme ne rini v Dungeone na 4. težavnostni stopnji.
Prva stvar kar rabiš je Ancestral orožje. Z Dungeoni raje počakaj na level 70, drugače boš prepočasen in neučinkovit.


OK, super. Hvala za razlago. Bom še malo moral biti potrpežljiv, kakor vidim.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Izi ::

FireSnake je izjavil:

Kaj naj naredim s paragorn točkami, ki jih ne morem izkoristiti, ker imam že vse kupljeno
Sploh ne vem kaj misliš s tem da imaš vse kupljeno?
Paragon točk imamo na koncu vse skupaj maksimalno 255, prostorov za te točke je pa na tisoče. Nikoli ne moreš vse zapolniti.
Ko prideš do konca ene plošče odkleneš drugo ploščo, ki jo sam izbereš glede na tvoj build. Pa ja nisi vse paragon točke tlačil v eno samo Paragon ploščo?

FireSnake ::

Ja, to sme naredil, haha.
Vse na prvi plošči sem kupil.

Moram zdaj povrnit vse, in pogledat kako jih na novo izkoristiti za maksimalni učinek.

Pa pogledat, kaj je za nekromancerja najbolje - kakšna konfiguracija.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

FireSnake je izjavil:

Ja, to sme naredil, haha.
Vse na prvi plošči sem kupil.

OMG :))
Mislim, da bo najbolj pametno če opustiš misel na čisto svoj build in se lotiš branja kakšnega vodiča ;)

Sam nisem igral Necrota, ampak pravijo, da je še vedno naj "Bone Spear Necromancer" build.
Tukaj je vodič: https://maxroll.gg/d4/build-guides/bone...

FireSnake ::

Sem zdaj porihtal, ko sem porabil dodatnih 25 točk na drugi tabli je zadeva občutno drugačna. Pa še iz prve table sem jih lahko kar nekaj refundiral.

Vodič sem že uporabil, malo drugačnega od tega tvojega. Za zdaj moram samo nabijati še izkušnje tja do 70, da povišam stopnjo zahtevnosti.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Do 27.11. (se mi zdi) je pospešitev na zlato in izkušnje.
Danes sem v parih urah prišel iz 66 na 69 (in še malo).
Tole pospešitev bom izkoristil, da pridem na čim višjo stopnjo. Hudič je le, ker ni veliko časa za igranje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Izi je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ja, to sme naredil, haha.
Vse na prvi plošči sem kupil.

OMG :))
Mislim, da bo najbolj pametno če opustiš misel na čisto svoj build in se lotiš branja kakšnega vodiča ;)

Sam nisem igral Necrota, ampak pravijo, da je še vedno naj "Bone Spear Necromancer" build.
Tukaj je vodič: https://maxroll.gg/d4/build-guides/bone...



Sem zdaj pogledal: blood nekromancerja sem si zrihtal (od tukaj):
https://www.rockpapershotgun.com/diablo...

Misliš, da je bolje tisto na tvojem linku?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

FireSnake je izjavil:

Sem zdaj pogledal: blood nekromancerja sem si zrihtal (od tukaj):
https://www.rockpapershotgun.com/diablo...

Misliš, da je bolje tisto na tvojem linku?

Ja, mislim, da je tisto na mojem linku boljše.
Na Maxroll.gg so zbrani največji D4 "strokovnjaki", tvoj link je pa iz RockPaperShotgun, ki so v zadnjih letih samo še bleda senca tistega izpred 10 let nazaj in trenutno nimajo kaj dosti pojma o igrah.

Builde za D4 začni izbirati na tej lestvici najboljših buildov: https://maxroll.gg/d4/tierlists
Zavedati se moraš da je lahko Build, ki je bil prejšnjo sezono odličen to sezono povsem zanič, zato so vsi vedno osveženi na najnovejšo sezono.
Potem se moraš odločiti kaj ti je najbolj pomembno. Hitro levelanje od 1 do 70, najmočnejši build ob level 100, ali pa raje build, ki najhitreje počisti podzemne temnice?
Noben build ni dober prav v vsem. Po moje je za Casual igralce najbolje svoj build najti na "Speedfarming Builds Tier List", ker tisti Endgame Build so dostikrat komplicirani in počasni. Speedfarm pa so lahki in hitri in jih je veselje igrati.

