» »

Tech in Lepo je biti milijonar

Tech in Lepo je biti milijonar

blue96 ::

Vceraj, v soboto sem gladal Jonasov kviz Lepo je biti milijonar. ena mamca, stara zenska, s sivimi lasmi je prisla do 1.500.000 sit, a potem padla na 1.000.000. In kaj ima to veze s Slo Techom? Nic. Razen tega, da je bilo sesto vprasanje, katera dolina slovi po High Tech tehnologiji... Moram vam povedati, da se take babice ne bi nikoli sramoval. Ker je pravilno vedela da je to silicijeva dolina. No jaz pa vem da je ta dolina v Californiji.

Dobra mama, ane...

:\:\
.

abcde7 ::

Nisem vedu, da mamce to vejo, sam tud nisem včerej gledov!:O Pozabu sm!
To bom pa gotov gledov ponovitev!:\:D

blue96 ::

jp, res kul mamce. se moj brat ni vedu tega, hehe...:D:D
.

abcde7 ::

Dej no to b še moj zajc vedu..:D

whatson ::

eh..
saj ni to tako zelo tehnično področje... tudi pri geografiji omenjajo silicijevo dolino... pa to ve 70% ljudi... pa tudi pri ekonomiji... to pa res vsak mora vedeti...
kolko je pa ta tvoj braz star, da tega ne ve?

blue96 ::

ja, ce bi znal govort. sicer mu pa lahko en speakr na uhle nastimas, pa zensko oponasaj...

to bo veselica.:D:\
.

abcde7 ::

Sam tega pa ne zstopm dej bl razlož, nemu dam speaker... Kdo žensko oponaša ?jest? kva ma to veze?:D

blue96 ::

whatson!

nov post pisem, zato da tam ne bo pisalo besedilo je popravil mulc, datum........

no, moj brat je sicer na 8 letih, ampak je tam ze bil. brez zajbancije. vprasi vse sosede.

:\:\:)
zato se mi to cudn zdi, da on tega ne ve, ker je bil lansko leto tam.;(;(
.

abcde7 ::

Jest sm od mulca sosed, men je negov tamav pisov s Kalifornije! Brez zajbancije! Tamav rad potuje!:D

abcde7 ::

Pa še nekj, men se zdi da so zanalašč dal mamc tak vprašanje, sam da bi šla dol!;(

whatson ::

hummm..
začudeno strmim v replye... :D
pri 8 letih?:\:D

blue96 ::

jah, mlada, generacija.. nic ne vejo...:D;(
.

TESKAn ::

Hehe...mladina...ma drgac, a ste vedl za odgovor na vprasanje za 2.000.000 SIT?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

blue96 ::

ufffffff, to pa ne. bi pa rajsi pobasal 1.500.000 sit, ker nisem hazardercek..:D:\
.

blue96 ::

samo se neki:

tista mamca je bla res kul, a ma kaksen lover njen telephn cifro, jst bi jo poklicu.

hehe8-)
.

Tomi ::

Lepo, da imamo še ljudi, ki vedo nekaj "več"..
Saj včasih človeka kar zgrozi, ko vidi vse neumnosti:O
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Se strinjam s tomijem: Včasih me kar mrazi, ko gleadm nastopajoče in dobijo kako lahko vprašanje iz splošnega znanja potem pa se tam potijo in na koncu potrebujejo še pomoč. Je tudi kar nekaj takih odgovorov, ki jih lahko logično odčrtaš in dobiš pravi. Včasih je res hzdo gledat take stvari. >:D
Go with the flow.

Simko ::

OZZY: me zanima kako bi ti 'vse znal' in vse logično ramzmislil. A boš povedal, ko boš nastopal?

A veš, da lahko človek 'vse kar se splošnega znanja tiče ve ter ima logiko v malem prstu', pa vseeno izpade butl. Največji dejavnik je trema.

No, ti le povej, ko boš nastopil in vse t.i. splošne stvari znal.

