» »

[Vprašanje]Javni red in mir

[Vprašanje]Javni red in mir

«
1
2 3

SloBiscuit ::

Gre za 2 različna soseda. Torej situacija je taka. Živim v 4 naddstropnem stanovanju, sam sem v 3jem nadstropju.

1. sosed, se nahaja pod mano (2. štuk):

Kurba "bobni" ceu dan. Ne gre za zvočni instrument.
Najprej sem posumil da morata človeka seksat. Sam to se ponavadi začne od ~17.00 pa traja vse do ~22.00 (včasih tudi kasneje). Tako da to odpade.
Po zvoku sumim da gre za nekakšno napravo za vaje. Kot da bi človek tekel. Res, da se ne sliši "FUL" ane, ampak je dovolj da moti moj spanec.
Že tako rabim kakšno uro da zaspim, potlej pa ta oseba "telovadi". *BUM* *BUM* *BUM*. Ne morem zaspat!

Problem sem zdaj reševal tako, da sem si prižgal neko pomirjevalno glasbo in urca ali dve pa zaspim. Na srečo, ponavadi neha bobnet preden grem spat, samo potlej je pa problem ta, ta 2. sosed.

2. sosed, se nahaja nad mano (4. štuk):

No in ko grem jaz lepo spat (ponavadi 23.00-01.00), se pa zbudita zgornja dva ptička in "fukata" ko zajca!
Zdej kurba se skor nč ne uglaša ampak na žalost se pa njuna pojstla in škripa "k prfuknen".
Zdej se pa nej kurba odloč, al bo bolj glasna da si ga bom lohka umiru zdrku, al pa nej umorita svojo pojstlo da lohka zaspim. /s
Strop je visok okoli 2 metra in pol + stene so zelo tanke, tako da se škripanje kar čuti če daš roko na strop.

Zdaj pa mene zanima kaj lahko jaz sodno nardim. Seveda bom najprej pristopil k obema sosedoma in se pogovoril ali pa vsaj pustil neko pismo pred vrati, ampak v primeru da se to ne reši bi pa rad vedel kaj več lahko storim.

Zdaj zvoka moj telefon ne ujame, tako da kakšen posnetek za dokaz bo težko dobit.

Dodatno vprašanje. Zgornji sosedje so kar mladi, nekje med 22-27 leti. In kot mladi počnejo, hodijo v klube in podobno in seveda je vse to po 00.00. In ker je to blok, ima hodnik. Ponoči se jih sliši kot da bi konji tekli po progi, in ne samo to, še smejijo se na ves glas in povzročajo hrup od 4ega nadstropja pa vse to pritličja. Res da se ne dogaja pogosto, mogoče enkrat na mesec trenutno, ampak kar je pa preveč je pa preveč.


Hvala vnaprej

Popravek:

Kako bi jaz lohka zagreniu njim njihov spanec ali pa jih motil? Mam 2 stereo zvočnika, samo potlej bo nadležno vsem v bloku, kar pa tega nočem. Sem tako besen, da bi najraj z maslom hodnik premazu, pol pa nej fukajo usi polomleni. No mislim, da sam pokazal moje bistvo in da me res ob živce tole spravlja.
neznanec555

matobeli ::

Jaz predlagam čepke, ali pa glušnike z audio vhodom da nanje priklopiš budilko.

Glede spodnjih verjetno ne boš nič rešil če so samo do 22h glasni, razen če sta dobra soseda. Glede zgornjih pa pa bi pomojem že pogovor zadostoval, če sta vsaj 10% normalna ju bo precej sram.

Lahko pa se poslužiš dobre stare metle in zbijaš v strop tolo časa da ju (ga) mine.

Za hodnik so dobra rešitev izolirana vrata, saj čeznje ponavadi pride največ šundra.

