» »

IE polovicno prikazovanje slik

IE polovicno prikazovanje slik

sekundek ::

Velikokrat se mi zgodi, da na kaksni strani IE prikaze samo polovico slike in ko refresham stran je vse ok. To sem opazil tudi na Slo-tech-u, kakor tudi na moji strani. Vendar pa zadnje case na slo-techu tega ni vec.

Ali je to mozno kako resiti na serverski strani, ker vem, da IE nisem nic nastavljal in tudi na moji strani so problemi isti.

Mozno, da se je o tem ze debatiralo, vendar konkretnega odgovora v forumu nisem nasel.

Hammer ::

Pojdi na internetne lastnosti--Dodatno--večpredstavnost--obkljukaj omogoči samodejno spreminjanje velikosti slik.8-)

sekundek ::

Kaj ma to veze s tem da se slika ne prikaze cela. Ne govorim o povecevanju slik.

Pa kot sem napisal, je ta problem na slo-techu izginil sam. Se pravi nisem nic popravljal.

sekundek ::

A to pomeni, da lastniki slo-techa tega ne zelijo povedat kako so to resl ali pa res tega nihce ne bere

Primoz ::

Mi tega nismo reševal čist nič :)) Edino od februarja dalje so slike na ločenem strežniku.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

sekundek ::

hm, sa bi to vplivalo. Ker enostavno se to vec ne dogaja.

A je to mogoce krivec tisti keepalive ali kaj podobnega, ker dostkrat sem ze prebral, da je smiselno dinamicno vsebino servirat na locenem serverju.

Ker zanimivo, da drugod se mi obcasno pojavlja, tle pa ne vec, vsaj do sedaj se mi ni. Ponavadi pa se je to nardilo skoraj vsak dan.

alesrosina ::

Hm, to se je tud men dogajal, ker sem napacno nadgradil IE (instaliral sem sp1 za ie6 na ie5.5 verzijo) in ko sem to pogruntal, sem na novo zinstaliral pravo verzijo IE in zdaj vse deluje kot bi moralo.

Poglej v help > about katero verzijo IE uporabljas in ce nimas dial-up, ampak ksno mal hitrejso povezavo, potem pojdi na WindowsUpdate in tam namesti vse potrebne popravke. Tudi za same windowse.

sekundek ::

Mam ver 6 in sp1 pa se vseen dogaja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490054 (853) bastadu
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016844 (11123) Tody
»

težave s prikazom

Oddelek: Slo-Tech
221132 (866) Thrivial
»

Glupi IE errorji

Oddelek: Slo-Tech
181191 (1016) Bakunin
»

Sesuvanje IE5.5 na forumu

Oddelek: Slo-Tech
161208 (983) whatson

Več podobnih tem