» »

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware)

««
17 / 31
»»

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

tam ja, ene 3je


Ja jaz sem tisto pustil za kdaj drugič. Enega mi je uspelo drugi me je že fental.

oo7 ::

Tudi jaz prišel, do Melanije. Šel ene 5 borb dvakrat spirrits in 3x summon drugega igralca brez uspeha. Ta šefica je živ hudič.

oo7 ::

Druga faza borbe z Melanijo je kr nekej :| izstreli se zdraven tebe nato odpre cvet 1 sekunda you died.

jijetelu ::

uglavnem, sem probal malo pomagat ljudem pri Melaniji, opažam, da je pomojem problem to, da ljudje pokličejo 2 pomočnika, potem ma ona precej veliko HP in pa vsakokrat k daje DMG se heala, in jo je nemogoče, men kot pomočniku zmanjka FP, k maš polovico resoursov.

jst vam preglagam da sami equipate great shield, ga skoz uporabljajte, pa pokličite enga samega pomočnika, po možnosti z bleed ali mage buildom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

uglavnem, sem probal malo pomagat ljudem pri Melaniji, opažam, da je pomojem problem to, da ljudje pokličejo 2 pomočnika, potem ma ona precej veliko HP in pa vsakokrat k daje DMG se heala, in jo je nemogoče, men kot pomočniku zmanjka FP, k maš polovico resoursov.

jst vam preglagam da sami equipate great shield, ga skoz uporabljajte, pa pokličite enga samega pomočnika, po možnosti z bleed ali mage buildom



Je možno imeti dva pomočnika ? Dva igralca ?

oo7 ::

Aha sem ugotovil lahko dva igralca. Ja potem ima Melania ogromno zdravja se ne splača. Škoda, ker ni mogoče povezati Pc in Ps5, da bi prišel v pomoč :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jijetelu ::

kukr sem videl, večinoma kličejo po 2 pomočnika

še na primerih, kako to zgleda v praksi



oo7 ::

Ja je opazna razlika v njenem zdravju v prvem videu kjer sta samo dva ga ima manj. Se pravi, ko pomagaš pri Melaniji za vsako zmago dobiš 480 000 run ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

fiti ::

Padla je Malenia, končno ene 50 poskusov zagotovo :) Jaz sem pogledal yootube, link spodaj.

Najprej sem predelal avojo statistiko, tako da sem lahko uporabil Fallingstar Beast Jaw (+10) in Agheel Flame, ki ga dobiš v Caelidu pri svetišču zmajev. Poelg tega sem uporabil Distinguished Greatshield in ga nadgradil do +18.

Pomembno je, da pri skoku na polico nisi prelahek, ker moraš priti gor res počasi. Od medaljonov sem imel Immuzing Horn Charm za zaščito pred Rot. Curlean Meririan Amber Medalion +1 za večji FP in HP, ter Starscourge Heirloom za dvig Faith.

Uprabil sem še Morgoots Great Rune za povečanje HP.

Potem jo pa s police samo tolčeš in ves čas paziš na endurance, ker ko gre v Waterflow dance, ti mora endurance držati ščit. Tako dokaj zlahka prideš v drugo fazo. V drugi fazi tako stečeš pod njo naprej, spustiš spirit. Jaz sem uporabil Black Knife Tiche, ki se odlično izmika. Splezaš na polico in ponoviš vajo. Ko jo zbiješ pod polovico gre Malenia v cvet in je Scarlet Rot neizogiben, takrat samo filađ steklenico z HP, dokler ne preneha. Ako si še cel dokončaš delo z Fallingstar Beast Jaw in ves čas gledaš HP, ker si zastrupljen Rot.

Danes mi je uspelo v ene 14 poskusih. Včeraj sem jih z neposrednim bojem naredil vsaj 35, prišel večkrat v drugo fazo amapk tam je bilo hitro konec.

fiti ::

@jijetelu

prvi posnetek je adijo pamet. To si ti igral? Eni res obvadajo/obvladate. Jaz sem amater ;)

oo7 ::

fiti je izjavil:

Padla je Malenia, končno ene 50 poskusov zagotovo :) Jaz sem pogledal yootube, link spodaj.

Najprej sem predelal avojo statistiko, tako da sem lahko uporabil Fallingstar Beast Jaw (+10) in Agheel Flame, ki ga dobiš v Caelidu pri svetišču zmajev. Poelg tega sem uporabil Distinguished Greatshield in ga nadgradil do +18.

