» »

Nakup gsm-ja

Nakup gsm-ja

WarLord11 ::

Katerega od naštetih gsm telefonov se splača kupiti in zakaj. Vzel bi naročnino pri Telekom, paket Dogaja.

HUAWEI GSM telefon Y5II
LGK8 4G
LGK10 
Samsung Galaxy J5 2016
LG X power
LG STYLUS
LG Stylus 2

smacker ::

Za 16eur/mesec dobiš na simobilu A3 2016 (boljši od vseh naštetih) in paket orto tripster+ (klici/SMS neomejeno, 8gb prenosa + 1gb v prenosa v EU), tak da če nimaš kake posebne ugodnosti na mobitelu, se splača razmislit. Pogoj je, da trenutno nisi na simobilu in da uporabiš kodo, ki se delijo na forumu (mam tut sam eno, če rabiš piši na ZS). Več o akciji lahko prebereš v tej temi: Simobil 50% popust na mesečno naročnino

StandAgainst ::

Če si nov naročnik na telekomu, ti lahko jaz dam kodo za -50% isto kot je smacker omenil za simobil velja tudi za telekom.

WarLord11 ::

Sej to tudi mislim koristiti zato, me zanima kateri od zgoraj nastetih gsm-jev je najboljsi za svoj denar.

Zgodovina sprememb…

kosta ::

Y5 II ima tamala, sem ga imel parkrat v rokah pa enostavno ne dela tako, kot bi moral za svojo ceno. Tko da tega ti vsekakor odsvetujem. Osebno bi se odločal med Samsungom in LG X-Power, verjetno bi na koncu vzel Samsungu zaradi fizične tipke in precej ličnega ohišja. A Sonyjev pa nisi gledal?

WarLord11 ::

kosta je izjavil:

Y5 II ima tamala, sem ga imel parkrat v rokah pa enostavno ne dela tako, kot bi moral za svojo ceno. Tko da tega ti vsekakor odsvetujem. Osebno bi se odločal med Samsungom in LG X-Power, verjetno bi na koncu vzel Samsungu zaradi fizične tipke in precej ličnega ohišja. A Sonyjev pa nisi gledal?

V kakšnem smislu ne dela dobro?

smacker ::

A3 2016 je v tem cenovnem rangu med boljšimi - ma ugodno ceno ker je že A3 2017 zunaj. Na mobitelu je pol evra dražji od J5.

WarLord11 ::

Zakaj je boljsi?

koyotee ::

Kup lg g4 v prosti prodaji 250€.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kosta ::

V kakšnem smislu ne dela dobro?


Hja, že prvi vtis je bolj slab. Barve ekrana so precej blede če jih primerjam z bilokaterim telefonom tega ranga. Samo slajdanje po meniju je počasno, vse skupaj deluje s precej lagga. Če primerjam z A3 ali J7, ki sem jih oba "stestiral" (par minut), oba delujeta hitrejše, ekran je pa sploh pri A3 vrhunski. Pa ja seveda, kot sem omenil, fizični home button.:)

smacker ::

A3 vs J5: boljši materiali, večja gostota pikslov -> lepša slika, boljši procesor. Malo manj rama, ampak ni opazit pomanjkanja. Serija A je višje od serije J, tako kot je BMW 5 višje od BMW 3. Ostalih ne poznam tolk, ampak po barvitosti zaslona in odzivnosti menijev je samsung ponavadi rahlo pred konkurenco.

WarLord11 ::

smacker je izjavil:

A3 vs J5: boljši materiali, večja gostota pikslov -> lepša slika, boljši procesor. Malo manj rama, ampak ni opazit pomanjkanja. Serija A je višje od serije J, tako kot je BMW 5 višje od BMW 3. Ostalih ne poznam tolk, ampak po barvitosti zaslona in odzivnosti menijev je samsung ponavadi rahlo pred konkurenco.

TO sem misliv za HUAWEI GSM telefon Y5II. Kaj je problematično pri tem GSMU?

koyotee je izjavil:

Kup lg g4 v prosti prodaji 250€.


LGK8 4G?

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bambam20 ::

smacker je izjavil:

A3 2016 je v tem cenovnem rangu med boljšimi - ma ugodno ceno ker je že A3 2017 zunaj. Na mobitelu je pol evra dražji od J5.


A modeli so grdi ko pes.

J modeli so oblikovno enaki modelom S.

To, da je teb osebno A3 lepši ne spremeni dejstva, da je J5 oblikovno splošno lepši , ker izgleda kot serija S.

J serija ima odstranljivo baterijo. Še en velik plus za J serijo in seveda fizični gumb.

Nobene takšne prednosti nima A3 , ima pa ogromno pomanjkljivosti, ki sem jih navedel.


Glede, da je J7 model res minimalno dražji se vzame J7 2017 model.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

WarLord11 je izjavil:

Katerega od naštetih gsm telefonov se splača kupiti in zakaj. Vzel bi naročnino pri Telekom, paket Dogaja.

Samsung Galaxy J5 2016


Vzemi J7 model, če se že odločaš. čeprav ti z J5 2016 modelom ne bo nič manjkalo.

http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

vilonja ::

Tole vzem:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419808 (13083) sift
»

Kateri mobilnik srednjega razreda

Oddelek: Kaj kupiti
131776 (1389) traktor
»

Kateri telefon izbrati

Oddelek: Mobilne tehnologije
101392 (1104) Dr_M
»

Kateri telefon kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
315105 (4401) zero_max

Več podobnih tem