Pojdi torej sem: https://maxroll.gg/d4/tierlists/speedfa...
in na levi strani klikni na "Necromancer", da ti posebej izpostavi Necro builde.
Izbiraj samo builde na Tier S in A, ostali niso ravno super dobri.
Na voljo imaš torej Bone Spear Necro, Infinimist Necro in Blood Surge Necro.
Pri vsakem imaš napisane dobre in slabe lastnosti. Izmed teh treh je najlažji za igranje Bone Spear Necro, zato sem ti ga priporočil.

FireSnake ::

Ja, za tale bone spear sem že slišal in bral o tem.
Kaj si nor, to je cela znanost.
Že za D3 je bilo teh vodičev na tone.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Izi je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Sem zdaj pogledal: blood nekromancerja sem si zrihtal (od tukaj):
https://www.rockpapershotgun.com/diablo...

Misliš, da je bolje tisto na tvojem linku?

Ja, mislim, da je tisto na mojem linku boljše.
Na Maxroll.gg so zbrani največji D4 "strokovnjaki", tvoj link je pa iz RockPaperShotgun, ki so v zadnjih letih samo še bleda senca tistega izpred 10 let nazaj in trenutno nimajo kaj dosti pojma o igrah.

Builde za D4 začni izbirati na tej lestvici najboljših buildov: https://maxroll.gg/d4/tierlists
Zavedati se moraš da je lahko Build, ki je bil prejšnjo sezono odličen to sezono povsem zanič, zato so vsi vedno osveženi na najnovejšo sezono.
Potem se moraš odločiti kaj ti je najbolj pomembno. Hitro levelanje od 1 do 70, najmočnejši build ob level 100, ali pa raje build, ki najhitreje počisti podzemne temnice?
Noben build ni dober prav v vsem. Po moje je za Casual igralce najbolje svoj build najti na "Speedfarming Builds Tier List", ker tisti Endgame Build so dostikrat komplicirani in počasni. Speedfarm pa so lahki in hitri in jih je veselje igrati.

Pojdi torej sem: https://maxroll.gg/d4/tierlists/speedfa...
in na levi strani klikni na "Necromancer", da ti posebej izpostavi Necro builde.
Izbiraj samo builde na Tier S in A, ostali niso ravno super dobri.
Na voljo imaš torej Bone Spear Necro, Infinimist Necro in Blood Surge Necro.
Pri vsakem imaš napisane dobre in slabe lastnosti. Izmed teh treh je najlažji za igranje Bone Spear Necro, zato sem ti ga priporočil.


Sem zdaj zamenjal.
Igrati nekromancerja brez pomagačev je pa ... bom rekel svojevrstna izkušnja. :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Ajnstajn` ::

kr naredi build po tem maxroll linku, ko ti ga je dal Izi, boš videl da ko enkrat fajn pokriješ svoj gear z vsemi aspecti, ti bo takoj boljše in boš tudi bolj užival v igri. Pa seveda čimprej si upgrejdaj weapone, DPS weapona je izjemno pomemben.
//

FireSnake ::

Na stopnji 74 sem uspel priti 4 težavnostno stopnjo.
V pol ure sem dobil celestial (upam, da sem prav napisal) srp, ki seka.
Začel uživati v igri a žal ni dovolj časa za igranje.

Aspekte bom pa poskusil zbrati. Do zdaj imam samo 2, ki sta zgoraj omenjena. Odboj in še enega (ne vem na pamet).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

Na tier 4 se pa zdaj dogaja.
Trenutno iščem prave aspekte.
Izkušnje še vedno počasi gredo gor. Čeprav občutno hitreje kot prej.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Držal sem se zgornjega nasveta. Zdaj, pri stopnji 76 je pa začelo malo bolj hitro padat vse pred mano.
Prav tako še vedno iščem lastnosti za predmete. Kako polovico sem jih že nalovil.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

A se za prihodnje že ve, če bo kakšen "turbo XP" termin?
Zdaj mi je ratalo pricapljati do stopnje 80. 100 je še daleč.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

Diablo IV GM Says Overpowered Builds Can Be Really, Really Fun, and Won't Be Fixed Until Later

https://wccftech.com/diablo-iv-gm-says-...

FireSnake ::

Opazil sem, da je sedaj FPS konstantno na 144.
Prej je skakalo vse od 90 do 110. To se je zagotovo uredilo z eno od posodobitev.

Prilezel do stopnje 87.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

The Burning Hells in #DiabloIV claimed many in 2023.

