» »

Kakšne so plače v Petrol d.d.?

Kakšne so plače v Petrol d.d.?

Temo vidijo: vsi

jakanov ::

Pozdravljeni,
zanima me kakšne so plače v Petrol d.d., posebej na področjih IT, Project Managmenta itd.?

hermes ::

Imam znanca na Petrolu v IT sektorju, ki je omenil, da je zelo zadovoljen, predvsem, ker je šel Petrol v zadnjih letih precej v smer digitalizacije. Za plačo se je izpogajal in ni slaba. Kolikor razumem več kot bi dobil pri konkurenci. Tako, da, če bi delal v večji firmi, kjer je zaposlitev relativno stabilna, pojdi na razgovor.

jero_no1 ::

Kakšen je pa kaj delavnik?

Smurf ::

Pri takih vecjih korporacijah je ponavadi 8 urni delovnik, place so solidne, niso pa top.

Alien123 ::

enemu je solidna 2500€, enemu je solidna 1000€... we need numbers people

Vazelin ::

Ja, saj to tudi OP-a zanima. Ne pa neke "plača je solidna"

Smurf ::

Glede na to, da ne poznamo OPjevega CVja in nismo imeli intervjuja z njem, ter niti ne vemo za kaksno specificno delovno mesto se misli prijaviti, je povedati kaksno placo bo imel, nemogoce.

Torej nam ostane samo se odgovor, kaksne so place na splosno.

jeremenen ::

Slišal, da do 3500€ neto (ne vem pa če so dodatki všteti). 3500 neto brez dodatkov je drugače tudi cena na Celtri, 2500 na Zemanti, 1500 v povprečni slo IT firmi za orientacijo. Za Outfit7 in Bitstamp je verjetno kot se dogovoriš. So pa to senior/team lead pozicije. Več lahko ljudje verjetno povejo v temi "plače v IT" al nekaj takega.

crniangeo ::

no če so take plače, mi kar dejte link, da se prijavim na delovno mesto :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

slovencl ::

jeremenen je izjavil:

Slišal, da do 3500EUR neto
Tolk nima niti Šarec. Očitno da nekdo tukaj živi v vzporednem vesolju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slovencl ()

Alien123 ::

Če je 3500€ še jaz grem pm

XLapse ::

3500€ verjetno za kak višji položaj, 2500€ pa za IT ni nič čudnega.
alien technology

Vazelin ::

XLapse je izjavil:

3500€ verjetno za kak višji položaj, 2500€ pa za IT ni nič čudnega.

Po anketi sodeč je 2500eur neto v ITju precej čudno

D3m ::

2500€ v komerciali tudi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

XLapse ::

Vazelin je izjavil:

XLapse je izjavil:

3500€ verjetno za kak višji položaj, 2500€ pa za IT ni nič čudnega.

Po anketi sodeč je 2500eur neto v ITju precej čudno

malo al dosti? misliš malo? Nevem , ne bom se neki delal pameten ampak folk k jaz poznam ima več k 2.5k, eni s.p. eni zaposlitev
alien technology

Vazelin ::

ja 2500 bruto:D

XLapse ::

na OMV IT sm siguren da so več k 2.000 bruto. Za petrol me pa res zanima, ker tisti na benzinskah so baje na minimalcu?
alien technology

Groot ::

XLapse je izjavil:

na OMV IT sm siguren da so več k 2.000 bruto. Za petrol me pa res zanima, ker tisti na benzinskah so baje na minimalcu?


Večina bencinskih črpalk, ki so v lasti Petrola, deluje po sistemu franšiz. Torej osebje ni zaposleno neposredno v matični družbi Petrol.

starfotr ::

Profitabilne pumpe kar lepo petrol pohopsa. Tiste male imajo pa na franšize.

Tribal ::

Groot je izjavil:

XLapse je izjavil:

na OMV IT sm siguren da so več k 2.000 bruto. Za petrol me pa res zanima, ker tisti na benzinskah so baje na minimalcu?


Večina bencinskih črpalk, ki so v lasti Petrola, deluje po sistemu franšiz. Torej osebje ni zaposleno neposredno v matični družbi Petrol.


Ne bluzi, Petrol ima več kot 5000 zaposlenih in ja tudi na BSih so zaposleni na petrolu, franšiza je ampak ne veliko.

Blinder ::

XLapse je izjavil:

Za petrol me pa res zanima, ker tisti na benzinskah so baje na minimalcu?


