» »

Nova oddaja Miljonar na planet TV

Nova oddaja Miljonar na planet TV

Slo0 ::

Kako se lahko imenuje oddaja miljonar? (danes je bila premiera na planet tv) Če je glavna nagrada 100kEUR.

Ali se mogoče išče tekmovalec, ki bo 10x osvojil glavno nagrado, da naslov oddaje upraviči svoje ime.
  • spremenilo: Slo0 ()

OracleDev ::

Verjetno je naslov tak ker je licencna oddaja. Nima veze z glavno nagrado ampak celim postopkom oz potekom oddaje. Pa seveda oddaja s takim naslovom bolj pade v uho :)

DarwiN ::

24 milijonov tolarjev 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Slo0 ::

OracleDev je izjavil:

Verjetno je naslov tak ker je licencna oddaja. Nima veze z glavno nagrado ampak celim postopkom oz potekom oddaje. Pa seveda oddaja s takim naslovom bolj pade v uho :)


Če že je licenčna oddaja, bi lahko zagotavljali enak sklad za vse oddaje.

Ne pa, da ti je nagrada miljon italjanskih lir.
(kar bi znašalo 500EUR)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slo0 ()

Vazelin ::

nagrada je 200.000 bolgarskih levov
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Slo0 ::

Vazelin je izjavil:

nagrada je 200.000 bolgarskih levov


V Slovenski verziji miljonarja.

Je pa super oddaja, ki sem jo pogrešal. In si jo bom z veseeljem še kdaj ogledal na planet tv.
Čeprav je le desetina miljonarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slo0 ()

dela ::

V centih bi morali navajat nagrado in vse stopnje, pa bi bilo. Ali pa bi ime spremenili - Bogataš/Preskrbljen ali nekaj takega. Če bi imel jaz to licenco v lasti, bi zahteval, da nekaj od tega dvojega naredijo, če hočejo imet ta format. Ker tako je res neumno zdaj. :))

freesty ::

Mene pa so najbolj zmotile vmesne stopnje in s kaksno vrednostjo je vsako vprasanje nagrajeno. Da dobi kandidat 8k€ mora odgovoriti na 13 vprasanj pravilno. Naslednja je 25 in potem 100k. 10 vprasanj je komaj 1200... Tak nizke cifre se nisem videl na nobenem milijonarju. Se v casih Jonasa je bilo lepse porazdeljeno.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Vazelin ::

Planet tolče milijonske zgube. nekaj mi pravi da malce višjih dobitkov ne bo ravno veliko
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PaX_MaN ::

To je vse plaču Telekom, pardon davkoplačevalci. Ker je "generalni pokrovitelj".
Vse kar je Telekomovo, Siol, Planet TV, to niso mediji, to so njegovi PR kanali in absolutno nič drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Vazelin ::

A je kdo zasledil honorar Bobovnika?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

freesty je izjavil:

Mene pa so najbolj zmotile vmesne stopnje in s kaksno vrednostjo je vsako vprasanje nagrajeno. Da dobi kandidat 8k€ mora odgovoriti na 13 vprasanj pravilno. Naslednja je 25 in potem 100k. 10 vprasanj je komaj 1200... Tak nizke cifre se nisem videl na nobenem milijonarju. Se v casih Jonasa je bilo lepse porazdeljeno.


Pa se do 5. Vprasanja je cisto enostavno, potem 6. Je pa ze takoj dost tezko :/

xandros ::

Slab voditelj, nepovezan, zmeden,...
Jonas je bil raketa zanjga
Oddaja za ljudstvo, vsak(ali je to cilj?) bo pobral 300eur, izredno male nagrade
Oddaja 1uro, vmes bo 20min reklam

gusto ::

freesty je izjavil:

Mene pa so najbolj zmotile vmesne stopnje in s kaksno vrednostjo je vsako vprasanje nagrajeno. Da dobi kandidat 8k€ mora odgovoriti na 13 vprasanj pravilno. Naslednja je 25 in potem 100k. 10 vprasanj je komaj 1200... Tak nizke cifre se nisem videl na nobenem milijonarju. Se v casih Jonasa je bilo lepse porazdeljeno.


Tole se strinjam, zneski so mizerni. 1200€ za 10 vprašanje, do katerega je že kar uspeh priti. Težavnost vprašanj pa tudi hecna. Prvih 5 za bedake, pri 6-em pa že ruknejo neko specifično zadevo, kjer moraš imeti bolj srečo kot znanje, da ravno veš.

Publika pa tudi smeh, še nikjer nisem videl tako napačne porazdelitve, ko jih je tekmovalec prosim za pomoč. V bistvu niti ne verjamem, da je pokazalo pravilno, ker so procenti sila nenavadni. Pravilen odgovor je bil C, publika je glasovala A 0%, B 50%, C 0%, D 50%. Mislim, kakšna porazdelitev je to?

neverlucky ::

gusto je izjavil:

freesty je izjavil:

Mene pa so najbolj zmotile vmesne stopnje in s kaksno vrednostjo je vsako vprasanje nagrajeno. Da dobi kandidat 8k€ mora odgovoriti na 13 vprasanj pravilno. Naslednja je 25 in potem 100k. 10 vprasanj je komaj 1200... Tak nizke cifre se nisem videl na nobenem milijonarju. Se v casih Jonasa je bilo lepse porazdeljeno.


