» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
34 / 38
»»

oo7 ::

Jaz sem pa kar pozabil malo uporabljati ščit sem bolj na roll :)

yoco ::

A vi tudi imate res frames drop? Meni je kar moteče. Igra dela super, potem pa res kar opazen padec. Se ne da naštimati, da ima več kot 60 fps?

Magic1 ::

Na Ps5 dela primerljivo s prej.
Magic

oo7 ::

Tudi meni na PC dela zaenkrat normalno.

oo7 ::

Je že komu uspelo narediti kakšen quest v Shadow of Erdtree ?

oo7 ::

Aja pa v igri je tudi točka brez povratka

SPOILER

Enako kot v glavni igri, ko zažgeš drevo potem ne moreš več delati določenih questov.

oo7 ::

Pa še ena zanimivost :)
Glavni šef v Shadow of Erdtree naj bi bil najtežji šef v zgodovini From Software iger. Vsaj tako zaenkrat pravi večina.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Je že komu uspelo narediti kakšen quest v Shadow of Erdtree ?


ja, quest za Night Katano :D

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Je že komu uspelo narediti kakšen quest v Shadow of Erdtree ?


ja, quest za Night Katano :D


Dobra katana ? V rangu Rivers of blood ,Moonveil ?

jijetelu ::

ja, sta predvsem dve dobri katani, vsaka mal drugače, Moon je se vedn kr močna

oo7 ::

Jaz sem našel že nekaj orožij v DLcju ampak še vedno skoraj vsa uporabljam iz glavne igre.

jijetelu ::

Je ene par orožij k odstopajo tud v DLCju, govori so o enem club orozju, k ma AOE bleed buildup, verjetno bodo pri prvem patchu mal porpavili, k so vecina pa dost slaba glede na dmg.

So pa pri vecini DLC bossov se bolj izrazite te bull shit mehanike, k sam elden ring ni glih prav blescec, pro nekaterih bossi so pa tle to še bolj potenciral. Večinoma se da bosse posilit z dost DMGja, da se ne rabis ukvarjat s temi debilizmi, sam se vseen, ogromno bossov tud ni narejenih za 1 v 1 fight.

ps. Parfume orozje je tud cist mocno, pa se vse elemente mas

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

jijetelu ::



ena od novih katan

oo7 ::

Ni slabo :) To katano si dobil preko questa ?
Efekti tiste črne črte malo spominjajo na Maliketh's Black Blade.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

Je ene par orožij k odstopajo tud v DLCju, govori so o enem club orozju, k ma AOE bleed buildup, verjetno bodo pri prvem patchu mal porpavili, k so vecina pa dost slaba glede na dmg.

So pa pri vecini DLC bossov se bolj izrazite te bull shit mehanike, k sam elden ring ni glih prav blescec, pro nekaterih bossi so pa tle to še bolj potenciral. Večinoma se da bosse posilit z dost DMGja, da se ne rabis ukvarjat s temi debilizmi, sam se vseen, ogromno bossov tud ni narejenih za 1 v 1 fight.

ps. Parfume orozje je tud cist mocno, pa se vse elemente mas



Ja nekateri šefi so tako agresivni, da se tudi pozdravit ne moreš plus ti zmanjka stamine potem pa še kakšen ogenj spusti in je konec. Zato pa jaz kar uporabim mimika, da ga vsaj malo zamoti, da se vsaj lahko pozdravim in napolnim FP...

Parfume orožje ?

jijetelu ::

Ymir Questline, sej je dost straightforward, samo zgleda mas na konc dve opciji, al vzames katano al pa nadaljujes proti kao best Spirit Ash v igri.

Mas v DlC zdej Perfume bottle kot orozje, delas isto kof Perfumerji ze v osnovni igri, tisto smotano meglico različnih elementov.

oo7 ::

Pa je zelo dolg queest ?

Teh parfumov nisem nikoli sprobal. Bom danes.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Pa je zelo dolg queest ?

