» »

Prvi slovenski Mac forum

Prvi slovenski Mac forum

IceIceBaby ::

Jo,

na www.epl.si/forum je odprt nov slovenski forum na katerem teče debata pretežno o Macih in vsem kar spada zraven.
Forum se je uradno odprl danes, tako da vabimo vse, ki vas zanimajo te reči, da pridete pogledat, podebatirat in vprašat če vas kaj zanima.

jamiroq ::

o, so ga končno odprli :D

undefined ::

Mamma mia! Zdaj bo pa vseh 20 iMac uporabnikov Slovenije imelo prostor za razpravo samo zase. :D

Barakuda1 ::

Waaauuuu 8-O 8-O

Kdaj boste odprli pa temo PROTOKOL >:D >:D

0:)

IceIceBaby ::

iceman, čestitam za nov naziv. Pomoje bi si zaslužil še enga za nepismenost pa enga za nerazgledanost. Kje piše da je forum za iMac userje, in kako to da vseznalica Iceman ne ve da je iMac le en od računalnikov ki jih proizvaja Apple.

Za številčnost pa nikar ne skrbi, kolikor nas že bo bo uredu.

undefined ::

Hja, malo vas je, kst, kljub vsemu. ;)

Ampak tega naziva si pa ti ne moreš dobit, si preslab. Zato nikar fovšije ne zganjaj. :)

perci ::

Iceman: Malo manjka, pa se bo v skripto vneslo avtomatsko pordečenje tvojih odgovorov.

undefined ::

Kaj te preprečuje? :)

IceIceBaby ::

Hja, malo vas je, kst, kljub vsemu.


A te moti da nisi zraven ? Sicer pa, sej si vabljen na forum. Ni namenjen samo Mac userjem tko da mirne duše lahko prideš pojamrat mal.

Glede naziva maš pa prav ja. Kar razganja me od zavisti ker ne delam norca iz sebe in nimam Persona rudis zraven nicka napisano.

undefined ::

> Glede naziva maš pa prav ja. Kar razganja me od zavisti ker ne delam norca iz sebe in nimam Persona rudis zraven nicka napisano.

Vem jaz to, ja. :))

nojus ::

jaooooo. phpbb (nepreveden) samo instaliran ter 5 minut za konfiguracije.
Treba skinit kakšen "mac" skin za phpbb oz. mal popravit barvno shemo, ker 3/4 forumov tega tipa je enakih.
sovražim Gargamela.

Cr00k ::

Mal sm po netu forume pregledal...

in sem nasel en forum "OS X Style"

Še link!

Boki_ ::

Tudi jaz sem ˝našel˝enega. Ta je made by moj sošolec, ni pa še vse dokončano, saj še urejamo stvari in strani.
Link.
I'm back


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem računalnik za študij

Oddelek: Kaj kupiti
182719 (2381) kevin92

iMac ali PC za 1200€

Oddelek: Kaj kupiti
476464 (5649) bluefish
»

Windows XP na novih iMacih z Intelovimi procesorji: potrjeno

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
304611 (2971) zos
»

MacWorld Expo 2006

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
494951 (3526) TribesMan
»

Hitrejši in cenejši eMaci (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
705351 (5351) Jebiveter

Več podobnih tem