Terran ::

Najboljši pristop je, kot si sam že napisal, da se s sosedi probaš pogovoriti in najti skupno rešitev. Glede spodnjega boš zelo težko kar koli dosegel, sploh če neha do 22 ure (predvidevam, da imate hišni pravilnik bloka, kjer velja nočni mir od 22 do 6 ure?). Sigurno je zakonsko določena meja glede dovoljene jakosti zvoka v času nočnega miru, vendar je zelo možno, da če imate zelo tanke stene, ta ne bo presežena.

djabi ::

Vedno obstaja še ena rešitev: da se odseliš. Je pa to res v skrajni sili ter samo v kolikor ti to finance omogočajo, če drugo ne bi delovalo.

SloBiscuit je izjavil:

Kako bi jaz lohka zagreniu njim njihov spanec ali pa jih motil? Mam 2 stereo zvočnika, samo potlej bo nadležno vsem v bloku, kar pa tega nočem. Sem tako besen, da bi najraj z maslom hodnik premazu, pol pa nej fukajo usi polomleni. No mislim, da sam pokazal moje bistvo in da me res ob živce tole spravlja.


To ne delaj, ker te lahko prijavijo in ti bo policaj hitro izstavil račun za štiristotaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

franseliski ::

Praktično nič ne moreš narediti pri takih sosedih.

Jaz sem že blizu tega, da preko Arduina dam en senzor glasnosti ki bo kontroliral servo motor in bo avtomatsko začel nabijati v strop, takoj ko bo zaznal 0,1dB šundra. Torej, da jih streniraš kot pse, ker s pogovorom itak ne boš nič dosegel.

SloBiscuit ::

djabi je izjavil:



To ne delaj, ker te lahko prijavijo in ti bo policaj hitro izstavil račun za štiristotaka.


Mislm pač čez dan al pa neki. Če oni lohka ceu dan nabijajo to sranje bom pa še jest neki...



Praktično nič ne moreš narediti pri takih sosedih.

Jaz sem že blizu tega, da preko Arduina dam en senzor glasnosti ki bo kontroliral servo motor in bo avtomatsko začel nabijati v strop, takoj ko bo zaznal 0,1dB šundra. Torej, da jih streniraš kot pse, ker s pogovorom itak ne boš nič dosegel.


Ha dobra fora :D


Ja no, so pa zvečer bobnel kar dalj časa. Vglavnem je ena družina notri, in ma njihova tamala muzko in pol neki zraven bobni, še vedno nevem od česa. Sem jim lepo rekel če lohka nehajo bobnet, pa je pe kakšnih 5 minut za tem še bobnel potem so pa končno prenehal. za zgornje sosede sem se pa odločil, da bom spisal neko pismo pa jim nalimal na vrata, če to ne bo delovalo jim bom pa vsakič zvonil na vrata ko bodo seksal. Bodo že mogli kaj spremenit, če ne zlepa pa zgrda.
neznanec555

crniangeo ::

kr trki ko bodo seksal :D
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Aston_11 ::

Pride dec s krvavimi očmi na vrata, najprej šamar, potem vprašanje, kaj jebeš... napol v psihozi, si predstavljaš, da ne bo pogovora?

chesn ::

ma zgon se cez dan zuni pa bos spau k mrtu cez noc...vse ostalo je bl slaba ceprou tale zadna khm like

M.B. ::

Napiši onima dvema zgoraj pismo, da naj bo ženska bol glasna, da boš imel kaj od tega, (AKA zvečer sta večkrat pretiha in bi mi pri drkanju ustrezalo, če je ženska glasnejša saj se vseh gibov ne sliši. Lep pozdrav sosed) ali pa si naj zrihtata postlo, da ne cvili, pa priloži WD-40.
Nekaj v stilu tega mogoče.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

SloBiscuit ::

Super xD

Sam se mi zdi da imata leseno pojstlo, tako da...
neznanec555

Manu ::

Če je lesena, potem jima pa pojdi poravnavat posteljo. Verjetno je treba mal vijake zategnit.

