» »

[Vprašanje]Javni red in mir

[Vprašanje]Javni red in mir

1
2
3

SloBiscuit ::

Jaz rabim ponavadi cca 1 urco da zaspim včasih malo več in malo manj. Zbudi me vsak pisk ali pa že sam pogovor v drugi sobi. Tako, da ja lahko rečem da mi je kar težko zaspat, sploh glede na to, da ponoči bolj slišiš stvari ko se vse umiri...
neznanec555

m0LN4r ::

Jaz mam obratne izkušnje, po 12 urnem šithu pa še uri fitnesa sem ponavadi zaspal v pol ure, pa zunaj se je lahko pelal rešilec.
Ko pa sm mel lagan študentski dan, pa je blo težko zaspat, tut po 1-2 uri, ampak sem pol pozneje ugotovil, da se samo prepustiš tem zvokom in se ne obremenjuješ.

Anyway, nekaj bo treba ušpičit sosedom očitno :P
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SloBiscuit ::

m0LN4r je izjavil:


Anyway, nekaj bo treba ušpičit sosedom očitno :P



That we can agree on my friend :)

Tole z koprivnico sem se kar dobro spomnil aa? hmmmm
neznanec555

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

solatko je izjavil:

Kaj ko bi jim ti nehal bit fovš, si zrihtal dekle ali fanta in počel isto (morda še bolj na glas, da bosta zgoraj dobro slišala), čez čas pa prijateljstvo pa sving,..........


lol. Take besede bi pričakoval od 15 letnika, ne pa od 60 letnega dedca..

Magic1 ::

SloBiscuit je izjavil:

Jaz rabim ponavadi cca 1 urco da zaspim včasih malo več in malo manj. Zbudi me vsak pisk ali pa že sam pogovor v drugi sobi. Tako, da ja lahko rečem da mi je kar težko zaspat, sploh glede na to, da ponoči bolj slišiš stvari ko se vse umiri...

Ti potem nimaš kaj počet v bloku, vsaj brez čepkov...
Magic

m0LN4r ::

15 letnik pa swinganje ? Ti to resno ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: OrkAA ()

SloBiscuit ::

Magic1 je izjavil:


Ti potem nimaš kaj počet v bloku, vsaj brez čepkov...


Denarna situacija je na žalost takšna kot pač je.

Haha lohka pa grem v zaklonišče spat :D
neznanec555

l0wc4 ::

Imam rahel spanec, naš pes spi bolj trdno kakor jaz. Veliko preživim tudi na letalih, predvsem kaki čez oceanski leti me uničijo, če se ne naspim na letalu. Imamo dojenčka, ki ponoči, čeprav spi v drugi sobi občasno kaj zamijauka. :D Sosedje imajo psa, ki včasih zalaja, spodnji sosedje dojenčka, ki precej joče, sosedje v sosednji bajti imajo histeričnega psa in farmo vseh možnih živali (kmetija). V službi moram biti spočit in zbran ...

... in, edina zadeva, ki mi pomaga, da dobim dober spanec je tole:

http://www.ohropax.de/produkte/color.ht...

Poskusi, imajo v vsaki lekarni. :D

m0LN4r ::

Majo tut v bauhausu zastonj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unknown_001 ::

SloBiscuit je izjavil:

Magic1 je izjavil:


Ti potem nimaš kaj počet v bloku, vsaj brez čepkov...


Denarna situacija je na žalost takšna kot pač je.

Haha lohka pa grem v zaklonišče spat :D


Je pa še ena zihr varianta. Koma se ga napiješ. Ni glih zdravo ampak efekt je preverjen >:D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

SloBiscuit ::

l0wc4 je izjavil:


... in, edina zadeva, ki mi pomaga, da dobim dober spanec je tole:

http://www.ohropax.de/produkte/color.ht...

Poskusi, imajo v vsaki lekarni. :D



Zgleda super zadevca. Koliko pa stane? Te nič ne moti ko hočeš zaspat? Ponavadi spim z ušesom na povštru, pa mi ziher ne bo še bolj not tole lezlo ali pa kaj bolelo?
neznanec555

Unknown_001 ::

SloBiscuit je izjavil:

l0wc4 je izjavil:


... in, edina zadeva, ki mi pomaga, da dobim dober spanec je tole:

http://www.ohropax.de/produkte/color.ht...