Teh parfumov nisem nikoli sprobal. Bom danes.


Niti ne, sam mores mal skakat po celi mapi, pa en dost cheap ass lame design boss je na konc, tko kot recimo tud ta Putrescent Knight, k je tud tok cheap BS narejen, da brezveze

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pa je zelo dolg queest ?

Teh parfumov nisem nikoli sprobal. Bom danes.


Niti ne, sam mores mal skakat po celi mapi, pa en dost cheap ass lame design boss je na konc, tko kot recimo tud ta Putrescent Knight, k je tud tok cheap BS narejen, da brezveze


Jaz pa probam ne preveč skakat po celi mapi. Probam sproti čim bolj raziskati. Danes mi je uspelo premagati divine Beast Dancing Lion. dober šefovski boj + dobra glasba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jijetelu ::

Ta boss je dost easy ja

Magic1 ::

Vse je hkrati težko, a v bistvu sploh ni. Če greš s glavo skozi zid, zna bit zelo težko in pač rabiš bit dober. Lahko pa pomisliš/probaš kako se posameznega problema lotit. Večina šefov se da dost enostavno pokončat na več načinov. Jaz sem dost na začetku že dva zmaja pokončal in hodeči roštilj:)). Pri zmajih je treba holy stuff uporabljat, ker so undead. Fingerprint shield +shield talisman tudi zelo olajša zadeve.
Magic

Zmajc ::

oo7 je izjavil:

Shadow of erdtree ima na Steamu trenutno oceno Mixed. Veliko negativnih opisov pravi, da je DLC pretežak.


Jah, do tega pride ko narediš base game super easy, prodaš igro casual folku v izvodu par milujonov, pol pa se pretvarjaš da jo igrajo sami Dark Souls die hardi in narediš težavnost dodatka za top 5% igralcev.

Magic1 ::

Base game ni super easy. Samo folk je že pozabil. Pa DLCji so bolj problematični, ker prideš ves zarjavel po enem letu(dveh) in je vse težje že zaradi tega. Po parih urcah sem se spet navadil in sploh ni panike.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

oo7 ::

Magic1 je izjavil:

Vse je hkrati težko, a v bistvu sploh ni. Če greš s glavo skozi zid, zna bit zelo težko in pač rabiš bit dober. Lahko pa pomisliš/probaš kako se posameznega problema lotit. Večina šefov se da dost enostavno pokončat na več načinov. Jaz sem dost na začetku že dva zmaja pokončal in hodeči roštilj:)). Pri zmajih je treba holy stuff uporabljat, ker so undead. Fingerprint shield +shield talisman tudi zelo olajša zadeve.


Jaz pa nikakor nem ore premagati hodečega roštilja :)) dober ime :)
S čim si ga ? Na torrentu in katero oroćje ? Ali peš ?

Mato989 ::

Dobro da sem jaz preigral samo 2 pokrajini od base game :D In sem lvl 65
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

Dobro da sem jaz preigral samo 2 pokrajini od base game :D In sem lvl 65


Ravno pravi čas, da se vrneš nazaj v akcijo :)

Magic1 ::

Mato bo čez dve leti nabavil v akciji DLC pa bo.

oo7 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Vse je hkrati težko, a v bistvu sploh ni. Če greš s glavo skozi zid, zna bit zelo težko in pač rabiš bit dober. Lahko pa pomisliš/probaš kako se posameznega problema lotit. Večina šefov se da dost enostavno pokončat na več načinov. Jaz sem dost na začetku že dva zmaja pokončal in hodeči roštilj:)). Pri zmajih je treba holy stuff uporabljat, ker so undead. Fingerprint shield +shield talisman tudi zelo olajša zadeve.


Jaz pa nikakor nem ore premagati hodečega roštilja :)) dober ime :)
S čim si ga ? Na torrentu in katero oroćje ? Ali peš ?

