» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
33 / 38
»»

Jarno ::

oo7 je izjavil:

To je igral 1 cel dan v enem kosu ?

Gledal sem zadnjih nekaj ur, ampak mislim da.
Kot zanimivost, nekateri so mnenja, da bi naj igra stala toliko $ ali €, koliko ur "contenta" ima.
Elden Ring je potemtakem načeloma vreden svojega denarja. :)
#65W!

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

ja, nova klasa kao great katana, sicer ne vem zakaj niso rekl k odachi


To bo potem verjetno strenght orožje ?

pomojem ne, mogoč kombinacija STR/DEX

PacificBlue ::

Jarno je izjavil:

oo7 je izjavil:

To je igral 1 cel dan v enem kosu ?

Gledal sem zadnjih nekaj ur, ampak mislim da.
Kot zanimivost, nekateri so mnenja, da bi naj igra stala toliko $ ali EUR, koliko ur "contenta" ima.
Elden Ring je potemtakem načeloma vreden svojega denarja. :)


Men se je winter sale zdel kar dober nakup. Mislim, da 39eur, toliko kot bo dlc. Edit: 35.99 eur je bil winter sale v decembru
Pa imam trenutno zdaj okoli 320 ur.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Jarno je izjavil:

oo7 je izjavil:

To je igral 1 cel dan v enem kosu ?

Gledal sem zadnjih nekaj ur, ampak mislim da.
Kot zanimivost, nekateri so mnenja, da bi naj igra stala toliko $ ali €, koliko ur "contenta" ima.
Elden Ring je potemtakem načeloma vreden svojega denarja. :)


Vsekakor je vreden svojega denarja :)

oo7 ::

PacificBlue je izjavil:

Jarno je izjavil:

oo7 je izjavil:

To je igral 1 cel dan v enem kosu ?

Gledal sem zadnjih nekaj ur, ampak mislim da.
Kot zanimivost, nekateri so mnenja, da bi naj igra stala toliko $ ali EUR, koliko ur "contenta" ima.
Elden Ring je potemtakem načeloma vreden svojega denarja. :)


Men se je winter sale zdel kar dober nakup. Mislim, da 39eur, toliko kot bo dlc. Edit: 35.99 eur je bil winter sale v decembru
Pa imam trenutno zdaj okoli 320 ur.


Jaz sem pa kupil škatlasto verzijo takoj ob izidu za PC mislim, da je bilo okoli 55 eur. Jaz imam pa preigranih 314 ur :P

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

ja, nova klasa kao great katana, sicer ne vem zakaj niso rekl k odachi


To bo potem verjetno strenght orožje ?

pomojem ne, mogoč kombinacija STR/DEX


Verjetno bo še kak int, fai ali arc zdraven.

oo7 ::

After Elden Ring DLC, FromSoftware Might Explore Procedurally Generated World. Miyazaki on Path to Create 'Ideal Fantasy RPG'

https://www.gamepressure.com/newsroom/a...

PacificBlue ::

Ja super, Miyazaki je the master craftsman;)

Upam,da bo glasba tudi tako vrhunska v dlc kot v Elden Ringu, no saj dvomim ne, da ne bi bila .tudi iz tega naslova mi je igra na tako visokem nivoju.

Mal za kocine postavit pokonci;)

PacificBlue ::

Prve ocene kritikov Elden Ring: Shadow of the Erdtree:

https://www.metacritic.com/game/elden-r...

https://opencritic.com/game/16525/elden...

oo7 ::

Odlične ocene kot kaže imamo GOTY DLC :P

Magic1 ::

Teli DLCji se pa tudi dražijo. Za tega hočejo že 40€.
Magic

PacificBlue ::

Za tega bi dal tudi 50eur.

Pa tud ce sm ves mesec pol na testeninah;)

oo7 ::

40 eur za več 10 ur ni veliko če pogledaš nekatere igre dolge 10 ur ali manj pa so 60 eur.

