» »

Bicikl

Bicikl

«
1
2

Koci ::

Ej. Kakšen bicikl mate kaj folk?

BustA ::

Doma sestavljeno gorsko kolo! Za u solo je dobr pa u trgovino tud za kej druzga bi ga pa mogu mal posravbat :D
Devide Et Impera

`DoC ::

Mam dva, eden je kežual rog, tko da lahko gre človek u mesto z njim pa ga ni strah da mu ga bodo uzel, drug je pa scott za tko bolj resno bikanje ki ga je z soncem vse več:D:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

BlackHole ::

Jaz mam kar solidnega gorskega, Author Kinetic z 7.5 cm hodom spred. amortizerjev, kaj več pa ti ne vem povedat, vem samo da zavore primejo super (sem že občutil na lastni koži, ko sem podzavestno v paniki stisnil na sprednjo, vendar se je končalo brez posledic).

Spark ::

Jest mam pa enga GT-ja. Letnik 97 model Karakoram, spredaj Manitou amortizerji, V-brake zavore letnik 99 (Shimano), oprema je pa vse shimano LX letnik 97.
Plasci so pa Mischelin Wildgripper Kevlar.


Sparkyboy2001

Tomi ::

Scott Taus '98, oprema Shimano pa BC1200 ( števec seveda ).
Samo kaj mi sedaj pomaga, ko sem v Ljubljani, kolo pa doma ( ja, škoda se mi zdi, da mi ga sunejo;(()..
Res je pa med počitnicami ene tri ure na dan v uporabi:D
metrodusa.blogspot.com

Stripy ::

Scott cheyenne, v uporabi kakih 5 ur/vikend, ce je lepo vreme.

mrbig ::

Na gištelu piše FBP
Bo že bolje

Cosmo ::

Gary Fisher Ziggurat '99
vilce RS Judy SL, oprema LX/ XTR, stevec VDO Aero 8.0
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Huey P ::

ROG oranžne barve
..::DOOM III: The Legacy::..

XCT ::

Mene pa zanima naslednje :

a so ti bicikli, ki so v Hervisovih katalogih za okoli 50K sit in prednim vzmetenjem O.K. ali je to bolj slaba roba?
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

`DoC ::

ClubArt: pr beciklih je tko kot pri vseh stvareh, če boš dal mal dnarja boš mel slabo, nekvalitetno in hitro pokvarljivo robo, tu pa se stanje zvišuje sorazmerno z višino cene. Pecikli ki so v katalogu od hervisa, ja odvisn je za kaj ga misliš uporabljat, sam jst osebno ti priporočam, če se boš vozu v mesto al pa kam kjer je folk in možnost da ti ukradejo kolo večja v tem primeru kupi rog pa je ... Če se pa misliš resno MTB okol vozit po hribih pa tko ti pa priporočam da primakneš še 50 k sit pa si ubodeš enga scotta al pa gary fischerja.8-):P
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Yohan del Sud ::

Kaj pa za kej vmes kaj priporočate? Tako da je nevpadljiv in ti ga ne sunejo v mestu in pa da hkrati lohka tudi na kakšen hrib zlezeš, pada ni predrag (50 60ksit)...

XCT ::

Men tile, ko imajo še od zadaj vzmetenje in je njihova cena okoli 60K sit sploh ne delujejo kompaktno. Ker po moje ne more tista mičkena os izdržati vseh torzijskih momentov, ki se pojavijo pri kakšni divji drirki po gozdu.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

`DoC ::

Yohan tud za 50-60 kilo sit lahko dobiš že scotta, res da nima vzemtenja ampak ima pa vbrake in občutno dobro kvaliteto izdelave, pa tudi tako zelo vpaden ni če boš šel v mesto z njim.