Pomembno je, da pri skoku na polico nisi prelahek, ker moraš priti gor res počasi. Od medaljonov sem imel Immuzing Horn Charm za zaščito pred Rot. Curlean Meririan Amber Medalion +1 za večji FP in HP, ter Starscourge Heirloom za dvig Faith.

Uprabil sem še Morgoots Great Rune za povečanje HP.

Potem jo pa s police samo tolčeš in ves čas paziš na endurance, ker ko gre v Waterflow dance, ti mora endurance držati ščit. Tako dokaj zlahka prideš v drugo fazo. V drugi fazi tako stečeš pod njo naprej, spustiš spirit. Jaz sem uporabil Black Knife Tiche, ki se odlično izmika. Splezaš na polico in ponoviš vajo. Ko jo zbiješ pod polovico gre Malenia v cvet in je Scarlet Rot neizogiben, takrat samo filađ steklenico z HP, dokler ne preneha. Ako si še cel dokončaš delo z Fallingstar Beast Jaw in ves čas gledaš HP, ker si zastrupljen Rot.

Danes mi je uspelo v ene 14 poskusih. Včeraj sem jih z neposrednim bojem naredil vsaj 35, prišel večkrat v drugo fazo amapk tam je bilo hitro konec.




Čestitam :)

Tudi jaz pred kakšne pol ure premagal Melanijo ampak sem moral narediti radikalne spremembe :)

Probal sem z dvema igralcema to je bilo najslabše probal z enim igralcem tudi ni šlo probal z mimikom tudi ni šlo. Moonlight katana mi tudi ni dobro služila.

Tako, da sem šel v rebirth in vse točke iz INT vložil v Arcane in uporabil Rivers of Blood + Black Knife Tiche Ashes (odličen ASH za šefa, ker skos vrši pritisk) in Melanija je padla v drugem poiskusu prej z Moonveil katano verjetno kakšnih20 poiskusov.


Kam pa zdaj od tu naprej ? :) Verjetno povzročiti tisti največji greh kot pravi Melina :)

fiti ::

Bravo!
Me res zanima ta Katana. Bom šel v ponoven rebirth očitno ;)

Sem se pa včeraj dal poklicati v Igro in moram rečti, da je bilo precej zabavno. Ali se še dogaja, da ti uničijo save datoteke?

Badwolff ::

Kako pa narediš backup?
Če hočeš platinum rabiš vse tri konce, pa se mi res ne bo dalo 3x preigrat vsega.

Lonsarg ::

Tisti bug za uničen save so odpravili (pa tudi ni bil popolnoma uničen, ker so obstajala navodila kako tak save rešiti, neka fora z hitrim teleportom).

Drugače pa za lažje spanje tukaj piše kako do lokacije "SAVE" ki jo je treba backupirat: https://gamertweak.com/bloxburg-school-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

fiti je izjavil:

Bravo!
Me res zanima ta Katana. Bom šel v ponoven rebirth očitno ;)

Sem se pa včeraj dal poklicati v Igro in moram rečti, da je bilo precej zabavno. Ali se še dogaja, da ti uničijo save datoteke?



Rivers of blood je res super orožje proti Melaniji ampak ima tudi slabost proti Moonveil katani. Z Moonveill katano lahko nasprotnika držiš na distanci z Rivers of blood pa moraš od blizu in, ko se enkrat upehaš si ranljiv. Pa tudi vse točke vložiti v arkane potem nimaš nič od urokov, ker tam je večina Faith in Inteligence. Drugače pa za od blizu Rivers of blood dela hudo škodo.

Probaj itak imaš najbrž polno torbo laval tearov in malo eksperemintiraš :)


Kar se tiče save datotek naj bi uredili. Ampak ni bil problem v tem, da si ti šel nekomu pomagati z šefom ampak PvP način se pravi igralec proti igralcu.

Za vsak slučaj pa si na vsake toliko časa narediš backup. C:\Users\ime\AppData\Roaming (kopiraš in shraniš datoteko Elden ring)

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Kako pa narediš backup?
Če hočeš platinum rabiš vse tri konce, pa se mi res ne bo dalo 3x preigrat vsega.



Backup shrnajenega položaja ?