Drugače pa na CD keys dobiš za dobrih 30 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

tale DLC je krepko za 20-30 ur+ igranja

aja preko mene ELDEN RING ERDREEE PS5 65€...kdor bi rad, ZS.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Nekje sem prebral okoli 40 ur če raziščeš vse je pa spet odvisno kako ti gre s šefi, nekateri jih bodo hitro pobili nekateri bodo rabili dlje časa.
Jaz ne bom hitel :)

oo7 ::

Elden Ring DLC bo možno igrati ćez slabe 4 ure ali čez slabih 28 ur ? :|

oo7 ::

Elden Ring Creator Hidetaka Miyazaki Talks Shadow of the Erdtree, New Weapons and More

https://www.cnet.com/tech/gaming/elden-...

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Elden Ring DLC bo možno igrati ćez slabe 4 ure ali čez slabih 28 ur ? :|


cez 28

oo7 ::

Na Steamu piše, da se igra odklene v roku 5 ur.

oo7 ::

Elden Ring 1.12 Patch Introduces PvP, PvE, Weapons Balance Changes and More




https://en.bandainamcoent.eu/elden-ring...

yoco ::

Sem totalen n00b v ER. Je kakšen res dober "vodič" zame?
Priznam, da me je igre kar malo "strah". ;((

oo7 ::

yoco je izjavil:

Sem totalen n00b v ER. Je kakšen res dober "vodič" zame?
Priznam, da me je igre kar malo "strah". ;((


Nima te biti kaj strah kajti umiranje v tej igri je nekaj normalnega :)
Drugače pa kar počasi in probaj vse raziskati če te pa kaj konkretnega zanima pa kar vprašaj.

Za začetek pa si lahko pogledaš ta video



Kar se tiče kvestov sem si jaz pomagal s to stranjo - https://eldenring.wiki.fextralife.com/S... kajti je nemogoče, da bi to sam od sebe vse odkril in pogruntal.

oo7 ::

Witcher 3 Dev Congratulates FromSoftware After Elden Ring DLC Shadow of the Erdtree Overtakes Blood and Wine as Best-Reviewed Expansion Ever

https://www.ign.com/articles/witcher-3-...

jijetelu ::

yoco je izjavil:

Sem totalen n00b v ER. Je kakšen res dober "vodič" zame?
Priznam, da me je igre kar malo "strah". ;((


Ce poznas osnove souls iger, pa bi rad igro samo igral, pejt igrat brez vodičev, k 1st experience je samo enkrat in vreden. Ce si trophy hunter, potem najbolj da najdes temu primeren vodic. Ce bi rad naredil 100%, magar od fighting cowboja, ceprav je precej zakonoliciral pri tej igri.

yoco ::

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Sem totalen n00b v ER. Je kakšen res dober "vodič" zame?
Priznam, da me je igre kar malo "strah". ;((


Nima te biti kaj strah kajti umiranje v tej igri je nekaj normalnega :)
Drugače pa kar počasi in probaj vse raziskati če te pa kaj konkretnega zanima pa kar vprašaj.

Za začetek pa si lahko pogledaš ta video



Kar se tiče kvestov sem si jaz pomagal s to stranjo - https://eldenring.wiki.fextralife.com/S... kajti je nemogoče, da bi to sam od sebe vse odkril in pogruntal.


jijetelu je izjavil:

yoco je izjavil:

Sem totalen n00b v ER. Je kakšen res dober "vodič" zame?
Priznam, da me je igre kar malo "strah". ;((


Ce poznas osnove souls iger, pa bi rad igro samo igral, pejt igrat brez vodičev, k 1st experience je samo enkrat in vreden. Ce si trophy hunter, potem najbolj da najdes temu primeren vodic. Ce bi rad naredil 100%, magar od fighting cowboja, ceprav je precej zakonoliciral pri tej igri.

Hvala obema. Moj največji problem, je da ne vem kako si ustvariti dober build. Npr. zelo me vleče, da bi začel s Samurajem, ampak nimam blage veze kam vlagat točke. Pa tudi kakšen mage me mika! Je kakšna stran, ki ima dobre builde za ogledat? Pa ne mislim take kot so na YT, kjer moraš pol mape prepotovati da prideš do itemov preden sploh začneš res igrati!

oo7 ::

In že kdo sprobal DLC ?

Jaz sem že malo igral. V 3 poisksusu sem premagal nekega viteza v grobnici. Tudi tisto grobnico kjer je polno jarov notri sem že preigral tam je bil zelo šibek pol šef. Sem pa probal fire velikana ta me je pa zmelel pa tudi nobene večje škode mu nisem povzročil.

jijetelu ::

yoco

tisti kao dobri buildi so večinoma za late game faze, pol raj poglej best early weapons, pa igras okoli tega.