Itak na torrentu. Konstantno se mu okoli nog motaš in ga tolčeš po gležnih s nečim močnim, da čimprej pade. Ko on stompa ti skočiš čez ogenj, damage itak samo torrent faše, če fališ. Tako da sem ga moral parkrat obudit. Jaz sem uporabljal Bloodhound's Fang.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Mato989 ::

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dobro da sem jaz preigral samo 2 pokrajini od base game :D In sem lvl 65


Ravno pravi čas, da se vrneš nazaj v akcijo :)


Nekako mi ne gre in gre ta špil... zgubljen skačem okrog... sem šel znova še 1x da padem not pa spet zgubljen hodim okrog :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Magic1 ::

Walktrough... Najdi enega hitrega, s nujno potrebnimi koraki za napredovanje. Vmes bluzi po regiji in ko imaš dost, sledi navodilom. Če pa ti je brezveze občasno raziskovat na slepo, to verjetno ni igra zate.
Magic

sparklyslo ::

Mato989 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Dobro da sem jaz preigral samo 2 pokrajini od base game :D In sem lvl 65


Ravno pravi čas, da se vrneš nazaj v akcijo :)


Nekako mi ne gre in gre ta špil... zgubljen skačem okrog... sem šel znova še 1x da padem not pa spet zgubljen hodim okrog :D


Jaz sem si pri elden ring dosti pomagal z različnimi walkthrough-ji, drugače ne bi prilezel do konca.
Shadow of the Erdtree sem zacel kot lvl 169.

jijetelu ::

Magic1 je izjavil:

Vse je hkrati težko, a v bistvu sploh ni. Če greš s glavo skozi zid, zna bit zelo težko in pač rabiš bit dober. Lahko pa pomisliš/probaš kako se posameznega problema lotit. Večina šefov se da dost enostavno pokončat na več načinov. Jaz sem dost na začetku že dva zmaja pokončal in hodeči roštilj:)). Pri zmajih je treba holy stuff uporabljat, ker so undead. Fingerprint shield +shield talisman tudi zelo olajša zadeve.


Ja itak, sej zato pa zdele trenutno 90% ljudi abusa Shield + poker, k drugače ne more DLC bossov prefukat, sam to jr full skill ja :D:D:D

raj ne igram pol

Mato989 ::

Magic1 je izjavil:

Walktrough... Najdi enega hitrega, s nujno potrebnimi koraki za napredovanje. Vmes bluzi po regiji in ko imaš dost, sledi navodilom. Če pa ti je brezveze občasno raziskovat na slepo, to verjetno ni igra zate.


Ni toliko to, raziskovanje mi je dokaj ok, bolj me moti ta občutek da nikoli ne veš če si good enough za next step in probavanje in vse... recimo z novim playom sem lvl 27... mislim da mam vse v Vigor pa 16 STR in 12 endurance ostalo vse 10/10/10 (Wretch) mam +3 oni 1 handed lordsworn straight sword in to je to... in zdaj nimaš feelinga si ok za prvega main bossa v stormveil?

Ja valda lahko completaš tudi naked lvl 1 z dodge itd... ampak to me nekako destimulira ta praznina...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Vse je hkrati težko, a v bistvu sploh ni. Če greš s glavo skozi zid, zna bit zelo težko in pač rabiš bit dober. Lahko pa pomisliš/probaš kako se posameznega problema lotit. Večina šefov se da dost enostavno pokončat na več načinov. Jaz sem dost na začetku že dva zmaja pokončal in hodeči roštilj:)). Pri zmajih je treba holy stuff uporabljat, ker so undead. Fingerprint shield +shield talisman tudi zelo olajša zadeve.


Jaz pa nikakor nem ore premagati hodečega roštilja :)) dober ime :)
S čim si ga ? Na torrentu in katero oroćje ? Ali peš ?


vzames lighting perfume bottles, pa mu meces pod noge, umre v pol minute

jijetelu ::

Mato989 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Walktrough... Najdi enega hitrega, s nujno potrebnimi koraki za napredovanje. Vmes bluzi po regiji in ko imaš dost, sledi navodilom. Če pa ti je brezveze občasno raziskovat na slepo, to verjetno ni igra zate.


