» »

Slaba baterija

Slaba baterija

simone ::

Pozdravljeni

Imam telefon samsung galaxy j7 in stanje baterije se mo je zelo poslabsalo zdrzi en dan pa ne tipkam veliko po telefonu...kaj mi predlagate kaksno resitev...

GrX ::

Da nabaviš nov tel. za 200€.

Kolovrat ::

GrX je izjavil:

Da nabaviš nov tel. za 200€.

Bi se kar strinjal...

gumby ::

Daš polnit čez noč.
my brain hurts

tikitoki ::

Zamenjaj baterijo. Ce teleon posega ne prezivi, kupo novega.

Magic1 ::

Če nimaš velikega veselja odpirat dobro zaprt telefom, potem se ti ne splača. Baterija te bo prišla 10EUR, z veliko možnostjo da bo fejk. Dela je kar veliko z konkretno možnostjo, da kaj polomiš. Če daš komu da ti zamenja, te bo stalo 40EUR, kaj dosti več pa telefon sploh ni vreden.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Han ::

Resetiraj ga - verjetno imaš v njem precej "zalege", ki veselo pije baterijo...

matobeli ::

Te baterije držijo ene 500 ciklov, pol se pa začnejo hitro slabšat.

Kar pravi Han je tudi res, vsi appi ki stalno čekirajo sporočil in se povezujejo žrejo elektriko v ozadju.

Ampak reset ne bo reš ničesar če potem iste appe naložiš nazan.

simone ::

Neka aplikacija mi kot kaze zre baterijo

Obstaja kaksna aplikacija za baterijo da mi sproti zapira aplikacije v ozadju?par jih poznam samo katera je najboljsa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simone ()

thetech ::

Če se ne motim gre za nekaj let star model. Priporočam novo baterijo, če pa budget dopušča pa nov telefon.

Kolovrat ::

Čim manj appov nalagaj, ker več kot jih boš imel, bolj bo kurilo baterijo, raje si pobriši tisto kar ne rabiš, ali vsaj blokiraj procese, ki jih ne rabiš in če nw bo učinka, če je telefon tega ranga star več kot dve leti zamenjava telefona, raje kot baterije in če ostajaš na Samyu se za naprej izogni J seriji, ker je za Jokat. Ali vzameš A serijo ali pa S, ali pa kaka druga znamka.... Odločitev je pa tvoja...

thetech ::

Kolovrat je izjavil:

Čim manj appov nalagaj, ker več kot jih boš imel, bolj bo kurilo baterijo, raje si pobriši tisto kar ne rabiš, ali vsaj blokiraj procese, ki jih ne rabiš in če nw bo učinka, če je telefon tega ranga star več kot dve leti zamenjava telefona, raje kot baterije in če ostajaš na Samyu se za naprej izogni J seriji, ker je za Jokat. Ali vzameš A serijo ali pa S, ali pa kaka druga znamka.... Odločitev je pa tvoja...


To ne bo delovalo, če je telefon star, baterija pa iztrošena..

simone ::

2 leti je star telefon

DarwiN ::

Verjetno ni povezano, ampak jaz sem imel batery drain težavo ravno pred časom.. Kar čez noč naenkrat baterija zdržala 1 dan, pred tem 5 dni... In enako se par tednov pred tem zgodilo fotru.. Od starega telefon sem rešil s posodobitvami, na mojem sem pa moral ponovno namestit operacijski sistem.. Šlo pa je za Xiomi naprave.. Kje je ležal razlog, ne bi vedel. Se ne spoznam na telefone.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Magic1 ::

Kot vem lahko v androidu že kar nekaj verzij lahko pogledaš, koliko energije pije posamezna aplikacija. Najdeš krivca in ga ukineš.
Magic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813371 (10044) toro69
»

Italija kaznovala Apple in Samsung zaradi upočasnjevanja telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6017230 (14361) MrStein
»

Nakup gsm-ja

Oddelek: Kaj kupiti
152068 (1686) vilonja
»

Galaxy S5 se prodaja slabo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7316467 (12328) Nummy
»

Smartphone za potovanja

Oddelek: Mobilne tehnologije
234453 (3866) harmony

Več podobnih tem