» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
14 / 38
»»

jijetelu ::

načelno se bolj splača za Sellen, k neki več dobiš, a en spell al neki, ne spomnem se

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

načelno se bolj splača za Sellen, k neki več dobiš, a en spell al neki, ne spomnem se


Sem pogledal če pomagaš Sellen ubiti lovca dobiš od Jerrena opermo, glinstone kris in shard spiral.

Če pomagaš Jerrenu pa dobiš witch crown glinstone, Sellen bell bearing in Ancient Dragon Smithing Stone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

fiti ::

@oo7
Black Knife Tiche je res močan. Morgott the Omen King je padel v tretjem poskusu. Lahko bi že v prvem, pa me je zanimalo kako gre vse skupaj.

oo7, si že dobil kakšen Anicent Dragon Somber Smithing Stone?

Nepheli quest sem zaključil. Potem ko premagas Morgott se zavzame prestol v Stromveil catle in ti, da za nagrado da Anicent Dragon stone :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fiti ()

oo7 ::

fiti je izjavil:

@oo7
Black Knife Tiche je res močan. Morgott the Omen King je padel v tretjem poskusu. Lahko bi že v prvem, pa me je zanimalo kako gre vse skupaj.

oo7, si že dobil kakšen Anicent Dragon Somber Smithing Stone?

Nepheli quest sem zaključil. Potem ko premagas Morgott se zavzame prestol v Stromveil catle in ti, da za nagrado da Anicent Dragon stone :)



Bom sprobal Black Knife Tiche. Morgott the Omen King tega še nisem srečal.

Ja en Acient dragon stone sem že našel imam že dlje časa Moonveil katano na +10 :D

jijetelu ::

fiti je izjavil:

@oo7
Black Knife Tiche je res močan. Morgott the Omen King je padel v tretjem poskusu. Lahko bi že v prvem, pa me je zanimalo kako gre vse skupaj.

oo7, si že dobil kakšen Anicent Dragon Somber Smithing Stone?

Nepheli quest sem zaključil. Potem ko premagas Morgott se zavzame prestol v Stromveil catle in ti, da za nagrado da Anicent Dragon stone :)


pred end-gamom je na voljo samo eden, ki je načelno dosegljiv skoraj čisto na začetku, samo v Mohgwyn Palace moreš pridet

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

fiti je izjavil:

@oo7
Black Knife Tiche je res močan. Morgott the Omen King je padel v tretjem poskusu. Lahko bi že v prvem, pa me je zanimalo kako gre vse skupaj.

oo7, si že dobil kakšen Anicent Dragon Somber Smithing Stone?

Nepheli quest sem zaključil. Potem ko premagas Morgott se zavzame prestol v Stromveil catle in ti, da za nagrado da Anicent Dragon stone :)


pred end-gamom je na voljo samo eden, ki je načelno dosegljiv skoraj čisto na začetku, samo v Mohgwyn Palace moreš pridet


Pa enega dobiš če opraviš quest čarovnice Sellen samo jo moraš ubiti.

jijetelu ::

mislim da lahko dobis 3 po zaključku nekih questov, samo se vsi neki vlečejo v endgame

lojz123 ::

Sem se trudi z Black Knife Tiche kakšnih 20 minut pa ga nisem uspel
sta pa padla Morgott the Omen King in Astela obadva kar hitro po nekaj poskusih
Trenutno sem v začel z zasneženo pokrajino

oo7 ::

Jaz sem še vedno v Altas Plateau. Do zdaj se mi zdi še najlepša lokacija. Trenutno sem v neki vasi kjer imajo čarovnice žurko plešejo in se nekaj derejo :)

fiti ::

@lojz123
Black knife spravi ob skalni rob, rogel, desno od tam kjer prileze ven, ce si obrnjwn proti njemu. Ko ga začneš obdelovat z mečem obstane. Poglej Youtube ;)

Badwolff ::

Končal Ranni Quest, najtežji je bil Blaidd, ampak ma exploit oz cheese.
Zdej se pa materam z Black Blade Kindred. Parkrat sva ga z Olegom že spravila na 10%, pa se je zlizal. Mogoče danes pade.

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Končal Ranni Quest, najtežji je bil Blaidd, ampak ma exploit oz cheese.
Zdej se pa materam z Black Blade Kindred. Parkrat sva ga z Olegom že spravila na 10%, pa se je zlizal. Mogoče danes pade.