Ni toliko to, raziskovanje mi je dokaj ok, bolj me moti ta občutek da nikoli ne veš če si good enough za next step in probavanje in vse... recimo z novim playom sem lvl 27... mislim da mam vse v Vigor pa 16 STR in 12 endurance ostalo vse 10/10/10 (Wretch) mam +3 oni 1 handed lordsworn straight sword in to je to... in zdaj nimaš feelinga si ok za prvega main bossa v stormveil?

Ja valda lahko completaš tudi naked lvl 1 z dodge itd... ampak to me nekako destimulira ta praznina...


Bolj ne k ja, da se ga, sam za nevešče neprofesionalce je fajn bit lvl 40+ in pa klasicno orozje na +7, somber na +2, kar legalno dosezes v teh regijah, brez bliznjic.

Vigor vsaj 20, pa tud upgradi za flaske so pomembni, tudi stevilo uprab precj olajša zadeve. Lahko dobis tudi dost soliden spirit ash v prvih regijah, ki tudi pomaga precej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

JanBrezov ::

Par dni nazaj obrnil Dark Souls Remastered, prvič. Upam, da bo Elden Ring na razprodaji na Steam-u danes. Se že malo pripravljam.

Elden Ring's most USED mechanics are a trap...

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Vse je hkrati težko, a v bistvu sploh ni. Če greš s glavo skozi zid, zna bit zelo težko in pač rabiš bit dober. Lahko pa pomisliš/probaš kako se posameznega problema lotit. Večina šefov se da dost enostavno pokončat na več načinov. Jaz sem dost na začetku že dva zmaja pokončal in hodeči roštilj:)). Pri zmajih je treba holy stuff uporabljat, ker so undead. Fingerprint shield +shield talisman tudi zelo olajša zadeve.


Jaz pa nikakor nem ore premagati hodečega roštilja :)) dober ime :)
S čim si ga ? Na torrentu in katero oroćje ? Ali peš ?


vzames lighting perfume bottles, pa mu meces pod noge, umre v pol minute



Sem včeraj sprobal parfume. Imam fire in strelo. Sprobal na netopirjih pa ni bilo kakšne hude škode. Nisem pa pogledal če se,d a te parfume nadrgadit pri kovaču ?

oo7 ::

JanBrezov je izjavil:

Par dni nazaj obrnil Dark Souls Remastered, prvič. Upam, da bo Elden Ring na razprodaji na Steam-u danes. Se že malo pripravljam.

Elden Ring's most USED mechanics are a trap...



Sem pogledal tale video.
Kot kaže moram nehati delati prevale in začeti skakati :)
Pa tudi druge zanimive stvari so notri katere moram sprobat.
Hvala

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Vse je hkrati težko, a v bistvu sploh ni. Če greš s glavo skozi zid, zna bit zelo težko in pač rabiš bit dober. Lahko pa pomisliš/probaš kako se posameznega problema lotit. Večina šefov se da dost enostavno pokončat na več načinov. Jaz sem dost na začetku že dva zmaja pokončal in hodeči roštilj:)). Pri zmajih je treba holy stuff uporabljat, ker so undead. Fingerprint shield +shield talisman tudi zelo olajša zadeve.


Jaz pa nikakor nem ore premagati hodečega roštilja :)) dober ime :)
S čim si ga ? Na torrentu in katero oroćje ? Ali peš ?


vzames lighting perfume bottles, pa mu meces pod noge, umre v pol minute



Sem včeraj sprobal parfume. Imam fire in strelo. Sprobal na netopirjih pa ni bilo kakšne hude škode. Nisem pa pogledal če se,d a te parfume nadrgadit pri kovaču ?


oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Vse je hkrati težko, a v bistvu sploh ni. Če greš s glavo skozi zid, zna bit zelo težko in pač rabiš bit dober. Lahko pa pomisliš/probaš kako se posameznega problema lotit. Večina šefov se da dost enostavno pokončat na več načinov. Jaz sem dost na začetku že dva zmaja pokončal in hodeči roštilj:)). Pri zmajih je treba holy stuff uporabljat, ker so undead. Fingerprint shield +shield talisman tudi zelo olajša zadeve.


