» »

Bicikl

Bicikl

1
2
»

XCT ::

Kako so pa tile Mistral-i iz Hervisa?
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

A.J. ::

Jst mam MARIN muirwoods. Je zlo vzdržljiv (beri: se ni še nobena os zlomila), z njim se da skakat kjer hočeš (gozdne poti,asfalt,makadam).

eomer ::

Scoot za 50kSit je ena revščina sej se ti sesuje v trenutku.
Drgač ap jest furam MARINA PAlisedas trail, če bi mel pa dinar pa bi nabavu GT, Gianta al pa Cannondala.
Kolesa se ne kupuje v Hervisua al pa v giga sportu ampak pr Kastelcu, Čerinu, Fun sportu...
8-)8-)

luni ::

eomer ja mater si pametn ej... kot da vsi kupujejo kolesa za sminko al pa za resne ture (me prav zanima zakaj TI kupujes kolo pri takih firmah... se posebej ker si navedel Cannondala)
Artificial Intelligentia

eomer ::

Lej kolo je tko k avto amlo denarja malce muzike. ce bos dal za kolo 50 kSIT ne bos dobu nc za po krvavcu se vozt ampak sam po ljubljani:))

element ::

Jest mam pa kr enga, pa RogTM (zmeri užge) BMXa. Mal je že u letih pa niti ni panike :D (15let)! :))

luni ::

eomer mores razumet da ni ravno vsakemu za dat 5+ jurjev mark zato, da se bo lahko vozil po krvavcu.. enim cisto zadostuje pecikl za 1-1.5K mark da se recimo enkrat na mesec peljejo na kaki izlet al kaj takega...

da pa gres kupit neko hudo kolo in se pol z njim furas po mestu in mislis kako si kul pa je idiotizem najhujse sorte!
Artificial Intelligentia

A.J. ::

Luni: mam dokaz na podstrešju, de s ne splača kupt kolesa za 43 kSIT. Sem zlomu zadnjo os, sprednje vilce in belanco. Sem z njim skaku z 1m visoke ploščadi na asfalt pa se je to nardil. Z MARIN-am sem počel pa tud že hujše kozlarije, pa tud zaškripu ni.

dexter ::

Hello!

Scott comp racing model 1998
Dela se zmeri kot urca,ceprav letno kakih 3000km (tud pozimi).Je pa to ene 2k-2.5k dnarja.Ce mislis kake krtine furat al offroad raje dej mal vec dnarja ce noces domov po delih nosit.Je pa en kolo od 1.5k za normalno voznjo ala asfalt cist dost.Mislim da se kot nek kompromis letos da kupit scott experta (ali saj kej podobnega z lx opremo).
LP

blue96 ::

res si nism mislu, da vsi tolk dnarja daste za en bicikl!!1
.

RookY ::

BMX
Juhu juhu spet bom bruhu

Tomi ::

Ja, zakaj pa ne, če imaš denar. Doslej sem vedno imel pozitivne izkušnje s tem, da sem kupil dobre zadeev, ker mi potem ni bilo nikoli žal.
Pri boljših kolesih je tako, da dobiš boljšo opremo, kar pomeni večjo varnost in udobje, pa manj mučenja zaradi slabega delovanja, poleg tega se ta kolesa manj kvarijo, in si nasploh bolj vzdržljiva. Me zanima, če bi ti naredil 5000 km s Rogovcem? Močno dvomim..
metrodusa.blogspot.com

Koci ::

No ja mam pa enga, ki sem ga kupil od kolega za 50 tolarjev. Je Pony o čem več pa nimam pojma.

tejo ::

No zdej sem pa pogledov na kolo. Vozim MARINA PAlisedas trail. :D

luni ::

Tomi hehe tud zelo drago kolo ni garancija za vzdrzljivost. Vprasaj lastnike Giantov in Cannondalov :)
Artificial Intelligentia

eomer ::

LUNI:Sej res ni garant ful dinarja za dober bicikel ampak naceloma so boljsi kot bicikli za 50kSit:))

abcde7 ::

ja jest mam pa roga za 25k(star že 8 let)!!!:D

blue96 ::

rog, vedno vžge!:D:D
.

abcde7 ::

sam ketna dostkat dol pade...:D

TribesMan ::

S kolesi je prbližn takole. Če mislte nardit okol 5000km na let pol se vam splača rizkirat vsaj 1500dem pod tem je bolš da se sploh ne pogovarjate, ker si lahko nakopljete več problemov kot pa je vredn cel bajk. Če pa ste kolesar tipa moja mat, ki naredi 500km na let in to pri povprečni hitrosti pod 20km/h pa je najbolš da se hitr zapodite u hervisa al pa gigasport pa nabavte eno šajtrgo za 50k BASTA!

No ajde če mislte pa downhill vozt pa je vse kar je pod 3k dem premalo.
Pa pr specialkah je tud mal drgačna pesm saj se cene za nadpovprečno amatersko kolo začnejo nekje okol 2k dem pa tja do 3k dem maksimaln.

Je pa tud velik odvisn od firme naprimer cannondale in gary fisher vam ponujajo nevemkolk garancije (nism sigurn ampk mislm da je doživljenska) ampk morte računat s tem da boste to garancijo prav pošten plačal. Na drug stran pa so kakšna neprav znana podjetja, ki znajo za dokaj mal dnarja nardit hudičevo dobr bajk dober primer je AUTHOR. Scott, GT, Marin, Schwinn in drugi iz srednjega ranga pa naredijo kolo primerno ugledu firme ampk tud dokaj zasoljeno jebiga če hočte šminkirat z marinom boste pač plačal.

Pa ko kolo nabavlate pazte na to kakšno opremo ima gor, ker večina podjetij srednjega ranga se držijo tega da zadnji menjalnik nabijejo nek superkvaliteten in folk je vs ponosn na druge dele kot so sprednje peste, gonilka, zobniki, verige ter še posebej bremze preprosto pozabijo in nabijejo gor en ali dva ranga nižjo opremo potem pa vseskupaj zasolijo s prav pošteno ceno.

Pa če vas slučajn zanima kiro opremo se splača kupvat:
Nedeljsko kolesarjenje: Acera/Altus
Rekreativno: Deore
Zavzeti modri dirkač: Deore/LX
Specialka nižjega ranga:Sora/Tiagra
Specialka višjega ranga:105
CrossCountry:LX/XT
Downhill:XT
Naštel sm sam Shimano opremo, ker na Compqagnolo se ne spoznam najbolš Sachs je pa itak za en k****
Ne me pa zdej tepst če ste zavzet oboževalc Sachsa
>:D
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero gorsko kolo za 70k sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
778448 (7094) mile
»

Kolo - 80k - Help!

Oddelek: Loža
182474 (2125) Mercier
»

SCOTT ?

Oddelek: Loža
233629 (3203) kaninerror
»

Kje kupiti kolo?

Oddelek: Loža
275398 (5084) ziga7
»

KWA VOZTE LJUDJE (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
896674 (5446) M@re

Več podobnih tem