Poskusi, imajo v vsaki lekarni. :D



Zgleda super zadevca. Koliko pa stane? Te nič ne moti ko hočeš zaspat? Ponavadi spim z ušesom na povštru, pa mi ziher ne bo še bolj not tole lezlo ali pa kaj bolelo?


Samo dobro ga zvaljaš preden ga uporabiš, potem ga pa čisto not potisneš in lepo zapolni ušesno votlino, brez da bi preveč štrlel ven. Nič ne tišči če ležiš na ušesu, samo pravilno ga moraš vstavit (ne tako da ti ga pol ven gleda), to je vse.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Trololololol ::

shadeX je izjavil:

solatko je izjavil:

Kaj ko bi jim ti nehal bit fovš, si zrihtal dekle ali fanta in počel isto (morda še bolj na glas, da bosta zgoraj dobro slišala), čez čas pa prijateljstvo pa sving,..........


lol. Take besede bi pričakoval od 15 letnika, ne pa od 60 letnega dedca..

Starešine so le malo večji otroci. Pojdi v vprašaj sestre v bolnišnice pa boš slišal in morda videl na svoje oči.
*Edino malo bolj nadležni so.
"Potem se pa dojel, da so tukaj
vključena tudi določena čustva
... kar pa orenk spremeni zadevo. "

l0wc4 ::

Točno tako, kot je napisal Raptor F16:

http://www.lekarnar.com/izdelki/ohropax...

poceni so, ne moti me ničesar, kot da jih nimam.

Javi, če ti bo uspelo se naspat.

SloBiscuit ::

l0wc4 je izjavil:

Točno tako, kot je napisal Raptor F16:

http://www.lekarnar.com/izdelki/ohropax...

poceni so, ne moti me ničesar, kot da jih nimam.

Javi, če ti bo uspelo se naspat.



Aaa superca. Grem iskat takoj v ponedeljek zjutraj ^^

3x uporaba. Super, ko jih bom znucu jih bom jih pa čez okna metou ^^
neznanec555

Zgodovina sprememb…

l0wc4 ::

Jih komot uporabiš več kot 3x.

NotSpecial ::

Glede na tvoje pisanje - izhajam izključno iz tega, da te moti tut enkrat mesečno tekanje »konjev« po hodniku - sem mislila, da si vsaj 50 star. Pri tvojih 20 pa, hm, kaj se ti nikol ne sprostiš, npr. postaneš malo bolj vesel v družbi frendov s kakšno kapljico več v kozarcu… Mislim, life je treba znat tut uživat.

Hajznberg ::

Tip verjetno samo gleda kakšne filme po internetu, tako da lahko zaspiš brez skrbi. . .

SloBiscuit ::

NotSpecial je izjavil:

Glede na tvoje pisanje - izhajam izključno iz tega, da te moti tut enkrat mesečno tekanje »konjev« po hodniku - sem mislila, da si vsaj 50 star. Pri tvojih 20 pa, hm, kaj se ti nikol ne sprostiš, npr. postaneš malo bolj vesel v družbi frendov s kakšno kapljico več v kozarcu… Mislim, life je treba znat tut uživat.



Pa... rad mam svoj spanec. In ne, ne pijem, družim se pa tudi ne. Pa tudi če bi, kaj misliš z tem povedat?
Tole dirkanje konjev me moti zato ker glih lepo zaspim po 1 uri, pol pa peketajo pa cel blok zbujajo...
Tole zadnjo linijo sem pa slišal kar ene parkrat... Moj odgovor je vedno, da vsak uživa po svoje. Če ti nečesa ne uživaš ne pomen da pa noben drug ne more ane?
neznanec555

NotSpecial ::

Ja no, OK, ne ugaja vsem družba, nekateri so pač samotarji. Vsakomur svoje. Kaj pa vem, morda bi bil v nasprotnem primeru tolerantnejši do te enkrat mesečne razposajenosti.
Jasno, vsak uživa life po svoje.