FireSnake ::

Kaj je smisel tega tvojega kopiranja in lepljenja v vsaki temi?
Samo prilepiš. Sam nimaš pa nič za dodati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

Ni nobenega smisla zato pa to delam.
Nimam kaj dodat igre nisem igral.

Buggy ::

Tolko smisla ima kot njegovo spamanje kater level je, kar nikogar nit niti malo ne zanima, ker smo vsi ze vec in se ne kurcimo :))

Izi ::

Hehehe, ja, do level 100 se trenutno prileze v parih dneh.
Sedaj je aktualno v koliko sekundah (ne minutah) uspeš končati Nightmare Dungeon (ND) 100. stopnje. Nekateri so celo že uspeli končati ND 100 samo z modro opremo, kar pomeni popolnoma brez vseh legendarnih moči.
Glavno merilo je pa sedaj "Abattor of Zir" (AOZ), kjer je že 1. stopnja precej težja kot ND 100, gre pa do 25. stopnje. Kolikor vidim trenutno so nekateri že prilezli do AOZ 20. stopnje.

Sicer se pa 2. sezona že pospešeno približuje koncu.
Tretja sezona se začne že konec tega meseca in menda končno dobimo lestvice. Potem se bomo pa spet lahko z dokazi hvalili tukaj gor :P

Izi ::

Sicer je znano, da je Elon Musk navdušenec nad Diablo 4 ampak sem si predstavljal da je bolj Casual igralec, sedaj pa vidim ne samo da je čisto pravi Hardcore Gamer, ampak je celo en izmed top igralcev :D
Še dobro, da D4 ni Pay to Win, drugače bi bil Elon absolutno najboljši :P

Wudijo in Elon Musk skupaj v Abattoir Of Zir.
Wudi z Necrotom, Elon pa z Druidom. In to kar AOZ 24. stopnje :O

Mora biti pa tudi precej poseben občutek, ko igraš skupaj z najbogatejšim Zemljanom 8-)

Zmajc ::

Ne seri, par tednov nazaj ni mogel ubiti Uber lilith. Tudi tukaj ne dela drugega kot leecha in se sprehaja zraven.

pivo ::

Zmajc je izjavil:

Ne seri, par tednov nazaj ni mogel ubiti Uber lilith. Tudi tukaj ne dela drugega kot leecha in se sprehaja zraven.


kdo - wudijo ali musk?
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Zmajc ::

pivo je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Ne seri, par tednov nazaj ni mogel ubiti Uber lilith. Tudi tukaj ne dela drugega kot leecha in se sprehaja zraven.


kdo - wudijo ali musk?


Musk

oo7 ::

Diablo IV tretja sezona se začne 23 januarja.

Izi ::

Season of the Construct

Začetek:
Torek, 23. januar 2024 ob 19:00


Sezonska zgodba:
Peklenske sile so se dokopale do starodavne tehnologije, ki jo je razvil Zoltun Kulle. Demon Malphas bo to tehnologijo poskušal uporabiti za svoje zle namene.
Ayuzhan iz Caldeuma, bivši Zoltunov kolega, pa bo z našo pomočjo poskušal ustaviti Malphasa in njegove smrtonosne robote preden zavzamejo Sanctuary.

Skratka, čaka nas precej futuristična sezona in boj z robotskimi konstrukti 8-)


Da pa bodo možnosti izenačene bo tudi naš junak dobil enega čisto svojega robotskega spremljevalca.
Naokoli nas bo spremljal in se z nami boril Senešal kompanjon (Seneschal Companion).
 Naš Pet je tisti z modro svetlobo

Naš Pet je tisti z modro svetlobo


Ta naš ljubljenček se bo zelo razlikoval od običajnih nekoristnih kozmetičnih spremljevalcev. Bo zelo uporabna zverina z svojim inventarjem za nadgrajevanje.

Priredili in nadgradili ga bomo lahko po svojih željah, da bo čim bolj sovpadal z buildom našega junaka.
Uporabljali bomo dve vrsti posebnih kamnov. Governing kamni (12 različnih) in Tuning kamni (27 različnih).
Na našem robotku bomo lahko uporabili 2 Governing kamna za različne napade in 6 Tuning kamnov za različne zmožnosti.
Kot se spodobi bo vsak kamen imel svoj level in jih bo treba nadgrajevati. Ko boš našel dva enaka kamna jih boš lahko zvaril skupaj v enega močnejšega.