C:\Users\ime\AppData\Roaming (kopiraš in shraniš datoteko Elden ring)

Ali pa samo datoteko

C:\Users\ime\AppData\Roaming\EldenRing\7656119803003042 - mislim, da je taglavna datoteka ER0000.sl2

oo7 ::

Kdor je premagal Melanijo se splača njeno dušo zamenjati za njen meč Hand of Melania. Njen ash of war je doberv bistvu delaš tisto kot ona sekljaš :)



Verjetno bom v mavzoleju dvignil še eno njeno dušo in jo zamenjal Scarlet Aeonio tisto smrtonosno rožo, ki jo naredi v drugi fazi.

Badwolff ::

oo7 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Kako pa narediš backup?
Če hočeš platinum rabiš vse tri konce, pa se mi res ne bo dalo 3x preigrat vsega.



Backup shrnajenega položaja ?

C:\Users\ime\AppData\Roaming (kopiraš in shraniš datoteko Elden ring)

Ali pa samo datoteko

C:\Users\ime\AppData\Roaming\EldenRing\7656119803003042 - mislim, da je taglavna datoteka ER0000.sl2


Ps5

jijetelu ::

Elden Beast ni nic prav lusten z Rivers oz kateri koli drugim blood orozjem ??

Tribal ::

oo7 je izjavil:

Kdor je premagal Melanijo se splača njeno dušo zamenjati za njen meč Hand of Melania. Njen ash of war je doberv bistvu delaš tisto kot ona sekljaš :)



Verjetno bom v mavzoleju dvignil še eno njeno dušo in jo zamenjal Scarlet Aeonio tisto smrtonosno rožo, ki jo naredi v drugi fazi.



Podri en sprehajajoči se mavzolej in vzami oboje.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

Elden Beast ni nic prav lusten z Rivers oz kateri koli drugim blood orozjem ??



Sem pogledal in najslabše orožje za Elden beast je holy, ker to orožje ga celo zdravi, ker je v bistvu on bog. Najbolj mu škodi navadna fizična škoda se pravi verjetno STR ali DEX.

oo7 ::

Tribal je izjavil:


Podri en sprehajajoči se mavzolej in vzami oboje.


Ker so omejeni mavzoleji moram še videti kaj spusti glavni šef :)

oo7 ::

Evo pa sem preigral :P

Hoarah Loux sem kar hitro premagal.

Radagon of the Golden Order z njim tudi nisem imel večjih težav. Elden beast mi je bil pa zelo težak moji spirits so kar hitro umrli tako, da sem poklical na pomoč igralca šlo je v enem 8 poiskusu, ko sem dobil res dobrega soigralca.


Sedaj pa še zaključim formalnosti po mapi potem pa NG+ :P

fiti ::

Bravo, jaz sem v Farum Azula, sem pa zaključil queste od Alexandra, DungEater in Millicent.

oo7 ::

fiti je izjavil:

Bravo, jaz sem v Farum Azula, sem pa zaključil queste od Alexandra, DungEater in Millicent.


V Farum Azuli so vitezi kar zaj... sploh eden kateri ima dva meča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

NG+ se kar pozna je kar težja igra. Že na začetku sem imel kar nekaj dela s tistim konjenikom Tree sentinel blizu prve cerkve.

oo7 ::

V NG+ me malo moti, ker so na mapi ostale vse lokacije. Sedaj je težko vedeti kaj si obiskal in kaj ne razen če ne daješ tistih modrih krogov.

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

V NG+ me malo moti, ker so na mapi ostale vse lokacije. Sedaj je težko vedeti kaj si obiskal in kaj ne razen če ne daješ tistih modrih krogov.


sej lokacije ostanejo, kar je super, graci ti pa zginejo, tko da načelno na tistih lohkacijah, kjer vzameš grace, pač ubiješ še bossa, in si zmagal :D

oo7 ::

Elden Ring Patch 1.03.3


Features:

Fixes to Elden Ring general gameplay issues, like the input buffer on rolls.
Rebalanced player equipment.
Rebalanced enemy scaling. This includes enemy health, damage, and defense.
Rebalanced status effects and the implementation of the Madness status against normal enemies.
Custom camera parameters for bosses. You can now hopefully see what most bosses are actually doing.
Modified enemy AI, including previously unused attacks and new mechanics.
Redone enemy hitboxes, so that what you see is what hits you.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

V NG+ me malo moti, ker so na mapi ostale vse lokacije. Sedaj je težko vedeti kaj si obiskal in kaj ne razen če ne daješ tistih modrih krogov.


sej lokacije ostanejo, kar je super, graci ti pa zginejo, tko da načelno na tistih lohkacijah, kjer vzameš grace, pač ubiješ še bossa, in si zmagal :D


Ja to je tudi res. Zdaj, ko si igral NG+ si delal tudi še queste tako kot v prvi rundi ali si jih večinoma preskočil ?