Eden težjih šefov. Takrat še nisem imel mimika tako, da sem tega kar na daljavo premagal čeprav sem rabil veliko časa in ogromno puščic.

jijetelu ::

mah, premlatiš ga preden sploh karkol naredi :D

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

mah, premlatiš ga preden sploh karkol naredi :D



Ko sem prvič prišel tja preko enega teleporta sem bil še zelo nizek level me je razkopal v 1 sekundi :)

Tisti, ki je v hiši sem mu pa zaenkrat dal 6 Deathroot menda mu jih moraš dati 9. Po četrti postane nasilen.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

mah, premlatiš ga preden sploh karkol naredi :D



Ko sem prvič prišel tja preko enega teleporta sem bil še zelo nizek level me je razkopal v 1 sekundi :)

Tisti, ki je v hiši sem mu pa zaenkrat dal 6 Deathroot menda mu jih moraš dati 9. Po četrti postane nasilen.


ja, tam ga udariš 2x pa neha, sicer pa ga ubiješ pa dobiš edino pametno stvar :D

a se slučajno spomnis kje je ta portal ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

mah, premlatiš ga preden sploh karkol naredi :D



Ko sem prvič prišel tja preko enega teleporta sem bil še zelo nizek level me je razkopal v 1 sekundi :)

Tisti, ki je v hiši sem mu pa zaenkrat dal 6 Deathroot menda mu jih moraš dati 9. Po četrti postane nasilen.


ja, tam ga udariš 2x pa neha, sicer pa ga ubiješ pa dobiš edino pametno stvar :D

a se slučajno spomnis kje je ta portal ?



Če se ne motim v Limgrave kjer srečaš viteza, ki potem sedi za okroglo mizo. Tam blizu v ruševinah kjer njega srečaš premagaš tistega mini šefa na čolnu potem pa ti on sporoči lokacijo portala, ki te teleportira v Bestial Sanctum.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

mah, premlatiš ga preden sploh karkol naredi :D



Ko sem prvič prišel tja preko enega teleporta sem bil še zelo nizek level me je razkopal v 1 sekundi :)

Tisti, ki je v hiši sem mu pa zaenkrat dal 6 Deathroot menda mu jih moraš dati 9. Po četrti postane nasilen.


ja, tam ga udariš 2x pa neha, sicer pa ga ubiješ pa dobiš edino pametno stvar :D

a se slučajno spomnis kje je ta portal ?


Če se ne motim v Limgrave kjer srečaš viteza, ki potem sedi za okroglo mizo. Tam blizu v ruševinah kjer njega srečaš premagaš tistega mini šefa na čolnu potem pa ti on sporoči lokacijo portala, ki te teleportira v Bestial Sanctum.


aja ta protal, sem mislil da si se early game teleportiral k Black Bladu :P

tam moreš met pol jajca, pa pritistn ono Gargoyle k stoji pred vrati :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

jijetelu je izjavil:



aja ta protal, sem mislil da si se early game teleportiral k Black Bladu :P

tam moreš met pol jajca, pa pritistn ono Gargoyle k stoji pred vrati :D :D



Ja saj se s tem portalom teleportiraš v Caleid kjer so odprta vrata hrbet ti pa kaže gargoyle. V tisti stavbi pa hraniš tistega velikega z deathrooti.

Badwolff ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

mah, premlatiš ga preden sploh karkol naredi :D



Ko sem prvič prišel tja preko enega teleporta sem bil še zelo nizek level me je razkopal v 1 sekundi :)

Tisti, ki je v hiši sem mu pa zaenkrat dal 6 Deathroot menda mu jih moraš dati 9. Po četrti postane nasilen.


ja, tam ga udariš 2x pa neha, sicer pa ga ubiješ pa dobiš edino pametno stvar :D


Ti pa si hud.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

jijetelu ::

Badwolff je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

mah, premlatiš ga preden sploh karkol naredi :D



Ko sem prvič prišel tja preko enega teleporta sem bil še zelo nizek level me je razkopal v 1 sekundi :)

Tisti, ki je v hiši sem mu pa zaenkrat dal 6 Deathroot menda mu jih moraš dati 9. Po četrti postane nasilen.


ja, tam ga udariš 2x pa neha, sicer pa ga ubiješ pa dobiš edino pametno stvar :D


Ti pa si hud.