ClubArt glede zadnjega vzmetenja, če se kaj spoznam na kolese to predvsem pride prav pri down hillu, kar se pa tiče vožnje po ravnem ali pa navkreber ma pa kvečjemu negativni predznak ker ti zbija vloženo moč na pedala...:))8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

modelizer ::

pony:D

in to pony ful suspenžn:D
...........fly, robin fly........up, up to the sky

OZZY ::

En navaden sfuran mountainbike potreben temeljitega servisa. Drugače pa velčinoma mam za svoj prevoz pešibus:D. Si bom pa v kratkem omislil rolerje.
Go with the flow.

teac ::

Ja, jaz pa mam GT-ja 98 letnik, samo ga ma moj prijatelj že 6 mesecev (mi je obljubil, da mi bo diske naredil spredaj in zadaj gor). Ma spredaj amortizerje. Res pa je to, da ti pomagajo samo pri down hill-u (no, saj po ravnem tudi malo). Sicer pa se poleti tudi po 3-5 ur na dan vozim. Gremo s prijatli na Pohorje (Lisico), pa gremo včasih kak smuk dol(uff....že spet bom razbit-a me bo kdo prišo obiskat v bolnico???)

KuhaR ::

Author Illusion, Shimano LX & Marzochi Bomber vilice.

Freak ::

schwinn Moab2--> shimano Lx

HEKO ::

Good ald pony (rdeč :)), pa GT-ja..ne da se mi pisat..
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

R0K ::

BMX Schwinn, supermatic model

luni ::

Lee Cougan Duel RC '00... Cist trdak (brez vzmetenja), komplet STX RC oprema (V-Brake), razen sprednji menjalnik ki je Alivia in zadnji, ki je LX.

Verjetno si bom gor napalil kaksne Marzochi Z4 al kaj takega.
Artificial Intelligentia

kuzifix ::

Grisley, vilce Suntour (krneki ugavnem) ... Steka vse skp. Resda je biu sam 1k DEM, sam se mi zdi da sm mal prevec zahteven>:D... Zanc sm su s Toskega cela po hosti dol ... falis bukev, falis skalo, pol pa u grmovje zletis, zahvaljujoc sfukanmu menjalniku pa vilcam brez hoda :|Tko da zdejle kupujem enga ornk Gary Fisherja ... Ce bojo deda dnar djali :D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Tomi ::

Kuzifix: jaz sem dal za svoje kolo samo nekaj čez 1000 dem, pa me še ni pustilo na cedilu, pa čeparv nisem z njim najbolj nežen.. Se vidi, da so Scotti delani za ameriški trg ( v glavnem ), in ti rabijo bolj trdne zadeve.
Sicer sem pa bil včeraj na cilju 4.etape TOS in videl nekaj res hudih specialk.. In potem rečem cimru, da, če bi mi kdo ponujal notebooka ( ki ga tudi sedaj kupujem ), in pa eno od tistih specialk, da bi vzel kolo.. Seveda je imel pripombe v stilu, da sem malo nor..
metrodusa.blogspot.com

bostjan1s ::

Rog-ovega z ojacano karoserijo :) uf kaj je ze ta ubogo kolo vse dalo skoz....:\

Lunik ::

Scott Yecora letnik (pomoje) 98, vilce RST 280 (se mi zdi, majo pa 7cm hoda), oprema Shimano Alivio, pa števc Targa bom kupu (zdej mam en šit). Z njim ne delam nič kaj lepo (razni downhilli po gmajnah, pa če v ovinku ne znese, skok čez graben itd.) in tut če je bil samo 110k, je še skoz čisto cel (razen opraskan je enmičken - pa še to se mi je doma pred bajto :D).
Pol mam pa še enga starga ženskiga rogovca, k sm ga prefarbal, tko da zgleda da rumena (odspred) teče čez črno... kul.

whatson ::

Scott Purgatory model 2000
+ downhill krmilo >:D

redko rabljen :8):D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

JurijTurnsek ::

TREK 810 singletrack ful dobr bajk za 70k sit
http://www.slatnaskejta.com

misko ::

enga schwinn-a
oprema alivio stx + lučka + blatniki + tačka + števec + torbica ....
star ene 5 let

SkIDiver ::

Jz mam pa BMX
Če ga sred mesta pustim ga nebo naben ukrov k bi mu preveč strošku z njim:D

R0K ::

Sk|Diver : kire firm BMX maš?

blue96 ::

scott yuma. eni fedri 260. gume neznane. luč porekla britanije.
.