Tole se strinjam, zneski so mizerni. 1200€ za 10 vprašanje, do katerega je že kar uspeh priti. Težavnost vprašanj pa tudi hecna. Prvih 5 za bedake, pri 6-em pa že ruknejo neko specifično zadevo, kjer moraš imeti bolj srečo kot znanje, da ravno veš.

Publika pa tudi smeh, še nikjer nisem videl tako napačne porazdelitve, ko jih je tekmovalec prosim za pomoč. V bistvu niti ne verjamem, da je pokazalo pravilno, ker so procenti sila nenavadni. Pravilen odgovor je bil C, publika je glasovala A 0%, B 50%, C 0%, D 50%. Mislim, kakšna porazdelitev je to?


Dvomim, da je na takem vprašanju sploh smiselno dat glas ljudstva. Publika bo večinoma bolj butasta od tebe in da njim zaupaš, da vedo odgovor na kakšno takšno specifično vprašanje, je zelo riskantno. To uporabiš za vprašanja, na katerega bi moral vedet odgovor pa ga nekako ne. In tu ti potem publika pomaga.

Gajec ::

Noben tekmovalec pa še ni rekel: "Ne hvala, ne želim pomoči ljudstva, ker je ljudstvo precej neumno. Bom raje ugibal." To bi bil štos :D

neverlucky ::

No ja :D
Vseeno je boljše tu uporabit kakšne druge pomoči, ki so ti na voljo, kot pa glas ljudstva. Kolikor se pa spomnim iz otroštva, ko je bilo še z Jonasom, se je pa vedno zdelo, da je tale glas ljudstva skoraj 100% pravilen odgovor potem. Najbrž se ne spomnim najbolje, je bila pa drugače tudi publika na RTVju veliko večja in potem večja verjetnost, da ti bo publika pomagala.

techno ::

Bobovniku so bolj sedli Odmevi.

Machete ::

A ni pravilno milijonar?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Timurlenk ::

freesty je izjavil:

Mene pa so najbolj zmotile vmesne stopnje in s kaksno vrednostjo je vsako vprasanje nagrajeno. Da dobi kandidat 8k€ mora odgovoriti na 13 vprasanj pravilno. Naslednja je 25 in potem 100k. 10 vprasanj je komaj 1200... Tak nizke cifre se nisem videl na nobenem milijonarju. Se v casih Jonasa je bilo lepse porazdeljeno.

Hahahahahahahahaha, kak joke od oddaje.
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

hipertija ::

Mene je kar negativno presenetlo:
- slabo razporejeni zneski
- prvih par vprašanj lahkih, potem kar na enkrat hud prestop
- Bobovnik in njegovo počasno vodenje...+ reklame, da se mi je začelo spati ob pol 9 zvečer
- tista bedna vprašanja in komentarji svojcev/prijateljev: bruh
- komentarji kaj kdo dela in počne... lol - sem strojevodja, delam kot cnc operater. Pol pa njegova nečakinja, k prbije, da on že ve, zakaj nima negativnih lastnosti na sebi :) loool

gruntfürmich ::

bobovnik katastrofa... bolje da kar zaključijo s prvo oddajo.
glas ljudstva? pri tistem vprašanju sumim da odgovarjajo samo tisti ki si mislijo da vedo odgovor; 50-50 ko je bilo ne more biti odraz glasovanja 50 folka, po mojem sta glasovala samo 2 pa še tista narobe :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

freesty ::

Ja folk je neumen. 3 od 4 kac so bile strupenjace potem pa se upostevas, da je piton najbolj komercialna kača pa bi lahko povezali, tekmovalec kot publika.

Mi je pa vsaj vsec, ko nekdo zamenja vprasanje, povedo odgovor in potem dobi cist drugacno vprasanje in ne obrnejo istega vprasanja.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

Vm1999 ::

Publika je preveč homogena, tako na hitro izgleda, kot da so večinoma vsi med 25-35 let...

Vazelin ::

Bobovnik je videt res star.
Jonas je bil boljši za milijonarja
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

dice7 ::

Publiko menda placujejo, zato so pa taksni balandeki. Tudi mene je presenetila nesposobnost glasa ljudstva

bastadu ::

Zakaj obujati oddajo, ki se je že zdavnaj izživela, sploh pa z Bobovnikom, wtf?!

facepalm ::

Milijonarja so med drugimi obudili tudi v Ita in UK.
Oddaje so precej bolj zanimive kakor Slo verzija. Sploh UK verzija, katero vodi Clarkson:)

Osebno, raje pogledam tujega Milijonarja (za nazaj) v tistem casu, ko je na sporedu nas:)

PaX_MaN ::

bastadu je izjavil:

Zakaj obujati oddajo, ki se je že zdavnaj izživela, sploh pa z Bobovnikom, wtf?!

Kvizi so spet naenkrat popularni ratal.
Vem!, pa whatever z Galuničem, valda telekom ni mogu zadej ostat.

opeter ::

Sem gledal in Bobovnik mi deluje dokaj leseno ... Jonas in Romih sta bila meni osebno boljša voditelja.
Ampak okej, dajmo času čas, mogoče se bo tudi Bobovnik malo sprostil.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slak is back! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34555319 (35257) imagodei
»

Viktorji 2009

Oddelek: Loža
322797 (1514) LordTado
»

trenutek resnice...pa Jonas

Oddelek: Loža
303989 (2629) Gandalfar
»

Milijonar z Jonasom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
979489 (5645) BigWhale
»

Tech in Lepo je biti milijonar

Oddelek: Loža
482516 (2009) blue96

Več podobnih tem