» »

Ad Astra (2019)

Ad Astra (2019)

Temo vidijo: vsi
1 2
3
»

Sheteentz ::

Ravno te akcijske scene, kjer vse okoli njega poka, kjer ljudje umirajo na najbolj glupe načine, našemu astronavtu pa ni nič, imajo tudi lahko nek pomen. Naš revež ima pač to nesrečo, da je tako odmaknjen od našega sveta, da je tako izoliran od stvarstva, da mu tole njegovo superman življenje onemogoča, da bi prišel v stik z najbolj življenjsko možno izkušnjo, smrtjo. Okoli njega vse poka, on pa hladen kot špricer s popolnim srčnim utripom. Je kot zombi, ki se ga nič ne dotakne, pun intended. Če to ni največja tragedija človeka, pa tudi ne vem kaj lahko je.

jype ::

Nas zmoti predvsem osnovna fizika: Če se zaletavaš ob kamenčke, lahko spreminjaš njihovo hitrost samo tako, da zmanjšaš lastno. Če nekaj lebdi "nad" planetarnim prstanom, bo v eni orbiti vsaj dvakrat moralo skozenj.

In tako dalje.

gddr85 ::

overall vizualno lep film, scenarij pa švoh, da glava peče ;)

Vazelin ::

meni deluje vizualno kot poor mans Gravity
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Sheteentz ::

Kaj pa Gravity in popotovanje z gasilnim aparatom, tisto je tudi bil fajn primer scenaristične masturbacije.

BigWhale ::

jype je izjavil:

Ja, ampak tacga, ki bi ga srce tako močno gnalo skozi kamenje, da ga čisto nič ne zabremza, pa nismo še vidl!


Neptunovi prstani so sicer 70% iz prahu in je taksnih vecjih kamnov relativno malo. Je pa hecn, da je ladjo pustil tam zgoraj, zategnu rocno in ga je kr pocakala tam. :>

BigWhale ::

Sheteentz je izjavil:

Ravno te akcijske scene, kjer vse okoli njega poka, kjer ljudje umirajo na najbolj glupe načine, našemu astronavtu pa ni nič, imajo tudi lahko nek pomen.


Edini pomen, ki ga imajo je ta, da lahko zakljucis, da so ustvarjalci vrgli fiziko skoz okn. Oziroma v tem primeru so jo izstrelil iz airlocka. :>

Plezanje po raketi medtem, ko ze gorijo motorji?
Polet na sredino krateja z moon roverjem? In potem uspesen pristanek med rotacijo?
Astronavt, se odpne in zapusti svoj sedez tik preden se zgodi staging?
V kabini imajo en kanister s plinom, ki je tako smrtonosen, da v momentu pobije celotno posadko?
Podivjane opice v vesolju?
Skok v daljino skozi Neptunove prstanje s pomocjo vesoljske deske za surfanje?
Ladja, ki se parkira v orbito in tam kar stoji na mestu?

Ja, bil je sam in custveno otopel. Trope, ki ga se nikol nismo vidl. :>

oo7 ::

Sem pogledal vizualno lep film drugače pa bolj kot ne dolgočasen. Ampak še vedno bolj zanimiv kot Pasajeros ;)

LeQuack ::

Meni je bilo samo žal, da niso uspeli kaj več naresti z likom očeta, toliko je obetalo, na koncu pa precej anticlimatic.
Quack !

Vazelin ::

Mah ravno tolko je da je vseeno če ga ne bi bilo.:D Jaz sem mislil kaj da bo, da bodo izkoristili Tommya. Brezveze
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

DarwiN ::

Tommy Lee Jones ni poceni igralec. V bistvu so ga najeli samo za produkcijo trailerja in za promocijo filma. 2-krat je prišel na movie set in 2-krat v studio, pokasiral in čao pero. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

Tale film je bil boljši kolikor ga imam še v spominu :| Europa report . Ga moram v kratkem spet pogledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jype ::

Vazelin je izjavil:

da bodo izkoristili Tommya.

PrihajaNodi ::

Gledal film oziroma nevem kaj sem gledal. Spomnim se samo bitke z opicami, tisto streljanje v vesoljskih avtomobilih in pa bitke s kamencki.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

globoko grlo ::

loolo, exactly
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tenet [Nov film Cristopher Nolan - 2020] (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13019635 (6459) c3p0
»

Oscars 2020 [Nominations Out Now]

Oddelek: Sedem umetnosti
314032 (2736) oo7
»

Once Upon a Time In Hollywood (Tarantino ) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19331236 (12366) oo7
»

Interstellar (film) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Sedem umetnosti
705125381 (48123) Horas
»

Blade Runner 2 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
688106803 (71150) nurse013

Več podobnih tem