» »

Hrup v bloku

Hrup v bloku

1
2
»

korenje3 ::

včasih je bil komunizem in ljudje so bili brez dela in sedeli na klopcah pred blokom, hišo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Meizu ::

korenje3 je izjavil:

včasih je bil komunizem in ljudje so bili brez dela in sedeli na klopcah pred blokom, hišo.


You are definitely missing my point.

mat xxl ::

Je še ena varianta, hodite vsi, ko sloni brez copat, da se cel blok stresa in bodite glasni, naj kliče Policijo takrat bodite, jasni, da nikakor nič ne delate, kar bi bilo neobičajo in, da je gospa malo motena......

Potem ji jasno povejte, da če bo bolj normalna boste vi bolj tihi in z copati z gumjastim podplatom, sicer pa če ne bo normalna tudi vi ne boste.....

xsum1 ::

Meizu je izjavil:

Razvajeni smo ko stomater no, kaj da vam recem.

50 let nazaj je vsak dan zjutraj nekdo pred blokom nekaj delal - svasal, pilil motorko, ravnal pleh od ficota, whatever. Sostanovalci so po moznosti se prisli zraven in spili skupaj kako rundo, al pa je celo kdo kak rostil zakurbljal.

Danes je folk napicen ze ce mu slamca po tleh pade. Ja, vem kako je ziveti v bloku, sem zivel 16 let, preden me kdo vprasa ce sem kdaj dajal skozi te reci. Zdaj sem sicer ze 11 let na podezelju.

Kar meni osebno naredi sledeci rezime:

1. Folk je razvajen
2. Folk je "razvajen" zato, ker je delovni pritisk in nasploh pritisk zivljenja precej bolj naporen kot je bil vcasih in so ljudje enostavno postali preobcutljivi na stvari.

Nad obojim se je za zamislit.


+1

No ostalim pa tako, po petah 100%ne hodimo, copate imajo gumijaste podplate tako da se to tudi ne more slišat, tepih imamo tudi na tleh.


Izolacija je zgleda res tako zelo slaba ker nad nami slišimo kužka kako celo jutro zgodaj rola neko frnikolo po sobi, hojo s peto... ze ce malo stopis na peto se zdi kot da tla zadoni, ampak po sosedino to pac ni res...

Sosed zgoraj sicer že 2 meseca nekaj štema, razbija, montira pa čudno da mu mi ne gremo za to težit. Je možno, da se od njega kaj sliši? Ker to pritoževanje se je začelo v enakem času...

thramos ::

A ni malo nenavadno, da se ti to dogaja že drugič?

Pika na i ::

thramos je izjavil:

A ni malo nenavadno, da se ti to dogaja že drugič?

Se mu bo tudi tretjič, čez kakšno leto. Ko bo imel preveč časa.

matobeli ::

thramos je izjavil:

A ni malo nenavadno, da se ti to dogaja že drugič?


Ne, ni nenavadno. Vsak blok ima enega ali več šerifov(m/ž) in nove ljudi, sploh če so "samo" podnajemniki (ene živali brez pravic), je treba oblajat, ker stari sosedi so no fun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

thramos ::

Jah, možno, druga možnost pa je, da so dejansko glasni.

Kakorkoli, proti takim šerifom je najboljša opcija ignore. Takšni ljudje živijo za prepir in če sam ob tem ne uživaš ne moreš doseči ničesar.

T-Back ::

judoka je izjavil:

Identicno situacijo sem imel pred leti, vkljucno z zvonenjem po 22.00, razbijanjem po radiatorjih, ...

1x sem jo ujel ko je zvonila ob ene 23.00 (premikava omare?!) in takrat se me je ocitno ustrasila (zagrozil z policijo, tozbo, vsem mogocim), ker potem je bil mir.
Potem smo bili na "dober dan".

Ja, če greš ob 23.00 premikat omare je nekaj narobe s tabo in ne sosedom. Me zanima kako bi se končalo, če bi v tem primeru grozil meni.>:D

mat xxl je izjavil:

Je še ena varianta, hodite vsi, ko sloni brez copat, da se cel blok stresa in bodite glasni, naj kliče Policijo takrat bodite, jasni, da nikakor nič ne delate, kar bi bilo neobičajo in, da je gospa malo motena......

Potem ji jasno povejte, da če bo bolj normalna boste vi bolj tihi in z copati z gumjastim podplatom, sicer pa če ne bo normalna tudi vi ne boste.....