Novi Dungeoni: Vaulti
Malphas je za svoje zle namene ustvaril celo mrežo novih podzemnih Dungeonov, ki se bodo tokrat imenovali Vaulti.
V teh novih Vaultih bomo srečevali popolnoma nove družine robotskih sovražnikov.
Na težavnosti World Tier III pa se bodo odklenili še posebni Nightmare Vaulti. Ti bodo podobni Nightmare Dungeonom, z razliko da bodo precej bolj smrtonosni in imeli drugačne nagrade.

Leaderboards (lestvice) še ne bodo ob štartu sezone.
Kasneje v sezoni pride še novi Challenge imenovan "The Gauntlet". To bodo posebni Dungeoni, ki se bodo tedensko spreminjali in v njih se bo merilo naše rezultate, ki bodo objavljeni na tedenskih lestvicah. Najboljši iz tedenskih lestvic pa bodo potem za večno zapisani v posebni "Hall of the Ancients" lestvici.
Več o letvicah bodo objavili kasneje.

"Quality of Life" spremembe
- Helltides bodo doživeli časovne spremembe. Po novem bodo trajali kar celo uro in nato bo samo 5 minutna pavza brez Helltides območja.
- Po novem bomo lahko poleg miške uporabljali tudi tipke WASD za premikanje našega junaka.
- Dobili bomo en Extra Stash Tab.
- Še kup manjših sprememb in izboljšav.
...

FireSnake ::

Ali se bo kaj od tega dobilo tudi za nas, ki ne igramo sezon?

Imeti dve službi in tole dohajati je ... nemogoče.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

ahac ::

FireSnake je izjavil:

Ali se bo kaj od tega dobilo tudi za nas, ki ne igramo sezon?

Imeti dve službi in tole dohajati je ... nemogoče.


Mene tole prav razjezi: "new season, new season".
Dajte mir, jaz še igram kampanijo! :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

"Quality of Life" spremembe so skoraj gotovo mišljene za celotno igro.
Kar se mene tiče je edini problem da so sezone predolge. En mesec bi bilo čez in čez dovolj. Tri mesece nimaš početi kaj, razen če hočeš v isti sezoni prav vse klase zlevelati in opremiti do konca.
Kampanijo imaš pa tudi v sezonah, če jo še nisi končal. Je pa kampanija daleč najpočasnejši način za levelanje in jo v sezonah ni priporočljivo igrati.

pivo ::

jaz mam pa 3 characterje na levelih cca 85, necrota na 45, tko da zdej z sezono 3 začnem z druidom pa da vidmo what all the fuss is about ;)
pravijo da je most fun to play...
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

yoco ::

pivo je izjavil:

jaz mam pa 3 characterje na levelih cca 85, necrota na 45, tko da zdej z sezono 3 začnem z druidom pa da vidmo what all the fuss is about ;)
pravijo da je most fun to play...

Pulverize Druid je bil meni ful kul za igrat.

FireSnake ::

Izi je izjavil:

"Quality of Life" spremembe so skoraj gotovo mišljene za celotno igro.
Kar se mene tiče je edini problem da so sezone predolge. En mesec bi bilo čez in čez dovolj. Tri mesece nimaš početi kaj, razen če hočeš v isti sezoni prav vse klase zlevelati in opremiti do konca.
Kampanijo imaš pa tudi v sezonah, če jo še nisi končal. Je pa kampanija daleč najpočasnejši način za levelanje in jo v sezonah ni priporočljivo igrati.


Levelanje, ja.
Jaz sem na lvl 97 enega v nightmare dungeon šlepal na z 55.
Seveda je tip preskočil.
Nakar mi kapne. Kaj, če bi mene kdo šlepal.
Imel sem srečo. Po dogodku me en lvl 100 pelje na lov v temnico s pošastmi lvl 116. Seveda je lvl bar ponorel.
Jaz sem vse delal sam. Zdaj mi je jasno kako lahko prideš v parih dneh do lvl 100.

Jaz sem garač, to me tepe. Ne rabiš vse sam narediti.

pivo je izjavil:

jaz mam pa 3 characterje na levelih cca 85, necrota na 45, tko da zdej z sezono 3 začnem z druidom pa da vidmo what all the fuss is about ;)
pravijo da je most fun to play...


Jaz sem z druidom obupal in vzel nekrota.
Bom pa druida naslednjega nabil na 100 ampak zunaj sezone.