načelno je to dost klasičen način igranja DS iger, vedno obstajajo načini, kako pridet zelo hitro do kake zelo dobre stvari, če mogoče žrtvuješ kak (manj pomemben) quest, vedno se je dalo dobit zelo hud armor ali orožje ali prstan (talisman) na tak način, pa tako ali tako če hočeš popolnoma spoznat vse questline, potrebuješ večkratno preigravanje

p.s. če bi dropnil ancient somber stone, verjem bi ga ljudje pobijal takoj na začetku kot za šalo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

Jaz sem prišel za obzidje Capital Outskirts. In kot nalašč tam še en Gargoyle :) ko je bil ravno danes omenjen.

oo7 ::

Tisti, ki uporabljate Moonveil katano kakšen scaling imate pri str, dex in int ? Scaling to mislim na črke S,A,B,C,D,E.

lojz123 ::

Nisem in nisem mogel Sellen presaditi Primal Glintstone končno našel rešitev
izgleda da sem babo ponevedoma udaril in sem zato moral najprej opravit molitev v Church of Vows

Badwolff ::

Saj res, church of wows.
Tam v mavzoleju sem merchanta hotel ubit, pa se je izkazal za magic spammerja ?.

Gregex ::

Kaj eni delate, da imate 100+ ur, pa še niste končali? Jaz včeraj končal pri 85 urah, level 147 in raziskal vse, ajd mogoče 99%. Igra definitivno GOTY, pa naj izdajo do konc leta kar hočejo. Igra mi je bla na začetku ful težka, tam do Godricka, pol pa je šlo bolj kot ne kot po maslu. Najtežji boss mi je bil Malenia, tist barrage salvo je kr neki. In pa jaz lepo uporabljal tiste začetne volkove kot spirit, ki so kr neki. Nekje na dveh tretjinah zamenjal na op +10 mimica, heh, too easy. Spiriti nrdijo igro prelahko imo, a če so v igri uporabljaj, zakaj bi se mučil in iz tega vidika mi je bla to najlažja souls igra, kajti vse igre sem preigral solo, brez pomoči. Po pravici povedano, pa se mi ne da it ng+, preveč drugih iger za preigrat.

TRY FINGERS BUT HOLE :))

oo7 ::

lojz123 je izjavil:

Nisem in nisem mogel Sellen presaditi Primal Glintstone končno našel rešitev
izgleda da sem babo ponevedoma udaril in sem zato moral najprej opravit molitev v Church of Vows



Tudi jaz nisem mogel dokler nisem govoril z Jerrenom. Jaz je nisem udaril.

oo7 ::

Gregex je izjavil:

Kaj eni delate, da imate 100+ ur, pa še niste končali? Jaz včeraj končal pri 85 urah, level 147 in raziskal vse, ajd mogoče 99%. Igra definitivno GOTY, pa naj izdajo do konc leta kar hočejo. Igra mi je bla na začetku ful težka, tam do Godricka, pol pa je šlo bolj kot ne kot po maslu. Najtežji boss mi je bil Malenia, tist barrage salvo je kr neki. In pa jaz lepo uporabljal tiste začetne volkove kot spirit, ki so kr neki. Nekje na dveh tretjinah zamenjal na op +10 mimica, heh, too easy. Spiriti nrdijo igro prelahko imo, a če so v igri uporabljaj, zakaj bi se mučil in iz tega vidika mi je bla to najlažja souls igra, kajti vse igre sem preigral solo, brez pomoči. Po pravici povedano, pa se mi ne da it ng+, preveč drugih iger za preigrat.

TRY FINGERS BUT HOLE :))



Na koncu bo krepko čez 100 ur ogoče celo 200 :) počasi se daleč pride.

Ja z spiritsi je igra lažja kot prejšnje DS igre sploh, ko imaš enkrat npr mimika na +10

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Saj res, church of wows.
Tam v mavzoleju sem merchanta hotel ubit, pa se je izkazal za magic spammerja ?.


A ni tam želva s klobukom ?

jijetelu ::

Gregex je izjavil:

Kaj eni delate, da imate 100+ ur, pa še niste končali? Jaz včeraj končal pri 85 urah, level 147 in raziskal vse, ajd mogoče 99%. Igra definitivno GOTY, pa naj izdajo do konc leta kar hočejo. Igra mi je bla na začetku ful težka, tam do Godricka, pol pa je šlo bolj kot ne kot po maslu. Najtežji boss mi je bil Malenia, tist barrage salvo je kr neki. In pa jaz lepo uporabljal tiste začetne volkove kot spirit, ki so kr neki. Nekje na dveh tretjinah zamenjal na op +10 mimica, heh, too easy. Spiriti nrdijo igro prelahko imo, a če so v igri uporabljaj, zakaj bi se mučil in iz tega vidika mi je bla to najlažja souls igra, kajti vse igre sem preigral solo, brez pomoči. Po pravici povedano, pa se mi ne da it ng+, preveč drugih iger za preigrat.