Lahko pa jima predlagaš, da se jima pridružiš.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

matobeli ::

Pa še reč da itak že veš skoraj vse muve na pamet in ne rabiš uvajanja

opeter ::

Obenem se moraš odločit, kateri sosed te bolj moti, spodnji ali zgornji.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

SloBiscuit ::

Definitvno zgornji.
neznanec555

LeQuack ::

V civiliziranih državah prvega sveta (npr. USA) pokličeš policaje in je stvar urejena, tam policija resno vzame svoj poklic. Pri nas pa ko pokličeš policaje večinoma ne naredijo nič oziroma ti rečejo da pejt spat (dejanski odgovor, ki sem ga dobil od policaja), da se ne sliši toliko, to je bilo ko je sosed ob 4 zjutraj med delavnikom zganjal neko glasno glasbo.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

bambam20 ::

Jaz predlagam, da se odseliš drugam ali pa v hišo, ker očitno nisi za v blok.

m0LN4r ::

Za pojstlo pejt do njiju, pa jima kup en Vaselin sparj pa reč, naj mal pošpricata pojstlo.
Lahko pa pustiš anonimno pismo seksačem: "rajši bi poslušal ženski glas namesto vzmetnic"

Sam pr 2. sosedu sm pa moral tut jst mal poštudirat, hehe ampak pri drugi vrstici sm vedu da ne štima :)

good luck, lahk pa ti kontra fukaš, nek čas sva to tut midva mogla delat, k so bli konkurečni študenti najini sosedi
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mehmed ::

Prvi post si verjetno dlje pisal kot so uni ki gredo enkrat na mesec mimo glasni, tko da se s tem delom nima smisla obremenjevat.

Za una dva nad tabo pa naredi eno licno statistiko pa jo obesi na oglasno desko. Grafi, ure, dnevi ipd. Zraven pa svoje zakljucke in predloge kako je idealen cas za fukat recimo torek ob 21:45, ker takrat zdrzi 12,5 minut, najslabsi pa cetrtek ob 23:15 ker takrat le 9,2. Ne rabis dejansko stopat pa vodit evidence, tvoj cilj jim je zbiti moralo. Kripi sosedje pa statistika sta ze dve taki stvari, ki bi jo veliko ljudem.

bambam20 ::

Mehmed je izjavil:



Za una dva nad tabo pa naredi eno licno statistiko pa jo obesi na oglasno desko. Grafi, ure, dnevi ipd. Zraven pa svoje zakljucke in predloge kako je idealen cas za fukat recimo torek ob 21:45, ker takrat zdrzi 12,5 minut, najslabsi pa cetrtek ob 23:15 ker takrat le 9,2.



Povprečen sex brez predigre je po statistiki 7 minut. Torej je še vedno nadpovrečno dober.

Drugače pa brez vidnih dokazov in ealnega merjenja takšni grafi in statistika ne štejejo nič. Zgolj natolcevanje.

Mehmed ::

Ugibam da imata nadpovprecnega, ker za sedem minut hrupa jamrat je tud mal brezveze.
Pa se enkrat, ni namen takih grafov znanstvena analiza ampak nekomu vzbudit obcutek ne le da se ga slisi ampak da si nekdo jemlje cas spremljat in analizirat ga.

SloBiscuit ::

bambam20 je izjavil:

Mehmed je izjavil:



Za una dva nad tabo pa naredi eno licno statistiko pa jo obesi na oglasno desko. Grafi, ure, dnevi ipd. Zraven pa svoje zakljucke in predloge kako je idealen cas za fukat recimo torek ob 21:45, ker takrat zdrzi 12,5 minut, najslabsi pa cetrtek ob 23:15 ker takrat le 9,2.



Povprečen sex brez predigre je po statistiki 7 minut. Torej je še vedno nadpovrečno dober.

Drugače pa brez vidnih dokazov in ealnega merjenja takšni grafi in statistika ne štejejo nič. Zgolj natolcevanje.