Jaz pa nikakor nem ore premagati hodečega roštilja :)) dober ime :)
S čim si ga ? Na torrentu in katero oroćje ? Ali peš ?


vzames lighting perfume bottles, pa mu meces pod noge, umre v pol minute



Sem včeraj sprobal parfume. Imam fire in strelo. Sprobal na netopirjih pa ni bilo kakšne hude škode. Nisem pa pogledal če se,d a te parfume nadrgadit pri kovaču ?





Hvala.
Sem probal s parfumom in je roštilj padel v prvo.
Še prej pa sem parfum nadgradil na +25

jijetelu ::

Mores dat se pravi Ahs of war, Rolling Sparks

yoco ::

A vi ful eksperimentirate z orožji? Jaz sem level 40 in mi nekako še vedno najbolj leži default katana (sem začel kot samuraj). Gledate tudi na "stats", če so rdeče ali modre barve?

jijetelu ::

yoco je izjavil:

A vi ful eksperimentirate z orožji? Jaz sem level 40 in mi nekako še vedno najbolj leži default katana (sem začel kot samuraj). Gledate tudi na "stats", če so rdeče ali modre barve?


V tej fazi igre tak ni smiselno kej dost eksperimentirat, k nimas niti materiala za upgradat kej dost, pa tudi se ne moreš respectat, drugače so pa različna orozja in različni nacini igra ja ogromen aspek igre

oo7 ::

Ja jaz kar eksperintiram s orožji ampak imam kakih 5 najljubših katere uporabljam večinoma.

oo7 ::

Trije dnevi 5 milionov prodanih DLcjev

oo7 ::

Evo pa je padel še drugi roštilj ;)
Čeprav sem imel z drugim več dela tam v tisti reki.

Magic1 ::

Jaz sem nekako zabluzil čisto na jug. Tam pokočal en roštilj in zmaja, ki me je med bojem presenetil s skeletoni. Na srečo lahko skočiš na torrenta. Ta DLC je ogromna zadeva.
Magic

oo7 ::

Magic1 je izjavil:

Jaz sem nekako zabluzil čisto na jug. Tam pokočal en roštilj in zmaja, ki me je med bojem presenetil s skeletoni. Na srečo lahko skočiš na torrenta. Ta DLC je ogromna zadeva.


Aha to misliš tam pri obali kjer je polno modrih rož ? Zelo lepa pokrajina.

S tistim zmajem sem se kar mučil ampak mi ga je uspelo s časom premagat.

oo7 ::

yoco je izjavil:

A vi tudi imate res frames drop? Meni je kar moteče. Igra dela super, potem pa res kar opazen padec. Se ne da naštimati, da ima več kot 60 fps?




Elden Ring PC version’s frame rate issues related to mouse control software, FromSoftware warns

https://automaton-media.com/en/news/eld...

oo7 ::

Hidetaka Miyazaki says "I absolutely suck at video games," but still got through Elden Ring by using "every scrap of aid that the game offers"


https://www.gamesradar.com/games/action...


Če v igrah ni tako dober je pa eden najboljših za izdelovanje iger ;)

oo7 ::

Spet hekerji na delu :8)

FromSoftware Owner Kadokawa Corp. Hacked, Hackers to Release 1.5TB of Data on July 1 If Ransom Isn't Paid

https://mp1st.com/news/report-fromsoftw...
««
34 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Igre
1368179787 (65) oo7
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26035192 (1457) oo7
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
856705 (957) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
789890 (858) jijetelu
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9912564 (1366) yayo

Več podobnih tem