Kot prvo, policija ne hodi kar za brezveze, če nekdo kliče za motenje miru. Če pa že, se pa lahko zgodi, da bo kazen plačal tisti, ki je policijo klical in ne tisti, ki je kao povzročal nemir.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-Back ()

xsum1 ::

thramos je izjavil:

A ni malo nenavadno, da se ti to dogaja že drugič?


Ne, ni. Prej je bila problem stara gospa s prisluhi in ki jo he vse motilo.

Zdaj je pa gospa srednjih let ki misli, da če smo "samo" najemniki, da nam lahko ukazuje. Če smo mi solidni in celo zamenjamo copate, pa reče da podnevi pa še kar uporabljamo one ta slišne in da naj bo po 8 uri mir, ker se vstaja za v službo. Mir, v smislu ne glasnega pogovarjanja in ne hodenja zgleda, ker muzike ne nabijamo, žurk nimamo... tako da ja, nenavadni so oni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xsum1 ()

xsum1 ::

T-Back je izjavil:

judoka je izjavil:

Identicno situacijo sem imel pred leti, vkljucno z zvonenjem po 22.00, razbijanjem po radiatorjih, ...

1x sem jo ujel ko je zvonila ob ene 23.00 (premikava omare?!) in takrat se me je ocitno ustrasila (zagrozil z policijo, tozbo, vsem mogocim), ker potem je bil mir.
Potem smo bili na "dober dan".

Ja, če greš ob 23.00 premikat omare je nekaj narobe s tabo in ne sosedom. Me zanima kako bi se končalo, če bi v tem primeru grozil meni.>:D

mat xxl je izjavil:

Je še ena varianta, hodite vsi, ko sloni brez copat, da se cel blok stresa in bodite glasni, naj kliče Policijo takrat bodite, jasni, da nikakor nič ne delate, kar bi bilo neobičajo in, da je gospa malo motena......

Potem ji jasno povejte, da če bo bolj normalna boste vi bolj tihi in z copati z gumjastim podplatom, sicer pa če ne bo normalna tudi vi ne boste.....

Kot prvo, policija ne hodi kar za brezveze, če nekdo kliče za motenje miru. Če pa že, se pa lahko zgodi, da bo kazen plačal tisti, ki je policijo klical in ne tisti, ki je kao povzročal nemir.;)


Saj, zato pa gospa pravi da ni ji v namenu klicati policije. Torej, vam že to pove da nima materiala, ker njo pač samo moti vse nasplošno

mat xxl ::

Saj zato udarite zelo hrupno opcijo, ko boste po protestu šli nazaj na normalen hrup, bo najsrečnejša ženska na svetu.

xsum1 ::

@mat_xxl, samo ko ko se nam res ne da ubadat z njo in njenimi, bo naslednjic v takem primeru padla prijava o nadlegovanju. kakor nam je tudi predlagal lastnik, da naj jo celo posnamemo in naredimo prijavo, ce se se kdaj pred 22to pojavi na vratih ali razbija po radiatorju

kunigunda ::

Reci ji, da ti se v zaporu niso tolk tezili v celici, mogoce jo bo strah pol :)

matobeli ::

kunigunda je izjavil:

Reci ji, da ti se v zaporu niso tolk tezili v celici, mogoce jo bo strah pol :)


Uf, dober materjal tole z zaporom :D

judoka ::

Ja, če greš ob 23.00 premikat omare je nekaj narobe s tabo in ne sosedom. Me zanima kako bi se končalo, če bi v tem primeru grozil meni.




Bralna pismenost shepa a?

Takrat ko se je zenska spomnila da premikava omare, sva bila oba v postelji. Na miru. Ne pametuj ce ne znas brat.

T-Back ::

judoka je izjavil:

Ja, če greš ob 23.00 premikat omare je nekaj narobe s tabo in ne sosedom. Me zanima kako bi se končalo, če bi v tem primeru grozil meni.




Bralna pismenost shepa a?

Takrat ko se je zenska spomnila da premikava omare, sva bila oba v postelji. Na miru. Ne pametuj ce ne znas brat.


Pismenost šepa a? Ne pametuj, če si pismeno zaostal. Se potem čudiš, da ti hodijo ob 23.00 zvonit na vrata a?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žar v bloku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6312845 (10012) OK.d
»

[Vprašanje]Javni red in mir (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13120259 (14748) Invictus
»

soseda se pritožuje nad hrupom ki ga ni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6918720 (12998) [D]emon

glasni sosedje - kaj narediti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9023506 (20237) BigWhale
»

Glasen sosed in prijava na policijo...

Oddelek: Loža
4410693 (8645) Furbo

Več podobnih tem