» »

Interactive Workflow / Decision tree diagram

Interactive Workflow / Decision tree diagram

Durex ::

Pozdravljeni,

Zanima me če kdo pozna dobro orodje za enostavno izrisovanje interaktivnih procesov / diagramov.
Kar sem uspel iskat po googlu sem našel nekaj programov na to temo (tudi pod decision tree in worklow chart / diagram),
ampak pri nobenem nisem zasledil, da omogoča interaktivno uporabo (postopno odpiranje faze procesa, prikaz "oblačkov" na klik, ipd.).

Našel sem dve knjižnici, ki to omogočata (za lažje razumevanje na kaj se nanašam):
GoJS Decision Tree in
Flow-SVG.

Flow-SVG ima dober primer uporabe.

Recimo nekaj podobnega za izdelavo workflow-a je orodje Mermaid ampak žal nisem zasledil,
da bi pregled workflowa lahko bil interaktiven.

Torej, če kdo pozna orodje za enostavno generiranje interaktivnega diagrama kot je prikazan na primeru, se priporočam!
(Če je orodje open source in omogoča export v HTML / SVG datoteko še toliko bolje!)

eVro ::

Dia?

Durex ::

Omogoča izdelavo interaktivnega workflow-a?

borut_p ::

Durex ::

Ne, ustvarit moram obširne workflow-e z obrazložitvami posamezne faze, kar pa hitro postane nepregledno.
Raje bi ustvaril tak workflow, ki "te pelje skozi proces" in ne kaže vsega.
Razen če obstaja tudi ta funkcionalnost v Word-u oziroma Visiu pa sem jo spregledal...

smacker ::

Kaj pa statičen diagram + power point slajdi s povezavami na ustrezne slajde?
Lahko izdelaš en velik diagram in potem screenshotaš koščke diagrama. Sam uporabljam draw.io, ker je online ter free.

bluefish ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ISO 9001 programska oprema

Oddelek: Pomoč in nasveti
162368 (1878) MTB
»

Risanje algoritmov

Oddelek: Šola
172071 (1724) Gladi
»

Ministrstvo za šolstvo in šport želi prosto dostopne šolske učbenike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9023154 (20884) noraguta
»

Izšla nova različica Inkscapa

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
346827 (4825) CaqKa
»

Program za matematiko

Oddelek: Programska oprema
63211 (3138) lopov

Več podobnih tem