----
Vprašanje: kaj imajo čarovniki to neko bouncing zadevo (neke ognjene kroglice)? To radira živo silo. Stojiš pri vratih šopaš to notri. Ko vstopiš te čakajo cekini in oprema.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

pivo ::

FireSnake je izjavil:

Izi je izjavil:

"Quality of Life" spremembe so skoraj gotovo mišljene za celotno igro.
Kar se mene tiče je edini problem da so sezone predolge. En mesec bi bilo čez in čez dovolj. Tri mesece nimaš početi kaj, razen če hočeš v isti sezoni prav vse klase zlevelati in opremiti do konca.
Kampanijo imaš pa tudi v sezonah, če jo še nisi končal. Je pa kampanija daleč najpočasnejši način za levelanje in jo v sezonah ni priporočljivo igrati.


Levelanje, ja.
Jaz sem na lvl 97 enega v nightmare dungeon šlepal na z 55.
Seveda je tip preskočil.
Nakar mi kapne. Kaj, če bi mene kdo šlepal.
Imel sem srečo. Po dogodku me en lvl 100 pelje na lov v temnico s pošastmi lvl 116. Seveda je lvl bar ponorel.
Jaz sem vse delal sam. Zdaj mi je jasno kako lahko prideš v parih dneh do lvl 100.

Jaz sem garač, to me tepe. Ne rabiš vse sam narediti.

pivo je izjavil:

jaz mam pa 3 characterje na levelih cca 85, necrota na 45, tko da zdej z sezono 3 začnem z druidom pa da vidmo what all the fuss is about ;)
pravijo da je most fun to play...


Jaz sem z druidom obupal in vzel nekrota.
Bom pa druida naslednjega nabil na 100 ampak zunaj sezone.

----
Vprašanje: kaj imajo čarovniki to neko bouncing zadevo (neke ognjene kroglice)? To radira živo silo. Stojiš pri vratih šopaš to notri. Ko vstopiš te čakajo cekini in oprema.


ball lightning, op build trenutno...
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

FireSnake ::

Že po imenu bi znalo biti to.
Zmrznejo se, ko je štala. Na daleč pa te kroglice, da nihče niti blizu ne pride.
Če imaš še kompanijona je vse skupaj poezija.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Izi je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ja, to sme naredil, haha.
Vse na prvi plošči sem kupil.

OMG :))
Mislim, da bo najbolj pametno če opustiš misel na čisto svoj build in se lotiš branja kakšnega vodiča ;)

Sam nisem igral Necrota, ampak pravijo, da je še vedno naj "Bone Spear Necromancer" build.
Tukaj je vodič: https://maxroll.gg/d4/build-guides/bone...


Kako je pa kaj za druge like?
Čarovnika in tako dalje. Kaj se priporoča?
Trenutno nabijam XP na rogue.
Tale, mogoče:
https://maxroll.gg/d4/build-guides/twis...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Izi ::

Počakaj, čez 3 dni pride nov obliž verzije 1.3.0, ki bo vse spremenil.
Spisek sprememb je že tu: Patch 1.3.0 in trenutno ga vsi na veliko študirajo in v teoriji klepajo nove builde za torek ko se začne nova sezona.

Barbar mi zgleda kar precej v redu. Bi znal biti naj klas za naslednje 3 mesece. Za povrh pa dobimo super močnega spremljevalca in ravno Barbar, ki je drugače mišljen kot čisti samotar brez pomagačev, bi znal največ profitirati s tem novim Robotskim Petom.

V prihodnjih parih dne bodo verjetno prišli novi Tier spiski razno raznih Teorija-krafterjev. Pa bomo videli kateremu klasu v teoriji najbolje kaže.

FireSnake ::

Ti si taki navdušenec, da te bom poslušal.
Zdaj, en lik sem nabil do 100. A sem bil sam.
Bi še kakšnega, a ne več sam.
Hvala za info, bomo razbijali robote!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

yoco ::

Ima še kdo porazen prenos updejta? Meni se spusti kar na 20 KB/s :|

FireSnake ::

Jaz sem včeraj posodobil ravno v času, ko se je nova sezona začela. Sprva zelo počasi na koncu je začelo leteti s 35MB/s.

Naredil lik (barbara) in prišel stopnje 28 (potem pa spat).
V tej sezoni so neke nove finte, ki jih še ne poznam. Zgleda, je treba slediti zgodbi, da si prideš do sledilca (robotskega pajka). Meni se je bolj pomembno zdelo, da povečam stopnjo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

Charge Barb. This is the way!
Ni druge to sezono. Charge Barb drvi ko sneta sekira. Sem že blizu level 60.