SloBiscuit ::

Mislm peketanje je enkrat mesečno ampak njuno afnanje pa ne. nevem kako bi lahko bil bolj toleranten če NE morem zaspat ko hočem. nima veze druženje pa pitje z tem nič. a zato ker če bi bil na istem mestu kot onadva bi si pa rekel "no ja jebeš spanec, nej se mata fajn" al pa kej podobnega? ne razumem kam moliš z taco :)
neznanec555

NotSpecial ::

Bom še tretjič izpostavila, da sem jaz omenila samo dogodek v zvezi s kopiti… in toleranco v zvezi s tem. Js spijem neki alkota tu pa tam sicer, ampak tut če ga ne bi, me ta enkrat mesečni ropot ne bi zmotil. IMO se občasno, kot je npr. kakšen takšen dogodek, pač lepo zamiži na eno oko. Tolerance do ptičev, zajcev (ne spomnim se ali si uporabil še kakšen drug izraz) oz. njihovega "afnanja", pa kot lahko vidiš, sploh nisem omenjala.

jacal ::

Kakšna uporabna rešitev pri teh stvareh ne obstaja.

Z brezobzirneži, ki mirnih src grenijo življenje vsem okrog sebe, se ne da dosti storiti. Razen če si hrust, ki se spravi ponoči sosedom razbijati po vratih in jim deliti klofute. Ampak tedaj si sam še veliko resnejši problem.

Brezupni so tudi nestrpni nespečneži, ki jih moti vsaka figa in ki ne morejo spati ravno zato, ker dan in noč prežijo na kaj, kar bi lahko prepoznali kot "neznosno" motnjo. Takšnih se ne da zadovoljiti. Tudi če bi vsi sosedje nehali seksati, hoditi po stopnišču in poslušati godbo, bi se našla kakšna zoprnija.

Eni in drugi so enakomerno razporejeni v vsakem bloku, vsaki vasi, vsaki republiki. Skupijo jo tudi, morda še najbolj, bolj uvidevni in prijazni ljudje, hočeš nočeš primorani živeti sredi teh mučnih bojišč.

Življenje je na glasu, da sploh ni lahko, da je pogosto neprijetno. In to, ko je najboljše. Potem itak pridejo vojna, lakota in kuga. Je pa mogoče o teh zagatah napisati tragedijo ali pa komedijo. Jaz navijam za slednjo, četudi je bolj črna.

Lahko noč (in brez telesne ljubezni, prosim).

Spajky ::

Vprašaj jih, če se jima lahko pridružiš pri xxx-u ker ne moreš spat; mogoče jima bo malce nerodno in bosta podmazala tečaje na postli :)) ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

SloBiscuit ::

Bom še tretjič izpostavila, da sem jaz omenila samo dogodek v zvezi s kopiti… in toleranco v zvezi s tem. Js spijem neki alkota tu pa tam sicer, ampak tut če ga ne bi, me ta enkrat mesečni ropot ne bi zmotil. IMO se občasno, kot je npr. kakšen takšen dogodek, pač lepo zamiži na eno oko. Tolerance do ptičev, zajcev (ne spomnim se ali si uporabil še kakšen drug izraz) oz. njihovega "afnanja", pa kot lahko vidiš, sploh nisem omenjala.


Res je, sem mislil da se je eno naneslo na drugo. Ampak vseeno, vedo da so preglasni in zbujajo cel blok. To pač ni kul.
Ja tebe morda ne moti ker ne spiš takrat pa mogoče nimaš stene vmes ki še 25cm nima. Med mano pa hodnikom je samo ena 20cm stena. Stene praktično skorajda ni.
Dobro peketanje bi še tolerital, ker pač kaj češ, petke so glasne ampak da se režijo na ves glas pa zganjajo hrup... Pa saj niso v gostilni.

Zgleda, da imajo nov hobi. Gojzer hoja. To je igra pri kateri si zgornji sosed ubuje gojzerje in tepka od enga konca stanovanja pa do drugega. FUN

jacal je izjavil:




Lej briga me kaj delajo čez dan, nej bodo glasni če čjo, so lahko, ampak ponoč po 22.00 nej bo pa mir.