Jaz sem slisal da so na 800-900 neto 8-O
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

njyngs ::

Njihov CTO mi je enkrat pisal... anyways, ko sem rekel, da pridem za 3500+ bruto je blo malo awkward. Očitno ni pričakoval take cifre in je pisal, da za nekaj takega moraš bit že pro na vseh možnih področjih.

Dosan ::

XLapse je izjavil:

na OMV IT sm siguren da so več k 2.000 bruto. Za petrol me pa res zanima, ker tisti na benzinskah so baje na minimalcu?


Petrol : so krepko čez 2000 bruto, brez problema. Za čez 3000 pa ne vem.

Groot ::

Tribal je izjavil:

Groot je izjavil:

XLapse je izjavil:

na OMV IT sm siguren da so več k 2.000 bruto. Za petrol me pa res zanima, ker tisti na benzinskah so baje na minimalcu?


Večina bencinskih črpalk, ki so v lasti Petrola, deluje po sistemu franšiz. Torej osebje ni zaposleno neposredno v matični družbi Petrol.


Ne bluzi, Petrol ima več kot 5000 zaposlenih in ja tudi na BSih so zaposleni na petrolu, franšiza je ampak ne veliko.


Za razliko od tebe sam prav nič ne bluzim. Sicer star članek, ampak je stanje realtivno podobno. Pa tudi PETROL d.d., kot osrednje podjetje, ki ima v "lasti" pumpe, nima zaposlenih 5000 ljudi, ampak "zgolj" slabih 2.000. Tako da prosim razloži mi kako spraviš vse zaposlene na okrog 500 pumpah v SLO v številko 2.000? Ne bo šlo. Je pa v celotni skupini Petrol zaposlenih malce pod 5.000 ljudi (ampak to je še marsikaj drugage zraven, poleg pump).

Drži pa to, da večje oziroma tiste glavne pumpe so v neposrednem upravljanju Petrola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

MadMen ::

Jaz sem dobil ponudbo cca 1400EUR bruto kot začetnik v ITju(sicer so iskal nekoga za neko drugo področje, ampak bi me najprej za to ponucal)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MadMen ()

Phantomeye ::

slovencl je izjavil:

jeremenen je izjavil:

Slišal, da do 3500EUR neto
Tolk nima niti Šarec. Očitno da nekdo tukaj živi v vzporednem vesolju.


Največji plačilni razred v JS je 65, kar znese 5.419,540 bruto. Toliko dobi Šarec. Ampak to ni največja plača v javnem sektorju. Na top 50. je 49 zdravnikov (za leto 2017). Šarec ni niti na top 1000 najbolj plačanih javnih uslužbencev ...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...

Mato989 ::

Phantomeye je izjavil:

slovencl je izjavil:

jeremenen je izjavil:

Slišal, da do 3500EUR neto
Tolk nima niti Šarec. Očitno da nekdo tukaj živi v vzporednem vesolju.


Največji plačilni razred v JS je 65, kar znese 5.419,540 bruto. Toliko dobi Šarec. Ampak to ni največja plača v javnem sektorju. Na top 50. je 49 zdravnikov (za leto 2017). Šarec ni niti na top 1000 najbolj plačanih javnih uslužbencev ...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...


Nekaj je plača kar piše v pogodbi drugo pa je plačilna kjer pišejo vsi DODATKI in vse... ne mešat tega =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Phantomeye ::

Mato989 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

slovencl je izjavil:

jeremenen je izjavil:

Slišal, da do 3500EUR neto
Tolk nima niti Šarec. Očitno da nekdo tukaj živi v vzporednem vesolju.


Največji plačilni razred v JS je 65, kar znese 5.419,540 bruto. Toliko dobi Šarec. Ampak to ni največja plača v javnem sektorju. Na top 50. je 49 zdravnikov (za leto 2017). Šarec ni niti na top 1000 najbolj plačanih javnih uslužbencev ...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...


Nekaj je plača kar piše v pogodbi drugo pa je plačilna kjer pišejo vsi DODATKI in vse... ne mešat tega =)


Ne mešam. Odgovor na njegov post je samo prvi del od šarca, vse ostalo je bonus info. As in biti predsednik vlade ni najbolj prestižno delovno mesto v JS.

duque ::

njyngs je izjavil:

Njihov CTO mi je enkrat pisal... anyways, ko sem rekel, da pridem za 3500+ bruto je blo malo awkward. Očitno ni pričakoval take cifre in je pisal, da za nekaj takega moraš bit že pro na vseh možnih področjih.


enako ... sva bila na vezi in sem mu rekel, da po 2k neto pač ne grem nikamor. Mislim, da je ponujal 1,5k za implementatorja ERP. Za vodje projektov je denarja malo več, ni pa zopet nek konkurenčen denar.