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

V NG+ me malo moti, ker so na mapi ostale vse lokacije. Sedaj je težko vedeti kaj si obiskal in kaj ne razen če ne daješ tistih modrih krogov.


sej lokacije ostanejo, kar je super, graci ti pa zginejo, tko da načelno na tistih lohkacijah, kjer vzameš grace, pač ubiješ še bossa, in si zmagal :D


Ja to je tudi res. Zdaj, ko si igral NG+ si delal tudi še queste tako kot v prvi rundi ali si jih večinoma preskočil ?


določene, k jih v prvem igranju nisem oz. sem jih hotel tukaj drugače (drung eater pupet recimo) drugače pa bolj fokus na pobijanje bossov

oo7 ::

jijetelu je izjavil:


določene, k jih v prvem igranju nisem oz. sem jih hotel tukaj drugače (drung eater pupet recimo) drugače pa bolj fokus na pobijanje bossov


Tudi jaz bom šel samo po šefe.

Sem pa od Elden beast dušo spremenil v njegov meč Sacred Relic Sword :)



Ta meč je dober za spucat celotno vas z enim zamahom :)

oo7 ::

New Elden Ring Patch Buffs a Boss Who Got Accidentally Nerfed
Starscourge Radahn gets stronger.

https://www.ign.com/articles/elden-ring...

oo7 ::

Kateri fingers se uporabijo za navaden PvP ? Ne, da nekomu udreš v igro ampak arena ?

fiti ::

Ekola, tudi jaz premagal Elden Beast. Z Fallingstar Best Jaw in Mimic je šlo v petem poskusu. Zdaj moram izbrati samo še konec. Pred tem pa še malo naokoli.

oo7 ::

fiti je izjavil:

Ekola, tudi jaz premagal Elden Beast. Z Fallingstar Best Jaw in Mimic je šlo v petem poskusu. Zdaj moram izbrati samo še konec. Pred tem pa še malo naokoli.


Če imaš še kak mavzolej na voljo si naredi meč od Elden beast ;)

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Kateri fingers se uporabijo za navaden PvP ? Ne, da nekomu udreš v igro ampak arena ?


maš duelist furled finger, mislim da jih je večina interesentov tam pred vhodom v akademijo, drugače pač invadaš al pa pomagaš :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kateri fingers se uporabijo za navaden PvP ? Ne, da nekomu udreš v igro ampak arena ?


maš duelist furled finger, mislim da jih je večina interesentov tam pred vhodom v akademijo, drugače pač invadaš al pa pomagaš :D


Bom probal duelista.
Zdaj sem NG+ pa sem pustil znak pri Godricku in Renali pa ni nobeden potreboval pomoči.

scipascapa ::

ja nivo oz. tvoj level se gleda....

scipascapa ::

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:


določene, k jih v prvem igranju nisem oz. sem jih hotel tukaj drugače (drung eater pupet recimo) drugače pa bolj fokus na pobijanje bossov


Tudi jaz bom šel samo po šefe.

Sem pa od Elden beast dušo spremenil v njegov meč Sacred Relic Sword :)



Ta meč je dober za spucat celotno vas z enim zamahom :)


a to je un hud weapon, k farmaš rune potem?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:




Ta meč je dober za spucat celotno vas z enim zamahom :)

a to je un hud weapon, k farmaš rune potem?



Ja to je to. Za farmat res dobro enkrat udariš in spucaš celo planjavo :)

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kateri fingers se uporabijo za navaden PvP ? Ne, da nekomu udreš v igro ampak arena ?


maš duelist furled finger, mislim da jih je večina interesentov tam pred vhodom v akademijo, drugače pač invadaš al pa pomagaš :D



Hvala za lokacijo :)
Pred vhodom v akademijo je res polno duelistov.
Mogoče veš še za kakšen drug prostor :) ?

oo7 ::

Sem probal nekaj duelov. Ene tri izgubil ene 5 zmagal.

Kaj pomeni tista številka nad glavo duelista imel je 777 ? je to mogoče level ? Tega sem premagal :D

Me je eden pa dobro okrog prinesel vame vrgel neko tekočino in nisem bil zmožen se zdravit s flaškami tam sem izgubil.

oo7 ::

Dueli so res zanimivi. me čudi, da do zdaj ni še nihče uporabljal Blood of rivers :)

Jaz uporabljam Blood of rivers arcane sem nabil na 85 :)) in delam orng škodo bloodloss. Se pa tudi najdejo kakšni, ki me zmeljejo v nekaj sekundah.