Spajky je izjavil:

Vprašaj jih, če se jima lahko pridružiš pri xxx-u ker ne moreš spat; mogoče jima bo malce nerodno in bosta podmazala tečaje na postli :)) ..


Hja sem že pomislil da bi jima rekel :D
neznanec555

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

Zamaški so najbolj učinkovita in hitra rešitev. Jz bi na tvojem mestu to naredu. Ne da se men zdej neki po sodni poti ukvarjat se al pa policiji govort da naj mi verjamejo na besedo da je bil moten mir. Al pa imet pogovor o tem z sosedom. Pač zamaški pa je. Če pa rabš budilko pač naštimaš da je na vibrator pa se boš ravno tako zbudu.
Mojih pet centov.

SloBiscuit ::

Glugy je izjavil:

Zamaški so najbolj učinkovita in hitra rešitev. Jz bi na tvojem mestu to naredu. Ne da se men zdej neki po sodni poti ukvarjat se al pa policiji govort da naj mi verjamejo na besedo da je bil moten mir. Al pa imet pogovor o tem z sosedom. Pač zamaški pa je. Če pa rabš budilko pač naštimaš da je na vibrator pa se boš ravno tako zbudu.
Mojih pet centov.


Sej to bom najprej naredu in bi mogl rešt zadevo, če ne pol pa bo treba stopit k sosedom.
neznanec555

m0LN4r ::

Hja sam, kot sem rekel. Lahko da zadeva v resnici sploh ni glasna, ampak mate v kurcu izolacijo v bloku.

Sem bil enkrat v enem bloku, kjer so sami dedeki in babice, pa smo se res normalno pogovarjali, pa je prišla čez pol ure trkat soseda, da se naj nehamo tako na glas pogovarjat (mi smo pil kavo, pa smo samo gledal, da to ni možno), ker se vse sliši. Ja in potem se je to ponovilo še enkrat in potem nam ni preostalo nič drugega, da smo začel šepetat.

Potem nama je gostitelj pač povedal, da je izolacija tko slaba, da ponoči slišiš ko ga deda ščije (ja curek lulanja, se sliši prek čist normalno) in da sploh ne upata imeti več gostov in rajši jih zavrneta oz. gredo nekam ven.

Jaz imam recimo zelo srečo. Slab meter debeli zidovi in sem nekega dne šel do sosede pa jo vprašal, če mi lahko javi kdaj bom imel preveč na glas ozvočitev.
Mel sem že tko na glas, da se nism mogel normalno pogovarjat, sosede pa nikjer. Pa sem šel prek pa o ti boga, samo nekaj mičkeno basov se je čulo.
No in to je blo na 2x večji glasnosti, kot jo imam ponavadi, ko imam na glas.

Udarni zvoki, ki se prenašajo po ceveh ali direkt preko zida so drugačni ja.

Evo še en drug primer, ko soseda vklopi sesalec se ga sliši samo iz kopalnice pa če si res ful ful ful pozoren in imam pr sebi komplet tišino.
No zdaj si pa predstavljaj stanovanje, kjer se sliši že prek televizija ali pa govor.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

SloBiscuit ::

No, tok se pa ne sliši. Govora se čez strop ne sliši, razen če se derejo, tako da tok se pa spet ne sliši. Sliši se pa njihovo hojo, ko hodjo res ko sloni, ko z peto res udarjo ob tla.

Ej ne moreš verjet, tle v teh blokih je večina zelo starih ljudi in pol glih jest fašem tamlade zgori pa eno familijo pod mano >.>

Grem spat okol 22.00-00.00, kurba od tamale uzpodi neki nabija, skoz bobni in komi da ona neha se pa zgorni zbudijo in ropotajo, pa je to ob 01.00 pa ob 04.00 in pol jest končn ob 05.00 spim a ob 8ih/9ih zutri pa spet uzpod bobni, in cikel življenja se vrti *sigh*
neznanec555

m0LN4r ::

Rekel si da ne živiš sam. Najbolje je da skupaj greste k sosedom na eno kavo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SloBiscuit ::