Grozd6 ::

Večina Petrolov je v Sloveniji na franšizi, preko 80%. Delo ni enostavno, ljudi primanjkuje. Plače so v trgovini solidne, ne pa dobre. Začetnik pa dobi minimalca, vem, mama dela na franšiznem servisu. Če ne delaš nedelj in praznikov, lahko 1.000 € (skupaj s potnimi in malico, 30 let delovne dobe) samo sanjaš.
Iz prve roke.

scipascapa ::

realnost sramote v SLO.

potne stroške ne štejte lepo prosim, štejte NETO, to se upošteva za kredite, za penzijo itd.

Zgodovina sprememb…

nsa_ag3nt ::

Malica isto.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Mato989 ::

Grozd6 je izjavil:

Večina Petrolov je v Sloveniji na franšizi, preko 80%. Delo ni enostavno, ljudi primanjkuje. Plače so v trgovini solidne, ne pa dobre. Začetnik pa dobi minimalca, vem, mama dela na franšiznem servisu. Če ne delaš nedelj in praznikov, lahko 1.000 EUR (skupaj s potnimi in malico, 30 let delovne dobe) samo sanjaš.
Iz prve roke.


Aja? Od mojega kolega punca dela v fransiznem petrolu na stajerskem ki je odprt 6 do 22 in sem pred 2 tednoma videl placilko izplacilo na trr 1120EUR od tega potni 93EUR kar je toliko kot jaz ki servisiram it in smartphone

Pa 110 je malice torej cca 920 neto
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

destroyer2k ::

Koliko ima petrol dnevno nadomestilo za prehrano?

fireX88 ::

če lahko malo pospemam temo. na mojedelo je razpis za Inženirja računalniškega omrežja

https://www.mojedelo.com/inzenir-racuna...

ZAHTEVANE VEŠČINE IN ZNANJA
-VI. ali VII. stopnja strokovne izobrazbe (računalniške ali druge primerljive smeri),
-poznavanje tehnologij za routing, switching,
-poznavanje požarnih pregrad in delilnikov bremen (PaloAlto, F5),
-poznavanje orodij za nadzor sistemov in aplikacij (SNMP, Nagios, Icinga, CheckMK),
-poznavanje jezikov (Bash, Perl, Python),
-poznavanje orodij za avtomatizacijo procesov (Ansible),
-poznavanje principov programsko definiranih podatkovnih omrežij,
-poznavanje standardov, dobrih praks in orodij za zagotavljanje IT varnosti,
-sistematičnost, ažurnost, jasno pisno izražanje in dokumentiranje,
-razvite sposobnosti samostojnega in timskega dela, proaktivnost, inovativnost in pozitivna naravnanost,
-dobre logično-analitične sposobnosti celostnega reševanja kompleksnih problemov,
-komunikativnost, natančnost, zanesljivost,
-pripravljenost na stalno učenje in nadaljnji razvoj,
-znanje angleškega jezika (govorno in pisno).

zanima me, koliko bi bila plača tukaj (na palec)? Predvsem me zanima zato, ker mi deluje precej bolan razpis, od varnosti do poznavanja programskih jezikov.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tilen ::

Prijave do 15.9.2019. Očitno je nekdo dal odpoved in ima dvomesečni odpovedni rok. Previdno. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

fireX88 ::

Tilen je izjavil:

Prijave do 15.9.2019. Očitno je nekdo dal odpoved in ima dvomesečni odpovedni rok. Previdno. :)


itaq odpadem, ker ne poznam teh programskih jezikov :)):))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

scipascapa ::

če imaš cisco certiikat ipd.....2500-3000€ bruto za dobro jutro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podjetje Mikrocop d.o.o

Oddelek: Loža
469374 (5826) The Player
»

Google Maps bo razkrinkal nepoštene taksiste

Oddelek: Novice / Android
368736 (4859) nekikr
»

Cene goriv

Oddelek: Na cesti
266008 (4137) Gambino
»

Kako veliko bruto plačo imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6521687 (16382) krneki0001
»

Točenje goriva na Petrolu(LJ) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12034234 (31419) Zheegec

Več podobnih tem