asPeteR ::

moral sem še enkrat poslati post neki me je explorer zezal, mali mehki pač,...

asPeteR ::

Drgač ma gorca toda ravno pred dvema urama sem montiral spredaj 0.9 slick zadaj pa 1.0 slick, sedaj leti ko šus!!
A kdo tud tko urihtanga gorca čez bikini čas?
Oprema pa je LX/STX RC, kmalu pa še dobim "pravega" gorca, popolno vzmetenje, XTR oprema,...slin

R0K ::

asPeteR : jst si mam namen kupit neki podobenga.Vedar ne s slick gumami ampak kramparicami.Najverjetneje bo kakšen trek za downhill>:D

blue96 ::

mhm... a izmed vas sploh kdo rola ali skira? ker sem jaz edini tak v razdredu, razen 5 zensk. pa me prov zanima ce ste tud' vi na te prevozna sredstva nasedl?
.

R0K ::

Zame so rolarji in skiro en navadn šit.Mogoče jih ubujem ko špilamo hokej drgač....
....skejtanje je zakon!!!

asPeteR ::

ej pačasi, rolanje je super v dvoje,... sam pa ne grem nikoli, ker mi je boring če grem sam,....

S kolerajenjem pa je ravno obratno; raje grem sam, vedno ko gre kdo zraven, mi gre na živce, ko je tako počasen,...;((

TribesMan ::

Jest mam pa Wheeler 4900ZX letnik 99 z 9000 prevožinimi kilometri, je pa mal predelan za cestno vožno (dol pobrano vzmetenje in gor montirane slick 1" gume), ampk ker je zadevca že mal u k**** zarad kilometrine in moje vcasih divje voznje po travi>:D že rahlo pogledujem po novemu bičiklu. Tokrat je meni u uč padla authorjeva rumena specialka, tega pa bom mel mal za okol ganjat pa za neumnosti počet.:D

In gremo novim kilometrom naproti.

Zdejle k vn gledam pa me je kr mal prel da bi šu mal brcat :))))))))))))
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

blue96 ::

9000 prevoženimi kilometri??? ti si pa pravi biker!
.

R0K ::

Moj bratranc ma tut specialko od wheelerja

blue96 ::

ej, kwa pa vi delate da mate tolk $$$?
.

R0K ::

On je med poletnimi počitnicami delo u neki raču. firmi in precej zaslužu

blue96 ::

aaaa, no jest bom pa mejbi v enem skladišču poleti škatle prevažal z enimi plastičnimi pripomočki za v pisarne. okoli 100 k na mesec so obljubili...
.

alien-w ::

Jest mam Scotta Rockwooda 17" in Rox Shox Indy C vilice ter Mavicove kolesne obroče. Prestave so pa bl bedne. Men se zid da so neki z X om v besedi. Od shimanota seveda.

burekar ::

Jest mam Scott G-Zero fx2,19"(full suspension). Gor sn dau Magura hidravlične bremze, downhill pedale in pa spredn demfer sn zameju z Judy XL, ki ima okrog 120mm hoda(teleskopi). Uporablam ga pa za downhill in x-country furat. Skrijte se pozerji na wheelerjih, cannondaleih in marinih:)

trillian ::

meni so pa kolo ukradli.. pa tako lepo vijolicen je bil, pa kosaro je imel... in sploh je bil imeniten..
smrk, smrk..
to je bilo prd dvema mesecema.. in se sedaj ga pogresam

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

tejo ::

Jest mam kolo "Tonica" MARIN.

Binji ::

Rogovec, po moje mal zenskega spola (let se ne da ugotovt:D), en pedal zasvasan ku drugace pada nonstop dol, prestave pa lih da menja ce je pri volji:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero gorsko kolo za 70k sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
778448 (7094) mile
»

Kolo - 80k - Help!

Oddelek: Loža
182474 (2125) Mercier
»

SCOTT ?

Oddelek: Loža
233629 (3203) kaninerror
»

Kje kupiti kolo?

Oddelek: Loža
275398 (5084) ziga7
»

KWA VOZTE LJUDJE (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
896674 (5446) M@re

Več podobnih tem