Ja tle pri nas, se vsak drži zase, po pravic povedan tazgornjih sosedov še videl nisem pa živijo tle že kakšno leto.
neznanec555

m0LN4r ::

Ja nvem kaj še čakaš, do dans bi jst bil že 10x gori, če bi me tako zelo motilo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SloBiscuit ::

Ubistvu sem že šel ene 3x sam jih ni doma. Zdej bom pa ubavu tele čepke pol pa bom vidu kako pa kaj naprej.
neznanec555

m0LN4r ::

Ja čepki so dobri, samo nevem kako je to zdravo za higieno pa ušesno maslo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

NotSpecial ::

Js bi se tut šla lepo pogovorit. Če sta vsaj mal razumna bosta podložila, privijačila, podmazala, zamenjala, whatever pač, ono enkrat mesečno razposajenost jim pa kot kultiviran sosed spregledaš. No, če to ne bo vžgalo in bosta npr. še bolj aktivna (če verjameš :D), ti na koncu koncev še vedno ostane pena za v ušesa.

solatko ::

Je še ena rešitev - obložiš vse stene s 5mm zidne plute, nanjo pa nalimaš (na stropu) kartone za jajca:
http://www.mojalbum.com/crillin/obnova-...

Verjemi, da tudi štemanja ne boš slišal, kaj šele seksanje enega malo bolj aktivnega para.

Vsekakor je problem tvojega spanja drugje - spočiti možgani, spočito telo, življenje brez akcije,.........

Če bi se spravil k kakšni telesni aktivnosti, pri kateri je potrebno še razmišljat zraven, mi verjemi, da nebi slišal vlaka, ki bi vozil skozi tvojo sobo.
Tako pa je tvoja edina možganska aktivnost - prevajanje zvokov, ki se dogajajo v tvoji bližini.
Delo krepa človeka

SloBiscuit ::

Ja ta je pa dobra ja, kartoni za jajca :))

Ma kakšna telesna aktivnost. Zdej nej se pa vlačm okol blokov da bom lohka ponoč spal al kaj? Ka mi sploh ne bo pomagal, ker ne morem zaspat zarad zvokov...

Uni čepki so pa tko 2.5EUR tko da jutr hitr v lekarno :D
neznanec555

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Mogoče bi morale biti v blokih vsako leto volitve, koga se naj odstrani iz bloka?
Quack !

m0LN4r ::

Zdravo življenje tut ne škodi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SloBiscuit ::

Je tud res, sam pa zdej rečt da nej se jest spremenim pa usak dan gonm gor pa dol po ljubljani da lohka ponoč spim ker so sosedje preglasni pa tud ni glih prava rešitev.
neznanec555

m0LN4r ::

Boš moral it enkrat gledat seks pa zmerit dB glasnost, če presega dovoljeno mejo :P
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SloBiscuit ::

Napravil se bom v policaja potlej pa: "Gospa, sosed pravi da pretepate pojstlo, moral bom iti preverit" 8-)
neznanec555

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

m0LN4r je izjavil:

Ja čepki so dobri, samo nevem kako je to zdravo za higieno pa ušesno maslo.


Če si ušesa redno pucaš ni sploh problema, pa menta moreš na vsake kvatre ali pa oprat v mlačni vodi. Sej gat tud ne moreš cel teden nost, bez da bo se umil odspodej pa da jih ne bi menal. No, sicer zarad mene lahk, kermu paše gre se pa itak za osnovno higieno. Le zakaj se tega ne vprašajo nekateri pri slušalkah :)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Ja, ampak uho izloča maslo in se čisti, tudi ko imaš to 8 ur v ušesu in tudi pretirano čiščenje ušesa ni priporočeno, saj je ušesno maslo tam z razlogom.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SloBiscuit ::

Greš spat daš čepke noter, se zbudiš umiješ ušesa, problem rešen pa to... ane?
neznanec555

Zgodovina sprememb…

Spajky ::

SloBiscuit je izjavil:

Sliši se pa njihovo hojo, ko hodjo res ko sloni, ko z peto res udarjo ob tla.
Enak problem sem jest imel z zgornjimi, ko sem se vselil. Eno leto sem jim občasno pogosto prišel gor jezen zatežit (pošteno); je blo par dni mir, pol pa jovo na novo počasi spet.