Drugače je samurai verjetno top klas za zacet, k že imaš katano. V zacetni regiji lahko dobis se drugo in igraš z dvema. Katano lahko opremis z cel kup različnimi ash of wars, verjetno najbolj priporočljivo je v blood katano, ker je bloodloss full mocen v ER.

Kar se tiče zacetnih tock, gres komot do 20 ali celo 25 vigor direkt, potem pa ali dexterity ali arcane, ce gres na blood katano. Ostalo lahko ignoriras prve dve, tri regije, kar bo pomenilo sigurno 20-30 ur igranja, potem ti bo pa ze marsikej jasno

oo7 je izjavil:

In že kdo sprobal DLC ?

Jaz sem že malo igral. V 3 poisksusu sem premagal nekega viteza v grobnici. Tudi tisto grobnico kjer je polno jarov notri sem že preigral tam je bil zelo šibek pol šef. Sem pa probal fire velikana ta me je pa zmelel pa tudi nobene večje škode mu nisem povzročil.



sem probal ja, malo sem samo raziskoval prvo regijo. Fromsoft je sel nerfat magma blades dan prej, tko da FFS. A se nisi opupal, pa si naredil non NG+ lik :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

yoco je izjavil:


Hvala obema. Moj največji problem, je da ne vem kako si ustvariti dober build. Npr. zelo me vleče, da bi začel s Samurajem, ampak nimam blage veze kam vlagat točke. Pa tudi kakšen mage me mika! Je kakšna stran, ki ima dobre builde za ogledat? Pa ne mislim take kot so na YT, kjer moraš pol mape prepotovati da prideš do itemov preden sploh začneš res igrati!


Pomembno je, da vlagaš v vigor s tem ti raste rdeča črta se pravi več vigorja večja rdeča življenska črta + na nekatere stvari boš bolj odporen.
Potem je pomembno vlagati v endurance to je stamina zelena črta. Zelo pombmeno, ker vsak preval ali block ali zmaah orožja porablja stamino in če ti jo sredi boja zmanjka in se počasi polni je lahko smrtno nevarno + večrja stamina težjo in boljšo opremo lahko uporabljaš.
Potem se odloči med strenght in dextirity strenght je za bolj težja orožja kot so great swordi, kladiva... in DEX za hitrejša lažja orožja kot so npr noži, katane...
Mind je modra črta večja kot je več urokov lahko uporabiš ali posebnih napadov s orožji.
Potem imaš pa še inteligence to je magija, faith ima svoje uroke in arkane spet svoje.

Moraš tudi malo gledati katero orožje potrebuje kaj od zgoraj naštetega npr od strenght, dex, inteligence, faith ali arcane.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:




sem probal ja, malo sem samo raziskoval prvo regijo. Fromsoft je sel nerfat magma blades dan prej, tko da FFS. A se nisi opupal, pa si naredil non NG+ lik :D


Tudi jaz sem malo raziskoval s torentom. Ne sem šel kar s svojim NG+ likom v DLC edino pri Renali sem malo prerazporedil točke, da imam višji vigor kot je bilo svetovano :)





yoco je izjavil:


Hvala obema. Moj največji problem, je da ne vem kako si ustvariti dober build. Npr. zelo me vleče, da bi začel s Samurajem, ampak nimam blage veze kam vlagat točke. Pa tudi kakšen mage me mika! Je kakšna stran, ki ima dobre builde za ogledat? Pa ne mislim take kot so na YT, kjer moraš pol mape prepotovati da prideš do itemov preden sploh začneš res igrati!