Verjetno bom zdaj nekaj časa igral samo duele.

scipascapa ::

lahko kdo dropa kaj dobre opreme? ;)

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Dueli so res zanimivi. me čudi, da do zdaj ni še nihče uporabljal Blood of rivers :)

Jaz uporabljam Blood of rivers arcane sem nabil na 85 :)) in delam orng škodo bloodloss. Se pa tudi najdejo kakšni, ki me zmeljejo v nekaj sekundah.

Verjetno bom zdaj nekaj časa igral samo duele.


trenutno je PvP precej broken, vsi ki se dejansko malo bolj ukvarjajo s tem, lahko uporabljajo cel kup exploitov, proti katerim dejansko ne moreš narediti nič pametnega, umre tisti, k prvi pade na exploit, simpl as that, zato je kar nekaj ljudi žalostnih nad zelo dolgo neodzivnostjo, saj patcha ni bilo že 14 dni, ki bi popravljal karkoli v tej smeri

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

lahko kdo dropa kaj dobre opreme? ;)


Kaj pa rabiš ?

Jaz bi rabil ščit, ki zadrži 100% magic ampak ne obstaja mislim, da je 83% največ.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dueli so res zanimivi. me čudi, da do zdaj ni še nihče uporabljal Blood of rivers :)

Jaz uporabljam Blood of rivers arcane sem nabil na 85 :)) in delam orng škodo bloodloss. Se pa tudi najdejo kakšni, ki me zmeljejo v nekaj sekundah.

Verjetno bom zdaj nekaj časa igral samo duele.


trenutno je PvP precej broken, vsi ki se dejansko malo bolj ukvarjajo s tem, lahko uporabljajo cel kup exploitov, proti katerim dejansko ne moreš narediti nič pametnega, umre tisti, k prvi pade na exploit, simpl as that, zato je kar nekaj ljudi žalostnih nad zelo dolgo neodzivnostjo, saj patcha ni bilo že 14 dni, ki bi popravljal karkoli v tej smeri



Exploit ? To misliš na cheat ?

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

lahko kdo dropa kaj dobre opreme? ;)


Kaj pa rabiš ?

Jaz bi rabil ščit, ki zadrži 100% magic ampak ne obstaja mislim, da je 83% največ.


sej maš Ash of War Carian Retalitaion, ki je btw trenutno tudi glitchan in lahko daje nenornalen DMG

oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dueli so res zanimivi. me čudi, da do zdaj ni še nihče uporabljal Blood of rivers :)

Jaz uporabljam Blood of rivers arcane sem nabil na 85 :)) in delam orng škodo bloodloss. Se pa tudi najdejo kakšni, ki me zmeljejo v nekaj sekundah.

Verjetno bom zdaj nekaj časa igral samo duele.


trenutno je PvP precej broken, vsi ki se dejansko malo bolj ukvarjajo s tem, lahko uporabljajo cel kup exploitov, proti katerim dejansko ne moreš narediti nič pametnega, umre tisti, k prvi pade na exploit, simpl as that, zato je kar nekaj ljudi žalostnih nad zelo dolgo neodzivnostjo, saj patcha ni bilo že 14 dni, ki bi popravljal karkoli v tej smeri


Exploit ? To misliš na cheat ?


glitchi niso glih cheati, k dejansko ne rabiš nič spreminjat ali kako nelegalno posegat v samo igro, glitchi so uporaba (oz. zloraba) obstoječih mehanik v igri, ki očitno ne delujejo tako kot bi bilo moč pričakovati oz. so trenutno tako očitno overpowered, da je samo vprašanje časa, kdaj bodo uravnovešene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

scipascapa ::

oo7 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

lahko kdo dropa kaj dobre opreme? ;)


Kaj pa rabiš ?

Jaz bi rabil ščit, ki zadrži 100% magic ampak ne obstaja mislim, da je 83% največ.


zadnje orožje od elden beasta :)
««
17 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9911577 (379) yayo
»

God of War Ragnarök [God of War 5] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
24830151 (930) oo7
»

Elex (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39171820 (3219) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768583 (1336) oo7
»

Nvidia še pred izidom umaknila in preimenovala RTX 4080 12 GB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1019855 (5502) FlyingBee

Več podobnih tem