» »

Ukradeno kolo

Ukradeno kolo

1
2
»

ali3n ::

No no.. dejmo se mal umirit!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

undefined ::

> Btw, za 500k ne dobiš dobrega avtomobila.

Kaj pa bi ti vedel o avtih, ko še izpita nimaš? ;)

> Avti pa so itak za očke, mamice in male kretenčke.

Torej boš ti v odraslih letih v službo vsak dan gural kolo? Aja, uf, služba, kaj je že to? Heheheh.

Če pa te presodim še po nadaljnem tekstu, potem pa sklepam, da, al nikol ne boš mel avta, al pa boš sčasoma postal [cenzurirano zaradi žaljenja - moderator]. Sodeč po tvoji enačbi, seveda -> IYHO. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

San ::

Ne, ne, post ni napisan z jezo, samo tako sklepam, kakšne osebe so ljubitelj avta v Sloveniji. Sej veš, recimo fotr kriznih let/mulc v fotrovem avtu/mama, ki si ga je spososdila od moža, ki te izsili, zbije, po možnosti še pobegne, če ne VSAJ grdo pogleda, kokr češ ''Pešec, umakni se, ne vidiš da furam Audi/BMW/izberi sam, pa čeprav sem/smo v kreditu za sto let'', itd. Večina ljudi pač futra svoj ego z plehom. Sej vidiš, če daš za kolo 500k si ''bebec'', za staro kripo, po možnosti da je še znižana z zatemnjenimi šipami ,je pa čisto ''normalno''.

Če bi uživali v vožnji in se pol tolk ne bi obremenjevali, kako bodo izpadli na cesti pred sosedom/šefom, pač folkom, bi si mislil drugače. Sam ni tako. Še enkrat, IMHO.

San ::

Če bi ga potreboval, bi ga imel, ker ga ne potrebujem, ga tudi nimam. S takim bednim razlogom, kot si ga ti dal za nakup, pa se sploh ne ukvarjam. Ko bom fotr, pa bo druga pesem in predvsem potreba. Torej izpadem iz te kategorije, v katero sam skačeš, sploh z jajci za 500k, ki so samo za na odpad. Okoli tega se sploh ne bi pregovarjal.

Simko ::

SunTrace.....govoris bedarije.

San ::

Ne, ti govoriš bedarije.

undefined ::

> Ne, ne, post ni napisan z jezo

Kdo pa pravi, da je? :)

> samo tako sklepam, kakšne osebe so ljubitelj avta v Sloveniji.

Pa kdo pravi, da je tukaj kdo "ljubitelj avta"? S temi izrazi in dojemanji sam prihajaš na dan. Jaz sem le rekel, da je bolj pametno dat 500k SIT za avto (za starega ali pa skoraj tretjino novega), kot pa dat tak keš za kolo. Se mi zdi podobno, kot bi dal 100k SIT za eno specialno verzijo GameBoya, ko pa za tak denar dobiš že polovico dobrega računalnika (če ne posegaš ravno po top komponentah). Štekaš moj point? :)

Simko ::

Hmmm, cloveku namignes, a on dalje....no, daj si duska, hehe :)

CaqKa ::

joj iceman.. zdaj vem zakaj imaš naziv.. vmešavaš se tam kjer nimaš pojma... poleg tega pa še svoje natolcuješ...
nekdo ki pač potrebuje takšno kolo bo pač dal tolko in tolko denarja za kolo..
smučar ki trenira bo tudi dal tolko in tolko za smuče.. nebo šel kupit onih v intersparu.
predvsem pa bo vsak dal več denarja kot ostali, za hobby s katerim se bavi...
tako kot ti očitno vlagaš preveč časa za brezveznosti/prebijanje na st forumu...
zakaj ga ne vložiš kam drugam? KER JE TO TVOJ HOBBY. simple.
pa prosim izključe se iz te teme.. ker se za brezveze nabija in izhaja iz topica.

btw mi_ko kak je s kolesom? seko pozdravi.

MI_KO ::

Pubeci, tolk energije in prostega časa kot mate vi, bi morali moje kolo v roku dveh dneh najt, pol pa mi ga nazaj iz kopra (al kjerkoli že je) v maribor prigonit.>:D

Jaz pa dam pol za pijačo.

Iceman, saj maš prav. Men se je že noro zdelo ko sem pred 6 leti videl kolega, ki je dal 160.000 za kolo. Zdaj pa pravim, da morš za kolo dat minimalno 130-150 jurjev, če se hočeš komot peljat. Onih pozerjev, ki hodijo 0,5M sit bicikle samo kazat, pa jaz tud ne razumem.
Samo razumi tudi, da je dobro kolo vlka investicija v varnost. In zaupaj ti nekim v brajkom tipa altus, ko se pelješ 120 breg dol po pohorski smučarski stezi. Sestrična je bla zarad podobne zadeve (30km/h) v gipsu. (Brenzala je tak močno, da je zvila plehneti nosilec bovdena in bum!)

Lep pozdrav.

ali3n ::

anyway Miko - tvoj pecikl je verjetno prodan po kosih al pa kej; dvomim da ga boš še vidu...(čeprav ti privoščim da bi ga!)
Medtem preštudiraj polico stanovanjskega zavarovanja - kraja.. in upaj da kolesarnica (skupni prostori) spada zraven; oziroma - pozanimaj se, če je blok (skupni prostori) zavarovan proti kraji... upam da si klical na policijo...
Srečno.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

nicjasno ::

Jaz pa oce imava servis koles v mariboru. Na tomsicevem drevoredu. IN lahko brez slabe vesti recem, da so rogova kolesa zadnjih 10-15 let uporabna samo za umirjeno mestno voznjo. En pubec ma rogovega ful suspensiona in je bil ze 3x v roku enega mesca pri nas na servisu. Zlomljen zadnji zobnik (ko goni se vrti v prazno), totalno zvit menjalnik, luft kje hoces, pocena zadnja os...

Ko sem jaz mel roga mi je enkrat zadnjo os zvilo kr na ravnem. Sem se lepo mirno po cesti vozu, ko zadnje kolo zasteka. Ne samo da je os pocla, se pesto se je zvilo. Rog je cisto dober za to ceno kaj stane, ampak ne pricakovat dobrega kolesa. Vsaj ne, dokler bodo uporabljali tako "cenene" dele.

CaqKa ::

jaz vem iz mojih izkušenj, da so rogi še deset let nazaj bili povsem sposobni picikli.
od kolega rog je bil lažji od mojega gianta...

OwcA ::

Izbrisal sem vse irelevantne odgovore, prosim da se v prihodnje držite teme.
Otroška radovednost - gonilo napredka.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje kupiti kolesa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5013597 (11912) K0K0
»

Katero gorsko kolo za 70k sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
778438 (7084) mile
»

Elan kolesa, ima kdo izkušnje

Oddelek: Šport
269039 (8314) zile
»

KAKO vam je bilo ukradeno kolo?

Oddelek: Loža
254891 (4103) SmoKey
»

Bicikl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
695222 (4676) TribesMan

Več podobnih tem