O ja sam tale naš sosed more bit pa maratonec. 30 minut al pa več poslušam tole

bambam20 je izjavil:

Jaz predlagam, da se odseliš drugam ali pa v hišo, ker očitno nisi za v blok.


hvala za tvoj odgovor ki ne pomaga nobenemu. oprost ampak pač po 22.00 uri naj bi bil mir.
neznanec555

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

SloBiscuit je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Mehmed je izjavil:



Za una dva nad tabo pa naredi eno licno statistiko pa jo obesi na oglasno desko. Grafi, ure, dnevi ipd. Zraven pa svoje zakljucke in predloge kako je idealen cas za fukat recimo torek ob 21:45, ker takrat zdrzi 12,5 minut, najslabsi pa cetrtek ob 23:15 ker takrat le 9,2.



Povprečen sex brez predigre je po statistiki 7 minut. Torej je še vedno nadpovrečno dober.

Drugače pa brez vidnih dokazov in ealnega merjenja takšni grafi in statistika ne štejejo nič. Zgolj natolcevanje.



O ja sam tale naš sosed more bit pa maratonec. 30 minut al pa več poslušam tole


Te statistike si nisem izmisli pač pa dobil osebno od spolne terapevtke Irene Rahne Otorpec :).

SloBiscuit ::

Kar me spomne, a ma kdo kakšno babo za posojo? Bo treba hudiča tud pr men izganjat ponoč :D
neznanec555

djabi ::

SloBiscuit je izjavil:

Kar me spomne, a ma kdo kakšno babo za posojo? Bo treba hudiča tud pr men izganjat ponoč :D


Če želiš, ti lahko posodim rabljeno gumijasto. Samo bo prej treba še naredit generalko (čiščenje, se razume).

Mehmed ::

Heh, plan b. Oglasnik v roke, profesionalko na dom. Ce jo placas na uro je verjetno lahko glasna se dolgo po tem, ko ze koncas. Pa jim na ta nacin naredis komplekse.

Oberyn ::

Pravi moški takle problemček reši pred malco. Pravi moški ta zgornjemu spelje babo in jo nato sam cele noči drgne, da ima reva izbuljene oči in na blok delujejo zmerni tektonski premiki. Ta spodnji tega ne prenesejo in se odselijo. Ta zgornjemu ostane samo ročno delo, od česar ni več toliko škripanja. Rešeno.

Unknown_001 ::

Mel podoben problem tedn nazaj, pa sem komi 1 mesc v bloku. Soseda zgori sta skos nabijala, jst sem se pa navadno uču do 23.00 pa je blo pol jeba zaspat. Par dni sem še zdržal, pol sem pa gojzar obul eno noč pa vmes največje frekvence rukanja pa vzdihvanja trikrat brcnu v radiator pa na pol znerviran zvpil JEBEMUBOGA KA BOŠ DAU MIR ŽE ENKRAT... nek bam se je slišal, ko da je neki na tla padl, pol pa vse tiho je bilo. Sicer ne vem, kaj je blo ampak je bil mir pol. Bom vidu kok cajta bo to trajal.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Trololololol ::

bambam20 je izjavil:

SloBiscuit je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Mehmed je izjavil:



Za una dva nad tabo pa naredi eno licno statistiko pa jo obesi na oglasno desko. Grafi, ure, dnevi ipd. Zraven pa svoje zakljucke in predloge kako je idealen cas za fukat recimo torek ob 21:45, ker takrat zdrzi 12,5 minut, najslabsi pa cetrtek ob 23:15 ker takrat le 9,2.



Povprečen sex brez predigre je po statistiki 7 minut. Torej je še vedno nadpovrečno dober.

Drugače pa brez vidnih dokazov in ealnega merjenja takšni grafi in statistika ne štejejo nič. Zgolj natolcevanje.



O ja sam tale naš sosed more bit pa maratonec. 30 minut al pa več poslušam tole


Te statistike si nisem izmisli pač pa dobil osebno od spolne terapevtke Irene Rahne Otorpec :).