FireSnake ::

Tega pa ni na spisku:
https://maxroll.gg/d4/build-guides?filt...

Edit: je tukaj


Ampak očitno zadeva dela:
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Lojzze ::

Je je,Double swing glej

Izi ::

Začeti tako ali tako ne moreš z Charge zaradi Cooldowna.
Jaz sem začel s tem: Double Swing Barbarian Leveling Guide
Po level 50 sem pa preklopil na Charge + HOTA, kar je praktično enak build kot ga ima tisti zgoraj ko je do level 100 rabil 16 ur.
Že pri level 60 sem uspel preiti na 4 težavnost, Solo brez pomoči, in sedaj pri level 66 Chargam že skoraj neprestano. En Charge, en HOTA, en Charge, en HOTA, ...

FireSnake ::

Lojzze je izjavil:

Je je,Double swing glej


Aha, hvala.
Samo tega sem pa tak že v štartu posnemal. Zdaj, je pa res, da na stopnjo 42 še ni neka tata mata.

Zdaj sem v isti grupi, kot izi (ima isto ime tam, jaz pa tudi).

Recept za hitro povečevanje stopnje je res: čim prej na višjo težavnost potem pa gathering legions dogodki ali kaj podobnega. Stopnje gredo noro hitro gor.

Ko se spominjam, da sem na prvem liku delal vse sam se zdaj lahko samo smejim za nazaj.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Izi je izjavil:

Začeti tako ali tako ne moreš z Charge zaradi Cooldowna.
Jaz sem začel s tem: Double Swing Barbarian Leveling Guide
Po level 50 sem pa preklopil na Charge + HOTA, kar je praktično enak build kot ga ima tisti zgoraj ko je do level 100 rabil 16 ur.
Že pri level 60 sem uspel preiti na 4 težavnost, Solo brez pomoči, in sedaj pri level 66 Chargam že skoraj neprestano. En Charge, en HOTA, en Charge, en HOTA, ...


Jaz tukaj ne razumam kako ima na Double wing takoj 2 contributiona od itema, pokuri pa nobene točke.
Jaz to klikam in za mene to sploh ni izvedljivo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

Charge Barb deluje praktično s katerimkoli Core skillom. Whirlwind, HotA, Upheaval ali Double Swing.
Praktično ves čas uporabljaš Charge, edino pri Bossih in posameznih sovražnikih pa je treba še vedno zraven uporabljati tudi Core skill. Osebno menim, da je najbolje uporabljati HotA, ker je najmočnejši od Core skillov.

Končno je tudi na Maxroll strani na voljo pravi Charge/HotA build s podrobnimi opisi in razlagami.
Ker gre za eno izmed različic HotA builda ga niso dali posebej ampak so ga vtaknili v HotA build.
Link: https://maxroll.gg/d4/build-guides/hamm...
Treba je scrollati daleč dol do sredine strani kjer je sekcija "Progression Setups" s 4 različnimi buildi. Tam klikneš na "Charge / HotA" in tukaj se skriva trenutno najbolj popularen build 3. sezone.

Video predstavitev točno tega builda pa je na voljo tukaj:
Zraven je še live prikaz čiščenja Vaulta 92. stopnje (sovražniki level 146) na Hardcore, s precej povprečno opremo in še novinec te sezone, Son of Malphas, se je prikazal in ta je en najhujših Bossov te sezone in nočna mora Hardcorovcev ;)


Tukaj pa je še prikaz kako močan je lahko naš Senešal pet. Ne podcenjujte ga.
Senešal solo napada Bossa Duriela, ki zna biti kar zahtevna beštija, in ga povsem sam premaga v približno 3. minutah. Lastnik peta Sorcerer samo teka naokoli in se ne vmešava v boj :D

FireSnake ::

Hvala za tole:
https://maxroll.gg/d4/build-guides/hamm...
prešaltam.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Izi, samo eno vprašanje: nan ačin kot je to nareejeno od kje dobiš fury?
HotA stane 35. Na seznamu pa ni niti enega napada, ki bi fury generiral (kot je lunging strike, naprimer).

Tudi nobena lastnost je ne generira (samo ena ima šanso, da ti jo 30% povrne).

Česa jaz ne vem?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()
««
13 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POE - Path of Exile (Uradna Tema ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26948692 (953) oo7
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217549 (7970) oo7
»

Diablo V

Oddelek: Igre
7744 (487) ahac
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16114249 (1476) CSCCA

Več podobnih tem