» »

Glupi IE errorji

Glupi IE errorji

TheHijacker ::

Imam probleme v službi, ko surfam po slo-techu. Kur*** internet explorer se mi parkrat na dan sesuje si sledečim errorjem:

To se zgodi če imam več odprtih IE oken in hočem recimo dodati post v forum. Ali pa ravno sedaj, ko sem hotel glasovati(btw, kdaj bodo majice?) mi je zaprl vsa okna in prijavil ta error.
Še ene probleme imam, ko prvič odprem IE in grem na slo-tech, tako kot vsi vidim novice. Ko hočem novico komentirati kliknem na št. komentarjev in pojavijo sem mi komentarji za to novico. Kliknem na komentiraj in vse lepo in prav vnesem komentar. Problem pa nastane ko hočem pogledati komentarje še od kakšne druge novice. Namesto, da mi prikaže slednje mi ta kur** pokaže komentar od tiste novi prej. Enkrat sem poskusil v to, ki mi jo pokaže dodati komentar je ta sv*** dodal kom. v tisto drugo novico, ki naj bi mi jo že prej pokazal. Strange!

Kaj naj naredim. OS v službi je Win2k SP1. Verzija IE je 5.0. Lepo prosim, brez odgovorov kot je npr.
dej netskejpa gor


Doma na WinME mi stran slo-tech ne dela problemov...

OZZY ::

O tem je že bilo govora. Naloži če lhko ie 5.5. To pravjo naj bi pomagal.
Go with the flow.

Yohan del Sud ::

ja meni isto winNT IE5. Čakam na 6.

PaJo ::

Ne saj ze verzija 5.5 dela cool, ne rabite cakat 6.0, ceprav ta v XP beta2 tudi vredu dela:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

whatson ::

Ej PaJo: če smo že pri tem,.... ti pri komeniranju novic v IE6 (v XPjih) napiše celo vpisno polje, ali le eno vrstico?:\
meni naredi nekako takole:

Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

PaJo ::

NE isto mi naredi kod tebi;(

Zgleda da je Primoz to pozabil popravit, ker enako je delalo pri komentrajih za forum pa je bil popravil. No saj pocasi se bo povsod videlo dokaj podobno:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

lordgreg ::

tudi pri meni se pojavljajo dotične napake. ali doma ali na faksu. doma imam win2k in ie5.5!!! na faksu pa win NT in IE5... torej???? kaj???

Bakunin ::

S Konquerjem (Linux) dela vse na slo-tech.com, RAZEN oddaje komentarjev, kjer se pojavljajo ISTI simptomi kot pri IE 6! :\

lordgreg ::

hja KDE...

OrlyTM ::

Hja ... men se tut dogajajo razni taki in podobni errorji, pa nima veze al mam gor IE5.0 al IE5.5 ... načeloma je v IE5.5 problemov še več.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

sasox ::

A maste gor SP1 za IE 5.5? Jast ga imam in nimam nobenih težav.........

SkIDiver ::

Jz dokler sem mel doma IE5 se mi je zgodl enkrat na teden. V knjižnci majo pa Win NT pa IE 5 in dela isto sranje. Za vsak drug post k ga odprem se IE sesuje. Bom v knjižnci napisal pritožbo naj namestijo IE 5.5. Sicr pa mislm da je nek problem v Win NT

sasox ::

Zakaj bi bil problem v Win NT?? Problem je v samem IE!

whatson ::

Bi pa res trebalo slo-tech prilagoditi tako, da bo vsaj v vseh IEjih pravilno delal... če že ne v drugih "brkljalnikih"...

No.. upanje ostaja na MOzilli :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

SkIDiver ::

Zakaj naj bi bil problem v Win NT? Zakaj se mi je IE 5 v Win 95 sesul enkrat na teden v Win NT pa za vsak drug post k ga odprem. Neki se ne sklada med IE 5 in Win NT. Al pač?

Bakunin ::

KDE?
Sicer imam IceWM in KDE libs/QT, ampak kaj ima to zveze z prikazovanjem strani? Isto slabo mi dela v Netscape 4.76 ter Operi za Linux.

TheHijacker ::

Kot sem že na začetku omenil... Doma v WinME se mi IE 5.5 še ni nikoli sesul, v službi pa neprestano(samo na slo-tech straneh?). Po moje, da bi moral Primož malce optimizirati skripte.

lordgreg ::

pos: kaj kde? kaj se delaš neumnega..

Bakunin ::

Sicer imam IceWM in KDE libs/QT

pos: kaj kde? kaj se delaš neumnega..

Nimam KDE WM, ampak samo njegove knjiznjice.Se enkrat : kaj ima to zveze z prikazovanjem strani oz. brkljalnikom ? Lahko da je napaka v interpretiranju javascripta v KOnquerju, ampak iste probleme imam se v NS 4.75 (static linked) ter Operi V5.0.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri internetni brskalnik uporabljate?

Oddelek: Omrežja in internet
291967 (1606) Avenger
»

Sesuvanje foruma

Oddelek: Slo-Tech
171124 (963) Primoz
»

Sesuvanje IE5.5 na forumu

Oddelek: Slo-Tech
161209 (984) whatson
»

Kaj je narobe s Slo-techom ???

Oddelek: Slo-Tech
271505 (1080) Izak
»

IE 5.5 problemi

Oddelek: Omrežja in internet
71653 (1521) andrej

Več podobnih tem