Morda je pa ženksa tako grda, da mu ne pride? V primeru da ni, ga povprašaj, če ima prostor za v troje.

Bonus točke: Če greš v troje, ji pokaži, kaj je pravi fuk. Bo potem on imel te probleme.
"Potem se pa dojel, da so tukaj
vključena tudi določena čustva
... kar pa orenk spremeni zadevo. "

PacificBlue ::

LeQuack je izjavil:

V civiliziranih državah prvega sveta (npr. USA) pokličeš policaje in je stvar urejena, tam policija resno vzame svoj poklic. Pri nas pa ko pokličeš policaje večinoma ne naredijo nič oziroma ti rečejo da pejt spat (dejanski odgovor, ki sem ga dobil od policaja), da se ne sliši toliko, to je bilo ko je sosed ob 4 zjutraj med delavnikom zganjal neko glasno glasbo.


USA ni nobena civilizirana država, če tam kršijo pravice civilistom dnevno in tudi ostale države se težko približajo tej oznaki. Je pa verjetno res, da so policisti v USA bolj efektivni, kot pri nas ali kje drugje po svetu.
Sicer pa stanovanjski bloki in živeti v njih..s kupom problematičnih sosedov in kopico konfliktov. To že ni neki civilizacijski presežek imo.

Dzhimen ::

bambam20 ::

PacificBlue je izjavil:



USA ni nobena civilizirana država, če tam kršijo pravice civilistom dnevno in tudi ostale države se težko približajo tej oznaki. Je pa verjetno res, da so policisti v USA bolj efektivni, kot pri nas ali kje drugje po svetu.
Sicer pa stanovanjski bloki in živeti v njih..s kupom problematičnih sosedov in kopico konfliktov. To že ni neki civilizacijski presežek imo.



res ni ravno civilizirana država ampak v primeru zganjanja hrupa sosedov se pa uredi zadeva. Pri nas je vse skupaj izredno ohlašno v smislu " bmk, dokler dejansko ne živiš s takšnimi primitivci. Takrat začneš razmiašljat, ker lepa beseda seveda ne zaleže kaj storiti. Zakona, ki bi izrecno prepovedoval hrup po 22 uri nimamo in ga težo dokažeš.

Kako boš dosegel, da is naj dva , ki ima razmajano posteljo prenehata sexsat. Mamu jim... Sem imel enak problem per leti v stanovanju nad seboj. Baba po 23-i uri glasna ampak ko bi bilo vsaj lepo dinamično stokanje. Tako pa je cvilila, kot da jo tip na suho žge v rit. Jovo na ovo.

V Švici se takšne anomalije in verjetno še kje drugje ne dogajajo. Če misliš sexsat si kup normalno posteljo, ne da slišiš skozi strop, kakšni bobni jebi te.. Bobni niso za v blok ...

Sploh pa se ljudje po večini ne zavedajo, da je blok skupnost večih oseb in ne more vsak početi kar mu paše. Zato pri poslušanju glasbe uporabljam striktno slušalke.

Sicer je teh težav v manjših blokih manj kot v tistih, kjer je ogromno stanovanj in ljudi.

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:



Kako boš dosegel, da is naj dva , ki ima razmajano posteljo prenehata sexsat. Mamu jim... Sem imel enak problem per leti v stanovanju nad seboj. Baba po 23-i uri glasna ampak ko bi bilo vsaj lepo dinamično stokanje. Tako pa je cvilila, kot da jo tip na suho žge v rit. Jovo na ovo.


Men je ratal... vsaj začasno. Zarobantiš v štartu pa je. Takrat ko sem štalo naredu potrkat ni prišel noben, pa sem pričakoval, da mi bo ker pršu *ebat vse po spisku, sam je blo vse tiho kar naenkrat. Ampak sosedo pa vseeno vsak dan pozdravim ko jo vidim 8-) jebiga bonton pa to.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Furbo ::

1. Je verjetno kak pralni stroj in potem še sušilec
2. Že sam veš

Večina nasvetov je prav debilnih, očitno so tule le še osnovnošolci.