Potem sem našel "bas rezonanco" svojega stanovanja (enako kot zgoraj!) in ko so začeli hojo s petami spet, sem pa nabil rezonančno frekvenco s kompa na zvočnike koliko se je dalo, da jim je zgoraj tudi bobnelo >:D. Ker ni pomagalo dlje časa, sem začel šopat v strop občasno z 10kg DIY mačjim praskalnikom (s cunja bunko, da si ne poškodujem strop), da jim je res treslo pod poplati in bobnelo. ... čez čas sem videl, da jim ne "ugaja" (so me vprašali, če jest kaj delam v stanovanju - seveda ne >:D ) - torej so morali pogruntat, da jih moti 8-) ... Je delovalo bistveno bolje,. ma ni bilo še dovolj dobro 8-O ...

...Potem sem se sprijateljil z mlajšimi sosedi še nad njimi in ker so pravkar dobili drugo in cmeravo dete in začesi dirkat brez pazit po stanovanju (vedel sem, da se bodo v letu dveh odselili!). Pa jim je oni nad mano enkrat omenil, da bi lahko manj divjali 8-), ker kao, da jih moti. Pa sem rekel onemu dva štuka nad mano, da naj ga kar ignorira, saj iste pod njimi boli k*rac za spodnje sosede >:D ... Sem lobiral, da hodijo še bolj konjsko in če jim bo kdo prišel težit, da naj se zgovarjajo na deco ;) ... Klin se s klinom izbija. :))

Tako so moji zgornji videli, kako je to in čedalje manj so rompali nad mojo glavo (vmes sem jim še parkrat omenil hojo po petah-objasnil njihovemu teenagerju, kako je to - je bolje štekal kot tastari !!!). Potem sem v roku enega leta čul bolj rompanje onih dva štuka višje ma se nisem sekiral (sem začasno potrpel dokler oni direkt nad mano niso dobili dovolj lekcije) in končno ugotovili, kako je to, če se ti kaj takega dogaja ... zadeve so se čez leto umirile na normalno raven (so tipi nabavili mehke copate zgleda ali se končno naučili hodit bolj po prstih ko so izkusili lastno "medicino"?) ... Oni nad njimi so se pa končno odselili ... prišli so pa eni tja, ki premikajo stolice brez pazit (da še jest čujem) in imajo za dobit tudi dete ta mesec ... božja kazen za zgornje spet ...:)) in jest se muzam namesto pred leti sekirancije na tone ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

SloBiscuit ::

Joj joj.
Pa dobr si ti to reševal :))
Jaz bi tud lahko kje najdel kakšno bor mašino pa "vrtal" po stropu cel dan >:D
neznanec555

Unknown_001 ::


Malo za šalo :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

SloBiscuit ::

ej točno to ;((
neznanec555

m0LN4r ::

Mislim, da pa morajo vsi zaradi soseda po prstih hodit, šepetat, pa se premikat kot lenivec na vesoljski ladji je pa too much.
Dejansko bi potem že lahko rekel, da ti greniš življenje drugim. Mater še milkšejk si ne smeš nardit al karkoli.

Pol se potemtakem niti vsrat pa stuširat ne moreš pošteno al pa moraš posodo pomivat, kot da bi jajca mel v roki.

Bok ne daj, da delaš popoldanske smene, pa ko prideš domov si še moraš nekaj skuhat pa se vmit od dela.
Če te take malenkosti tako zelo motijo, očitno nisi za v blok ali pa si za v bolj kvaliteten blok z zvočno izolacijo, kot se šika.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žar v bloku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6312829 (9996) OK.d
»

Hrup v bloku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6614489 (11364) T-Back
»

soseda se pritožuje nad hrupom ki ga ni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6918705 (12983) [D]emon
»

Soseda me obtožuje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9920586 (14076) Unknown_001

glasni sosedje - kaj narediti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9023487 (20218) BigWhale

Več podobnih tem