TRY FINGERS BUT HOLE :))


ja, nasploh so boss fighti eden od enostavnejših delov igre, se mi zdi da so kombinacije določenih navadnih sovražnikov težje, bossi bi morali biti težji,
glede na moj vidik, v 85 ur igranja, samostojnega raziskovanja in spremljanja questov, če v tem času narediš 70% vsega, si hud hud mojster, drugo je če igraš po vodiču, tisto brez problema

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

Gregex je izjavil:

Kaj eni delate, da imate 100+ ur, pa še niste končali? Jaz včeraj končal pri 85 urah, level 147 in raziskal vse, ajd mogoče 99%. Igra definitivno GOTY, pa naj izdajo do konc leta kar hočejo. Igra mi je bla na začetku ful težka, tam do Godricka, pol pa je šlo bolj kot ne kot po maslu. Najtežji boss mi je bil Malenia, tist barrage salvo je kr neki. In pa jaz lepo uporabljal tiste začetne volkove kot spirit, ki so kr neki. Nekje na dveh tretjinah zamenjal na op +10 mimica, heh, too easy. Spiriti nrdijo igro prelahko imo, a če so v igri uporabljaj, zakaj bi se mučil in iz tega vidika mi je bla to najlažja souls igra, kajti vse igre sem preigral solo, brez pomoči. Po pravici povedano, pa se mi ne da it ng+, preveč drugih iger za preigrat.

TRY FINGERS BUT HOLE :))


ja, nasploh so boss fighti eden od enostavnejših delov igre, se mi zdi da so kombinacije določenih navadnih sovražnikov težje, bossi bi morali biti težji,
glede na moj vidik, v 85 ur igranja, samostojnega raziskovanja in spremljanja questov, če v tem času narediš 70% vsega, si hud hud mojster, drugo je če igraš po vodiču, tisto brez problema



Brez vodiča v kratkem času skoraj nemogoče narediti vse queste.

oo7 ::

Jaz pa, ko končam bom šel NG+ ampak ne bom tako podrobno raziskoval mape v grobnicah... ampak večinoma samo glavna zgodba.

Sedaj igram DEX + magija

V NG+ bom šel DEX + faith holy

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Jaz pa, ko končam bom šel NG+ ampak ne bom tako podrobno raziskoval mape v grobnicah... ampak večinoma samo glavna zgodba.

Sedaj igram DEX + magija

V NG+ bom šel DEX + faith holy


jst igram NG+, delam queste, k jih v prvem igranju nisem, oz. delaš drugo varianto pa bolj kot ne pobijam samo šefe

jijetelu ::

ubistvu je pa NG+ dost fun igrat, ker si načelno dost overpovered, praktično vse ubijem z 1 udarcem, šefi padejo preden sploh kej naredijo

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

ubistvu je pa NG+ dost fun igrat, ker si načelno dost overpovered, praktično vse ubijem z 1 udarcem, šefi padejo preden sploh kej naredijo


Pa veliko več run dobiš od padlega nasprotnika. Menda je 550% več v NG+

oo7 ::

Na zemljevidu kjer so oblaki in zakrivajo del mape tam bi mogočee lahko bili postavljeni DLC-ji čeprav From softvare niso še nič uradno napovedali.

fiti ::

oo7 je izjavil:

Tisti, ki uporabljate Moonveil katano kakšen scaling imate pri str, dex in int ? Scaling to mislim na črke S,A,B,C,D,E.


Jaz imam:
Str-E
Dex-C
Int-B

oo7 ::

fiti je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tisti, ki uporabljate Moonveil katano kakšen scaling imate pri str, dex in int ? Scaling to mislim na črke S,A,B,C,D,E.


Jaz imam:
Str-E
Dex-C
Int-B



Jaz pa imam

Str-E
Dex-B
Int-B

jijetelu ::

k upgradaš orožje, se te stvari lahko spremenijo

Lonsarg ::

Saj na Wiki lepo piše za vsako orožje točne številke, brez veze se zanasat na pomankljive ingame informacije, alt-tab med igranjem je obvezen :)
https://eldenring.wiki.fextralife.com/M...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

Lonsarg je izjavil:

Saj na Wiki lepo piše za vsako orožje točne številke, brez veze se zanasat na pomankljive ingame informacije, alt-tab med igranjem je obvezen :)
https://eldenring.wiki.fextralife.com/M...