Jaz bi se pogovoril z obema, pri obeh bi vljudno omenil samo hrup in kako to rešiti, ne bi šel ugibati ali namigovati na vzroke. To že sami vedo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

LeQuack ::

Furbo je izjavil:

1. Je verjetno kak pralni stroj in potem še sušilec
2. Že sam veš

Večina nasvetov je prav debilnih, očitno so tule le še osnovnošolci.

Jaz bi se pogovoril z obema, pri obeh bi vljudno omenil samo hrup in kako to rešiti, ne bi šel ugibati ali namigovati na vzroke. To že sami vedo.


Ljudje, ki zganjajo hrup že po defaultu niso vljudni (vljuden človek ne zganja hrupa in moti ostalih), bi res rad videl kako bi ti nekomu vljudno razložil, če že sam ne dojame da v bloku ni sam in ne more zganajti hrupa.
Quack !

m0LN4r ::

Osnovnošolček se nebi pritoževal nad tujim seksom...
Nasveti niso debilni, ampak zabavni in instantno efektivni. Mam občutek, da si že star pa strast popušča.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SloBiscuit ::

Furbo je izjavil:

1. Je verjetno kak pralni stroj in potem še sušilec
2. Že sam veš

Večina nasvetov je prav debilnih, očitno so tule le še osnovnošolci.

Jaz bi se pogovoril z obema, pri obeh bi vljudno omenil samo hrup in kako to rešiti, ne bi šel ugibati ali namigovati na vzroke. To že sami vedo.



1. sem bil včeraj spodaj, takoj ko sem potrkal je use utihnilo pa se je ena tamala uglasila, drugače se pa sliši kot da nekdo skače po pojstli ali pa teče po unem traku, ki jih imajo v telovadnicah
2. yep

No ja... ampak res je pa tudi da sem to zahteval od odgovorov :p. Ker poslušam tole pizdarijo že lep cajt, in tazgorne dva dobro vesta da se sliši. Jaz upam da se reši vse samo z enim pismom ali pa nazadnje vsaj z pogovorom. Drugače pa koprivnico vzet pa namazat vrata pa kluko, pol se pa nej šlatata.

Muahahaha >:D
neznanec555

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Em.... maš dobre zvočnike ? Če že nimaš babe, veš kaj mislim...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SloBiscuit ::

m0LN4r je izjavil:

Em.... maš dobre zvočnike ? Če že nimaš babe, veš kaj mislim...


Sem že nabijal malo muzke čez dan, samo sta mlada pa ju najbrž ne moti. Samo počakat moram, da pri meni ni nobenega doma pol pa ja, bi se kar slišalo. Mam nek Mini Hifi sistem, tko da ja... :)

Aja, star sem 20 let in samski, če vid kera punca tole bom vesel če bi mi pomagala :)) Da bo bolj avtentično pa to, saj razumeš ane?
neznanec555

branc ::

..in smo že pri malih oglasih :)

SloBiscuit ::

No ja malo za hec... :))

Nekje sem videl da izdelujejo nekakšne slušalke katere se sliši čeznjo muzko samo takrat ko jih daš na nek predmet, bodisi miza, kozarec, lonec ipd. Nevem točno kako se jim reče, ampak a mislte da če dam jaz to na strop pa dam muzko na ful da bi jim špilalo čez?
neznanec555

Furbo ::

Torej, tvoja rešitev za manj hrupa je.. več hrupa?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

SloBiscuit ::

Furbo je izjavil:

Torej, tvoja rešitev za manj hrupa je.. več hrupa?


Ne razumeš dobro. Pri meni se tega sploh nebi slišalo skorajda nič + fight fire with fire pa to.