Še nekaj zelo pomembnega. Ko ubiješ sovražnika dobiš rune in malo spremljal koliko run rabiš, da lahko nadgradiš level in, ko jih imaš dovolj takoj vložil v nov level. Ker če te bo sovražnik ubil in če ne boš pobral run in te bo prej še enkrat ubil boš ob vse tiste nabrane rune.
Pa ne rabiš se takoj zaletet po celotni mapi, če bodo sovražniki premočni pojdi nazaj, do tistih katere si že premagal in malo nafarmaj rune in jih vlagaj v level, da postaneš močnejši.
Vsakič, ko se vsedeš k ognju se level resetira in sovražniki so nazaj razen šefov.

jijetelu ::

Star Lined Sword FTW :D

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

Star Lined Sword FTW :D


Nisem še našel. Kar se tiče orožij zaenkrat nisem našel še nič omembe vrednega.

oo7 ::

ELDEN RING Shadow of the Erdtree - Official Launch Trailer

oo7 ::

Black Knight Edreed me je zdaj ene 10x razbil ;(( do konca agresiven. Tako malo premora med njegovi napadi,da se je že pozdravit težko jih vmes že dobiš.

oo7 ::

Malo sem bral forum na Steamu in kar veliko jih jamra, da je DLC Shadow of Erdtree pretežak.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Malo sem bral forum na Steamu in kar veliko jih jamra, da je DLC Shadow of Erdtree pretežak.


hja, brez upgradov je kr ja, zato je pa smiselno čimprej upgradat vsaj par levelov, potem pa postane nekje v rangu zadnjih regij.

garrv ::

To je to. Mazohizem na kubik. Malo spominja na Isshin the Sword Saint fight.

Magic1 ::

Sem ugotovil, da sploh nisem Mogha pokončal v game+. Še dostopa nisem imel do palače:)). Mi je uro in pol vzelo, da sem prišel do Mogha in potem je guznu v 30s. 5 min DLCja pa je bilo treba it spat.
Magic

oo7 ::

Sem našel v enih rovtah talisman dvoglavo želvo za hitro regeneracijo stamine :)

Stan57 ::

In kje so te rovte?
aeaea

oo7 ::

Stan57 je izjavil:

In kje so te rovte?


Sem označil rdeči križ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

PacificBlue ::

Žal je novi update 1.12, ki je potreben za dlc onemogocil flawless widescreen in bom moral na igranje se malo počakati.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Na naslednji update ?

oo7 ::

Že komu uspelo fentat fire golema ?
Sem probal parkrat pa nisem niti blizu, da bi ga premagal. Tudi škoda na njemu je minimalna on pa dve brci in je konec.

PacificBlue ::

oo7 je izjavil:

Na naslednji update ?


Ne, šlo je:).

Sem malo pofixal.

tnx god for reddit.

Prvi boss Dancing Lion je bil kar easy.:)

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

V 6 poiskusu padla Rellana :)
Sem zamenjal njeno dušo za Rellana twinn blades ni slabo :)
Namesto twin blades pa lahko vzameš tudi vrok dve luni ampak zahteva 72 inteligence.

PacificBlue ::

Tole je bilo pa na knap:) V prvo.
Moram rečt, da s tem svojim blackflame buildom nimam pretežkega dela.

jijetelu ::

Uglavnem, rabim se eno Sword of Night katano :D

oo7 ::

Seznam šefov in mini šefov in invaderjev katere mi je uspelo premagati, do zdaj.

Ghostflame Dragon
Logur The Beat Claw
Ulcerated Tree Spirit
Ancient Dragon man
Demi Human Swordmaster Onze
Blackgaol knight
Troll Knight
Rellana Twin Moon Knight (tole je zaenkrat edini pravi šef)
Death Knight
Black Knight Edredd


Sem si jih zapisal :))

oo7 ::

Shadow of erdtree ima na Steamu trenutno oceno Mixed. Veliko negativnih opisov pravi, da je DLC pretežak.

Magic1 ::

Jaz imam zelo dober tanky build lvl 225 in me pohopsajo za šalo, če sem nepazljiv. Pač vsak miss gre meni tretjina HP. S tem, da te močnejši nasprotniki vržejo skoraj vedno na rit. In preden se dvigneš, že prileti nasljednji hit:)) Je treba mal kombinirat s orožji in ščiti ter se prilagajat nasprotniku. Folk je pozabil, da je igro v osnovi preigral s pomočjo walktroujev, zdaj jim pa ne gre, ker jih še ni in še iz forme so>:D
Magic
««
33 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Igre
1368179789 (67) oo7
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26035192 (1457) oo7
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
856705 (957) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
789890 (858) jijetelu
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9912564 (1366) yayo

Več podobnih tem