» »

Nadomestki sladkorji

Nadomestki sladkorji

1
2
»

Slopek ::

Ne, ker ima šest nog in to....

Slopek ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

c3p0 ::

Aha, to so tisti odobreni žužki. Good protein.

Slopek ::

Seveda, da ljudje dobijo beljakovine že z jutranjo kavo, če si jo sladkajo s tem sranjem. Bolje žužki, kot pa sladkor, bodo rekli mnogi.

c3p0 ::

Pa saj žužki so povsod. Za razne sokove je celo določeno koliko delov žužkov lahko vsebujejo, tudi v vsaki moki so. Narava ni sterilna.

Slopek ::

To, da je na vsaki žlici kar nekaj tega, gotovo ni normalno in kar sem gledal, je to odraz nepravilno skladiščene surovine.
Sicer pa, kdor ga ne moti naj komzumira, jaz ga ne bom več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

FoxKnox ::

c3p0 je izjavil:

Pa saj žužki so povsod. Za razne sokove je celo določeno koliko delov žužkov lahko vsebujejo, tudi v vsaki moki so. Narava ni sterilna.

Važno je, na kateri razvojni stopnji so v živilu. Prva razvojna stopnja je opče sprejemljiva, odrasla razvojna stopnja pa zelo nezaželena.

PacificBlue ::

Hja. Sam sem zadnjic nasel zadnjo polovicko ose ali cebele v marelicni marmeladi(Lidl).
Tega je veliko, sploh v kaksnih jogurtih tudi.

c3p0 ::

Meni je bolj palatable odrasli žužek, kot črv, who's with me?

TheBlueOne ::

Sem kot studen delal nek projekt v pekarni. Od takrat naprej me tako ne moti vec, ker ali se sprijaznis ali pa ponoris.

Slopek ::

Glej, če je nekaj predelano, pa da niti ne veš, da je, je veliko lažje, kot pa da gledaš v neke črne pikice, za katere ti je jasno kaj so.
To s sladkorjem ni bil problem ene pakunge, ampak tako pač je, ker se folk v glavnem niti ne poglablja kaj da vase in se to pač prodaja, pa čeprav je jasno zakaj do tega pride.
Primer z jogurtom je pač "nesreča", če bi bila pa osa ali karkoli drugega v vsakem jogurtu, je pa to problem.
Sicer pa boste kmalu imeli insekt burgerje in vse ostalo, kjer ne boste videli ne hroščev ne črvov, pa me zanima kako vam bo teknilo.
Jaz vem, da to ni hrana zame, pa bom tovrstno hranjenje prepustil drugim. Ne bom nikomur nič odžiral :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umetna sladila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596263 (2180) IL_DIAVOLO
»

Stevia sladilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5312898 (2927) mojsterleo
»

Kateri brezsladkorni sirup

Oddelek: Loža
163403 (2919) mojsterleo
»

Hrana pred spanjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8010871 (8235) m0LN4r
»

Puding iz sojinega/riževega mleka

Oddelek: Loža
449174 (8298) RejZoR

Več podobnih tem