Moti me da oni zganjajo hrup, pa nej dobi mal svoje medicine :)
neznanec555

Trololololol ::

Furbo je izjavil:

1. Je verjetno kak pralni stroj in potem še sušilec
2. Že sam veš

Večina nasvetov je prav debilnih, očitno so tule le še osnovnošolci.

Jaz bi se pogovoril z obema, pri obeh bi vljudno omenil samo hrup in kako to rešiti, ne bi šel ugibati ali namigovati na vzroke. To že sami vedo.

Sem se 1x imel možnosti pogovarjati s socialnim delavcem, ki se že celo življenje ukvarja z mularijo in odraslimi. Debata je nanesla tudi na komunikacijo.
Lepo mi je opisal tvojo rešitev to je vljuden pogovor. Na koncu dodal, da se pač z večino ljudi ponavadi ne da vljudno komunicirati.
Res je, pogovor zna rešiti marsikaj - med določenimi ljudmi. Večina jih je pa v svojem svetu in mu lahko jebeš samo mater, po možnosti na suho v rit, da še bolj cvili.
"Potem se pa dojel, da so tukaj
vključena tudi določena čustva
... kar pa orenk spremeni zadevo. "

m0LN4r ::

Jaz nisem mislil na muzko 8-)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

solatko ::

Kaj ko bi jim ti nehal bit fovš, si zrihtal dekle ali fanta in počel isto (morda še bolj na glas, da bosta zgoraj dobro slišala), čez čas pa prijateljstvo pa sving,..........
Delo krepa človeka

SloBiscuit ::

solatko je izjavil:

Kaj ko bi jim ti nehal bit fovš, si zrihtal dekle ali fanta in počel isto (morda še bolj na glas, da bosta zgoraj dobro slišala), čez čas pa prijateljstvo pa sving,..........


Kaj ko bi ti vedel kako željen sem dobrega spanca. Že par mesecev nisem spal dobro in zdaj mi počas prekipeva vsa tale pizdarija >.>
neznanec555

m0LN4r ::

Solatko ima point, če bi ti se ti tut pol urce žgal ob enajstih bi sladko spal :)
zle si pa poln hormonov, potreben, soseda te rajca, pa utrujen
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

SloBiscuit ::

Nisem glih tip ki bi dobil babo kar tako, prav tako pa živi še familija v mojem stanovanju. Drugače pa kakorkoli, to bi me še vedno motilo tudi če bi isto seksal kot zgornjedva.
neznanec555

Unknown_001 ::

solatko je izjavil:

Kaj ko bi jim ti nehal bit fovš, si zrihtal dekle ali fanta in počel isto (morda še bolj na glas, da bosta zgoraj dobro slišala), čez čas pa prijateljstvo pa sving,..........


Kakšna fovšija? A zdaj to če se nekdo pritoži nad nečim kar ga moti fovšija instant? Jaz OP-a povsem razumem, ker tovrstne zadeve znajo bit tako tečne, sploh če delaš kaj ponoči, kar zahteva koncentracijo od tebe. Da se problem delno omilit s čepki, ampak problem zna bit če zadeva dobesedno tolče ob steno, radiator, ali tla, da se ja vibracije čutijo in je za popizdit, sploh ko si zmatran ko crknjen konj pa morš še na delo bit skoncentriran. Al pa ljudje, ki težje zaspijo ali pa nimajo tako globokega spanca da še top preslišijo, za njih je tudi moteče. Ena ura spanja manj se med delavniki hudo pozna, sploh če spiš v povprečju manj kot 8 ur. Jst sem enkrat že živčnga fasal zarad tega, mal znoru pa je mir.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žar v bloku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6312631 (9798) OK.d
»

Hrup v bloku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6614280 (11155) T-Back
»

soseda se pritožuje nad hrupom ki ga ni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6918563 (12841) [D]emon
»

Soseda me obtožuje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9920438 (13928) Unknown_001

glasni sosedje - kaj narediti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9023241 (19972) BigWhale

Več podobnih tem