OZZY ::

Simko: Se absolutno strinjam s tabo, da igra vlogo trema. Ampak določen stvari pa mora človek vedet.
Lih včejaj je imel nekdo vprašanje kako se obarva lakmusov papir v kiselm okolju. Zbiral je med modro in rdečo. Če je vsaj videl tisto reklamo za milo safeguard, kjer testirajo stvar za lakmusom. Stvar se obarva modro. Če malo pomisliš in ti da logika vedeti, da milo ne more biti kislo amoak bazično potem je logičen odgovor rdeče. Seveda če odgovora že v naprej ne veš.
Simko: Da pa bi se poskusil kvalificirat na kviz sem pa tud že resno razmišljal. Do miljona bi ziher prilezu. Pa ne da se hvalim ampak skoraj vedno gledam kviz in miljon mi ne bi ušel
Kar pa se treme tiče. Je čist odvisno od ljudi. Jest se ne sekiram kako bom izpadel (neumen ali pameten), pa čeprav bi to bilo na televiziji ali pri predstavitvi seminarske na faksu al pa za kako stvar drugje. Poskušam dat najbolje od sebe in to je pomembno.
Go with the flow.

Simko ::

OZZY : zakaj že bi on moral videti reklamo?

Da bi pa vnaprej vedel: jaz sem imel v gimnaziji kar nekaj časa kemijo, pa se mi je sicer nekje zadaj svetilo: rdeča. Tisti včeraj je pa že dolgo nazaj obiskoval šolo in verjetno čisto nekaj drugega počne v življenju, kot pa da lakmusov papir namaka in se ukvarja s kemijo (saj drugače bi res MORAL vedeti odgovor), tako da ne vem zakaj bi moral to vedeti oz. zakaj je takšno neumnost bleknil, če je rekel modra.

Freak ::

kaj pa pred kratkim ko je bil tm un vremenar s 500k sit je padu na 50k tolažil pa se je s tem, da je cilj dosežen in da je podrl rekord vasi!:\

OZZY ::

Simko: Reku sem,da bi se lahko spomnu na reklamo. Sigurno jo je človek vidu, saj jo niso kazal samo enkrat. Če pa jo ni pa smola. Res pa je to, da večino folka pri reklamah prešalta kanal.
Pa tud nisem reku, da je bleknil neumnost. K temu mu je tud un prijatu pomagu, ki tud ni vedu ali je modro ali rdeče pa je potem reku kar modro. Samo mu je tud Jonas kar pomagu in ga skušal odvrniti od odgovora samo ni šlo in to kar očitno.
Pri celotini logiki pravim, da se lahko človek spomni na določene stvari, ki mu pomagajo pri odgovoru.
Go with the flow.

Simko ::

OZZY: sam nisi rekel, da je rekel neumnost, si pa rekel , da se strinjaš s Tomijem.

On se očitno ni spomnil na določene stvari, mogoče se celo ni mogel, ker jih ni nikoli slišal, vendar me zaradi tega ni mrazilo.

Tomi ::

Ok, kar se lakmusa tiče: večina ljudi ve, da je lakmus v kislem rdeč, še moja mama, pa nima nič veze s kemijo. Samo vprašanje pa res ni najlažje.
Kar pa se tiče reklame z milom. Mila so ponavadi bazična, vendar je ta trend sedaj obsoleten, ker je pH kože približno 5-6, torej kisel ( sicer ne preveč, ampak ok ). Glede na to, da so mila sama po sebi bazična ( natrijeve ( mehka ) ali kalijeve ( trda ) soli estrov glicerola ( trihidroski propanola ) in višjih maščobnih kislin ( C>17 ), ki so slabo kisla; bazičnost daje hidroksid ), jim dodajajo pufre ( šibek elektrolit in njegova sol ( npr. NaCH3COO in CH3COOH ), ki pH spremijajo počasi ( pH=pKa +/- log[sol/elektrolit] )...
Upam, da vas nisem preveč zamoril s kemijo, samo hotel sem prikazati nezaupanje v reklame.
metrodusa.blogspot.com

Nemelk ::

BRAVO MAMAAAAAAAA!0:)
Nemelk ™

abcde7 ::

Vsi zlo radi gledamo milijonarja!

Jonas je pa res car!:))

blue96 ::

jp, jonas je car, se posebi, ce kdo kaj ne zna, ga dobro zna jeb*ti v glavo.

;(:\
.

Morpheus ::

Sej, ampak problem je, da je pr Jonasu večina folka bl glupih kt pa ne... Mislm da bi usak k je na tej strani lohka pršu najmn do miljončka.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

abcde7 ::

O ko smo se pohvalil:D...
Ne sej jest bi včash res pršu clo do dveh mil., vačsh pa neb tud do 250.000! Kokr so vprašanja!