Ja to ti kaže samo prve dve številki koliko je, ko nadgradiš na +10 potem imaš še + od Dex in Int.

Npr pri Moonveil imam jaz

Phy 178+144
Mag 213+185

Lonsarg ::

Aha vidim da so res tabele zaenkrat zgolj za standard. Očitno jih čaka še nekaj dela da porihtajo tudi tabele za različne infusione, vsaj sklepam da ima Elden Ring enako infusione kot jih je imel Dark Souls?

Edit: Sm zgooglal da klasičnih infusionov več ni, da pa Ashes of war potencialno delujejo podobno kot infusion v smislu da spremenijo scaling orožja. Tak da v bistvu bi rabil za vsak Ash svojo tabelo najbrž, to se p nobenmu ne bo dal delat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

Črke so tudi pomembne. Bolj kot orožje spraviš od E, do S več škode bo delalo.


Ko bom šel NG+ bom v rebirthu namesto v INT tokrat vložil v Faith. Menda je dobro orožje za faith Coded Sword :) čeprav ga še nisem našel.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Črke so tudi pomembne. Bolj kot orožje spraviš od E, do S več škode bo delalo.


Ko bom šel NG+ bom v rebirthu namesto v INT tokrat vložil v Faith. Menda je dobro orožje za faith Coded Sword :) čeprav ga še nisem našel.


sej lahko velikokrat respecas lik med igro, pač probaš več variant, ne rabiš skoz isto igrat, Coded Sword dobiš dost enostavno, v Capitol prideš pa je to to

oo7 ::

Zanimivo coded sword ne dela nič PHY damage ampak samo holy kar pomeni, da je orožje res samo za tiste s faith buildom.

https://eldenring.wiki.fextralife.com/C...

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Črke so tudi pomembne. Bolj kot orožje spraviš od E, do S več škode bo delalo.


Ko bom šel NG+ bom v rebirthu namesto v INT tokrat vložil v Faith. Menda je dobro orožje za faith Coded Sword :) čeprav ga še nisem našel.


sej lahko velikokrat respecas lik med igro, pač probaš več variant, ne rabiš skoz isto igrat, Coded Sword dobiš dost enostavno, v Capitol prideš pa je to to



Vem ja sem že enkrat naredil rebirth in zmanjšal točke STR in jih dal več v INT, da Moonveil dela več škode. Trenutno sem zadovoljen s Moonveil pa še Coded sworda nisem našel. Sem komaj prišel v Royal.

jijetelu ::

mah, k enkrat začneš igrat z Rivers of Blood, je vse ostal bolj beda ?

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

mah, k enkrat začneš igrat z Rivers of Blood, je vse ostal bolj beda ?


Tudi še nisem našel. Aha pri tem meču pa moraš vlagati v arcane.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

mah, k enkrat začneš igrat z Rivers of Blood, je vse ostal bolj beda ?


Tudi še nisem našel. Aha pri tem meču pa moraš vlagati v arcane.


tega dobiš k prideš na sneg, je pa verjetno eden najmočnejših orožij v igri, arcane na 80 :D ... verjetno bodo nerfal ob nasl. patchu, verjetno tako DPS kot range

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

mah, k enkrat začneš igrat z Rivers of Blood, je vse ostal bolj beda ?


Tudi še nisem našel. Aha pri tem meču pa moraš vlagati v arcane.


tega dobiš k prideš na sneg, je pa verjetno eden najmočnejših orožij v igri, arcane na 80 :D ... verjetno bodo nerfal ob nasl. patchu, verjetno tako DPS kot range


Zdaj si mi pa dal mislit :)) sem pogledal na you tube zgledano noro ta rivers of Blood :)

Se bo treba odločit faith ali arcane :))


V eni igri je 10x Larval Tear v NG+ je novih 10 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Badwolff ::

Sam bom kar z bloodfangom dokončal imo. Mogoče v ng+, ampak bom najverjetneje probal magic.
««
14 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1406186124 (155) Gregor459
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7910173 (175) oo7
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
867059 (263) oo7
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26035677 (1942) oo7
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9912703 (1505) yayo

Več podobnih tem