Sicer pa nas je presram, da bi tekmovali, ker smo preveč grdi!

blue96 ::

tanko je potegnu 10 milov. ampak je blo zmenjeno.

pa kaj, se vseeno je kviz najpopularnejsa tv oddaja, prodana licenca v vec kot 90 drzav
.

abcde7 ::

Nč ni blo zmenen?
Al pa j blo?8-OTko nas pa tud neb nategnil!

blue96 ::

jasno, a ne ves, da je tanko iz pop tvja.

ravno zdaj je po tv 24ur, ki on vodi.
.

blue96 ::

opa, ampak dons vodita zgonc in lajovic. tanko je s vonto, eno sobo levo, hehe:\:\
.

bostjan1s ::

Jaz bi vzel onih 50K.... ;)

blue96 ::

veselko je zmeri reku, za eno vecerjico pa bo, pol pa ce je clovk dobu 2 000 000 sit.
.

Thomas ::

Takrat ko je Tanko dobu 10 MSIT - je bila to igra za dobrodelne namene!

To so povedali vnaprej - on ni dobil nich.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

blue96 ::

saj proti dobrodelnim igram in to pa jaz nic nimam. Je lepo to od POP TVja.

Kaj ko bi bilo tega vec?
.

blue96 ::

sicer bi pa lahko tudi a kanal kaj poskerbel v zvezi s tem, ko se je poslovil kreten veselko.....


neeeeeeeee, so vohrni, ko nabrite svinje!!!!
pop tv rulz
.

abcde7 ::

Ja POP TV je zakon, in sicer aj e šel kanal a dol kviz zato k sta se združla?:\

blue96 ::

mogoče, nikoli ne veš...
.

bostjan1s ::

Sam kak so eni tekmovalci debili....

blue96 ::

jop, ampak tista alenka hafner. tko fajn bejba, ride do 40k in pade. mene bi blo sram, in ne bi reku, saj bo bolje, tako kot ona.:P
.

OZZY ::

He a je kdo gledal včeraj jonasa. Je bla ena ženska in da ne bom reku glupa kot noč. Pa nočem žalit nasprotnega spola. Sploh ne vem kako je tiste otoke razporedila. Tak simpl vprašanja (kaj poseka krpan kraljici -rabi pomoč, pa še nekaj takih cvetk je blo) pa ni mela pojma in je razmišljala in raznmišljala in razmišljala in..... da sem jo mel že poln ..... Pa tud jonas in gledalci verjetn. 3/4 časa je bla ona, da je sploh prišla do 500.000 in da je padla na 50000.
Go with the flow.

abcde7 ::

Sam tista Simona Komac je pa obvladala sceno!!! To je prva moja sorodnica, ki je bla na kvizu!

TESKAn ::

Jop, tista včeri je bla pa res Blondinka™...mi smo sam gledal, koko ma lahko tak krompir...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

misko ::

tista babura iz koopra ali kopra
jaome
kwa so leta 1867 rusi prodali zda?
vesoljsko ladjo vendar
kakšne barve sta šimeljna?
v pesmci gre tkole; oba sta lepa bela šimeljna
črna vendar
sm reku, da če ta babura prleze do 1 000 000 SIT, da se še jest prjavm
:D

blue96 ::

ja tista iz kopra, ena nataša je imela čisto konjsko glavo:
-najprej koinjsko čeljust
-nato veeeeelike konjske zobe
-rjave lase (grivo)
-rjave oci..

pa vse skozi je govorila "ma ja"
.

abcde7 ::

Takih jest sploh na kviz ne bi vzel...:D Zih je mel zveze!

blue96 ::

ja veze so dons zibvljenjskega pomena. ampak tudi ce mas veze si (una natasa iz kopra) kreten. veze se ne pomenijo da nimas konjskega gobca (lol)!
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kemija - pomoč

Oddelek: Šola
233946 (2850) lmorgh
»

Milijonar z Jonasom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
979489 (5645) BigWhale
»

Reklama za calgonit-KRETENI!

Oddelek: Loža
132814 (2354) mihec87
»

Nov milijonar

Oddelek: Loža
221819 (1134) Predator
»

Milo DOVE - goljufija!

Oddelek: Loža
61639 (1514) Tomi

Več podobnih tem